Večerní make-up pro hnědé oči

Večerní make-up pro hnědé oči

Make-up pro dovolenou by měla být zvláštní. Ve večerních hodinách je obraz dívky s hnědýma očima vytvořen mnohem jasněji než ve dne. Veškerá aplikovaná barva by měla být různě odolná, protože je možné, že večerní akce může trvat celou noc, a takové problémy, jako je šíření řasenky, nikdo nepotřebuje.

Profesionální make-up umělci rádi pracují s hnědýma očima, vysvětluje, že tato barva je příznivá, aby experimentovat s libovolným rozsahem barev ve vizáži. Jedinou podmínkou v takových experimentech není, aby byl odnesen jasem barev, které se naprosto nevyžadují od hnědooké dámy, která je již výrazná z přírody.

Nuance a pravidla pro tvorbu make-upu

Hnědá barva může mít různé odstíny a podle toho je nutné zvolit také tón stínů:

 • na oříškové oči - švestka a růžový tón;
 • kare-green - khaki a smaragd;
 • nažloutlá hnědá - fialová a fialová barva;
 • tmavě béžová přechází do béžové, fialové, růžové a modré barvy.

Nejprve je třeba řádně připravit obličej. Vše začíná čistěním a použitím matného krému - čímž se odstraňuje efekt lesklé (lesklé) kůže. Určitým způsobem by měla být léčena a kůže kolem očí.

Jakákoli chyba může být skryta použitím korektoru. Tímto způsobem je možné zakrýt vrásky, dokonce i úlevu a skrývat se pod kruhy očí. Make-up vydrží déle, pokud se na víčka aplikuje základ, například matný korektor.

Když je kůže na obličeji hladká a čistá, je na čase aplikovat oční stíny. Je jasné, že barva odstínů pro hnědé oči, na kterých se zastavíte, je důležitá záležitost a konečný obraz večera bude do značné míry záviset na tom. make-up. Není to tak snadné vybrat ten správný stín v tomto případě, protože by mělo být vzato v úvahu mnoho věcí - jaké odstíny hnědých očí, jaká barva dívčích vlasů, jaká barva má její kůže:

 • jestliže má dívka hnědé oči a kadeře světlého stínu, make-up umělci doporučují dávat přednost béžové, tmavě růžové, zelené a písčité tóny;
 • tmavě tmavě hnědé oči Hnědé olivové barvy jsou nejlepší;
 • dámy s hnědýma očima měli byste použít zelenavé a modré tóny;
 • hnědovlasá dívka s tmavými vlasy černé, hnědé, světle růžové, čokoládové a stříbřité tóny se nejlépe používají jako stíny, i když fuchsie je také vhodná v barvě;
 • tmavé oči vždy zdobí fialové, béžové a modré odstíny;
 • hnědá barva fialové a lila tóny jsou zdůrazněny;
 • světle hnědá Vypadá dobře s růžovými a švestkovými odstíny;
 • pro zelenou a hnědou smaragdové odstíny a khaki budou harmonické;
 • hnědé oči Bude výraznější s hnědou, zlatou a stříbrnou barvou, s lila a modrou barvou bude atraktivnější a jasnější.

Jaký tón bude řasenka je také velmi důležité. Klasická varianta, kdy volba padá na černou řasenku - je ideální pro brunetky, ale světlovlasá dívka s hnědýma očima bude mít více hnědé řasenky. Pokud žena s hnědýma očima používá pro make-up modrou řasenku, její vzhled získá zvláštní jas. V každém případě nezapomeňte, že řasenka pro večer by měla být odolná proti vlhkosti, jinak budete muset každou chvíli opravit make-up.

Nezapomeňte na design obočí. Hnědooká dívka bude vypadat mnohem zajímavější a dobře upravená, pokud bude mírně opravena. Pro večerní líčení je udělejte v tmavších barvách, než v každodenním životě.K tomu se hodí tmavé stíny, které se aplikují na chlupy, a mohou být posíleny fixačním činidlem.

Nejlepší je vzít podtochenny tužku a držet je tahy ve směru růstu vlasů. Měli byste začít od středu obočí a přejít na jeho vnější okraj. Závěrem je třeba uvést, že tahy by měly být zastíněny. Můžete také použít stíny. Při kombinaci různých tónů lze dosáhnout přirozeného odstínu.

Neexistuje make-up hnědých očí bez svůdné oční linky. Kočičí ruce a fascinující orientální vizáž lákavé, jako by byly vytvořeny speciálně pro krásy s hnědýma očima.

Vyzbrojeni všemi těmito znalostmi, můžete jít přímo na make-up. Zde jsou jen některé nápady s instrukcemi krok za krokem, na kterých si mohou holky s hnědýma očima vytvořit svůj večerní make-up:

Arabské motivy

Tento typ make-upu je vždy nasycený barvami a jasem. Za prvé, tón obličeje se shoduje se základy, vhodnými pro typ barvy. Pak aplikujte červenat na lícní kosti, připomínající tón čerstvý letní opalování. Zvláštnost tohoto make-upu je také v dlouhých obočí, ne jako obvykle. Stíny by měly používat pearlescent, i když můžete experimentovat s matnou. Vypadá to skvělá kompozice dvou nebo tří jasných barev.

O kontrastu stínů v make-upu

Make-up se stíny kontrastních barev dívky jsou závislí bez ohledu na to, jakou barvu jejich oči. Pro hnědé oči by nejlepší volbou byly odstíny modré a šeříku ve stínu, protože budou moci zdůraznit svou přitažlivost se zaměřením na expresivitu hnědých očí. Pokud dívka nerada experimentuje odvážně, může se rozhodnout pro mírně ztlumené barvy - světle modrou nebo fialovou. Pro večerní líčení by však nejlepší volbou byla bohatá indigo a fialová barva.

Večer make-up, na základě tyrkysové, zelené a modré barvy, je také schopen vyzdobit dívky s hnědýma očima, a to je snadno vysvětlit, protože každý chápe, že modrá jasná obloha, jemné tyrkysové moře a jarní zelení nelze kombinovat s hnědými tóny zemského krytu. Tyto odstíny jsou v přírodě harmonické, což znamená, že se hodí pro harmonický make-up na párty.

"Kovové" odstíny

Make-up s bronzem, zlatem, ocelovým tónem, růžovou a stříbrnou jsou také vhodné pro večerní make-up dívka s hnědýma očima. Nejteplejší v tomto případě budou zlaté odstíny.

Šipka směřující

V práci na make-upu hnědých očí před make-up umělci jsou velké příležitosti myslet kreativně a realizovat pojaté myšlenky. To je případ, kdy se šipky dostanou velmi vhodně - dělají dívce jasnější vzhled a zdůrazňují tvar jejích očí. Šipky jsou indukovány tužkou nebo tekutou vložkou. Pro večerní večer bude úspěšnou kombinací make-up s švestkovým oční linky a odstíny růžovo fialových odstínů.

Vytvoření zakouřeného vzhledu

Tento make-up je také velmi dobře v souladu s barvou oříškové barvy. Charakter tohoto make-up - bez jasných linií. Nejoptimálnější základ pro to bude lehké barvy na horním víčku. Kreslení čar podél kořenů řapíky zdůrazní tvar víček na dně a nahoře, ale okraje by měly být kresleny černě štětcem. Okraje samotných stínů by neměly být viditelné - musí být také zastíněné.

Nejlepší je použít šedé nebo tmavě fialové stíny. Základní myšlenkou je co nejplynulejší přechod z odstínu na odstín. Stíny světlého tónu jsou překryty pod obočím - to má za následek pozvednutí obočí a otevřenější pohled. Takové make-up vyžaduje přidělení řas, takže řasenka na nich by měla být aplikována ve dvou nebo třech vrstvách.

Kouřové oči krok za krokem

Taková kouřová vizáž ozdobí dívku jakéhokoliv věku. Pro jeho realizaci můžete použít postupné schéma vytváření make-upu s černými a fialovými tóny, které ozdobí každou dívku s hnědýma očima:

 1. Tvář je očištěna a na ní je aplikován tónový základ.
 2. Uložení silných černých stínů na horní víčko (mobilní)struktura by měla být krémová. Tato konstrukce se snadno odstíní, a proto je vyrobí make-up žádné potíže. Použití těchto stínů navíc vylučuje potřebu používat tužku, protože obrys již bude podtržen samotnými stíny. Linie by měla být zesílena blíže k vnějšímu okraji víčka.
 3. Dále vezměte měkký kartáč a stíny stínu v pohybujícím se víčku.tak, že barva postupně mizí.
 4. Stejná barva se používá ke sčítání dolního víčka. Zde budete potřebovat tenký štětec. Zde se linie mírně zužuje k nosu.
 5. Naneste vrstvu černých stínů na švestky.Měly by být zastíněny nad záhybem víčka.
 6. Pod obočím a na vnitřním koutku oka používáme bělenou lila barvu. To dodá Vašim očím čerstvost a vaše oči budou otevřenější.
 7. InVezměte čistý, měkký kartáč a promíchejte stíny.
 8. Použití černé řasenky jemně malovat řasy. Nejprve naneste jednu vrstvu, poté druhou (a na dolní a horní řasenku).
 9. Poslední fáze tohoto make-upu - použití červenat na lícních kostkách a výběr rtěnky. Mělo by to být tichý odstín, protože důraz v tomto make-upu je zaměřen na výrazné oči.

Chcete-li provést takový make-up, není nutné jít do salonu profesionální make-up umělce, všechno lze udělat doma sami. Vrcholem je správný výběr barvy stínu. Měly by odpovídat odstínu vlasů, duhovce očí a dívčímu oblečení.

Tak, kouřové oči se zlatými tóny nejlépe vyhovují modrookým šatům dívky s hnědýma očima.

Upevněte závěsné víčko

Takový problém se obvykle objevuje s věkem, kdy kůže začíná ztrácet svou elasticitu. I když se také stává, že mladá dívka má stejný problém. To je možné s častým nedostatkem spánku, vzácnými procházkami na čerstvém vzduchu, přepracováním a příliš náročným programem.

Z blížícího se století vypadá celá tvář unavená a dívka vypadá mnohem starší než ona. Ale v tomto případě můžete pomoci, a proto mají umělci make-upu vlastní tajemství:

 1. Pro make-up v tomto případě musíte použít pouze odstíny matných odstínů.Je tedy možné se vyhnout skutečnosti, že ostatní budou věnovat pozornost závěsnému víčku.
 2. Není nutné vzdát se blikání pod obočím - bude to docela vhodné. Je také důležité použít odstín světlého tónu na rohu uvnitř oka.
 3. Pro make-up ve stylu "kouřové oči" barvy by neměly být příliš těžké a přesycené.
 4. Zbarvení záhy století, pokračujte linii za obrystak, že se zdálo, že je vizuálně zvednutý.
 5. Šipky na večerní make-up hnědovlasá dívka s hrozícím víčkem by měla být opatrná. Je lepší používat oční linky, ale tužka a konec šipky musí být zvednuty nahoru.
 6. Pokud vypadá harmonicky, může žena s visícím víčkem místo černé tužky použít šedou nebo hnědou. - v některých případech tato technika osvěžuje a omlazuje.
 7. Pokud potřebujete odvrátit pozornost od hrozícího století, zaměřte se na řasyopatrně je natírejte po celé délce a věnujte zvláštní pozornost vnějšímu rohu.

Závěrem lze říci, že některé další tipy od dívek z make-upu s hnědýma očima:

 1. Pokud se chystáte na večerní akci, cvičit svůj make-up předem - takže doslova „naplníte svou ruku“ a ve správný den se snadno vyrovnáte s vytvořením dokonalého obrazu.
 2. Večerní make-up je vždy lepší, pokud je doplněn třpytkami.
 3. Pokud se vaše oči nacházejí v blízkosti nosu, pak v make-upu se snažte soustředit pozornost na okraje očí, neměli byste si malovat přes víčko úplně.Na vnějším okraji víčka jsou stíny aplikovány jasné a tmavé a blíže k nosu - světlé barvy.
 4. S opačným problémem s očima příliš širokým od sebe, je víčko zcela vyplněno, a přechody v odstínech - naproti prvnímu případu.
 5. Nebojte se experimentovat. Pokud se vám líbí váš obraz, neznamená to, že se musíte zastavit, protože je docela možné, že experimentováním můžete dosáhnout ještě lepších výsledků.
 6. Vytvoření obrazu, nezapomeňte na shodu odstínu s odstínem pleti, s oblečením, s rtěnkou. Hlavní věcí pro oční make-up je zdůraznit jejich tvar, délku řasinky a krásnou linii obočí.
 7. Nesnažte se o standardy. Pokud jste vzali hnědou oči z lesklého časopisu jako model, neměli byste dosáhnout 100% podobnosti, stačí použít některé techniky z obrázku, ale vytvořit si vlastní obrázek.
 8. Věnujte pozornost osvětlení, protože stejný obraz vypadá jinak při jiném osvětlení.
 9. Používejte pouze vysoce kvalitní kosmetické výrobky.jinak můžete získat kožní problémy místo krásného make-upu.

Následující video je jasný večerní make-up pro hnědé oči.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky