Roztrhané džíny

Roztrhané džíny

Džíny se objevily ve 20. a 30. letech 20. století a zpočátku se rozšířily jako nejlevnější, odolná a praktická forma každodenního pracovního oblečení. Teprve v padesátých letech minulého století se konečně dostali k životu díky takovému hnutí jako hippies.

Není žádným tajemstvím, že mezi hippies bylo mnoho popových hvězd těch vzdálených dnů, mezi nimi i slavní Beatles. Proto se veřejnost začala vztahovat odlišně k používání džíny v jejich šatníku, postupně nahrazovala trvalé sdružení "džíny-tvrdý dělník" s "džíny-kreativní bohemia". A pak si nenechali ujít své projektanty a výrobce.

Celkově, džíny jsou velmi pohodlné oblečení. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů, což eliminuje výskyt podráždění, takže je mohou nosit lidé všech věkových kategorií. Džíny opravdu mají opravdu impozantní bezpečnost. Jakákoliv klasika od firmy Levis nebo Wrangler může věrně sloužit pět nebo dokonce deset let. Klasické džíny nevyžadují žádnou zvláštní péči, ve zvláštních případech nemusí být skladovány.

Ale to jsou klasické modely. Poměrně nedávno, obnošené předměty a roztrhané džíny se staly velmi populární. Dokonce i muži mají na sobě takové výrobky, i když z větší části jsou žádáni mezi spravedlivým sexem.

Roztrhané džíny mají zpravidla siluety a nízký střih. Těsně přiléhají k tělu a příznivě zdůrazňují štíhlost nohou, lákavé ohýbání hýždí i plochý žaludek. Tyto modely poskytují svým nositelům jakýsi hravý hravý vzhled, což naznačuje určitou lehkost jejich majitele a připravenost k flirtování.

Co na sebe

Můžete nosit roztrhané džíny s téměř všechny top možnosti. Přirozeně byste měli pečlivě dodržovat standardní barevné svazky a snažit se používat obecně uznávané normy harmonických barev. Z hlediska materiálů a forem však prakticky neexistují žádná omezení. Trička, topy, blejzry, vesty, tuniky a dokonce i krátké šaty jsou naprosto vhodné. Hranice může vytvořit pouze fantazii.

Obrazy a luky

Samozřejmě, džíny, a zejména roztrhané, by se neměly nosit na světských recepcích nebo v kanceláři. Ačkoliv i v kancelářích firem s přísnými šaty, existuje něco jako běžné oblečení. V takových dnech, tak mnoho z top management dovolit nosit denim oblečení. To se projevuje zejména v kancelářích amerických firem.

Roztrhané džíny dávají vzhledu obzvlášť hravý vzhled. Džíny lze roztrhat na kolenou, na hýždích, na bocích, mohou být doplněny kamínky, korálky, krajkou a dalšími zajímavými prvky. Promluvme si o každém druhu zvlášť.

Potrhané klečení

Snad nejběžnější formou je dnes „roztrhané džíny“. Lze je nosit bezpečně v každodenním životě. Tyto modely jsou ideální pro „neformální den“ pro práci. Samozřejmě, že vše je limitováno, ale obecně takové oblečení samo o sobě nenese nic provokativního, a to může velmi dobře vypadat s tunikou nebo sakem na obchodním jednání v pátek.

Zatracený zezadu

Ale tato možnost je opak, možná nejvíce provokativní. Takové oblečení je dobře nošeno k odpočinku, protože kromě vynikající ventilace bude jako magnet přitahovat četné mužské pohledy. Stojí za to připomenout, že často jen náznak nese mnohem větší poplatek za sexualitu a erotiku než upřímná demonstrace nahoty.

Pláž, hotelový bar, safari, aquapark - to jsou nejvhodnější místa, pro která jsou džíny vhodné v zóně hýždí.

S krajkou

Takový koketní model zároveň s pokušením naznačuje, že jejich majitel nemá žádnou skromnost a umělecký vkus. V takovýchto džínách je dobré v letních měsících chodit do rekreačních parků, je možné navštěvovat kulturní akce, s výjimkou divadelních večírků. Roztrhané džíny jako uniforma pro návštěvu divadla jsou naprosto nevhodné. Tento typ kalhot je stále trendem moderní kultury, zatímco divadlo je určitě klasikou.

Vysoký pas

Džíny s vysokým pasem jsou retro stylu. Pouze ti, kteří mají skutečně „vosí pas“, si mohou dovolit nosit takové džíny. Roztrhané džíny s vysokým pasem nutně vyžadují, aby byl pás jasně viditelný, a proto jako vrchol nejlépe vyhovuje stylové krátké košili nebo tématu. Kromě toho může být na horní části nošení sako.

S korálky

Neexistuje žádný limit na fantazie návrhářů, od široké škály vzorů a barev. Mnoho dekorů vypadá opravdu úžasné a velmi elegantní, a pokud budete mít fluorescenční nebo bílé korálky, pak takové džíny budou vypadat skvěle v neonových světlech nočního klubu.

S kamínky

Džíny, zdobené kamínky, vypadají nejlépe v klubové atmosféře. Omezovačem špičkového typu je pouze limit efektu dopravce. A pokud si vzpomenete, že existuje něco jako „tematická strana“, je jasné, že prostě neexistují jasně definované hranice.

Výběr barvy

Jak již bylo zmíněno, barevné odstíny jsou nekonečné, takže stojí za to se podrobněji zabývat třemi hlavními odstíny.

Tmavé odstíny jsou skvělé pro každodenní život. Tyto barvy jsou praktické a poměrně univerzální.

Černá

Černá barva je štíhlá, takže pokud je touha opravit postavu, pak nechte volbu na těchto džínách. Na černé barvě bude kontrast ke zónám zlomenin tkáně, kterými je tělo viditelné.

Velmi dobře v černé roztrhané džíny vypadá opálenou kůží. Vypadá obzvláště atraktivní a chutný. Černé dno samozřejmě za sebou automaticky táhne naprosto klasickou a velmi úspěšnou kombinaci s jasným vrcholem. Všechny odstíny šedých, bílých, béžových a krémových halenek, halenek a triček zde budou dobře vypadat.

Bílí

Bílí - absolutní nekompromisní. Stejně jako černý není vhodný pro každého, takže si to může dovolit jen spravedlivý sex s opravdu štíhlými a půvabnými nohami, protože bílá barva je trochu tlustá.

Bílá barva je univerzální v tom, že bude vypadat dobře v horkém létě a na dovolené, a na pozadí městských scén, v klubovém prostředí a na některé módní výstavě umění. Přísná omezení ve výběru nahoře. Monofonní i pestrobarevné světlé letní barvy jsou velmi vhodné.

Modrá

Tohle je živá klasika. Modré džíny vypadají jasněji a jasněji než tmavě modrá, takže se postupem času stávají stále populárnější.

Téměř každý je může nosit. Stojí však za to připomenout, že předtím, než si dáte na roztrhané štíhlé džíny, měli byste správně postavit postavu, protože lidé, kteří mají sklon k nadváze, by neměli nosit takové zvýrazňující oblečení.

Kde se nosí

V dnešním věku tolerance neexistují prakticky žádná omezení. Roztrhané džíny vypadají skvěle na pláži nebo venku. Můžete je nosit v rekreačních parcích, na sportovních akcích, na výstavách i v muzeích.

V divadle, v baletu, na koncertu vážné hudby a dalších kulturních místech, které zahrnují přísné klasické kostýmy a šaty, budou roztrhané džíny vypadat mimořádně nevhodné. Musíme si pamatovat morální a etické standardy, takže na takových akcích stejně nenosíte.

Pokud je v životě ženy přítomna mládež, krása, naivita a pozitivní pohled na budoucnost, musíte mít ve skříni roztrhané džíny. Jejich přítomnost poskytne příležitost zažít nekonečnou svobodu a absenci pevných hranic. No, když se vám podaří současně jít nad rámec standardu a zároveň v nich zůstat, znát neznámého.

Nosit roztrhané džíny je jako překračovat určitou linii, otevřeně předvádět ostatním o vaší mládí, kráse, hravosti, a co je nejdůležitější, důvěře v sebe a své schopnosti. Chcete-li to provést, musíte se dostat do sebe nějaký druh vnitřní linky a odstranit omezení. Nebojte se toho. Naopak je třeba usilovat o to, aby se náš svět stal ještě jasnějším a krásnějším.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky