Plavky "trikini" a "monokini"

Plavky Trikini a monokini

Přicházejí horké dny a snažíme se utéct od shonu města. Jsme ve spěchu, abychom se dostali k moři, abychom nasákli zlatý písek a samozřejmě ukázali naši postavu v módních plavkách.

Módní ženy jsou už unavené z běžných bikin plavek. V šatníku plážového oblečení stále častěji módní plavky "trikini" a "monokini".

Hlavní rysy

Jaký je rozdíl mezi dámskými plavkami "trikini" a "monokini" z obvyklých bikin?

Monokini - lehká verze uzavřených plavek. Má hluboké zářezy po stranách. Více diskrétní ve stylu.

Trikini - podprsenka a kalhotky. tkaniny s pruhovým spojem. Pás může být široký nebo úzký. Zdobené kroužky, krajkou, vložkami krajky.

Plavky "trikini" a "monokini" zdůrazňují vaši sexualitu, skrývají malé nedostatky vaší postavy. Modely s tlakem nahoru zvedají prsa, vizuálně ji zvyšují.

Jediné negativní - neměli byste nosit takové plavky, pokud jste poprvé přišli na pláž a kůže neměla čas na opálení. Na těle obdržíte lehké (nespálené) značky. Proto je lepší nosit plavky „trikini“ a „monokini“, když je pokožka trochu nedostatečná.

Komu jít

Pokud si myslíte, že dívka s dokonalou postavou může nosit takové plavky, mýlíte se. Stačí dodržovat některá pravidla a vy budete neodolatelný v trikini nebo monokini:

  1. Nekupujte plavky malé velikosti, bude to zdůraznit nedostatky vaší postavy, zaměřuje pozornost na extra záhyby.
  2. Nekupujte velké plavky, protože spojovací proužek může viset a ukazovat ta místa, která jste chtěli skrýt.

Plavky "monokini" nebo "trikini" si musí vybrat, se zaměřením na vaši postavu:

  • Tvar tvaru připomíná přesýpací hodiny. Štíhlé dívky mohou nosit jakýkoliv model. Dívky s ladnými tvary by si neměly vybrat trikini plavky s úzkým spojovacím páskem a monokini plavky s hlubokými zářezy na bocích. Vyberte si tmavé modely, například černé, rozjasní vady a dodají štíhlou postavu.
  • Obrysy postavy vypadají jako hruška. Vyberte si trikini a monokini plavky s kalhotky tmavší než podprsenka. Chcete-li, aby vaše boky vypadaly ještě širší, nekupujte si plavky, které mají spojovací proužek, který se rozšiřuje na dno. Je lepší, aby se vzory nacházely v horní části plavky.
  • Tvar obrázku připomíná jablko. Aby nedošlo k vizuálně rozšířit ramena, vyhodit modely s rozšiřující pás nahoru. Vyberte si modely s lehkou podprsenkou a tmavými kalhotkami. Je lepší, aby se vzory nacházely ve spodní části plavky.

Módní barvy

Jako vždy, zdrženlivé barvy zůstávají módní: černá, bílá, hnědá.

Na vrcholu popularity, Trikini a Monokini plavky v jasných barvách: žlutá, šarlatová, oranžová, smaragdová.

Populární jsou jak monofonní modely, tak vícebarevné, zdobené hráškem, proužkem, klecí. Vezměte prosím na vědomí, že plavky s velkým potiskem vás učiní trochu objemnějším, ale s malým, naopak - štíhlejším.

Pro odvážné dívky návrháři navrhli plavky se zvířecími vzory, které napodobují kůži leoparda, zebry nebo hada.

Co na sebe

Monokini nebo trikini plavky v kombinaci s kloboukem se širokým lemem přidají do obrazu tajemství. Plavky z těchto modelů lze nosit s krátkými šortkami nebo sukněmi, například na turistické cestě.

Je možné ho vymalovat v plavkách "monokini" nebo "trikini" nejen na pláži. Na plážové párty si dejte lehké (krémové nebo béžové) monokini nebo trikini plavky. V něm budete vypadat sexy a atraktivní.

Nezastavujte svou volbu na jednom plavku.Nechte svůj šatní skříň několik různých modelů pro každou příležitost.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky