Jmenování CC-krém

Jmenování CC-krém

Nadace je již dlouho pevně zakotvena v životě moderních žen. Před několika lety, vylepšená verze nadace - BB-krém. Postará se o pleť a přizpůsobuje se přirozenému stínu obličeje. Zdá se, že je to dobrý soubor kvalit, ale vědci nezastaví. A tady na pultech obchodů vidíme už CC-krém. Jaké jsou jeho vlastnosti?

Co to je?

Všechny výhody BB-fondů zděděné přešly na CC-krémy. Také se starají o pokožku, protože obsahují velké množství složek péče. Produkty nové generace také získaly další výhody. Například dobře chrání před sluncem.

Co znamená zkratka nového kosmetického přípravku? První C - "barva", druhá - "kontrola" nebo "korekce". Doslovně může být tato kombinace přeložena jako kontrola barev nebo korekce barev.

Pro obličej jsou zde nepopiratelné výhody při použití takového krému. Nahrazuje několik produktů a vytváří tak každodenní make-up. To je korektor, korektor a tonální základ a základ pro make-up. Podrobněji budou všechny vlastnosti CC krému uvedeny níže.

Co je potřeba

CC-krém lze použít různými způsoby v závislosti na cílech, které sledujete.

 • Vlastní tonální nástroj. Místo tonálního rámce, který byl použit dříve, máte možnost použít nový produkt. Ale na rozdíl od normálního tónu bude tváři poskytnuta neviditelná korekce a péče. Nástroj můžete aplikovat na celou tvář, pak bude vypadat perfektně, bez efektu masky. Pokud chcete nástroj používat místně, můžete jej snadno aplikovat pouze na ty oblasti, které vyžadují další pozornost. Je tedy možné zamaskovat malé zarudnutí, dokonce i tón brady, T-zónu obličeje. Vzhledem ke schopnosti krému přizpůsobit se pleti, taková lokální aplikace nebude mít jasné hranice a vyniká na obličeji.
 • Pomoci tonálnímu základu. CC můžete použít jako doplněk ke své oblíbené nadaci. Má-li výrobek pro vás dokonalou barvu, ale jeho povrch není vhodný pro vaši pokožku, promíchejte s malým množstvím krému CC. Takže je nepravděpodobné, že změníte barvu tónu, ale nátěr kosmetiky se zlepší a stane se příjemnějším.
 • Primer. Nový výrobek může nezávisle sloužit jako základní nátěr, protože má světlejší, tekutější strukturu než BB krém, a ještě více než tonální základ. Pokud je venku příliš horký, nebo epidermis má příliš mnoho tuku, nejlepší způsob, jak krém použít ve směsi se základním nátěrem. V tomto případě bude make-up odolnější, získáte ochranu proti UV záření a zlepší se použitý základní nátěr.
 • Spárováno s hydratačním krémem. Pokud vám pokožka nevyhovuje, existují nedokonalosti, které opravdu chcete skrýt, smíchejte krém CC s hydratačním krémem nebo opalovacím krémem. Pomůže to vytvořit dokonalý odstín pleti, skrýt drobné nedokonalosti, zároveň nečinit obličej těžší s kosmetikou a získat ochranu proti SPF. Navlhčete epidermis a poskytněte jí mimořádnou péči.
 • Účinek proti stárnutí. V některých situacích potřebuje pokožka pečující produkty s anti-aging efektem. Pro zvýšení efektu je samozřejmě chci použít v každodenním make-upu. Stačí použít CC-produkty v tomto případě, bude dokonale vyrovnat s funkcemi, které jsou mu přiřazeny.

Takové případy použití jsou možné díky tomu, že CC-krém není jen dekorativní kosmetika, ale také kompletní péče. Má komplexní účinek na pokožku a pečlivě se o ni stará, čímž vytváří ideální vzhled.

Výhody

Fondy SS mají ve srovnání s produkty předchozí generace velké množství výhod.To je důvod, proč se rychle získává na popularitě na masovém trhu. Zvažte některé z vítězných stran tohoto produktu.

 1. Variabilita použití. Jak již bylo zmíněno výše, takový krém je díky svým vlastnostem nádherným multifunkčním produktem: zároveň zvlhčuje, hojí pokožku a vytváří dokonce krásný tón obličeje. Lze ho použít samostatně i v kombinaci s různými kosmetickými přípravky. Zároveň neztrácí své pozitivní vlastnosti.
 2. Beztíže Lehkost výrobku umožňuje použití pro různé typy pokožky. Nespadá na znatelnou vrstvu na obličeji, neupchává póry, je téměř nepostřehnutelný, zůstává jen lehká vrstva.
 3. Zvlhčuje a vyživuje. Díky bohatému složení produktu má pozitivní vliv na dermis. To je pěkná funkce pro každodenní používání kosmetiky. Hydro krémový efekt je, že když je propustný pro vzduch, udržuje vlhkost na povrchu kůže.
 4. Matting efekt. Vytváří dokonale hladký obličej, bez mastného lesku, vytváří jemnou vrstvu prášku.
 5. Tónovací efekt. To maskuje akné jizvy, dělá jemné pupínky a zvětšené póry neviditelné. Evens tón, odstraňuje zánět, červené skvrny.
 6. UV ochrana. Výrobci často přidávají filtry různého původu, aby snížili účinky slunečního světla. CC krémy chrání pokožku před stárnutím a pigmentací.
 7. Účinek proti stárnutí. Díky užitečným látkám, minerálním látkám a vitamínům pomáhají produkty CC odstraňovat malé vrásky, věk laxní, chránit před antioxidanty. Mnohé krémy proti stárnutí mohou být úspěšně nahrazeny každodenní péčí o tyto krémy.
 8. Hypoalergenní. V kosmetice této třídy se snažte zavádět umělé přísady a další přísady, které stimulují alergickou reakci. Proto lze většinu výrobků považovat za bezpečné.

Složení

Pozoruhodným rysem CC krémů je použití tří barevných pigmentů v kompozici. Různé barevné pigmenty poskytují nejpřesnější překrytí problémových oblastí obličeje. Zelená barva tedy bojuje s pupínky a načervenalými vyrážkami, fialovými - s kruhy pod očima a béžová dodává pleti lesk a svěžest.

Produkty SS obohacují vitamíny, hydratační a proti stárnutí doplněné doplňky, bylinné složky. Podívejme se na některé z nich.

 • Vitamin E. Nutný prvek pro péči o pleť, stimuluje tvorbu kolagenu. Snižuje tak malé vrásky, odolává ochlupení a vnějším vlivům. Díky vitamínu E vypadá epidermis dobře a dobře.
 • Mořská voda. Většina výrobců ji přidává. To vám umožní, aby textura krému byla tak lehká, navíc hydratovala a vyživovala pokožku pomocí obsažených minerálů.
 • Extrakt ze zeleného čaje. Odstraňuje zarudnutí, hojí drobné rány, dezinfikuje a má silný antioxidační účinek.
 • Extrakt z bílého čaje. Chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů, neutralizuje nebezpečné účinky znečištěného vzduchu, prachu a plynů. S touto ochranou se můžete zbavit malých vrásek nebo zabránit jejich vzhledu.
 • Makadamský olej. Má anti-aging efekt, dokonale vstřebává, nezanechává žádné zbytky. Vynikající změkčuje, hydratuje, obnovuje podkožní tuk.
 • Snail znamená. Tajemství hlemýžďů je bohatá směs glykosaminoglykanů, kyseliny hyaluronové, peptidů, makroživin a dalších látek. Toto složení se dosud nepodařilo reprodukovat v laboratoři. Lék proti šnekovému extraktu léčí nepříjemné vady, jako je zarudnutí, znatelné póry a akné. Bojuje se stárnutím pleti.
 • Vitamin A. Má vlastnosti proti stárnutí. To může také zesvětlit kůži, ale nejčastěji tento účinek není příliš znatelné.

Výrobci

V polovině minulého století byl německý vědec vyvinut prototyp CC krému.Byl použit jako regenerační a léčivá emulze po slupkách. V Jižní Koreji se tato droga ukázala jako vysoce žádaná, po určitou dobu byla používána pouze v profesionální sféře. Brzy však vyšel na masovém trhu a stal se základem pro produkci BB a poté CC-krémů. Po Asii boom přehnal Spojené státy a brzy přišel do evropských zemí.

Které země produkují nejlepší fondy

Většina zemí po Jižní Koreji začala vyrábět CC-krémy.

Korejská smetana je tradičně jednou z nejlepších možností s relativně nízkou cenou. Bohaté zkušenosti orientální medicíny umožňují plně využít prospěšné vlastnosti rostlinných výtažků. Jihokorejští vědci prezentují veškerý svůj nejnovější vývoj na trhu, který nemůže potěšit milovníky inovací. Nejčastěji mají korejská kosmetika vysoký faktor ochrany před sluncem, protože lehká kůže je na východě velmi ceněna.

Trh také získává popularitu thajské kosmetiky. Thajsko, stejně jako Jižní Korea, má bohatou historii používání přírodních rostlinných složek. Výrobky této země, na rozdíl od analogů, jsou známé svou vynikající schopností přizpůsobit se přirozené barvě pleti.

Samozřejmě, že jen málo výrobců může soutěžit s guruem USA, Francie, Německo. Taková kosmetika však není vhodná pro každého v cenovém segmentu.

Ruská a běloruská CC krém ne tak dávno se objevil na trhu, ale hoden pozornosti. Díky přirozenému složení a blízkosti k nám, stejně jako koncovým zákazníkům, mohou soutěžit s orientálními protějšky. Obsahují složky, které jsou blízko nás a kůži prakticky neprolínají.

Procházet populární značky

 • Clinique Superdefense - lehký hippoalergenní, stejně jako všechny produkty značky, produkt s přírodním povrchem, dodává jemnou záři, jemně a intenzivně postihuje pokožku.
 • CC krém od Lumene - jeho charakteristickým rysem je značka značky arctic lingonberry, která má regenerační a omlazující funkci.
 • Chanel "Kompletní oprava" - 5 funkcí v jednom nástroji: zvlhčování, ochrana, restaurování, změkčení, dokonalý tón.
 • CC Cream by L'Oreal "Nude Magic" - maskuje téměř všechny nepravidelnosti na obličeji, přizpůsobuje se přirozenému tónu.
 • Olay "Total Effects"- lék proti stárnutí."
 • CC Cream by Lux Visage "Aktivní komplex" - Běloruský antistresový krém, který slibuje ochranu před škodlivým vlivem okolního světa a perfektní make-up.
 • Produkty Kora - Ruská značka specializující se na kosmetiku proti stárnutí, normalizuje metabolismus epidermis.
 • CC Cream Eveline Magická korekce barev - multifunkční, dle výrobce, vhodný pro všechny typy pleti.
 • Avon krém s dokonalým tónovým efektem - má SPF faktor 20, omlazuje, maskuje nedokonalosti, ale je špatně vhodný pro mastnou pleť.
 • Stellary "Barva a péče" - příjemná struktura a dokonalá fúze s typem barev.
 • Krém Gosh CC - tonální výrobek s reflexním účinkem, hladinami, zvlhčuje a necítí se na kůži.
 • Korekce barvy Max. Faktoru CC - má příjemnou texturu, která není patrná na kůži, není vhodná pro suchý typ pokožky.
 • Vilsengroup Dokonalá pleť Hydromania - vynikající základní nátěr, ale ne vždy se vyrovná s funkcí korekce barev.
 • "Ton Constance" Vivienne Sabo - stálý zklidňující krém, který kombinuje funkce tonálního základu a produktů péče o tělo.
 • BioTherm "SKIN BEST" - obsahuje extrakt spiruliny a minerální pigmenty, vyplňuje dermis energií, vytváří efekt "druhé kůže", koriguje a tonizuje.
 • Eva mozaika - přizpůsobuje se stínu obličeje, vytváří saténový kryt bez přídavku olejů a parabenů.
 • Rosaliac by La Roche Posay - zklidňuje, s neustálým používáním činí zčervenání a kožní cévy méně viditelné.
 • Yves Saint Laurent "Forever Light Creator" - spojuje se se všemi typy epidermis, není viditelný na kůži. Jsou prezentovány pouze tři typy barev, ale jsou rozděleny funkcemi: růžová pro osvěžení obličeje, šeřík pro boj proti únavě a meruňka pro extra teplo krytu.
 • Bobbi hnědý - jeden z lídrů ve vytváření korekční kosmetiky. Obsahuje rostlinné extrakty (jablka a okurky), vyrovnávání barvy dermis. Glycerin zvlhčuje, další složka - hyaluronát sodný - dělá obličej lesk.
 • Darphin - zlepšuje odstín obličeje, vytváří matný kryt a filtruje sluneční paprsky, to vše zajišťuje perlový prach.
 • "Fotoaparát připraven" Smashbox - univerzální čistící přípravek, který pomáhá z pigmentových skvrn. Komplex obsahuje komplex C-Phyte + a vitamíny C a E.
 • M.A.S. - představuje profesionální prostředky, stará se o pleť a maskuje nedokonalosti, aniž by se cítil na obličeji.
11 foto

Jak si vybrat

Na rozdíl od produktů minulých generací nejsou krémy CC k dispozici pro různé typy pleti: pro mastné nebo suché. Většina výrobců je tímto typem nesdílí a uvolňuje jednu možnost pro všechny. Nejlepší je věnovat pozornost složení a volit ingredience podle osobních potřeb.

CC-produkty pro mastnou pleť dávají dobrý účinek ve srovnání s předky BB. Vytvářejí matný povrch, protože obsahují adsorpční složky. Pokud je epidermis smíšeného typu, je lepší, když se do kompozice přidávají aloe extrakty nebo olej z tea tree.

Pro suchou pleť jsou také skvělé krémy na kontrolu barev. Pro zvýšenou péči věnujte pozornost formulacím, které obsahují různé zvlhčující extrakty. Může to být kyselina mléčná, bobule a bylinné infuze.

Pokud je epidermis stále příliš suchá, zkuste produkt použít v kombinaci s obvyklým hydratačním krémem.

Pro spravedlivou pleť je lepší věnovat pozornost kyselině kojové obsažené v kompozici. Poskytuje bělící účinek a odstraňuje pigmentové skvrny.

Pokud jste šťastný majitel normální kůže, můžete si vybrat CC-krém bez analýzy složení. Zaměřte se na stínu, můžete také vyzkoušet možnost rozpočtu kosmetiky.

Pro problémovou pleť může být to, že krém nepokrývá nevýhody stejně jako my. Zkuste ho použít s tonální bází, buď jako základní nátěr nebo smícháním dohromady.

Můžete najít různé formy vydání produktu CC. Buď to bude známá tuba, nebo láhev s dávkovačem. Také pro dům si můžete vybrat sklenici nebo formu balzámu, musíte nástroj použít štětcem nebo houbou. V poslední době se forma polštáře (cusion) stala populární.

Rozhodněte se, která funkce je pro vás nejdůležitější, a v závislosti na tom hledejte kosmetiku. Možná je to ochrana před sluncem, cenová kategorie, složení, balení. A pak se můžete rozhodnout o stínu.

Jak používat

Pro ženy, které jsou šťastnými majiteli normálního typu epidermy, není nic jednoduššího použít CC-krém. Po použití čisticích prostředků může být aplikován okamžitě na obličej. Pokud je tučný nebo smíšený typ, bude to vynikající základ pro tonální produkt. A v případě suchého nebo loupání obličeje - zkuste tento krém smíchat s hydratační kosmetikou.

V létě se krém nebude šířit a v zimě ho kombinovat s ochrannými prostředky.

Jak se přihlásit

Odborníci se domnívají, že produkt CC je nejlépe aplikovat prsty, bez použití kartáče nebo houby. Vzhledem k tomu, že ruce dávají krému vřelé, je distribuován rovnoměrně, bez napětí. Zbývající přebytečné kapky se čistí ubrouskem.

Pokud je epidermis normálního typu, můžete produkt použít ihned po vyčištění, bez použití dalšího zvlhčovače. Pokud však existují problémy, je lepší se mýlit. Před použitím MOP použijte hydratační krém pro suchou pokožku, která je matná pro mastnou pleť.

Často se vyskytují problémy s kombinací různých krémových produktů s produkty CC. Chová se nepředvídatelně, když je položen na základně a korektor se nebere dobře. Pokud chcete zavřít vážné nedostatky, pracovat lépe s již známou sadu nástrojů z primeru, tón, korektor, a tak dále.

Suchá kosmetika kombinovaná s SS dokonale. Nebojte se použít prášek, červenat a jiné prostředky.

Jak a co umýt

Voda CC-krém by se neměl umýt. Jedna ze složek tohoto výrobku je silikon. V nepřítomnosti řádného očištění se bude stále více shromažďovat na kůži a ucpávat otevřené póry, zabraňující dýchání kůže.

Aby se produkt vymyl, je lepší použít odstraňovač make-upu (hydrofilní) nebo podobný produkt péče. Pokud z nějakého důvodu neexistuje taková možnost, alespoň jen pěna na mytí.

Recenze

Hodnocení zákazníků se samozřejmě liší v závislosti na značkách, cenách, požadavcích a subjektivním názoru. Některé body vypadají takto:

 • Po nanesení na pokožku vypadá krém SS jako vrstva měkkého, krémového prášku., zatímco BB na běžném krému.
 • Tento výrobek lze použít jako korektor.a pro větší pohodlí ji mnozí používají jak na celé ploše, tak na jejích jednotlivých úsecích, například pod očima.
 • Na rozdíl od BB může produkt SS ležet nerovnoměrně.ale může být řízen a vyrovnán pomocí houby.
 • Prostředky minulých generací jsou během několika minut upraveny na tón pleti. Při nesprávném výběru barev může být obličej šedý nebo oranžový. SS to neumožňuje.
 • Mnoho krémů CC má schopnost bělení kůže.
 • Podle kosmetologů a stylistů jsou výrobky SS mnohem texturnější a lehčí.který je příjemnější pro pokožku.
 • Hlavní funkcí výrobku je vyrovnání tónu a zejména dobrá péče.proto je často bílý.
 • Produkty SS na trhu nejsou tolik jako jejich předchůdci. Existují však následující typy, například DD s anti-aging efektem a péče o EE.
 • Mop-krém je vhodný pro rychlé make-up a každodenní použití. Maskérky stále dávají přednost staré dobré tonální nadaci.

Hodnocení krémů se může lišit v závislosti na velkém množství faktorů. Vyberte si perfektní krém jen pomůže pečlivý výběr a orientaci na jejich vlastní potřeby. V každém případě, výrobky na trhu jsou dostačující k tomu, aby pro sebe našli ideální volbu.

Jak aplikovat CC-krém, můžete se naučit z následujícího videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky