Těsné džíny

Těsné džíny

Těsně přiléhavé džíny jsou jedinou jedinečnou věcí, kterou téměř všichni vysvobozují. Štíhlé ženy módy - pro to, že džíny kalhoty, které se hodí na postavu dokonale zdůraznit krásu nohou, a dívky s více zakřivené formy - protože jim pomáhají tahat tyto zakřivené formy trochu, vizuálně dělat boky již, a hýždě - fit. Ale nemyslete si, že pokud hubená může vizuálně snížit vaši postavu, pak si můžete koupit nějaké a naději na zázrak.

Chcete-li vypadat krásně a módní, musíte velmi pečlivě vybrat hubené džíny pro vaše tělo tvar a styl, se zaměřením na jejich vzhled a kvalitu. Vzhledem k tomu, že v této otázce existuje mnoho nuancí, podívejme se blíže na to, jak si vybrat dokonalé džíny pro sebe.

Jak si vybrat

Nejprve se podívejme, jak určit, zda je styl džíny módní. Nyní návrháři dávají přednost jednoduchosti a zdrženlivosti. Proto, aby byl v trendu, věnujte pozornost klasickým barvám. Tkaniny se zvířecími potisky nebo jasnými barvami budou vypadat bez chuti a vulgární s džíny. Totéž lze říci o množství různých aplikací, výšivek a kamínků na džínové. Ale jednoduchý styl bez nadměrných dekorací - nejmodernější.

Nedostatek zadních kapes a aplikací na dně učiní vaše hýždě atraktivnější a zdůrazní krásu této části těla. Ale roztrhané džíny jsou nyní docela módní. Ale o nich budeme mluvit podrobněji později.

A teď se podívejme na to, jak vyzvednout džíny, aby se vešly do vašeho těla tak, aby kalhoty skryly všechny jeho nedostatky a zdůraznily jeho zásluhy. Nejprve musíte určit typ samotné postavy, která může být kuželovitá, hruškovitá nebo podobná přesýpacím hodinám. V prvním případě je horní část těla výrazně větší než dolní. Majitelé tohoto typu postav mohou mít nádherné prsa, široká ramena a úzké boky. Dívky s takovou postavou by si měly vybrat hubené, které maximálně zdůrazní vaše křivky, úroveň „dole“ a „nahoru“.

Nejčastěji se vyskytuje číslo typu "hruška". Dívky se zaoblenými boky a malými prsy mají často potíže se zvednutím kalhot. Doporučuje se, aby si vybrali černé nebo tmavě modré džíny, protože tmavé barvy odstraní přízvuk z boků a vyhlazení hlasitosti. A aby obraz vypadal ještě harmoničtěji, pod tmavými džíny si můžete vybrat tričko nebo svetr z volného střihu, pokud chcete, s důrazem na linii pasu s pásem.

Přesýpací hodiny jsou typem postavy, která je považována za standard ženské krásy. Aby bylo možné dále zdůraznit jejich ženskost, majitelé tohoto typu postav se doporučuje věnovat pozornost džíny s vysokým pasem.

Dodržováním těchto základních pravidel si vyberete pro sebe džíny, které upraví vaši postavu nebo zdůrazní její výhody. Ale nezapomeňte na další funkce vašeho těla. Například, pokud máte břicho nebo "uši" přes vaše boky, nekupujte džíny s nízkým pasem, protože jen zdůrazňují tento malý problém.

Měly by být džíny těsné?

Když jsme se vypořádali s tím, který model si vybrat, dostáváme se k jedné z hlavních otázek: měla by se hubená doslova stát vaší druhou kůží, nebo je lepší dát přednost méně těsné verzi?

Odpověď je jednoduchá: klasické hubené džíny fit nohy velmi těsné. Koneckonců je to odtud jejich druhé jméno, „hubený“, které z angličtiny znamená „kůže“. To znamená, že tyto džíny, podle myšlenky tvůrce, jsou stejně těsné kolem nohou jako další vrstva kůže.Pro ty, kteří nemají rádi tento efekt, je lepší dát přednost klasičtějším modelům rovného řezu, nebo například „boyfriend jeans“.

Ale spravedlivý sex, který se rozhodl koupit si hubenou pleť pro sebe, by měl věnovat pozornost tomu, jak takový jednoduchý detail, jako je barva džíny, mění celý jejich vzhled.

Navzdory rostoucí popularitě pestrobarevných džíny mezi mladými lidmi jsou v současné době považovány za nejmódnější klasická lehká, tmavá a šedá džíny.

Skinny džíny jsou zastoupeny různými společnostmi ve všech těchto odstínech. Navíc každá barva, pokrývající ženské nohy, vytváří odlišný efekt od ostatních.

Populární barvy

Jasné

Lehké hubené džíny se doporučuje koupit pouze velmi štíhlé dívky. Barva světla maximálně zdůrazňuje všechny nedostatky na obrázku. Ale pro ty, kteří si to mohou dovolit, doporučujeme pokusit se koupit bílé džíny, které jsou zvláště důležité v létě. Tyto džíny vypadají skvěle v klasických šatech s černým topem. Současně však mohou být kombinovány s téměř všemi odstíny duhy - hlavní věcí není jít příliš daleko a nesbírat příliš mnoho barev na sebe. Takový "módní zločin" vám nebude dobrý.

Šedá

Na rozdíl od světle zbarvených džíny mohou ty šedé koupit i ti, kteří nemají postavu Kate Mossové. Omezená šedá je jakýmsi kompromisem mezi diskrétními černými kalhotami a světlými, světlými džíny.

Tmavý

Ale temná hubená je téměř výhra. Kromě toho, že jsou vhodné pro téměř jakýkoli typ postavy, jsou tyto džíny také univerzální z hlediska stylu. Jsou doplněny vhodným příslušenstvím a jízdou, jsou vhodné pro obchodní jednání a pro procházky po městě a pro schůzku se svým blízkým.

Roztrhané hubené džíny

Móda pro roztrhané džíny k nám přišla z blízkých osmdesátých let, kdy tento atribut kultury punků padl na módní přehlídky. V těch letech, mnoho mods prostě protáhl džíny na díry, stárnutí je doma. Nyní je tento efekt opotřebovaný a poznámky o grunge pro nás hledají návrháře. Ripped hubená džíny jsou trendem nový produkt, který určitě vypadá velmi působivě. Ale je tu malý "ale." Přizpůsobit hubené džíny s odřené pouze štíhlé dívky. Štěrbiny na džínách velmi zdůrazňují nedostatky postavy a tělo, které se dívá skrz tyto otvory, vypadá neatraktivně.

Základním pravidlem při nákupu takového modelu džíny je koupit je pouze tehdy, pokud nemáte žádné stížnosti na zóny, kde jsou odřeniny a slzy.

Další malý tip - vyberte si modely, ve kterých se budete cítit pohodlně. Pokud nechcete chodit po ulici s velkými řezy na kolenou nebo hýždě, neměli byste na ně utrácet peníze.

Jak nosit pevné džíny

Správná kombinace těsných džíny s jinými oděvy také hraje významnou roli v tvorbě módní luk. Vzhledem k tomu, že kůže především zdůrazňuje krásu ženských nohou, neměli byste tento efekt zničit s nesprávně zvolenou botou.

Low-vzestup dívky se doporučuje nosit těsné džíny na vysoké boty na podpatku. Nezáleží na tom, zda je pata tenká nebo stabilnější - hlavní efekt prodloužení nohou, který je v kombinaci s úzkými džíny prostě ohromující!

Ti, kteří jsou vyšší, mohou vyzvednout baletní byty, tenisky, tenisky nebo boty na džíny. Roztrhané džíny, které byly původně považovány za součást pouličního stylu, také nejsou zvyklé nosit vysoké podpatky. Pod botami je velmi snadné vyzvednout podzimní a zimní obuv. S nimi jsou kombinovány jak vysoké boty, tak krátké kotníkové boty.

Věnujte pozornost barvě - světle zbarvené džíny vypadají lépe se světlými botami, zatímco pod černými, zpravidla si vyzvedněte více omezené boty, například černé jehlové boty nebo velkolepé červené semišové boty.

Pokud jde o „vrchol“, existuje jen velmi málo omezení, a dokonce i ty, které jsou z větší části, jsou tipy. Nejdříve, pokud chcete zdůraznit elegantní tenký pas - vyberte si, ať už se jedná o zabudované věci, nebo zkrácené trička nebo topy.

Pro dosažení stejného efektu můžete zdůraznit linii pasu pásem. V závislosti na věci, s níž plánujete kombinovat, vyberte buď široký pás, nebo tenký, možná i kovový, připomínající řetěz. Naštěstí je výběr takového příslušenství nyní obrovský.

Aby bylo možné skrýt ne příliš dokonalý pas, vyberte volné halenky, některé lehké halenky, rozšířené vesty, košile, oblečení nosí a další věci volného střihu.

Na štíhlých dívkách vypadají dobře džíny v kombinaci s lehkým průsvitným vrcholem. Taková souprava, doplněná vhodným příslušenstvím, dodá vašemu obrazu romantický nádech a bude vyhovovat například tomu, že jdete na rande. Můžete přidat formality na váš obrázek, výběrem striktně vybavenou bundu, halenku nebo stylové tričko pro vaše oblíbené džíny.

Nenechávejte chladnější dobu bez pozornosti a svrchního oděvu. V zimě a na podzim vypadají hubené džíny s masivními svetry skvěle. Nahoře můžete nosit krátký kožich, park nebo teplou srst, s použitím stejného principu jako kombinace štíhlých džínů s objemovou špičkou. Tento kontrast dává obraz křehkosti a lehkosti.

Pokud jde o srst, je lepší dát přednost krátkým modelům. Nejlepší barevné řešení je považováno za klasický černý, bílý nebo módní odstín, například azurový. Můžete si koupit kabát hořčice, pomeranče, vínové nebo jiné teplé, "podzimní" barvy.

Výhody a nevýhody modelu

Jak můžete vidět, hubené džíny jsou univerzální věc, která je jednou z hlavních výhod modelu, ale ne jediná. Chudé vizuálně štíhlé nohy, skrývá malé záhyby na bocích a zvedá postavu. Úspěšně zdůrazňují krásný tvar hýždí a délku nohou.

Správný model umožní všem kolem vás zapomenout na stereotypy spojené se skutečností, že džíny jsou ležérní oblečení pro teenagery a ujistěte se, že mohou vypadat módní a sexy.

Špatná volba džíny vás nejen zkrášlí, ale také poškodí. Nikdy nevybírejte džíny, které jsou o několik velikostí menší a doufají, že v nich vypadají jako skutečný model. Nosit takové kalhoty může poškodit vaše zdraví.

Takže brát vážně výběr džín, protože to jsou šaty, které většina z nás nosí nejčastěji! Vyberte si módní a dobře padnoucí džíny na vás a nebudete čelit žádné zdravotní problémy nebo obvinění ze špatného vkusu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky