Široké džíny

Široké džíny

Na pozadí prolínání mnoha stylů a módních trendů se mohou široké dámské džíny pochlubit velkou rozmanitostí.

Oni jsou jak obyčejný jako slinky modely, kvůli dojmu zvláštní chic.

A teď, když se v mém šatníku drží módní džíny různých modelů, volné kalhoty aktivně zabírají své výklenky, radost majitelů s lehkostí pohybu.

V některých případech jde o neformální pohled.

Například, široké džínsy přítele jsou jasným znamením, že patří k rapové kultuře, a rozzářené náznaky hnutí hippie. Ať je to jakkoli, široké džíny budou vždy v trendu a více než jednou se prohlásí za nové.

Kdo půjde džíny se širokou nohou

Prostorné džíny by se měly blíže podívat na dívky, které mají složitý obdélník, trojúhelník nebo přesýpací hodiny. Dámy, jejichž struktura je více podobná typu "hrušky" (existují výjimky) a "jablko", je lepší odmítnout široké džíny.

Krásné dámy s úzkými boky takový džíny dá vizuální zvýšení hlasitosti v pánevní oblasti obrázku a ženy módy s velkými boky harmonizují nerovnováhu, která je přítomná s tenkými kotníky.

Široké džíny s mírnou výškou a boky výrazné plnosti dávají celkové silueta dojem masivity a dřepu. Proto se nejčastěji opovážejí dívky, které příroda obdařila vysokým růstem.

Populární modely

Vysoký pas

Vysoké přistání může vypadat exkluzivně, zejména ve stylu boho-chic nebo cyberpunku.

Proto je nespočet módních módy připraven vydržet tento mírně omezující styl, který vám umožní zvýraznit štíhlost postavy a zaplnit elegantní halenky.

Vysoký pás přitahuje mladé dívky i starší ženy, které nechtějí experimentovat s možnostmi nízké výsadby.

Pro široké džíny s vysokým pasem, červený nebo bílý top v ženském stylu je považován za nejúspěšnější.

Světlá varianta vysokého pasu je imitací korzetu, zdobeného tkaničkami nebo svislými řadami kovových knoflíků.

Úspěšně se nosí s tričky a boty s podpatky nebo klíny.

Nízký pas

Nízký vzestup je hit pro holky ideálních proporcí, protože takové džíny jdou pod stehenní linii as nadměrnou váhou mohou vytvořit účinek zavěšených sudů.

V případě pochybností o úspěchu tohoto modelu se doporučuje přepnout na střední přistání.

Ultra-nízké přistání je zřídka nalezené v ulicích Ruska, ale to je uchýleno k nejvíce loajální k české kráse.

Roztrhaný

Mezi širokými džíny, tam jsou často roztrhané vzory v boyfriend džínách linka a ve stylu hippie.

Přítelci s otrhaným efektem harmonicky vypadají v tandemu s prolamovaným topem a krátkou bundou. Nezapomeňte, že džíny - značka pouličního stylu.

Hippie série s pomocí ošoupaných se stává atraktivnější, ale roztrhané části na příliš širokých džínách se z pohledu ztrácejí.

Můžeme říci, že prostorné džíny s ošoupanými nebo roztrženými částmi se týkají věcí ve stylu grunge, kde se kultivuje záměrná nedbalost obrazu.

Přímky

Široké džíny s přímým střihem se liší ve stejném průměru po celé délce, mohou být zdobeny postranními kapsami, ve kterých je tak pohodlné ukládat užitečné drobnosti a dokonce i mobilní telefon.

Styl - nej demokratičtější k různým typům ženské ústavy.

Flush

Džíny se liší v jiném typu světlice. Někdo má rád, když se odráží od kolena, někdo je pohodlnější se vzplanout z kyčle nebo ze spodní části nohy.

V roce 2016 se trend rozšířených džín, oříznutého a široce rozšířeného z kyčle.Zvláště módní je délka erupce, která zcela uzavírá boty.

Na gumičce

Elastický pásek na širokých džínách najdete ve dvou verzích - na opasku nebo na spodní části nohy.

Druhé řešení je spíš jako bloomery, takže džíny s elastickým dnem jsou vyrobeny z tenkého džínoviny.

Elastická v pase je dobrá, když se musíte neustále pohybovat. Při výběru modelu však věnujte pozornost chování žvýkačky - může vyčnívat ze siluety a dokončit. Podívejte se blíže - objevuje se kolem pasu harmonika? Pokud ano, pak byste měli hledat jinou značku.

Také tato série s vysokým přistáním je oceňována těhotnými ženami - gumička jemně drží džíny na těle a dítě je skryto před účinky větru a vlhkosti.

Americké ženy

Americké džíny jsou mezi těmi na několika základech: hustý materiál, povinné zatáčky a samozřejmě štěrbiny na nohách.

Američané dávají pohodlí při řízení, jsou impozantní ve své jednoduchosti a bez problémů se hodí do těch nejodvážnějších kombinací. Přestože návrháři přesto doporučují věnovat větší pozornost širokému a volnému vrcholu. S moderním zámoří mod, to je docela snadné udělat.

Možnosti délky

Dlouho

Délka džíny by měla záviset na tom, co s nimi budete nosit. Preferujete kovbojské boty nebo vysoké podpatky? Pak si vyberte džíny, které jsou o 2,5-5 cm delší než nohy.

Krátké

Široké a zároveň krátké džíny jsou určeny pro štíhlé dívky, protože přidávají extra objem do stehen.

Jak točit nebo zkrátit?

Široký milenci dávají elegantní objem manžety. Musíte džíny zastrčit o 3 centimetry dvakrát, abyste mohli „vdechnout“ velké měřítko v manžetách, vytáhněte je trochu směrem k sobě.

Nezapomeňte, že pro blikající džíny je kontraindikace kontraindikována a naznačuje extrémní nedostatek chuti.

Ne všichni souhlasí s branami. Pokud jsou džíny dlouhé, je lepší je lemovat než koupit kratší kalhoty. Ideální délka pro široké džíny je délka do středu paty, i když to vše závisí na konkrétním modelu. Mnoho dívek rád nosí široké džíny, které jsou dlouhé až na podlahu.

K dispozici je také možnost ořezávání nohou vytvořit okraj na dně. Pro široké džíny, tento proces může být docela zdlouhavý, ale výsledek stojí za to!

Jaké boty zapadají

Baletní byty

S vysokým růstem jsou široké džíny v dokonalé harmonii s botami s nízkými podešvemi, včetně baletních bot.

Sandály

Pokud chcete nosit sandály vyzvednout délku nohy na podlaze. Tmavé kalhoty jsou vhodné pro vysoké sandály.

Tenisky

Pro široké džíny, zkrácené na kolena, můžete vyzvednout a tenisky. Ale takové experimenty se nejlépe provádějí na štíhlých a vysokých dívkách. Pro delší styly širokých džíny je důležitější vyzvednout si tenisky na klínech.

Tenisky

Široké džíny nejsou vždy kombinovány s teniskami. Ale pokud si vezmete kamarády, pak tenisky zdůrazní pouze váš chuligánský styl. Prostě bez ponožek, jinak bude obraz rozmazlený!

Podpatky

Nohy široké džíny, pokud jsou dlouhé, mohou skrýt velký povrch boty, takže nemá smysl volit paty, které se hemží dekorem - nebude to vidět.

Bez podpatků je těžké si představit džíny-banány, široký nahoře a zužující se ke dnu.

Zde je hlavní funkce paty - prodloužení linie nohou. Pro kluky je také možné doporučit paty s nejrůznějšími šířkami, včetně čepů.

S láskou k krátkým širokým džínám, můžete také vzít v úvahu příjemnou vlastnost paty, které vyvažuje "podřezat" efekt tohoto typu nohavic nohou.

Stylové kombinace a obrázky

Nahoru

Pokud hovoříme o širokých džínách, pak je jejich tradiční společník vrcholem fitingu. To může zahrnovat jak trička a krátké topy, stejně jako obvyklé roláky.

Úzká košile s klasickým fit se obvykle kombinuje s rovnými džíny nebo malým flush.

V tomto případě můžete vyplnit horní část různými způsoby - buď úplně nebo jen vpředu.

Taková sada je snadno doplněna zkrácenou vestou, která na pozadí všeho ostatního vytvoří jedinečný obraz.

Chyba bude úvod do prostorných džíny, svetry s objemem, pláštěnky s rozšířenou siluetou. Při módě vrstvení oblečení je důležité, aby bylo možné vyrovnat na pokraji rozumné, aby zvolený luk nevyvolával dojem závěsného šatníku.

Když už mluvíme o vrcholu pro džíny širokého střihu, je důležité poznamenat, že důraz je kladen ve prospěch samotných džíny a další detaily jsou určeny pouze k doplnění postaveného obrazu. Návrháři trvají na tom, že v tomto případě je nutné se rozhodnout pouze na běžných rolácích a stínu barev.

Za chladného počasí vyžadují široké džíny speciální přístup. Z vrcholu by byly krátké bundy přijatelnější, bylo by dobré i z džínoviny a teplejší věci - kabáty, kabáty - doporučujeme zvolit s délkou mírně pod pasem. To zdůrazní exkluzivitu modelu a pomůže udržet celkový styl zvoleného trendu.

Pamatujte si, že i když je módní nosit šaty na džíny, ale to platí pouze pro zúžené vládce.

Podrobnosti

Kapsy - velmi důležitý prvek všech kalhot. Abychom se o tom postarali, podívejme se, co mohou s obrázkem dělat. S lehkými kapsy nebo s obílenými segmenty je kladen důraz na boky a hýždě (v závislosti na umístění kapes).

Takže pro majitele plných boky by se měl podívat na modely, zdobené svisle, po celé délce nohy. Je nutné se vyhnout výzdobě kolem boků nebo pasu, i když to vypadá velmi zajímavě. Mnohem důležitější je totiž efekt, který je dán ženskému siluetu.

Bílé tričko a měkké boty vypadají velmi originální se širokými džíny. Klasickým řešením je kombinace bílého trička s knoflíky, tmavými džíny nebo střední paletou a hnědými botami.

Líbí se vám západní?

V souladu s tímto stylem budou džíny požádány, aby nosily flanelovou košili (nebo šek) a nádherné kovbojské boty s charakteristickými patami a vysokými vrcholy. Skvělá možnost strávit víkend nebo vytvořit uvolněný obraz, stylový a zároveň pohodlný.

Příslušenství

Zdůraznit originalitu širokých džíny pomůže vyrovnat tón baretu a šátky.

Moderní krásy často doplňují takové modely s velkými tmavými brýlemi, nezapomeňte na existenci klasických pásů, zejména s hnědými přezkami.

Pokud jde o kabelky, existuje společné pravidlo: čím širší je styl džíny, tím působivější by měl být vak. Věřte mi, že miniaturní kabelka na džínové kalhoty bude vypadat jako cizinec z jiné planety.

Barva kabelky se může překrýt s paletou obuvi nebo převzít roli hlavního akcentu obrazu.

Bižuterie pro džíny eliminuje použití drahých kamenů, ale plastová a kovová řešení mohou být užitečná.

Příklady hvězd

Herečka Whitney Portová, hvězda uznávaného televizního seriálu "Hollywood Hills", často nese přítele, který se svou vysokou postavou vypadá prostě nádherně. Široké džíny jsou také známé na Beyonce, který kombinuje je s těsným bílým tričkem, černé klínové boty, béžový baret a krátké černé sako zdobené pásem a kapucí.

Katherine Heigl, známá z televizního seriálu Passion Anatomy, pozvedla bílou košili, klasický pás, tmavě hnědé brýle s brýlemi, béžovou krátkou bundu s velkými knoflíky, červenou kabelku a modré boty s modrýma rukama pro džíny. Výsledkem je okouzlující luk, který opakuje, že jste schopni sbírat obdivné pohledy jak v práci, tak v kampaních pro soukromé strany.

Katie Holmes byla spatřena v lila halence s hubenými rukávy a širokými šedými džínsy denim. A Nicole Richie si opět vybírá bílý top (tričko) pro širokou nohu, což ukazuje, že výše uvedené módní tipy jsou vzaty v úvahu i mezi představiteli beau monde.

Prostorné džíny, samozřejmě, předložil své požadavky na postavu budoucí hostesky, ale pokud se s nimi šikovně zachází, stanou se vrcholem ženského šatníku. Věnujte pozornost širokým džínám - dejte si nový styl!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky