Pánské plavky, šortky - velkolepý obraz na pláži!

Pánské plavky, šortky - velkolepý obraz na pláži!

Stává se, že muži, kteří jdou na pláž, věnují hlavní pozornost odpočinku a nenechávají žádný prostor pro správné plážové oblečení. Na jedné straně vlastně, jaký je rozdíl, co má člověk na sobě, kdo přišel plavat v moři?

Ale na druhé straně není žádná hrůzná a neestetická podívaná než hubený chlapík v širokých šortkách, které na něj visí jako na tyči. Nejlepším efektem jsou velcí zástupci silnějšího pohlaví v těsných řemíncích a obecně je lepší mlčet o rodinných kalhotách.

Aby bylo možné na pláži vypadat velkolepě, pro muže s jakýmkoliv typem postav, bude výbornou volbou plavecké kmeny, které lze rozdělit do následujících typů:

 • brzdové šortky jsou typem sportovního oblečení pro plavce, který zvyšuje zátěž, zvyšuje odolnost proti vodě;
 • Začátek - patří také ke sportovním modelům, ale na rozdíl od první varianty vám umožní plavat ve vodě, což je velmi výhodné při plavání. Nejčastěji mají délku do středu stehna nebo hlubokého kolena, hlavním rysem takových šortek je, že se pohodlně hodí k tělu;
 • Volně šicí plavky jsou tvarovány jako jednoduché šortky a jsou i tak trochu jako rodinné kalhoty. Nedrží pohyby, mají efekt rychlého schnutí a jasnou barvu se zeleninovým vzorem, jejich délka je směrem ke středu stehna;
 • krátké volné plavky jsou velmi podobné těm, které byly popsány, jen kratší;
 • Bermudy - šortky z lehkého rychleschnoucího materiálu, označují typ dlouhých šortek. Zahrnuje modely až do kolena a pod kolenem, může mít doplňky v podobě pruhů, vzorů a kapes. Tyto šortky jsou vhodné pro koupání v otevřené vodě a pro venkovní aktivity na pláži nebo výlety do kaváren. Tento typ plavek bude skvělým řešením pro lidi s nadváhou, protože dobře zakrývají bříško a těsné boky. Nenoste tento model příliš tenkých mužů;
 • Šortky boxerů jsou těsně přiléhající plavky různých délek, je vhodné je použít jak pro dovolenou na pláži, tak pro bazén.

Plavky

Pro plavání na pláži může být vhodná některá z výše popsaných možností plavání - šortky, i když byste se měli vyvarovat modelů s kapsami, které se nezapíná, bude v nich nepohodlné plavat.

Koupací šortky se výrazně liší od běžných šortek, protože první jsou vyrobeny z lehkých tkanin, které rychle schnou, druhá varianta nemá tuto kvalitu.

Zatímco celý svět aktivně bojuje se syntetickými materiály, přírodní tkaniny jsou pro výrobu koupacích šortek irelevantní, protože po dlouhou dobu suší a kromě toho se objevují až po navlhčení.

Nejoptimálnějšími možnostmi šití krátkých dna jsou kombinované tkaniny, to znamená ty, ve kterých jsou přírodní vlákna kombinována s těmito typy syntetických přísad:

 • takt;
 • mikrovlákna;
 • polyester;
 • lycra;
 • polyamid.

Plavecké modely

Můžete si zaplavat v moři nebo v jiných vodních útvarech v jakýchkoli šortkách, ale pro plavání byste neměli brát prodloužené modely.

Nejlepší možnosti budou krátké plavky nebo sportovní, i když mají délku kolena.

V žádném případě by neměly být zapojeny do plavání v šortkách, plavkách s kapsami, budou shromažďovat vodu a důkladně zpomalit.

Sportovní možnosti

Sporty se nazývají šortky-taveniny, protože nemají vodu a nedrží pohyby.

Nejčastěji jsou sportovní šortky šité z lycry nebo polyesteru, protože tyto materiály mají dobrou úroveň pružnosti a umožňují pokožce dýchat. Tyto vlastnosti jsou však vhodné pro vodní sporty, pro obecné sporty takové šortky nejsou zcela relevantní.

U tříd v tělocvičnách se často používají široké nebo volné šortky, i modely z přírodních materiálů jsou povoleny, nehybně se pohybují s aktivním pohybem.

Správné pánské oblečení pro bazén

Plavky jsou perfektním oblečením pro plavání v bazénu. Ale v žádném případě byste si neměli kupovat zdarma modely pro bazén.

Pokud vezmeme v úvahu oblečení pro bazén podrobněji, pak je třeba poznamenat, že nejlepším řešením by byly boxerky, pokud se chystáte plavat amatérsky.

Ale pokud jste sportovec, měli byste si pro koupaliště koupit nákupní šortky, abyste snížili zátěž nebo brzdové šortky, aby se zvýšilo zatížení.

Prodloužené

Moderní móda diktuje svá mimořádná pravidla, dívky se každý rok stávají otevřenějšími, transparentnějšími a nenechávají prostor pro představivost. Zvláště jasně módní se projevuje v tvorbě plážových obrazů, moderní plavky se často vejdou do pěst. Ale nejpřekvapivější skutečností je, že se muži snaží co nejvíce obtěžovat na pláži, oblékají si super módní řemínky a další druhy krátkých plavek.

Ale jak ukazuje praxe, pro ženy je to považováno za sexuální než muž, který není ve vulgárních strunách, ale ve stylových šortkách.

Faktem je, že pomocí plavek - šortky můžete skrýt mnoho nedostatků na obrázku, a pro plavání tuto možnost plážového oblečení obecně lze považovat za ideální. Koneckonců, s kraťasy, pokud jde o pohodlí, je obtížné porovnat jiné druhy plavky.

Ideální modely pro muže

Muži, stejně jako ženy, chtějí vypadat krásně a při odpočinku se cítit pohodlně. Pomoc s těmito požadavky mohou být plavky - šortky, protože jsou považovány za nejpraktičtější a nejuniverzálnější.

Mužské modely plážového oblečení lze využít nejen pro koupání v nádržích, ale i pro aktivní plážové dovolené, výlety do kaváren nebo běžné letní procházky.

Ve skutečnosti, všechny modely, kromě klasických, pro trénink profesionálních sportů lze nosit jako běžné šortky na tričko nebo tričko. Tyto oděvy se stávají dokonalým řešením pro tvorbu lehkých letních stylových pánských obrazů.

Krátké

Krátké pánské plavky, šortky lze rozdělit do dvou hlavních typů: volný a vybavený. První typ lze využít nejen k relaxaci na pláži, ale také k nošení jako běžné letní šortky. Druhý typ má skromnější rozsah, protože mohou plavat, opalovat se nebo cvičit v bazénu, ale nejsou vhodné pro letní procházky.

Pánské plavky, šité ve formě šortek, jsou univerzálním letním oblečením. Šortky obsahují všechny výše uvedené modely, navíc takové oblečení pro plavání dnes, zejména v trendu.

Pokud úzké a příliš otevřené plavky nejsou vhodné pro každého, pak šortky ozdobí každou mužskou postavu. Plavky v podobě šortek - je stylové, módní a pohodlné, koupíte si takovou letní věc, poskytnete si pohodlí a krásný sexy vzhled.

Pláže plavání na pláži

Plážové plavky pro muže ne vždy zahrnují plavání, někdy hrají sporty, hrají venkovní hry, opalovají se nebo prostě chodí po pobřeží.
Chcete-li si správně vybrat šortky, musíte se nejprve rozhodnout, na co je potřebujete. Pokud pro plavání - vezměte boxery, pokud jde o procházky nebo hry - bermudy nebo jiné modely zdarma.

Při výběru pláží plavání na pláži je třeba věnovat zvláštní pozornost kvalitě materiálu a správné velikosti, neměli byste kupovat úzké nebo příliš volné plavky.

Speedo - kvalita a ekonomika

Pro mnoho lidí, čínské textilie jsou spojeny se spotřebním zbožím na jeden den, ale ne v případě výroby pánských speedo šortek. Tato značka plážového oblečení se vyznačuje dobrou kvalitou, stylovými potisky a nízkou cenou.

Připevněte pinnacle

Dalším značkovým čínským výrobcem pánských plaveckých šortek je ochranná známka fit pinnacle. Představuje spotřebiteli velký výběr prodloužených možností pro krátké plavky pro plavání a outdoorové aktivity za přijatelné ceny.

Fila - korejské oblečení pro každého

Značka fila je významným výrobcem různých druhů oblečení pro děti i dospělé. Obzvláště oblíbené jsou pánské kraťasy od tohoto výrobce. Dnes, oblečení tohoto značkového výrobce se prodává na mnoha trzích po celém světě, příjemně překvapující spotřebitele svou kvalitou a cenou.

Joss - sázka na kvalitu

Pánské kraťasy pro plavání značky joss se vyznačují speciální kvalitou. Za posledních osm let získalo toto oblečení miliony pozitivních ohlasů od spotřebitelů. Joss jsou šortky pro ty, kteří ocení pohodlí a preferují kvalitu oblečení.

Nestačí šetřit na plážovém oblečení, protože nejen kvalita odpočinku, ale také váš vzhled závisí na vlastnostech plaveckých šortek. Koncepce, že by měla vypadat jen žena, by měla být dlouho ztracena, každý člověk by měl také vypadat velkolepě, zejména během letních prázdnin.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky