Polokošile

Polokošile

Během posledních několika let získala polokošile obrovské množství fanoušků zcela jiného věku. To je díky jeho pohodlí a praktičnosti.

To je věřil, že ona nejprve se objevila v 1926, když slavný tenista jmenovala Rene Lacoste dal to na jeho zápas. Po nějaké době, sportovec pustil jeho oděvní linku, kde významné místo bylo obsazené polokošile. Tento oděv dnes používají ženy i muži.

Je to košile nebo tričko?

Pouhá poznámka k této otázce je prostě nemožná. Někteří návrháři tvrdí, že se jedná o tričko a někteří jsou přesvědčeni, že se jedná o tričko. Faktem je, že polo kombinuje prvky obou. Knoflíky a límec - z košile, střih - z trička.

Barvy pro všechny příležitosti

Barvy polokošile mohou být různé. Dnes existují možnosti od pastelových až po světlé barvy. Každý si najde paletu pro sebe. Řekneme vám však nejrelevantnější možnosti pro období 2016–2017.

Bílá

Bílá - to je barva, která vyhovuje naprosto všemu, bez výjimky. Proto, pokud chcete koupit univerzální model, pak je lepší nenajít možnost. V každém šatníku jsou vhodné bílé poloky. Mohou být použity jak pro kancelář, tak i pro denní a pro sportovní styly, vše závisí na věcech společníků.

V horkém období, bílá barva dokonale osvěžuje a mísí se s opálenou kůží. Tato barva se nejlépe kombinuje s červenou, modrou, žlutou, černou a zelenou.

Černá

Černé poloky mohou být také nazývány nejvšestrannějším modelem. Kromě toho je tento model nejen krásný, ale také velmi praktický. Na rozdíl od bílých triček se černoši tak rychle neznečišťují a na nich si všimnou drobných skvrn.

Černé modely jsou ideální pro lidi, kteří trpí extra kilami. Vizuálně redukují siluetu a činí ji štíhlejší. Ale nezapomeňte, že ve velmi horkém počasí je lepší dát přednost předchozí verzi: celá věc je, že černá přitahuje maximální množství slunečního světla.

Šedá

Šedá póla se v poslední době stala velmi populární. Toto je kvůli skutečnosti, že tato barva se usadila na vrcholu módy Olympus. Mnozí ji považují za nudnou a neutrální, ale daleko od ní.

Pokud zvolíte správný rozsah barev, šedá zobrazí skryté okraje. Je v dokonalé harmonii s karmínovými, červenými, jasně modrými a bílými odstíny. Gray dobře zapadá do rámce různých stylistických trendů, což je důležité.

Červená

Tričko Red polo je vhodné pro milovníky jasných a chytlavých oděvů. Taková extravagantní věc musí být izolována od davu a prostě nedá příležitost zůstat ve stínu.

Červené modely jsou dobře kombinovány s bílými, šedými a černými oděvy, které jen zdůrazňují sytost. Chcete-li položit echo v celkové sadě, můžete vyzvednout boty nebo doplňky v červené barvě. Ale nezapomeňte, že je velmi důležité, aby to nepřehánělo s akcenty.

Modrá

Modrá je nejlepší volbou pro ty, kteří milují krásné bohaté, ale ne honosné věci. Dnes je paleta modrých populárních mezi známými designéry. Ve sbírkách většiny módních domů se nacházejí odstíny světle modré, azurové a tmavě modré. Proto, pokud chcete být v trendu, pak jsou modré poloy vytvořeny speciálně pro vás.

Zelená

Mezi zelenými produkty je třeba zdůraznit především model nasyceného a expresivního smaragdového odstínu. Jsou dokonale kombinovány s věcmi pastelových odstínů, které nejlépe zdůrazňují krásu smaragdové barvy. Tento model bude vynikajícím základem pro vytváření každodenních a městských snímků.

Pokud jste správně porazit smaragdové tričko, pak to může být na datum. Stačí si vybrat bílou sukni-slunce a krásné sandály. Výsledkem je, že budete vypadat velmi stylově a jistě vás zaujme maximálně nadšený pohled.

Kamufláž

Vojenský styl je trendem let 2016-2017. Proto, pokud se rozhodnete koupit kamufláž polo tisku, pak byste se neměli vzdát této myšlenky. Díky správnému výběru věcí může tento model hrát zcela nové barvy. S takovým tričkem tak můžete kombinovat módní kožené kalhoty nebo sukni.

Černé sandály a stylová malá taška s dlouhým popruhem dokončí vzhled. Souhlasím, že jít bez povšimnutí v takovém luku je velmi obtížné. Pro milovníky méně extravagantního stylu si můžete vybrat bílé džíny a stylové mokasíny nebo tenisky.

Pruhované

Móda pro věci s pruhy nechodí za několik sezón v řadě. V této sezóně obrovské množství návrhářů také upozornil na veselý mořský styl. Pro letní večery je těžké si představit lepší možnost než pruhované polokošile z příjemného materiálu. To je univerzální věc, která by měla být v dámském i pánském šatníku.

Jaký materiál

Při výběru polo tričko je velmi důležitý materiál. Záleží na kvalitě výrobku, provozních a vnějších vlastnostech.

Viskóza

Trička z viskózy kombinují mnoho jasných výhod. Hlavní výhodou je, že hmota nezpůsobuje alergické reakce, podráždění a příjemné pro tělo. Moderní viskóza má krásný vzhled a je těžké ji odlišit od drahých tkanin.

Je ideální pro šití letních oděvů, protože umožňuje pokožce dýchat a nenarušuje cirkulaci vzduchu. Viscose rychle schne, není náladový a nepotřebuje zvláštní péči. Hustota vláken je poměrně vysoká, což umožňuje použití viskózových triček po mnoho let.

Bavlna

Bavlna je zcela přírodní materiál, který je zcela bezpečný. Pokud máte dostatek citlivé a jemné kůže, pak je lepší dát přednost této možnosti. Pokud jde o výkon, jsou podobné viskóze.

Polyester

Mnozí lidé jsou velmi skeptičtí k výrobkům vyrobeným z polyesteru a marně. Nebojte se tohoto syntetického materiálu, protože moderní technologie ho dovedla k dokonalosti.

Taková trička jsou vysoce trvanlivá a ani při soukromých praních neztratí svůj atraktivní vzhled. Jediné, co odborníci nedoporučují, je vybrat si věci z polyesteru za velmi horkého počasí.

Jak si vybrat perfektní délku?

Chcete-li vypadat krásně, polokošile by se na vás dokonale hodila. Hodně záleží na délce: neměla by být příliš krátká a ne příliš dlouhá. Ideální volbou je model, který pokryje vaše boky a linku pásu několika prsty.

Která společnost je lepší zvolit?

Pokud jde o značku a zemi původu, vše závisí na vašich osobních preferencích. Jak již bylo řečeno, dnes velké množství návrhářů nabízí krásné a kvalitní polokošile.

Co nosit?

Můžete nosit polokošile s různými věcmi, vše záleží na vašich preferencích a osobních stylistických preferencích. Ale stojí za to zvážit, že pro obchodní styl a romantická data je lepší zvolit něco jiného. To platí pouze pro spravedlivý sex.

S bundou

Navzdory tomu, že polokošile je univerzální věc, je pro ni lepší zvolit si sportovní bundu.Ne každý může sestavit klasický model a tričko. Ideální volbou je aktuální sako jasných barev.

Pokud chcete nosit polo s bundou, stylisté doporučují zapnout všechna tlačítka, ale ne nahoře. Přírodní prádlo kalhoty pomůže dokončit soubor.

Pokud jde o boty, v tomto případě je nejlepší dávat pozor na módní pouště, slipona, mokasíny nebo tenisky. Klasické boty jsou nejlepší pro jiný obraz. Můžete si také vybrat klínové sandály nebo boty s hrubou patou.

S džíny

Nejtradičnější kombinací je polokošile s džíny. Můžete upřednostnit různé modely. Je lepší zvolit stylové oříznuté džíny, které otevřou kotník. Vhodné jsou také otrhané verze, které zdůrazňují styl obrazu jako celku.

Pro džíny vhodné jednoduché boty, bez různých dekorativních prvků. Je lepší upustit paty ve prospěch pohodlných tenisek nebo mokasínů. Polokošile lze nosit i s břidlicemi. Tato volba je vhodná pro horké a slunečné léto.

Se šortkami

V teplém období chci vytvořit soubor, ve kterém nebude příliš horké jít ven i za velmi slunečného dne. Nejlepší je kombinace polo a stylových šortek. Pro módní bílé modely se hodí úplně jiná trička, dokonce i ty nejneobvyklejší barvy. Šedé nebo černé šortky mohou být také univerzální možností, ale jsou mnohem méně letní nálady.

Boty mohou být jiné: sandály, klínové sandály, tenisky, baletní byty a mnoho dalšího. Pokud chcete nosit paty, šortky by měly být klasickým střihem.

Se sukní

Kombinace polokošile a sukní vypadá velmi pěkně a není triviální.

Pokud vezmete klasickou tužkovou sukni jako základ, pak tato volba může být bezpečně připsána obchodnímu stylu. Pamatujte, že v tomto případě je lepší dát přednost jednobarevnému modelu. Doplní oblečení stylové sandály s čtvercovými podpatky nebo bodce.

Pro práci byste měli zvolit objemnou tašku, která je nejen velmi krásná, ale také prostorná. Máte-li dokonalou postavu a žádné další kiláry, můžete zaplnit košili uvnitř sukně. Tato možnost zvýší atraktivitu siluety. Pro dámy s nadměrnou úplností se doporučuje nosit trička, pokud možno ne příliš těsná.

Za zmínku stojí, že díky polokošile v dámských skříních se objevila další stylová a pohodlná věc. Jedná se o polo šaty, které více než půl století potěší každého svým krásným vzhledem. Slim fit je postava ženská a elegantní. Zároveň naprosto nepotřebuje luxusní boty a další doplňky. Polo šaty vypadají skvěle samy o sobě a jsou vhodné pro společenské akce.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky