Džíny běžců

Džíny běžců

Po módě pro hubené a těsné věci, které chcete něco zdarma a speciální. Oblečení by mělo být s chutí a charakterem, prokázat chuť a osobnost majitele, být s twist. Jako běžci na džínách.

Jaké jsou dámské běžecké džíny?

Joggers jsou kompromisem mezi sportem a ležérními styly. Původně to bylo jméno pro sportovní kalhoty rovné, lehce volné, sedět mírně pod pasem. Pás je spojen s gumičkou, kalhoty jsou zdobeny nenápadnými úhlednými manžety i gumičkou, kalhoty jsou užší než kalhoty, volnější než kalhoty. Perfektní řešení pro běh a fitness.

Ve sportovní verzi jako dekorace - pásek na švu kalhot. Dnes tyto sportovní kalhoty našli druhý vítr a nový výklad. Po uložení řezných prvků návrháři mění rozpoznání pásu, manžet a bočních švů. Patch kapsy a neobvyklé kombinace tkanin dělají obrazy záhadný a neobvyklý.

Designéři se rozhodli sbírat módní trendy s běžci, takže se stali mnohem rozmanitějšími a výrazně odlišnými od původní myšlenky. Přilnavost může být vysoká nebo nízká, pás nemusí být na elastickém pásku, ale nutně elastický, a konce šněrování na pásu, tekoucí tkanina, trsy, nebo dokonce vůně, dodají vzhledu jemnou nedbalost.

Manžety se pohybují od téměř neviditelného až kontrastního nebo vysokého a dosahují až do středu lýtka. Uloží se polodlouhý řez, volné látky pomáhají vytvořit.

Samozřejmě se používají různé barvy textur a tkanin. Přednost se dává přírodním a pohodlným materiálům (bavlna, prádlo, džíny, kolo a fleece). Večerní a víkendové možnosti pro kalhoty šijí z hedvábí a šifonu. Obyčejné kalhoty s kontrastním lemem a bez něj, barevné nebo s efektním vzorem. Neexistují žádné těžké kánony, můžete se pokusit a experimentovat.

Etnické (například africké) a zeleninové tisky vypadají ekologicky. Zajímavé je "imitace" zvířat a orientální vzory. Tyto modely se zdají být zcela vzdálené od sportovního stylu. Vyjadřuje to speciální vycházkový steh, ale i v tak dokonale sportovních běžeckách mohou být použity výtisky (častěji je to značka) a vzory na spodku kalhot, které vytvářejí vizuální efekty.

Foto

Módní obrazy s běžci snadno zachytil a opustil stránky časopisů k životu. Trend se ukázal být pohodlný a docela ženský, snadno kombinovatelný s jinými věcmi. Současně se jedná o poměrně složitý prvek, který nechodí ke každému, protože důraz je kladen na spodní část, vizuálně se boky v takových kalhotách rozšiřují.

Dívky s typy „hruška“ a „trojúhelník“ se budou muset vzdát trendu, protože styl se zmenší a postava se zkrátí. Čisté musí být miniaturní dáma, pro ně jsou povoleny možnosti pro téměř rovné kalhoty, bez akcentů a vážení v podobě dekorace. Mohou tak udržet růst a ženskost obrazu.

S opatrností mohou běžci vyzkoušet dívky jako „jablko“ a „přesýpací hodiny“. Poslední věc, kterou musíte vidět, je, jak silný bude důraz na boky.

Svislé čáry a vzory na tkanině kalhot pomáhají zbavit se vizuální „plnosti“ v této oblasti. "Jablka" se mohou rozhodnout pro ženské varianty s vysokým pasem a úhledným pásem. Jejich běžci by měli být z tkaniny s hustou texturou, létání a volné textury a styly budou muset být opuštěny.

Nepochybně oblíbené kalhoty budou v "obrácených trojúhelnících" a "obdélnících". Ženy s těmito typy tvarů mohou přinést své parametry do ideálu, „nakreslit“ elegantní pas. Vysoké a hezké dámy a dívky dokonale podtrhují důstojnost téměř jakéhokoli stylu běžců.

Pro všechny případy platí následující pravidlo: běžecké kalhoty pracují s celým obrazem, takže v takovém luku nejsou žádné náhodné detaily (šperky, doplňky). Musíte pečlivě přemýšlet o všech prvcích.

Co na sebe

Aby se nestalo u skříněk, můžete udělat několik špičkových kombinací s běžci. Pro každodenní luky si můžete vybrat top ve formě košile, halenky, tuniky nebo kostkované košile. Chcete-li zahřát, můžete hodit svetr, který změkne obraz. Ale aby se oblouk více módní a ostré pomůže akcenty v podobě bombardér nebo koženou bundu.

Obchodní běžci a výstroje pomáhají vytvářet záměrně formální košile s rovnými a ostrými liniemi, přísnými bundami, zákopy. Prodloužené top modely s běžci vypadají skvěle.

Slavnostní pohled s těmito kalhotami může být také vytvořen. Horní část souboru by proto měla být slavnostní a ženská. K tomu přispějí i skutečné styly (bustier, top, tunika), látky (vzdušné, prolamované, tekoucí) a netriviální kombinace (svetr s krajkovým lemem, kůže s dlouhým rukávem nebo semiš). Lze je také doplnit pláštěm.

Při výběru obuvi se musíte zaměřit na celkový styl a výšku paty. Dlouhé podpatky dělají z obrazu elegantnější, takže jsou vhodné pro obchodní a večerní možnosti, a pro každodenní východy můžete použít boty s podpatky, platformou nebo s malým vzestupem, například kotníkové boty, baletní byty, oxfordy.

Obvyklé sandály učiní obraz měkkým a ženským. Pokud jsou detaily obrazu daleko od sportovního stylu, boty mohou být nízko-patovité a velmi stručné. Tím se zabrání lomu a rozptylu.

Kam jít

Jeans běžci perfektně zapadají do každodenního života pro pěší turistiku s přáteli, nakupování. Přísnější a monotónní klidné modely mohou vytvořit soubor, který bude fungovat s halenkami, pokud to váš oblékání dovolí.

V rámci velkých doplňků a nádherných halenek budou běžci vhodní na večírky a společenské akce. Čím vyšší je stav události, tím rafinovanější a bezchybnější styl by měl být. Takže neváhejte dát přednost běžcům, pokud tyto kalhoty odhalí zásluhy vaší postavy a krásně sedí.

Módní luky s běžci

Kombinace ve sportovním stylu budou samozřejmě dobré. Je však nutné "zkrotit" běžce a pak se stanou univerzálními.

Každý den jsou dobré soupravy s denimovými běžci, bavlněnými kalhotami nebo měkkou viskózou. Pro speciální příležitosti vyberte satén, hedvábí, lesklé, s koženými a semišovými vložkami.

Běžec lze nosit s vestavěnými košile, volnými halenkami a tuniky, kombinovanými s vícevrstvým topem. Ve většině případů jsou halenky zastrčené do kalhot, pokud to není kancelářský styl, pak můžete drby: uvolnit tuniku zezadu, vytvořit měkkou a pohodlnou neopatrnost.

Originalita luku dodá jasné a šťavnaté barvy. Můžete experimentovat s barvou jedné věci nebo celé sady. Například jasná bunda, kožená bunda nebo bunda bombardéru, v závislosti na úkolu sady, mohou hrát roli přízvuku.

Důležité jsou kombinace obuvi a stylu. Joggers vypadají dobře s různými botami - podpatky, čluny, oblíbené klíny, kluzáky, boty. Boty musí být vhodné a pohodlné.

Podpatky a klín dodají obrazům sofistikovanost a lakonická obuv vyvažuje vzdušný a elegantní obraz. Oxfords a boty s průměrem paty přidá závažnost do ležérní nebo obchodní styl, měly by být použity v obraze s jasným top nebo akcent kalhoty.

Správné příslušenství pomáhá vyvážit obraz. Patří mezi ně velké náhrdelníky a korálky, šály, přívěsky, řetízky. „Kreslí“ vertikální prvky a pomáhají znovu získat růst, který je požitím manžety na kalhotách.

Na sobě běžec s grunge košili nebo krajkou s dlouhými rukávy, v kanceláři nebo na setkání s přáteli - si vyberete.Pokud se vám líbí tento odvážný prvek, pak použijte tyto triky vytvořit svůj harmonický styl a cítit se pohodlně v každé situaci.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky