Co je krémový primer

Co je krémový primer

Podívejte se na všech 100 v naší době může každá žena. To vyžaduje minimální úsilí. Váš make-up bude dokonalý díky jednomu produktu - krémovému základu.

Univerzální základna pro líčení mění váš vzhled. Kůže se stává dokonalým, hladkým make-upem, vy - krásná a sebevědomá.

Před zakoupením zázračného nástroje byste měli pochopit, jak to funguje a pro co je určen.

Co je potřeba

Neexistuje dokonalá kůže. Jak se tedy televizním hvězdám daří vypadat perfektně? Všechno je velmi jednoduché, skrývají všechny nedostatky pomocí primeru. Jedná se o speciální make-up základnu.

Tento nástroj může mít jinou strukturu - od tekuté po krémovou. Jeho hlavní úkol - skrýt vady kůže. Tento kosmetický přípravek dokonale maskuje vrásky a cévní síťovinu. S ním je snadné zamaskovat i jizvy, nemluvě o podráždění a akné.

Jedinečná textura krému proniká do všech nepravidelností a vyplňuje je. To vytváří efekt dokonalé pleti. Kromě toho poskytuje základní nátěr odolnost vůči make-upu. Také se stará a vyživuje, chrání pokožku před UF paprsky.

Výhody make-upu:

  • make-up se nešíří po celý den, i za nepříznivých podmínek;
  • Tím, že připravíte svou tvář na make-up, můžete snadno udělat perfektní konturování;
  • Tato základna neupchává póry. Některé léky dokonce kontrolují mazové exkrece;
  • pomáhá skrýt téměř všechny nedostatky.

Jak si vybrat

Stačí jít do obchodu a koupit základní nátěr nebudete uspět. Když se rozhodnete vzít v úvahu vaše individuální vlastnosti.

Složení těchto fondů je rozděleno na:

Reflexní. Složení těchto kosmetických prostředků - reflexních částic. Dávají pleti zvláštní záři. Tyto nástroje se používají pro večerní líčení. Pro ženy se světlými odstíny jsou vhodné pro tmavší - teplé.

Silikon. Speciální struktura tohoto krému zcela vyplňuje všechny nepravidelnosti. Použít takový nástroj může být jako celá plocha a bod. Výsledkem je hladká, rovnoměrná kůže.

Minerální Zelená barva kosmetiky dokonale zakrývá všechny podráždění. Je to nepostradatelná věc pro majitele problémové pleti.

Tyto prostředky mají dvojí účinek. Nejenže jsou na úrovni, ale také vyživují a pečují o pleť. Obsahují UF-filtr, stejně jako vitamíny a antioxidanty.

Zvláštní pozornost by měla být věnována důslednosti. Tekutá textura je tedy vhodná pro normální a suchou pokožku, ale pro mastnou pleť je lepší použít krémové nebo pudinkové primery. Krémy s pevnou texturou dokonale maskují jizvy, zvětšují póry.

Samostatně si můžete zakoupit primery pro obličej, oční víčka, rty a dokonce i řasy.

Jak se přihlásit

Nestačí jen dostat zázračný lék, musíte ho také použít správně. Tajemství dokonalého make-upu jsou jednoduché:

  • Navlhčete pokožku. Použijte pro tento lehký hydratační krém. Nechte ho vsáknout, po odstranění zbytků ubrouskem.
  • Naneste základní nátěr. Metoda aplikace je podobná aplikaci tonálního nástroje. Krém je třeba dobře rozložit na obličej tak, aby nezůstaly žádné viditelné okraje.
  • V případě potřeby můžete nástroj použít podruhé.
  • Nechte ho namočit a vysušit. Poté můžete použít základ nebo jen použít prášek.

"Vrtule"

Máte-li problém kůže s výrazným akné a zarudnutí, pak se prostě nemůže udělat bez primeru "vrtule". Tento nástroj nejenže zvládá všechny problémy, ale také zabraňuje jejich vzhledu, neutralizuje zánětlivé procesy.

Unikátní složení krému je určeno speciálně pro problémovou pleť. Složky krému nejen vyhlazují strukturu obličeje, ale také hydratují a mají antimikrobiální účinek.

Složka ZnPCA zabraňuje vzniku akné, zpřísňuje póry, kontroluje vylučování mazových žláz, zklidňuje podráždění.

Další složky - panthenol, vitamín E, betain - vyživují a hojí pokožku, eliminují účinky akné.

Recenze smetany "Vrtule" pouze pozitivní. Mnoho žen a dívek se díky němu cítilo sebejistě a krásně. Tento krém nejen skrývá nedostatky, ale také bojuje s nimi důkladně po celý den.

Jak si vybrat krémový krém na obličej, můžete se naučit z následujícího videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky