La Roche-Posay CC krém

La Roche-Posay CC krém

Pro péči o problémovou pleť musíte vždy hledat vysoce kvalitní produkty péče, které odstraní nevýhody bez provokování vzhledu nových. Příklad takových produktů lze nazvat a krém La Roche-Posay CC. V tomto článku zjistíte jeho skutečné pozitivní a negativní vlastnosti a budete se moci rozhodnout, zda si ho koupíte ve svém make-upu.

Vlastnosti a výhody

La Roche-Posay je farmaceutická značka kosmetiky pro péči o krásu. Mohou najít produkty pro péči o tělo a obličej. Tyto nástroje zahrnují CC-krém "Rosaliac". Má světle průsvitnou texturu. Krém se při aplikaci velmi rychle vstřebává a nezanechává žádné lepkavé ani mastné zbytky. Po aplikaci zůstává lehká příjemná vůně.

Další výhodou tohoto krému je hydratační účinek. Emulze nasycuje pokožku a snižuje její suchost. Tvář pak zůstává dlouho zvlhčovaná. Nástroj pomáhá vyrovnat pleť, odstraňuje zarudnutí a jiné barevné rozdíly.

Krém zklidňuje pokožku dobře. Doporučuje se také pro dívky, jejichž kůže byla vysušena špatným make-upem. Tento nástroj vrátí váš epidermis na tón, a dokonce i citlivá a tenká kůže bude vypadat dobře upravené a krásné. Tento výrobek firmy La Roche-Posay má podle výrobců čistý organický prostředek. Neexistují v něm parabeny, což znamená, že na ně člověk nebude reagovat vyrážkami nebo jinými projevy alergických reakcí.

Dalším důležitým plusem je ochrana před sluncem, kterou výrobek poskytuje.

Úroveň ochrany je SPF-30. Tento krém lze použít i na jaře av létě. Položením na obličej, nemůžete používat žádné další ochranné výrobky. Nástroj od firmy La Roche-Posay je snadno použitelný. Může být rozložena po obličeji pomocí speciální houby a jen prsty. Výrobek je spotřebováván poměrně ekonomicky, takže na vás bude dlouho trvat padesát mililitrů.

V dalším videu si přečtěte a otestujte krém La Roche-Posay CC.

Složení produktu

Jak již bylo zmíněno, výrobky společnosti La Roche-Posay jsou co nejpřirozenější a nejproduktivnější. Proto je vhodný pro jakýkoliv typ pleti a neruší žádné z nich. CC-krém z této značky je vyroben na bázi termální vody. Proto má tento nástroj pozitivní vliv na kůži, přizpůsobuje její barvu a dodává jí přirozený lesk. Po nanesení krému vypadá kůže krásněji, ale zároveň necítíte těsnost a nepohodlí.

Další důležitou složkou, která je ve složení tohoto nástroje - vitamin E.

Je schopen posílit strukturu pokožky a chránit ji před projevem nového zarudnutí, vyrážek a stop rosacey. A léčit existující zánět pomáhá extrahovat speciální madagaskarské listy. Složka je poměrně vzácná, ale má opravdu důležitou vlastnost - schopnost léčit mikrotraumata.

Funkce aplikace

La Roche-Posay krém je produkt, který lze použít jak jako hlavní maskovací prostředek, tak i jako základ pro make-up. První metoda je vhodná pro ty, jejichž kůže je co nejblíže ideálu, a na ní nejsou žádné viditelné pupínky a skvrny. Ale pro dívky, které mají problematičtější vzhled, stojí za to přidat make-up pomocí CC krém s korektorem nebo práškem. Tón tváře tak bude vyrovnanější a krásnější a během celého dne se budete cítit pohodlněji. Výrobek skrývá vady nejen dočasně. Používáte-li výrobek na denní bázi, kůže bude zdravější a získá přirozený lesk. Takže nebudete muset používat další prostředky určené k ošetření kůže.

Takže, tento make-up může opravdu vaše pleť lépe.

Tento produkt lze proto použít jak u dívek s malými vyrážkami, tak u žen, jejichž kůže je náchylná k projevům růžovky. Lék má komplexní účinek na kůži a bojuje nejen s vnějšími projevy růžovky a akné, ale také s důvody jejich vzhledu. Koneckonců, nejen ti, kteří zneužívají alkohol nebo kouří příliš mnoho, podléhají kuperose. Mezi faktory, které ji způsobují, lze označit znečištěné prostředí a prudkou změnu počasí. Proto CC-krém s takovými ochrannými vlastnostmi pomůže velkému počtu dívek žijících v různých podmínkách.

Recenze

Nejlepší způsob, jak charakterizovat produkty z hodnocení zákazníků La Roche-Posay. Tyto produkty jsou poměrně drahé, takže si musíte být jisti, že před nákupem fungují dobře.

Jak ukazují recenze mnoha kupujících, smetana SS má dobrý účinek na epidermis, zvládá mnoho vad a zároveň je maskuje.

Výrobci tvrdí, že produkt se velmi dobře přizpůsobuje pleti, a to i přesto, že je zde pouze jeden odstín smetany. Ale některé dívky s příliš bledou kůží tvrdí, že tento výrobek jim nevyhovuje vzhledem k tomu, že jeho barva je tmavá. Nástroj má výrazný žlutý podtón, a proto vyhovuje téže pokožce. Máte-li kůži s růžovým podtónem, pak to CC-krém nebude pracovat pro vás.

I přes lehkou texturu se některé dívky potýkají s tím, že tento výrobek je obtížné distribuovat po povrchu obličeje. Nástroj padá na kůži v tenké vrstvě, ale musí být velmi rychle rozložen po kůži tak, aby nebyly žádné barevné skvrny. Pokud váháte, tón nebude na tváři vypadat velmi elegantně. Pro udržení produktu na kůži a položení na obličej s úhlednou tenkou vrstvou je nejlepší aplikovat ho pomocí přípravku Beauty Blender nebo jednoduché husté houby. Tak, dostanete nejkrásnější tón, který se bude držet na obličej po dlouhou dobu.

První dojem z použití CC-krém La Roche-Posay - v příštím videu.

Krém La Roche-Posay CC trvá několik dní na obličeji a skrývá všechny viditelné vady a zarudnutí.

Dívky, které si tento výrobek vyzkoušely samy o sobě, potvrzují, že zarudnutí do konce dne po použití krému se snižuje a stává se méně patrným. A druhý den, i bez základového krému, pleť vypadá dobře upravená a elegantní.

Tento výrobek od firmy La Roche-Posay proto odůvodňuje jeho vysoké náklady účinkem, který má na pokožku.

Tvář po použití vypadá dobře déle než jeden den - pokožka se z dlouhodobého hlediska stává lepší.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky