Lekce make-upů pro začátečníky

Lekce make-upů pro začátečníky

Ne každá dívka je schopna platit za služby osobního vizážistky a denně se na něj obracejí. Většina žen se snaží vyřešit podobnou otázku na vlastní pěst a aplikovat make-up na vlastní pěst. Make-up pro začátečníky není jiná složitost a je k dispozici pro každou dívku, která chce vypadat atraktivně.

Co je to?

Make-up je umění změny a korekce tvaru spolu s pletí. Činnosti jsou prováděny dekorativními kosmetickými výrobky. Make-up umožňuje odstranění drobných závad, umožňuje mladší pohled, zvýraznění výhod každé ženy a prokázání individuálních kvalit. Ženská psychologie má podporovat a zdůrazňovat jeho přirozenou krásu. To je způsobeno tím, že každá dobře udržovaná dáma získá důvěru.

Výkonem make-upu je rozdělen do dvou typů:

 • Obtížné. Hlavním cílem je úprava formulářů;
 • Nekomplikované. Tento typ make-upu se provádí na obličeji, který má správný tvar spolu s dokonalými proporcemi. Zdůrazňuje expresivitu a individuální rysy.

Při práci s make-upem byste měli postupovat podle pravidel a pravidel, s nimiž můžete vytvořit make-up, a to i doma.

Výhody a vlastnosti

Při použití make-up má své vlastní výhody a vlastnosti, které by se každá dívka měla seznámit. Mezi výhody patří následující body:

 • S make-upem Můžete skrýt jakékoli nedokonalosti ve svém vzhledu, stejně jako zdůraznit důstojnost. Po zvládnutí základů tohoto umění se budete vždy cítit neodolatelně a přitažlivě;
 • Využití rady vizážistůmůžete každý den vypadat jinak. Použití dekorativní kosmetiky umožňuje experimentovat s obrazy, přičemž vybírá nejatraktivnější;
 • Použití make-upupřestanete kousat nehty, otřete si oči a kousněte si rty;
 • Make-up dává důvěru zdůrazňuje z davu. Každá dívka ví, že je dost na to, aby si ráno odpudila nos, aby se cítila ohromující po celý den;
 • Moderní přípravky pro použití make-upu mají užitečné vlastnosti. S jejich pomocí se můžete starat o svou pleť a chránit ji před negativními vlivy vnějšího prostředí.

Mnoho zástupců mužské zprávy uvádí, že kvůli make-upu, žena získá chuť. Použití kosmetiky je volitelný postup, ale bez ní se obraz stává "čerstvým".

Každá dívka by se měla rozhodnout, zda použít kosmetiku. Můžete si vybrat plnou přirozenost nebo zvládnout lekce vizáže.

Aplikační techniky

Perfektní make-up může dělat každou dívku doma. Chcete-li jej vytvořit, měli byste použít pokyny popsané v tomto článku. Make-up se provádí krok za krokem a bez spěchu.

Pokyny pro použití make-upu krok za krokem:

 • V prvním kroku Budete muset zvolit správný tón. Správně zvolená tonalka musí splývat s přirozenou barvou pleti. Mělo by být rozloženo rovnoměrně, aby nedošlo ke vzniku skvrn a skvrn. Produkt naneste na obličej pomocí houby;
 • Pamatujte si to že použití tónu v dílech vede k válcování. Vaše pokožka bude vypadat nepřirozeně v jakémkoliv světle, liší se od kůže na krku. Tyto vlastnosti naznačují, že tonální báze je aplikována nesprávně a měl by být vybrán jiný odstín;
 • Pokud nemůžete udělat správnou volbu tonálního základuPro začátečníky existuje skvělá alternativa v podobě matného primeru. Je schopna skrýt zvětšené póry a dává pokožce důkladně upravený povrch.
 • Dalším krokem je korekce obočí. Tento postup lze snadno provést sami, po prostudování pravidel, aby obočí dosáhlo požadovaného tvaru. Ty by neměly být řádek nasycený, to povede pouze ke zhoršení celého make-upu. Prodlužte obočí na ideál s malým množstvím stínů a kompetentním stínováním;
 • Stíny jsou kresleny na kartáčku a jsou umístěny v oblasti obočí. Mělo by být vyčesané, udržet růst vlasů. K tomuto účelu použijte speciální kartáč;
 • Krásný make-up závisí zcela na stínu. Tato složka kosmetiky je velmi nápadná, a na základě vybrané barvy, můžete si svůj obraz podivínský nebo přírodní. Než začnete používat stíny, musíte dát základnu. Pak se na celé víčko aplikuje světlý odstín a zastíní se štětcem;
 • Teď byste měli přinést své oči pomocí tmavých stínů. Můžete použít černou nebo světlejší paletu na zkosený typ štětce, používat ji pro mobilní věk. Jako alternativu můžete použít tužku nakreslením šipky a tlumení odstínu pomocí opeření;
 • Dalším krokem je barvení řas. Postup by měl být prováděn od středu očních víček, přičemž by měla být řasenka distribuována od kořene ke špičce;
 • Posledním krokem je aplikovat lesk nebo rtěnku. V tom nejsou žádné potíže, takže každý nováček zvládne úkol. Pokud chcete, můžete použít konturu rtů, která je podobná přirozenému odstínu.

S těmito akcemi můžete postupně vytvářet kvalitní make-up. Tato technika může být použita pro selfies, pro práci, chůze s přáteli a jiné události.

Jak si vybrat kosmetiku?

Pokud se rozhodnete samostatně řešit otázku make-upu, budete si muset vybrat správnou kosmetiku. Tento krok se týká odpovědné události, která určuje kvalitu celého make-upu jako celku.

Tonální základ

Tonální nástroj by měl být vybrán na základě typu pokožky. Je třeba mít na paměti, že potřebujete pouze tonální základ, pokud máte problémovou kůži a potřebujete skrýt své vady. Pro dermis, který nepotřebuje specifické maskování, bude běžný korektor nebo korektor dělat. Pokud na tváři není silné zčervenání nebo nerovnoměrná místa, je možné použít pouze prášek. Vyschne zarudnutí a vrátí pokožku do normálního stavu.

Pro normální nebo kombinovaný typ pleti byste měli zvolit základ s hydratačními vlastnostmi. Pro mastnou dermis vhodnou tonalku ze série BB. Jedná se o matovací sérii, ve které dochází k mírnému zvlhčujícímu účinku.

Pro obočí

Kosmetické obočí série by měly být vybrány s plnou odpovědnostíprotože tento prvek make-up vyžaduje zvláštní pozornost a dovednosti při aplikaci. Chcete-li se naučit malovat obočí, budete potřebovat spoustu času spolu s mistrovskými kurzy od mistrů.

Začátečníci by se měli rozhodnout pro paletu dvou odstínů: hnědé a nahnědlé. Navíc budete potřebovat bílý odstín. Nelze si představit, že by se obočí bez kvalitního štětce dalo naplnit. Můžete si zakoupit sadu několika kartáčků nebo provést nákup samostatně.

Vyberte si dostatečně měkké výrobky s přirozeným zdřímnutím.

Stíny

Chcete-li udržet stíny lepší, musíte získat základní základ pro žádnéx Díky této složce vypadají stíny více nasycené, jasné, ne náchylné k odlupování a válcování.

Když začnete vybírat stíny, proveďte test v úložišti. Ujistěte se, že kosmetika má dobrý pigment a snadno se přenáší na prsty.Vysoce kvalitní stíny by měly vrhat bohatý odstín.

Pokud jsou stíny špatně otisknuty na prstech, prostudujte si další značku. Na základě barvy očí, aktivit a nálady byste měli zvolit barevnou paletu. Paleta s černými stíny je velmi populární, hnědá stupnice pro přírodní make-up, tyrkysový odstín pro mládežnickou párty.

Stíny s podobnými vlastnostmi se snadno aplikují a peří. Poskytují hladký přechod barev. Provedení make-upu s takovými stíny bude mít dlouhodobě vysokou odolnost.

Oční tužka

Vyberte si tužky s vysokou životností.a Pokud nemáte nadměrné finanční prostředky, můžete si vybrat z rozpočtové položky. Taková tužka by měla mít jasnou a bohatou barvu, krémovou texturu, která je snadno zastíněna.

Řasenka

Maskérky doporučují začátečníky koupit řasenku od známých značek.. Je kvalitní a vydrží i ty nejdelší události. Takové nástroje nejsou náchylné k odlupování, neplavou a nepokazí obraz špatného odporu.

Rtěnka

Při výběru rtěnky nebo lesku by měly být vzaty v úvahu vlastnosti jako trvanlivost, hydratační, příjemná vůně. Barevná kosmetika by měla být kombinována s vaším obrazem, aniž by byla příliš patetická nebo naopak bledá.

Díky sadě této kosmetiky ve vašem arzenálu můžete vytvořit make-up od nuly a přemýšlet o svém snímku pro každou příležitost.

Profesionální tipy

Maskérské lekce pro začátečníky jsou založeny na skutečnosti, že začátečníci zvládnou základní dovednosti, naučit se účelu každého typu kosmetiky. Tato sekce obsahuje teorii, pomocí které budete moci vytvořit kvalitní make-up vlastními rukama.

Počáteční fáze jsou vždy ukončena prací s obličejem. Budete se muset naučit, jak s ním pracovat. Dokonce i pro čajové konvice nebude těžké začít malovat. Budete muset koupit tonální základ, který je vhodný pro váš typ pleti, základní nátěr, prášek ze světlých odstínů.

Je nutné postupovat a aplikovat tonální rámec speciálním štětcem nebo houbou. Pohyb se provádí z centra na okraj. Pracujete-li doma, použijte oční okolí a zakryjte oční víčka a prášek.

Tváření obličeje je uzavřeno ve ztmavnutí nebo zesvětlení některých oblastí obličeje. Pokud začnete od profesionálního make-upu, krok za krokem tento postup vypadá takto: zóna lícních kostí, tváří, pod očima, zadní části nosu, středu čela, brady, nozder. Kůže nad horním rtem by měla mít 2 odstíny. Zóny, jako jsou rohy čelisti, nosní křídla, linie čela podél růstu vlasů, oblast chrámů a lícních kostí jsou zakryty.

Chcete-li se naučit základy korekce chiaroscuro, měli byste jasně prostudovat její polohu s vysvětlením.

S pomocí červenat se můžete aktualizovat tón pleti. Pokud zvládnete tento kurz, můžete správně zdůraznit rysy obličeje pomocí make-upu. Vysoce kvalitní make-up vám pomůže vytvořit symetrický tvar obličeje. Maskérky doporučují použít následující tipy:

 • Suchý suchý typ nanesené načechraným kartáčem. Extra částice jsou odstraněny poklepáním na dlaň ruky;
 • Cvičení krátké a měkké tahy;
 • pro protažení široké tváře by měl být aplikován červenat přesně svisle. Stínování není nutné. Udržujte linii od středu žáků k jamkám;
 • Chcete-li "dotáhnout" ochablé tváře, musíte nastavit červenat mírně nad úroveň lícních kostí;
 • Změkčete úhly ďábla pomoci bronzer, aplikovaný v kruhovém pohybu na středu tváří;
 • Skrýt plnost obličeje kompetentní aplikace červenat pod zygomatické kosti. Mělo by vést štětcem šikmo - od fossy po chrámy;
 • Pro úzký obličej aplikujte jasně vodorovně na úrovni lícních kostí.

Chcete-li vytvořit vysoce kvalitní make-up, měli byste se naučit, jak udělat oční make-up. Pro každou formu má vlastní techniku.

Pokud jste majitelem úzkých očí, umělci doporučují použít následující tipy:

 • Kreslení šipek. Měly by být umístěny pod třetí částí vnitřních rohů. Rozšiřte vrstevnici, která se nachází v polovině století, zaokrouhlená na její tvar. Ujistěte se, že dolní šipka není spojena s horní šipkou. Když studujete make-up kurz pro začátečníky, použijte tmavé stíny pouze na vnějších a vnitřních rozích víček. Střed by měl být lehký. Tato metoda vám umožní správně se doplnit;
 • Pro kulaté oči Měli byste nakreslit dlouhou šipku, která bude vyčnívat za vnější stranu víčka o 2/3. Oční linky by měly začínat od linie očí. Ohněte horní linii vložky spolu se zdola nahoru. Obě linie se nesmí protínat;
 • Pro zavřené oči by se mělo uchýlit ke ztmavnutí pouze na vnějších rozích. Na vnitřní zónu lze aplikovat matné světelné odstíny;
 • Pro ty holky ve kterém široká vzdálenost mezi očima, musíte aplikovat tmavý pigment na vnitřní rohy, a vnější část musí být rozjasněna Za hranicí horního víčka nelze nakreslit konturu;
 • Pokud máte malé oči, Tento make-up má použít světlé stíny po celém povrchu víčka. Nezapomeňte pracovat na záhybu s tmavším pigmentem. Podbrovnuyu oblouk zvýraznit bílý tón.

Použití rtěnky není obtížné. Doplňte rty může každá dívka. V případě potřeby se korekce obrysu provede pomocí tužky. Proveďte výběr, který se hodí do barvy s rtěnkou nebo rty. Nemělo by to být patrné. Obrys je také mírně stínovaný.

Kosmetika by měla být aplikována od středu k okrajům. Proveďte postup pomocí speciálního kartáče. Po nanesení rtěnky by měla být odstraněna přebytečná tkáň.

Použitím průhledného lesku na rtěnku můžete udělat rty vizuálně plnější.

Nápady

Každá dívka se může naučit dělat make-up pro začátečníky. Musíte pouze určit typ dermis, stejně jako tvar obličeje. Po prostudování rad make-up umělců, můžete začít navigovat a uvědomit si, jak je kombinace barev s sebou.

 • Velmi oblíbený make-up ve stylu "Smokey ice", jehož uložení není obtížné ani pro začátečníky. Než začnete, měli byste vyrovnat tón pleti, aplikovat malé množství prášku na víčka.
 • Začněte doplnit pomocí šipek. Aplikují se pomocí kosmetické tužky. Pokud si přejete, můžete použít štětce s plochým typem nebo obrysy očí pomocí stínů. Mějte na paměti, že tato technika eliminuje použití tekuté vložky, protože musíte mít jasné a přísné kontury.
 • Dále zvedněte linii vnějšího rohu.míří k chrámu. Dejte řádek tloušťku, která je mnohem silnější než vnitřní roh. Obrys by měl být pečlivě zastíněn. Na dolním víčku je nakreslena tenčí kontura, která by měla být také zastíněna.
 • Prodám stíny, odstíny, které jsou blízko u sebe a tvoří hladký přechod. Vyberte si paletu barev tak, aby vypadala harmonicky tužkou. Tmavší stínový pigment by měl být umístěn na pohyblivých očních víčkách pomocí několika vrstev, aby se vytvořil efekt dostatečné tloušťky. Proveďte aplikaci od vnějšího rohu, pohybující se na vnitřní stranu. Obrys můžete vytvořit pomocí stínů a v oblasti očních zásuvek pro zvýraznění oblouku.
 • Aplikujte stíny na spodní víčka ve vnějších rozích. Pohyb by měl být prováděn směrem dovnitř rohu, což snižuje intenzitu odstínů. Světlý pigment se aplikuje od starých věků směrem k obočí.Všechny přechody s hranicemi musí být stínované.

"Kouřové oči" znamená silnou aplikaci řasenky na horní a dolní víčka. Zvláštní pozornost je třeba věnovat vnějším rohům.

Popsaná technika make-upu není považována za jedinou. Tato možnost je více populární, ale aby bylo možné zvládnout jeho jemnosti, měli byste vyzkoušet různé techniky takového make-upu. Například hlavní stín je nahrazen silnější tužkou. Je ve stínu na horním víčku nahoru. Tuto manipulaci lze provádět prsty. Stíny jsou také distribuovány prsty.

Někteří umělci make-upu zpočátku používají střední stín ve středu horního víčka. Pak se aplikuje černý tón podél linie řas a pod záhybem s vnějším rohem oka. Všechny řádky jsou pečlivě zastíněny.

 • Pro začátečníky budou relevantní myšlenky přirozeného make-upu. Tato technika také spočívá ve vyrovnání tónu obličeje s důrazem na krásu a svěžest kůže. Pro takový obraz, měli byste použít malé množství korektoru, tonální rámec a prášek z přírodních odstínů, stejně jako přírodní odstíny stínů.
 • Světle béžové odstíny jsou překryty pod obočím.a světelný tón se používá jako základna ve stínu. Okraje stínů by měly být zastíněny. Tmavší odstíny jsou umístěny na vnějším okraji víčka a zobrazeny na okraji pohybujícího se víčka.
 • Pokud se rozhodnete udělat přírodní make-up, Budete potřebovat tužku v hnědé, šedé nebo zelené. Šipkou musíte vybrat horní víčko na bázi řas. Cilia potřebuje skvrny bez hrudek. Naneste řasenku na horní a dolní řasy.
 • Při výběru rtěnky Dává přednost přírodním odstínům, aby se zvýraznila přírodní krása vašich rtů.

Módní trendy

Trendy ve světě módy v letošním roce pro dívky jsou demokratické, protože kombinují různé typy populárních make-upů, které se setkaly na vrcholu vrcholů módy. V letošním roce móda přináší vizuální ukázku změn ve věku a generacích.

Moderní designéři, kteří znají umění make-upu, poskytují úplnou svobodu ve výběru a doporučují použití různých technik, které tvoří klasickou stránku kosmetologie. Kosmetičtí umělci doporučují nebát se odvážně v kreativních nápadech a používat různé směry módního make-upu.

Mezi základní funkce make-upu patří:

 • Zdraví a dobře upravená kůžestejně jako mírná záře;
 • Blízkost přirozených tónů v make-upu na Nyudovu techniku;
 • Monochromatický make-up;
 • Populární technologie "Smoky eyes" s černými stíny;
 • Použití šipek spolu s kruhovým očním kolem pro vytvoření efektu kočičího oka;
 • Grafický make-upkterý je považován za hlavní složku večerních obrazů;
 • Slavnostní make-up technika v kovovém stylu.

Studovat módní trendy ve světě kosmetologie, můžete být vždy aktuální a vypadají cool a atraktivní.

Toto video vás naučí dělat jednoduchý a efektivní kosmetický make-up.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky