Jak vyzvednout džíny

Jak vyzvednout džíny

Mnoho žen preferuje nosit džíny každý den. Neexistuje téměř žádná žena, která nemá praktickou a všestrannou dvojici džínových kalhot v šatníku. Mezi obrovskou paletou stylů, barev a modelů prezentovaných v katalogech obchodů je velmi obtížné se neztratit a vybrat si džíny, které mohou krásně zdůraznit důstojnost postavy, nikoli její nedostatky.

Džíny, které se původně objevovaly na světě jako pracovní oděvy pro muže, jsou již dlouho součástí sbírek známých výrobců značkových oděvů. Moderní možnosti stávky s lehkostí, sexualitou, s důrazem na individualitu a styl. Jsou vhodné pro aktivity mládeže, výlety do studia a práce, výlety do přírody.

Mnoho lidí se rozhoduje na základě přání získat maximální pohodlí při nošení, aniž by si mysleli, že džíny mohou přidat atraktivitu a pomoc při vytváření nového originálního vzhledu. Dokonce si vyberete takovou univerzální věc, kterou potřebujete podle typu, abyste získali krásnou možnost pro každou událost.

Zvažte typ obrázku

Při nakupování byste se měli nejen seznámit s nejnovějšími trendy v oblasti módy, ale také se kriticky podívat na sebe zvenčí. Pokud se správně přiblížíte k existujícím funkcím, je docela možné čerpat z výhod sebe samého, vybrat si pár, který dodá svému obrazu jakoukoliv čerstvost.

Výběr věcí, které potřebujete začít se strukturou vaší postavy. Existuje několik základních typů, z nichž každý má určité charakteristické rysy. Všechny se podobají geometrickým tvarům nebo různým druhům ovoce. Toto podmíněné oddělení usnadňuje výběr oděvů jejich majitelům.

Například ženy s typem struktury "kruh" nebo "jablko" musí přidělit pas, což je jejich slabá stránka. V přítomnosti kil, mají tendenci se hromadit v této oblasti, trochu dotýkat boky a poprsí. Zde jsou vhodné široké modely nebo rovné klasické, vyvážené proporce, které poskytují štíhlé nohy a pomáhají zvýraznit elegantní, ženskou křivku.

Dívky s širokými rameny a štíhlým pasem patří k typu "trojúhelníku", často se tento typ nachází mezi bývalými sportovci.

Zde je požadována mírná korekce horní části tělesa v důsledku expanze dna, takže módní světlice různých stupňů dokonale dodá požadovaný objem.

Pokud se postava podobá „hrušce“, která má harmonický vršek s malými rameny a hrudníkem, ale má velký objem dna, měli byste hledat model mezi džíny s rovným střihem, dávajícím přednost husté tkanině, která lehce dotahuje boky.

Dobrý klasický styl hluboké tmavé barvy dokonale sedí, odvádí pozornost od svěžího hýždí a dodává štíhlou siluetu. Hlavní věc je nepřehánět to s kapsami a lemem na zadní straně stehna, aby nedošlo k soustředění pozornosti na problémy.

Standardní "obdélník" vyniká nedostatkem pasu a štíhlých nohou. Obvykle se jedná o vysoké dívky, které si mohou dovolit téměř všechny modely, hrát si s délkou a čalouněním. Hodí se dokonale do kůže těsné, hubené, široké nebo rovné kalhoty s otvory a stylové milenci. Ideální volbou je výběr pasu v pojatém setu pomocí jasného, ​​texturovaného pásu, vestavěných halenek nebo tunik.

Nejvíce sexy a ženský typ - "přesýpací hodiny", má krásnou linii přechodu mezi pasem a boky. Je zde mnoho možností. Při sestavování šatníku je důležité, aby objemy v dolní části nebyly přetíženy a zároveň udržovány rovnováha.

Jediné tabu - střih na spodní střih, který změní sexy dívku vizuálně na "mrkev" nebo mořskou pannu.

Ne každý se může identifikovat s určitým typem. Typ budovy není vždy živě zvýrazněn, takže zde potřebujete kompetentní výběr kompletní sady džíny a košile, krásných bot nebo lodí. Jsou schopni komplexně nastavit proporce celé postavy najednou. Takové dívky by měly být opatrné s trendy novinky, vždy se snaží a porovnávání několika typů při nákupu.

Výběr nové dvojice džínových kalhot je vždy zajímavá práce. Výrobci oděvů přišli s mnoha zajímavými styly střihu, hraním s čalouněním, aplikacemi, manžetami, diktováním skutečné délky.

Přistání na bocích

Je důležité si vybrat stylový model, nezapomeňte na různé typy nošení na pás a boky. Celkem existují čtyři hlavní typy, na jejichž základě jsou všechny modely šity. Například, brazilec spíše koketně otevírá bříško, proto se hodí štíhlé dívky bez vad v této oblasti. Často je tento střih přítomen v módní hubené a pomáhá hostesce demonstrovat dokonalý tisk.

Džíny s nízkým vzestupem jsou univerzálnější a praktičtější, zcela vhodné pro kancelářský styl.

S jejich pomocí můžete zdůraznit existující pas, perfektně kombinovaný s klasickými košile.

S průměrnou fit, můžete skrýt malý přebytek na žaludku a po stranách, zejména pokud nosíte kalhoty spolu s prodlouženou tunikou.

Tyto modely jsou oblíbené u zralých žen, které se v nich cítí sebevědomě a klidně.

High-pasu džíny jsou velmi důležité v této sezóně, ideální pro vytvoření krásný ohyb a štíhlá silueta. Zajímavé je podívat se na modely, kde je pás zdoben korzetem a končí pod prsou.

Podle velikosti

Zaneprázdněné dívky si stále více vybírají nové oblečení pro šatní skříň v internetových obchodech, aniž by měli příliš mnoho času na montáž a chůzi. Chcete-li získat krásné módní model džíny, musíte nejen znát své vlastní parametry, ale také pochopit rysy rozměrové sítě. To pomůže koupit přesně možnost, která sedí na obrázku dokonale.

Pokud je třeba vybrat si džíny bez kování, měli byste správně určit svou velikost, aby odpovídala mřížce na internetových stránkách internetového obchodu. Každá dvojice má na štítku dvě specifická písmena, na kterých je třeba se řídit. Současně jsou všechny výpočty prováděny na základě starého obvyklého sovětského systému měření oděvů. První latinské písmeno W označuje obvod pasu, který se vypočítá odečtením 16 jednotek od ruštiny. Pokud má dívka klasickou velikost 44, musí si vybrat z modelů s označením W28.

Druhé písmeno L je vztaženo na délku vnitřního švu a je určeno pro určitou výšku. Nejběžnější varianty L30 jsou vhodné pro růst 170-180 cm, a L32 - pro majitele velkolepého růstu až 190 cm, pro dostupné přírodní parametry 175 cm výšky a 42 velikostí je třeba na štítku vyzvednout kalhoty označené W26L30.

Na širokých bocích a plných nohách

Pokud příroda není obdařena ideálními formami, může dobře přizpůsobená postava pomoci džíny. Nejčastějším problémem jsou široké boky a plné nohy, které mohou být vizuálně redukovány namontovaným vrcholem. Hlavní pravidlo při nákupu - odklonit pozornost od nedostatků a přejít na stávající výhody.

S takovými rysy jsou džíny zakoupeny striktně na obrázku bez zásoby nebo natažení. Hustá texturovaná tkanina poskytne dokonalé uchycení, vyhýbá se ošklivým záhybům, harmonikám z látky. Vypadá dobře klasické modely s jasným zpožděním, které odvádějí pozornost od úplnosti. Přistání může být téměř jakékoli, pokud to nepřítomnost žaludku dovolí a linie pasu je vyjádřena. Nejvýhodnější je vysoká, která pomáhá odstraňovat visící bříško a tvoří ladnou postranní linii.

Hýždě vypadají atraktivněji, pokud jsou kapsy umístěny o něco blíže ke střednímu švu, jako by je zvedaly.Zde jsou důležité zajímavé detaily velké velikosti a jejich asymetrické uspořádání. Boční kapsy by měly být vnitřní, ne nad hlavou, aby se zabránilo extra centimetry na bocích.

Na majitelích sexy postavy ve tvaru hrušky jsou nádherné kalhoty s erupcí, které začínají nad kolenem. To vyvažuje proporce horních a dolních částí, což činí obraz symetrickým a přitažlivým v očích ostatních. V létě si můžete vyzvednout originální styl banánů, široké nohy po celé délce. Trochu volné uložení skryje problémové oblasti, v ideálním případě se díváte na kreativní trička na horký den.

Džíny štíhlé

Mnohé dámy se dostanou do své šatní skříně trochu hubené džíny, věřit, že to pomůže při poskytování štíhlost na jejich postavu. Současně, rysy a růst, individuální pro každou dívku, nejsou trvale vzaty v úvahu. Broušené vzory mohou zdůraznit existující štíhlost, ale s malým přebytkem na bocích je zdůrazní.

Nejdůležitější možností v tomto případě - džíny rovný řez. Světlé odstíny jsou zároveň k dispozici majitelům s vysokým růstem a tmavé pevné džínsy dávají ženě jakékoli velikosti těla štíhlost. S nimi můžete porazit téměř jakýkoliv požadovaný obraz, nosit s přísnými košile, trička asymetrický řez nebo prodloužené vesty.

Klasický model přímého střihu by měl být v šatníku každé dívky, která chce vytvořit tenký elegantní set. To pomáhá správné kombinaci s botami na krásné patě střední velikosti, která pomáhá vizuálně protáhnout siluetu. Délka nohy by měla dosáhnout středu paty, dávat vizuální harmonii a přidávat výšku k nositeli.

Jak si vybrat perfektní džíny

Chystáte se do nakupování a zkoumání všech funkcí vaší postavy, je třeba mít na paměti, že kvalitní věc nemůže být levná, takže byste měli věnovat pozornost obchodům, které nabízejí značkové zboží. Chcete-li získat dokonalý výsledek, měli byste vyzkoušet několik párů, které se liší barvou, stylem a délkou.

Dobré džíny by měly vybírat pouze jejich velikost. Tyto džíny se neroztahují, zachovávají si tvar i po několika praních. Na kování, mohou být mírně stísněné, ale po ponožky budou sedět na obrázku, a malé množství elastanu pomůže, aby to více přírodní.

Před nákupem byste měli zařízení pečlivě zkontrolovat. Všechny nápisy na psech, knoflících a nýtech by měly být symetrické, čisté, čisté. Zip na džínách je vždy těsný, aby odpovídal textuře džínoviny. Kvalita švů by neměla způsobit pochybnosti a stížnosti. V přítomnosti nerovných nití a surových švů je lepší takové kalhoty odmítnout.

Nákup a výběr džíny není snadný úkol pro dívky s nestandardní postavou, ale získání ideální možnosti pomáhá zdůraznit všechny jeho výhody a vypadat dobře v každé situaci. S několika modely tohoto praktického oblečení ve skříni, můžete vytvořit krásný, ženský obraz během několika minut vypadat skvěle v práci nebo romantické rande.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky