Rovné džíny

Rovné džíny

Rovné džíny jsou jednou ze základních věcí, které by každá dívka měla mít v šatníku. Měkké, rovné linie, jednoduchost řezu a diskrétní dekor - to je to, co dělá tento typ džíny univerzálním.

Na rozdíl od high-pasu nebo hubené-back modely, které jsou vhodné pro dívky s jakýmkoliv tvarem těla. Je pravda, že výběr tkanin zde hraje důležitou roli.

Malé tajemství je, že hrubá tkanina světlého odstínu bude vaše nohy vizuálně tlustší, stejně jako obrovské množství dekorativních prvků v bocích a objemových kapsách. Ale tmavé džíny z tvrdého džínoviny, a dokonce i rovný řez, rychle pomáhají vyřešit problém s neideální postavou.

Jak by mělo sedět

Nízkopodlažní džíny, sedící na postavě a ukazující okraj spodního prádla - to je jeden z takzvaných módních tabu. Snad o tom nějaká elegantní dívka ví. Ale co jiného jsou pravidla pro výběr džíny se správným fit?

Chcete-li začít s, horní řada džíny by neměly být vizuálně tlustší, vytvářet záhyby nad pásem, a dělat to obtížný pohyb volně. Pokud máte extra libry - zapomeňte na džíny s nízkým střihem, jen zničí váš obraz. Pokud jste vlastníkem krásné a tónované postavy, pak zapadají džíny vybrat oblečení, které nejčastěji nosíte. Máte v šatníku krátké košile, topy a trička? Neváhejte si vybrat model se středním nebo vysokým přistáním.

No, poslední pravidlo - být v trendu.

Poslední sezóna hit v módě je high-pasu džíny. Podívejte se na ně, možná takový styl bude to, co ve vašem šatníku vždy chybělo.

Poté, co jsme se zabývali hlavními body, podívejme se blíže na to, jak by měly vypadat džíny s určitým typem fit a kdo by je měl koupit.

Nízký vzestup

Tento model je určen pro dívky, které nemají problémy s obezitou. Tyto džíny mohou být skutečným nalezením pro štíhlé dívky, které chtějí, aby jejich boky vypadaly v nových džínách trochu více žensky. S nepřiměřenou úzkostí dolní části těla pomohou vyrovnat postavu. Ale aby se na vás nepohnuly bokem, vyberte model, který spolehlivě skryje všechny zbytečné věci před zvědavýma očima, a ani když se snaží posadit nebo se ohnout, nesklouzne. Pro spolehlivost můžete džíny doplnit nízkým pásovým širokým pásem.

Středně fit

Středně fit džíny jsou nejvíce neutrální. Nebudou mít vliv na vzhled vaší postavy, ale nepoškozují váš obraz. Často se jedná o rovné džíny se středním střihem, které se volí při tvorbě základny skříně, jako základna „dno“.

Vysoký pas

O modelu s vysokým zastoupením jsme však již hovořili jako o jednom z nejvíce trendových. Vrátit se z konce 80. let, kdysi získal srdce znalců z kvalitních a stylových věcí. Zároveň to bylo okamžitě nazýváno univerzálním, což ve skutečnosti není tak docela.

Tento model není vhodný pro děvčata s krátkým tělem, protože to vizuálně zkrátí. A vady v bocích skrývají jen džíny z husté tkaniny tmavého stínu.

Který styl je lepší

Různé džíny a styly. Mezi nejrůznějšími modely džíny, nejkratšími kalhotami, roztrhanými a „boyfriend jeans“, jsou široce džíny s přímým střihem považovány za nejmodernější. Kdo by je měl koupit a jaká pravidla bychom měli dodržovat, když děláme luky na jejich základně?

Zkrácené

Krátké kalhoty jsou vhodné nejen pro majitele krásných kotníků, ale i pro ty, kteří chtějí odvrátit pozornost od příliš velkých boků a zaměřit se na další část těla. Také přitahují pozornost k botám, takže pokud chcete předvést své nové tenisky nebo elegantní baletní byty ostatním, pak vám tento styl džíny bude skvěle vyhovovat. Oříznuté džíny na principu výběru vnějšího oblečení se neliší od jednoduchých rovných kalhot, stejně dobře kombinovaných s téměř vším.

Roztrhaný

Džíny s ozdobnými otvory a mezerami jsou v této sezoně velmi oblíbené. Při jejich výběru berte v úvahu vlastnosti obrázku. Máte-li široké boky - nekupujte džíny se spoustou děr v této oblasti, a pokud chcete vizuálně natáhnout své tělo, dávejte přednost džíny s drážkami rovnoběžnými s podlahou.

Široký

Široké džíny rovné střihu velmi pečlivě vyzvednout. Takový model by neměl být příliš krátký, protože se předpokládá, že dokonce i několik centimetrů mezi nohou a podlahou bude vaše postava vizuálně zničit. Široké džíny by neměly být příliš pytlovité, jinak budete vypadat objemnější. Vyberte si je ve velikosti a pečlivě se ujistěte, že se vám dobře hodí.

Výběr barvy

Jak již bylo zmíněno dříve, barva při výběru džíny hraje důležitou roli. Správný odstín džínsoviny může vaši postavu vylepšit a možná zničit celý obraz. Podívejme se, jaký vizuální efekt tvoří tři nejoblíbenější džíny v této sezoně.

Černá

Černé džínové džíny vypadají velmi stylově nejen na molu, ale iv každodenním životě. Budou kombinovány s naprosto všemi barvami a zároveň se sníží vaše objemy v bocích.

Tmavě modré džíny vypadají méně přísně. Na jejich základně je snadné sbírat každodenní nákupy, procházky nebo jít do kina. Rovný střih v kombinaci s tmavě modrou tkaninou bude mít stejný vizuální efekt jako černá, takže vaše nohy budou o něco menší.

Černé džíny jsou darem pro kancelářské pracovníky s volným kódem oblečení, protože vypadají docela formálně, ale zároveň jsou mnohem pohodlnější než v kalhotách.

Tmavě modrá

S květinovým potiskem

Květinové barvy na džíny vypadá neobvyklé a stylové. Tato možnost je vhodná pro mladé dívky, které se nebojí experimentovat a jsou schopny vzájemně kombinovat věci. Koneckonců, je obtížnější vybrat si oblečení pod džíny s květinovým potiskem než pod klasickým modrým.

Nezapomeňte, že stylisté nedoporučují kombinovat několik květinových výtisků v jednom obrázku.

Takže, pokud máte světlé džíny, stojí za to doplnit je o holý top a lehké boty.

Aby bylo možné světlý tisk na džínách změkčit, je módní vložit na ramena pastelově zbarvený svetr. Další důležitý bod - květinový potisk by měl být umístěn na neutrálním pozadí. To vám pomůže, aby váš vzhled byl stylový, ne ohromený detaily.

Co nosit?

Všechny módní ženy vědí, že džíny jsou věc, která by měla být kombinována s téměř všechno. Proto, když je otázka „co dnes nosit?“ Nevyžaduje zpoždění, volíme je jako nejjednodušší a nejvšestrannější verzi šatů. Džíny vám umožní cítit se pohodlně po celý den, i když plánujete, bez oblékání po práci, jít do kavárny s přáteli nebo jezdit na motocyklu se svým blízkým.

Pod džíny se hodí téměř jakýkoliv typ svrchního oděvu. Vypadají skvěle jako lehké halenky, oříznuté topy a trička, stejně jako objemné svetry, dlouhé vesty a přísné bundy.

Mimochodem, mimochodem, můžete udělat dobrý luk pro práci, pokud nemáte přísný oblékání. Pro něj zapadají tmavé džíny, zředěné pastelem nebo světlou blůzou, nad kterou je házena bunda nebo měkký svetr.Jednodušší možností je rolák bez ozdob, který se nosí pod prostou bundu. Ujistěte se, že i v takovém jednoduchém oblečení můžete vypadat neodolatelně.

Příslušenství vám pomůže zředit jakýkoliv obrázek a učinit jej individuálnějším.

Za prvé, pod džíny byste měli vybrat dobrý pás. Podle jeho volby je pravidlo pouze jedno - věnujte pozornost kvalitě. Zbytek záleží na vaší chuti.

Vybraný pás může být buď široká kůže nebo tenký kovový řetěz. Pokud však pás používáte především k udržení kalhot, a ne jako příslušenství, pak dávejte přednost širokým modelům hustého materiálu. Neexistují žádná jasná pravidla pro výběr sáčků pro rovné džíny, ale měli byste mluvit o botách zvlášť.

Jaké boty

Otázka, které boty jsou nejlepší pro odpovídající rovné džíny, je jednou z prvních, které se dívky ptají, když si kupují takový model kalhot. Nelze odpovědět jednou frází, protože vše závisí na stylu, který si vyberete, na počasí a často jen na náladě.

Tenisky

Pro teplý podzimní nebo jarní den budou tenisky v kombinaci s rovnými džíny skutečným nalezením. Zvláště elegantní bude vypadat džíny v kombinaci s konverzací, ale ne nutně zvolit klasický bílý model. Světlé tenisky zvednou náladu na zamračený den a zředí váš každodenní styl.

Boty

A v chladných podzimních dnech, kdy vám počasí nedovolí chodit po městě v jasných teniskách, budou ploché boty skvělou alternativou k nim. Také zajímavé s rovnými džíny vypadají hrubé boty. Nohy mohou být buď zasunuty do bot, nebo sklopeny na požadovanou délku.

Tenisky

Ale tenisky s rovnými džíny je lepší, než kombinovat. Takové boty jsou vhodnější pro rozšíření.

Boty

Pokud jde o boty, existuje pravidlo, že rovné džíny by měly určitě pokrývat alespoň část paty. Samotná pata může být jak nízká, tak stabilní a tenká. Vysoké čepy pomáhají vytáhnout siluetu. Jsou vhodné pro rovné řezání džíny. Nejlepší je zvolit klasickou loď s ostrým nebo oválným prstem, která na noze vypadá velmi ladně a pomáhá vyvážit obraz.

Boty

Stylové vysoké boty s elegantními podpatky pro rovné kalhoty by měly být vybrány velmi pečlivě. Měly by těsně přiléhat k noze, aby nevyčnívaly pod nohu, protože rovné kalhoty, na rozdíl od hubené, nejsou schované do bot. Výška paty závisí na vašich osobních preferencích, ale pamatujte, že stejně jako v případě bot by měla noha pokrývat patu.

Luky a obrazy

Teď, když je vše jasné se zvláštnostmi výběru džíny, stojí za to mluvit o tom, jaký druh luku lze vyrobit na jejich základně.

První obrázek je vhodný pro jednoduchý pracovní den v kanceláři. Základem setu jsou tmavé džíny, doplněné klasickou jednobarevnou košili. Spolu s úsporností a formalitou může dát bundu nebo vestu. Z bot je lepší dát přednost klasickým člunům, lehce potaženým džíny.

Chcete-li jít ven s přáteli, můžete vytvořit více up-to-date mladistvý vzhled, doplnění rovnou-cut džíny s mužského typu s košili, tričko nebo tričko. Nohy mohou být zastrčené a košile nebo tričko zastrčené do džíny, zvláště pokud máte model s vysokým pasem. Chcete-li se cítit pohodlně po celý den, vyberte si pohodlné tenisky nebo baletní boty. Doplňte obraz tašky přes rameno nebo malý kožený batoh.

A pokud dáváte přednost rande namísto šatů, pak se pokuste vytvořit romantický obraz založený na nich, který potěší vaši spřízněnou duši. Přidat džíny s rovnou šifonovou halenku, pokud si přejete, zdůraznit pas s tenkým popruhem, dát na lehký šátek nebo tenký pletený svetr a stylový luk pro datum je připraven!

Nyní, když jste se seznámili se základními pravidly pro výběr rovných džíny a kombinovali je s jinými věcmi, můžete každý den vypadat stylově bez jakéhokoliv úsilí!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky