Letní džíny pro obézní ženy

Letní džíny pro obézní ženy

Dámská šatní skříň je prostě nemožné si představit bez džíny. Oni byli velmi populární pro více než století. Hlavní výhodou džíny je jejich všestrannost, praktičnost a pohodlí. Mnohé dámy s obnaženými formami jsou však rozpačité nosit takové oblečení a v každém případě se vyhýbají montáži kalhot, vzhledem k tomu, že přidávají další centimetry.

Zároveň si designéři jsou jisti, že dívky s problémem v bocích by se neměly držet této pozice. Chcete-li si vybrat model a vypadat stylově, stačí experimentovat a nebát se kombinovat džíny s různými věcmi.

Jaké modely džíny jsou vhodné pro plné ženy?

Pokud vaše proporce nejsou ideální, pak byste měli vynaložit veškeré úsilí, abyste si vybrali džíny a nekupovali si první model. Dobrá volba je zaměřit se na vaše silné stránky a samozřejmě skrýt nevýhody. Nezapomeňte si vyzvednout několik modelů, změřit je a chvíli se projít. Jediný způsob, jak udělat správnou volbu a najít pohodlnou možnost.

Přímky

Mnoho stylistů doporučuje, aby dívky s ladným oblečením nosily klasické džíny. Tento styl vám umožní, aby silueta byla co nejvíce harmonická. No, pokud bude mít model v pase třmen. Rovné modely jsou perfektně kombinovány s různými botami - od bot až po sandály. Kromě toho jsou relevantní jak v každodenním životě, tak v obchodním stylu.

Pokud jde o barvy, je lepší se rozhodnout pro tmavou matnou paletu, která je schopna skrýt několik pocitů. Zvláštní pozornost věnujte takovému dekorativnímu prvku jako kapsy. Pamatujte, že čím menší jsou, tím větší jsou vaše boky. Také je nutné se vyvarovat modelů s výšivkami, aplikacemi, zipy a kameny po stranách. Nejlepší je, když je boční část hladká, bez jakýchkoliv přídavků.

Úzké

Pro úzké džíny je třeba zacházet velmi opatrně. Pokud si chcete koupit model přesně tohoto stylu, pak je důležité, aby se neudělala chyba. Pamatujte, že se vejdou pouze od pasu do středu stehna. Tato technika pomáhá vizuálně roztáhnout siluetu a učinit postavu štíhlejší. Takový model by měl mít vysoký pas, který dotáhne bříško a učiní přechod elegantní.

Je dobré, když jsou úzké džíny vyrobeny z měkké tkaniny, například natáhnout. Nevytváří záhyby a schovává vady postavy. Nutný doplněk k pevným džínám je vysoký podpatek.

Odlesk

Nejúspěšnější variantou jsou stylové rozšířené džíny, které lze nazvat skutečným hitem roku 2016-2017. Máte-li „hruškovou“ postavu, pak se rozšířená spodní část pomůže vyrovnat pas a boky. Spravedlivý sex s problémy v stehnech by si měl vybrat model, kde se rozzářený začátek začíná trochu pod kolenem.

Nejlepší boty pro světlice jsou stylové sandály s čtvercovými podpatky nebo kotníkové boty. Pokud nemůžete rozhodnout o barvě, pak dávejte přednost džíny současného odstínu "indigo".

S potiskem

Nepopírejte si potěšení nosit světlé džíny s potiskem a vzory. Jsou jednoduše vytvořeny pro teplou sezónu, kdy chcete hlavně vypadat svěží a krásné. Nejlepší je zvolit stylové dvoubarevné modely. S těmito džíny vypadá skvělý pevný top.

Vyhněte se malým květinovým a geometrickým vzorům, mohou si je dovolit jen štíhlé ženy. Pokud si přejete, můžete zvolit svislý pruh. Tento tisk vizuálně táhne siluetu.

Roztrhané džíny

Pokud vás příroda neodměnila dokonalými proporcemi, není to důvod, proč odmítnout stylové roztrhané džíny, které jsou v letním šatníku vhodné. Tento model je lepší vyzvednout s mírně vysokým pasem. Džíny mohou být mírně rozšířené nebo jen rovné. Roztrhané džíny by neměly mít opotřebovaný účinek, zejména na straně výrobku.

Lze je kombinovat s lakonickými tričkami nebo halenkami z lehce létajících tkanin. Pokud jde o boty, věnujte pozornost klínovým sandálům. Takže budete dělat svou siluetu elegantnější a proporce - správnější.

Oříznuté džíny

Pokud jste zvolili kratší džíny, měli byste věnovat zvláštní pozornost výběru horní části souboru. Faktem je, že se špatným výběrem věcí takové džíny mohou zvýraznit nedostatky obrázku. Zkrácená verze džíny by měla být zúžena na dno, ale těsně přiléhající k noze. Tento model lze kombinovat pouze s botami s podpatky, které kotník nevidí vizuálně. Ideální volbou jsou ženská čerpadla jasných barev.

Kalhoty "banány"

Jak ukazuje praxe, obrovské množství dívek s nedokonalou postavou obchází džíny "banány" a je velmi marné. Malý objem v stehnech a harmonické zúžení k kotníkům může být ženský. Kromě toho tento přechod dává lehkost a vzdušnost.

"Banány" jsou dokonale kombinovány s různými halenkami, košile a tričkami. V případě potřeby mohou být nošeny s sandály a baletní obuv. Svazek sáčků a stylové dekorace učiní váš ležérní vzhled stylovým.

Tipy pro stylisty

Chcete-li usnadnit dívkám s pokroky vybrat správný model džíny, stylistům se doporučuje dodržovat následující pravidla. Za prvé, vyhnout se nízkému pasu, bude se zaměřit pouze na vaše nedostatky v břiše a stranách. Je lepší pokrýt problémové oblasti. Vysoký pas vám umožní cítit se pohodlně a zároveň budete vypadat velmi ženský.

Za druhé, věnujte zvláštní pozornost barvě džíny. Béžové a bílé modely bývají plné. Proto dávejte přednost produktům tmavé palety. Dobře vypadající tmavě modré, švestkové, hnědé a vínové džíny jedné barvy. Pokud chcete svůj šatník zředit, můžete si vybrat skutečné dvoubarevné kalhoty.

Za třetí, džíny by měly dokonale odpovídat vaší velikosti. Příliš malé možnosti budou bránit pohybu a velmi velké možnosti dávají masivnost a přidávají další libry. Vyhněte se hubeným a nákladným modelům. Tyto styly jsou určeny pouze pro velmi štíhlé ženy.

Jak si vybrat jeans pro plné ženy na obrázku

Když jdete do obchodu, musíte nejprve vyhodnotit vlastnosti vaší postavy a přirozená data. Velmi důležitá je váha, výška a místo, kde jsou boky co nejširší. Můžete si vybrat svou velikost z mnoha tabulek na internetu a v obchodech bude pro vás snazší učinit správnou volbu.

Vysoké dívky

Pokud vám příroda udělila slušný růst, pak nezapomeňte věnovat pozornost zajímavým dlouhým džínám. V roce 2016-2017 je mnoho návrhářů zahrnulo do svých sbírek. Kratší modely nepotřebujete nic, protože v nich se budete zdát ještě vyšší. Rozšířené produkty mohou být zúžené nebo široké, vše záleží na vašich preferencích. Pokud nemáte příliš široké boky a poměrně úzký pas, pak si můžete dovolit první možnost.

Pamatujte, že široké džíny by neměly být větší než ty vaše. To vytvoří pouze efekt baggyness, a ne skrýt extra kilo. Ideální široké džíny by měly sledovat obrysy vašeho těla a ne viset ve stejnou dobu, jedinou výjimkou jsou milenci.

Krátká postava

Stylisté doporučují, aby dívky s krátkým růstem nosily 7/8 džíny, které tělo dobře táhnou.Není však nutné dávat přednost příliš úzkým modelům, dobré ostříhané džíny by se měly mírně zužovat k kotníku. Dámy malého vzrůstu by měly opustit modely s nohavičkami nohavic. To vytvoří nerovnováhu proporcí a bude trvat několik centimetrů růstu.

Typy tvarů

Dívky s typem postavy "hruška" by měly věnovat pozornost džíny s velkými kapsami, které pokryjí hýždě. Tento detail může vizuálně snížit spodní část. Chcete-li postavu ještě harmoničtější, přidejte šperky nahoře, které upozorní na sebe. Halenka nebo košile mohou být zdobeny volánky, volánky nebo jiné dekorativní prvky.

Také, dámy s postavou jako "hruška" fit džíny-vzplanul. Je dobré, když jsou vyrobeny z tmavé husté tkaniny a doplněny klasickými šipkami. Zapomeňte na lehké džíny, protože budou vaše boky ještě větší a zaoblenější.

Typ obrázku "obdélník" a "jablko" vyžaduje speciální výběr džíny. Pokud nechcete jasně vyčnívat z pasu, pak byste neměli kupovat výrobky více či méně, než je jejich velikost. Krásný pás pomůže zdůraznit pas. Nejlepší je dát přednost džíny, bez dalších podrobností.

Potřebná symetrie pomůže najít jeans-flared. Je třeba poznamenat, že tato možnost je výhodná téměř v každém případě, bez ohledu na typ obrázku. Z tohoto důvodu je lze nalézt ve sbírkách nejvýznamnějších designérů. Pamatujte, že rozšířené džíny by měly zcela pokrývat boty, i když má vysoký podpatek.

Dívky s typem postavy "jablko" by také měly věnovat pozornost modelům, které mají v pase různé elastické vložky. Pomohou vám dosáhnout krásných a ženských proporcí. Tyto tipy vám pomohou učinit správnou volbu a vypadat neodolatelně v každé situaci.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky