Plavky Roxy

Plavky Roxy

V sezóně na pláži chcete vypadat atraktivně a svůdně, bez ohledu na to, jak dáváte přednost trávení času na pláži: můžete si zaplavat nebo si zahrát plážové hry, trávit čas na lehátku nebo se procházet po malebném pobřeží. Mezi modely plavek Roxy patří i kombinované verze černé, červené, modré, bílé a jiné barvy, s květinovými nebo geometrickými tisky a šálky různých forem.

Mimochodem, značka Roxy pochází ze slunné Austrálie a představuje oblečení pro sportovní a outdoorové aktivity, včetně výroby plážového oblečení a speciálních kostýmů (také příslušenství) pro potápění, surfování a další vzrušující a někdy i extrémní aktivity.

Modely

Modelová řada plavek Roxy je reprezentována širokou škálou kostýmů, které spojují jen jednu věc - jsou perfektní v externím designu a zároveň jsou pohodlné pro jakékoliv zaměstnání.

Modely plavek Roxy lze snadno kombinovat, což vám umožní vytvořit nečekaný a živý obraz, který si v létě přeje. Tam jsou dámské podprsenky s trojúhelníkovými nebo zaoblenými šálky poměrně lehké látky nebo tlustého materiálu, aby se zachoval tvar prsou.

Populární modely trojúhelníkového tvaru s tenkými popruhy nebo strunami - nejjednodušší a zároveň originální a stylové. Budou vyhovovat mladým dívkám a těm, kteří si mohou udržet elastické prsa a nepotřebují další podporu nebo vizuální korekci.

Modely podprsenek s hustějšími kulatými šálky osloví dívky, které chtějí zvednout prsa a vizuálně je zvětšit díky speciálnímu designu na vrcholu plážového oblečení. Korzet trikot je docela těsný, šálky mohou mít další vložky, které přidají další objem.

Vrcholky plavek Roxy mohou vypadat vůbec jako top: nemají prakticky žádné skokanské můstky a odlišné kelímky, ale jsou zde patrné výrazné pásy střední šířky a jako doplňkové příslušenství (zip) je ve středu zip.

Spodní část plavek Roxy nebo kalhotky se také liší svým tvarem, což vám umožní vybrat si model, který je ideální pro vaši postavu. Klasické kalhotkové struny umožňují nastavit hlasitost a přizpůsobit ji v souladu s požadovanými parametry; Je to velmi pohodlné a umožňuje nosit plavky po velmi dlouhou dobu. Tradiční plavky pro ženy jsou jednodřezové, na bocích mohou být ozdobené zářezy nebo pevné.

Složení všech plavek Roxy je zpravidla nízké, ale můžete najít modely se středním a vysokým nasazením, vhodné pro dívky s plnými boky nebo mírně plným břichem. Kromě toho, plavky s nahuštěným přistáním vám umožní trávit čas aktivně a nebuďte rozptýlení upevněním plážového oblečení nebo se bojíte dostat do nepříjemného momentu.

Plavky Roxy budou vaše tělo vypadat ještě svůdnější a umožní vám, aby se váš odpočinek stal ještě aktivnějším. Tyto modely mají z větší části sportovní charakter a jasnou památnou podobu jako geometrie, monotónní modely a velmi omezené modely se zipem uprostřed nebo bez něj. Mezi modely fúze existují také hravé možnosti, jako jsou ty, které vystavují malou část těla - hluboký řez na zádech nebo bocích nebo malý - v oblasti břicha.

Zvláště atraktivní je nový současný model Polynesia jedna pravá černá s výborným střihem z měkkého a odolného polyesteru a zipem na hrudi, otevřeným hřbetem a jasným potiskem.

Při výběru modelu je hlavní věcí vybrat vhodnou velikost, která se dokonale hodí na postavu a nevystavuje skryté části ženského těla.

Barvy

Australská značka je známá svými jasnými a výbušnými odstíny plážového oblečení; Aktivní dívky jako surfaři, kteří netolerují nudu a upřednostňují barvy a emoce v oblečení, to není nic za nic. K dispozici jsou také monofonní modely ušlechtilé broskve nebo černého odstínu, zdobené kontrastním prošitím a znatelným logem zahraniční korporace.

Dámské plavky mají zajímavé barevné schéma: jsou zde plavky se skutečným potiskem na pláži - západ slunce a slunce, palmy a nekonečná pláž; jiné modely jsou více omezené a mají jasný geometrický tisk nebo ztlumené odstíny jako modrá nebo černá.

Samostatné modely plavek Roxy mohou být monofonní nebo potištěné: pruhované, květinové, geometrické a velmi odlišné a volba plážového oblečení zcela padá na křehká ramena aktivního v životě dívky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky