Džíny 7/8 a 3/4 délka

Džíny 7/8 a 3/4 délka

Pokusy přinést módní kalhoty délky 7/8 začaly na počátku dvacátého století. Designéři to ale uspěli až v šedesátých letech, kdy se poptávka po oděvech tohoto druhu stala poněkud hysterickou a zametala masy.

Postupně, móda z kalhot se rozšířila na džíny, návrháři začali experimentovat s různými délkami, nakonec tam byly možnosti jako 7/8 a 3/4, v závislosti na tom, kdo vyhovuje co víc.

Takový rozdíl byl vysvětlen zcela jednoduše: některé krásky se plachou o baculaté kotníky. Ale, jak víte, tam, kde tento styl končí, je tam pozor pozorného pozorovatele. Jako výsledek, experimenty začaly s délkou, a ne jediný s tím.

Kdo je vhodný?

S vhodnou kombinací budou popsané šaty vyhovovat dívkám s různými tvary, ale džíny 3/4 a 7/8 nevypadají na těch, jejichž výška je nižší než 170 centimetrů, velmi dobrá. Navíc musí být opatrně vyzvednuti těmi, kteří mají kilá. Takový model není vždy vhodný pro sportovní dívky.

Vysoký, štíhlý, dokonce tenký - to je to, co potřebujete, takové oblečení vám umožní vytvořit velmi zajímavý, vzdušný obraz. Na podzim přidává romantiku a podle nálady odpovídajících sad lze pochopit, kdo jsou tyto džíny nejvhodnější z hlediska charakteru a postoje k životu.

Kam mohou jít?

Džíny 7/8 a 3/4 jsou již tak známé, že můžete jít téměř kdekoli, s výjimkou vládní služby nebo koktejlové párty s odpovídajícím oblečením. Obzvláště vhodné takové džíny vypadají v neformálním prostředí. Budou vyhovovat těm, kteří rádi chodí hodně. Navrhují mobilitu, aktivní zábavu.

Co na sebe: doporučení pro výběr obuvi

První otázka, kterou ženy módy začali klást, byla zcela přirozeně znepokojena tím, co byste mohli nosit takové džíny. Za prvé, měli byste se zabývat botami, protože tento styl přitahuje mnohem více klasické pozornosti.

Nízká rychlost je kombinovaná jen s poněkud hrubými džíny, většina ze kterého se podobat pánským džínám, s manžetami nebo s šipkami (dnes oni jsou také propuštěni). V jiných případech stojí za to nosit boty s podpatky, protože nestandardní délka riskuje poněkud zkrácení nohou, i když na ně přitahuje pozornost.

Pokud chcete nosit oříznuté džíny v chladném období, pak je nejlepší je kombinovat s kotníkovými botami. Naplnění někde je známkou špatného vkusu. V létě můžete experimentovat s modely s popruhy, ale nejlépe se hodí boty, které opticky prodlužují nohy. Pro tyto účely, perfektní boty, otevření vzestup.

Také věnujte pozornost kombinaci textilie textura a jak silný dojem je vyroben boty. Žádné kontrasty zde nebudou vhodné, pro lehké džíny je třeba vyzvednout sandály, otevřené boty, výrobek z hrubší a husté tkaniny - tenisky, boty, kotníkové boty, v závislosti na ročním období.

Hodně záleží na tom, který styl dáváte přednost. Pokud by mládí, s množstvím blesků, vložek, spon, pak by bylo dobrým řešením napůl boty na podzim nebo na jaře s podobnými ozdobami. Výsledkem bude, že všichni začnou vypadat jako jeden harmonický set.

Pro vyhrazené úzké možnosti si můžete vzít oxford, tenisky nebo stále boty na vysokém podpatku. Mimochodem, boty s úzkými prsty jsou v poptávce. Pro kratší džíny, milenci lépe vyzvednout tenisky, tenisky a kožené mokasíny.

Návrháři doporučují věnovat pozornost vrcholu

Vrchol by měl být buď prodloužen nebo zkrácen.Ale nedávají přednost něčemu uprostřed, to zabije myšlenku a udělá zvláštní dojem.

Pokud jde o prodloužený top, boty na vysokém podpatku by měly jít na to - určitě! Jinak i vysoká a dlouhonohá dívka riskuje, že začne vypadat poněkud nepřiměřeně. Čím více je horní část prodloužená, tím vyšší by měla být pata.

Zkrácený vrchol vám umožní vytvořit neobvyklý vzhled, opticky prodlužuje nohy, ale je zde jeden úlovek: tato možnost je vhodná pro dívky s vynikající postavou, protože pozornost je přitahována k žaludku. Můžete skrýt několik kilo navíc s džíny s předraženým topem a pásem, ale pro plnohodnotné dívky tato volba prostě nebude fungovat.

Líbí se vám těsné džíny 7/8 a 3/4? V tomto případě si můžete zvolit horní, což je poměrně snadné přidat příslušné příslušenství. Naproti tomu nohy v úzkých šatech budou vypadat mnohem déle, než jsou. Většina dívek se také začíná vnímat jako štíhlejší, i když jsou nohy nejtenčí částí těla.

Oříznuté džíny dokonale ladí s vrcholem, který má bohatý roušek. To může být záhyby, složité grafické výtisky, všechny druhy aplikací. Šály, šály, široké kovbojské klobouky ve většině případů budou vypadat velmi harmonicky a přirozeně.

Jaké oblečení nosí?

Hodně záleží na tom, jaký styl dáváte přednost, jaký typ postavy máte a jak žijete. Přísné štíhlé džíny 7/8 budou vypadat dobře s bundou, tato volba je vhodná pro ty, kteří preferují business-like demokratický styl.

Pokud mluvíme o podzimním počasí, pak můžete věnovat pozornost svetrům, svetrům, svetrům. S hrubými džíny se hodí velké pletené předměty, výrobky z přírodní vlny. Vysoké a štíhlé dívky mohou vyzvednout něco od svetrů a těch, kteří chtějí vytvořit lehčí a vzdušný obraz - podívat se na věci z šifonu, umělého hedvábí. Rozptylující látky a šikovně vybraný pás zdůrazňují neobvyklý vzhled celého vzhledu.

V létě se velmi dobře hodí pro džíny 7/8 a 3/4 modely halenek, košile a tuniky. Specifické styly, délka a tkanina by měly být vybrány individuálně, na základě aktuálních módních trendů, jak tyto věci zapadnou do celkového šatníku, ať už budou kombinovány s jinými výrobky.

Co mohu na podzim nosit oříznuté džíny?

Oříznuté džíny na podzim mohou být nošeny s bundami nebo kabáty, hlavní věc je, že silueta není řezaná a obraz nevypadá příliš přetížený. Kotníkové boty by měly být stejné barvy jako džíny nebo ne příliš odlišné, takže nohy se nezdají být příliš krátké. A další věc: pokud máte rádi stylové bundy, neobvyklé vesty atd., Pak si pamatujte, že v oblečení musí být dodržována harmonie. To znamená, že není nutné snažit se současně zvýraznit horní i dolní část. To bude chyba.

Kompatibilita různých barev

Pro kompatibilitu různých barev je hlavním úkolem zabránit přetížení. Džíny 7/8 a 3/4 a tak poněkud komplikují obraz. Proto bude bujné barevné bohatství zde zbytečné. Na černé džíny, vypadající docela stylově a neobvykle, fit tenisky nebo boty s podpatky, bílé tričko, černá kožená bunda a oříznuté náramky. V létě mohou být k tomuto obrázku přidány sluneční brýle.

Modrý, švestkový, černý, bílý a kávový odstín dokonale vyhovuje klasickým odstínům džíny. Návrháři v této sezoně nabízejí malý experiment a přidávají hořčici. Pokud se vám líbí zářivě barevné džíny, pak k těmto je nejlepší zvolit neutrální monochromatické oblečení, zahrnující použití vhodného příslušenství. Všechny světlé dno je dokonale kombinováno s jedním topem a dekoracemi, které odpovídají barvě džíny.

Módní tipy

Přítelské džíny jsou stále v módě, a 7/8 lze nalézt mezi populární délky v této sezóně. Fringe, erupce a manžety na zkrácených výrobcích přitahují pozornost k nohou a vytvářejí dojem velmi bohatého dna. Všechny jsou také v poptávce kůži, ale grunge docela dost. Tak, 3/4 džíny v tomto stylu je velmi vzácný host na stránkách módních časopisů. Nicméně, někteří krása bloggerů se rozhodli, že tato skutečnost jim umožní vyniknout od zbytku.

Ale na jaře roku 2016 na pódiích bylo opravdu hodně 7/8 délky, takže se jedná o zúžené modely, které jsou variace na téma banánových kalhot. Teprve nyní nám designéři nabízejí v této roli džíny.

Tento styl je ideální pro štíhlé dívky, které by chtěly tento fakt zdůraznit. Mnohé dámy s nádhernými tvary a tenkými kotníky však přitahovaly pozornost k tomuto pískání v módě, aby se docílil vyvážený dojem objemné busty.

Fringed oříznuté džíny? A proč ne! Přinejmenším to rozhodli designéři. A okraj některých je umístěn na dně, druhý - po stranách ve tvaru pruhů. Mimochodem, ty druhé, jsou do značné míry poptávky samy o sobě, periodicky znázorněny specifickými šipkami na stranách.

A Norma Kamaly, Greg Lauren a mnoho dalších se rozhodli potěšit dvoubarevnými džíny délky 7/8 a 3/4. A je tu dost možností pro každý vkus: někdo má model, který se liší v odstínech v přední a zadní, v některých z nich je levá a pravá noha natřena v různých barvách. Někdo se rozhodl jen malovat pruhy výrobku. Obecně, představivost návrhářů byla jasně načtena. Ale výsledky vyšly úžasně.

Za zmínku stojí také obecné trendy, které ovlivnily všechny džíny, včetně zkrácených modelů. Za prvé, je nyní módní nosit modely, které se zdají být vytvořeny ze záplat. Za druhé, je poměrně často možné splnit kovové průchodky nebo plasty, velké a malé, na dně a na stranách, na kapsách, symetricky a asymetricky umístěných.

Kromě toho se móda vrátila do náplasti přední kapsy. Nyní jich je spousta, a 3/4 džíny se často mohou pochlubit takovou dodatečnou výzdobou. U výrobků stejné délky existuje další tendence: kalhotové džíny, zakončené gumičkou. Je zbytečné mluvit zde o orientálních motivech, ale stojí za zmínku, že tyto výrobky jsou dokonale kombinovány s docela západním příslušenstvím.

A konečně stojí za zmínku módní odstíny. Nyní bílá, khaki, šedá v kombinaci s modrou, modrou klasikou a všemi druhy odstínů, stejně jako modrá s různými variacemi. Některé módy jsou nabízeny žluté, hořčice a kávy barevné možnosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky