Lehké džíny

Lehké džíny

Světle zbarvené džíny jsou v arzenálu téměř každé ženy, ale většina z nich přemýšlí, co je na sobě tento oděv tak elegantní a atraktivní? Nejoblíbenějším setem mezi dívkami je kombinace světlých džíny s bílým tričkem, zdůrazňujícím všechny křivky těla. To je možnost výhry, protože v tomto případě mladá dáma nezůstane bez pozornosti opačného pohlaví. Dlouhodobé nošení stejné sady je prostě nemožné, proto doporučujeme uvažovat o dalších možnostech. Ale nejprve musíte přesně určit styl samotných džíny.

Populární styly

Vysoký pas

Lehké džíny s vysokým pasem zůstávají relevantní pro několik sezón v řadě. Tato možnost odkazuje na styl osmdesátých let, v té době se jim dostalo nebývalé popularity a prakticky nezmizí ze sbírek známých značek dámského oblečení. Je třeba zmínit, že při výběru džíny podobného stylu musíte být velmi opatrní. Takový střih se sotva dá nazvat univerzálním vzhledem k tomu, že není vhodný pro všechny mladé dámy. Proto je vhodné uvažovat o několika důležitých aspektech.

Za prvé, lehké džíny s vysokým pasem zapadají jen štíhlé nebo lehce štíhlé dívky. Za druhé, tyto džíny dokonale zdůrazňují délku nohou a pasu, takže je to skvělá volba pro majitele krásných, dlouhých nohou a osikového pasu. Ale dívky s extra centimetry v pase a majitelé postavy, typy "jablko" a "hruška" se důrazně doporučuje, aby se vzdal lehké džíny v podobném stylu. Zatřetí, takový řez není zakázán pro holčičky krátkého vzrůstu, naopak, světle zbarvené džíny s vysokými pasy v kombinaci s botami na vysokém podpatku vás vizuálně zvýší a stanou se štíhlejšími.

Tento model můžete kombinovat na základě svých vlastních preferencí. No, tyto džíny budou vypadat s prostou košili nebo halenkou - dobrou volbou pro práci. Chcete-li vytvořit obrázek pro párty, kombinujte lehké džíny s vysokým pasem s volným tričkem, tričkem nebo topem (mimochodem, skvělý outfit pro výlet mimo město). Pro příležitostný vzhled použijte rolák nebo mikinu. Můžete přidat obrázek se svetrem, můstkem nebo vestou.

Pokud jde o obuv, v tomto případě je nutné dát přednost vysokému podpatku, ale v žádném případě ne na jehlové podpatky.

Nízký vzestup

Džíny s nízkým vzestupem, absolutně, stejně jako džíny s vysokým pasem, nebyly dlouho z módy. A navzdory skutečnosti, že v poslední době jejich popularita ubývá, mnoho žen není připraveno vzdát se svého oblíbeného stylu džíny a nadále zůstává věrné tomuto typu střihu. Tento styl je skvělá příležitost pro štíhlé dívky chlubit se jejich ploché bříško.

Úzké

Štíhlé, světle zbarvené džíny jsou nepochybným šampiónem v počtu fanoušků. Dnes, každá moderní dívka má pár, nebo dokonce více než jeden, džíny tohoto druhu.

Existují dva typy stylů takových riflí: první typ se hodí těsně k tělu (je pevně ovinut kolem něj) a druhý typ se vyznačuje rovným řezem, mírně se rozšiřujícím na dně. Pokud je první typ střihu určen především pro štíhlé mladé dámy s štíhlými nohami, na obrázku nejsou žádná omezení. Jediný, kdo by takové džíny ještě neměl nosit - je majitel postav, jako jsou „jablko“ nebo dívky, které mají masivní kyčle a úzké nohy.Tyto ženy jsou lepší podívat se na jiné styly lehkých džíny, jinak jen zdůrazníte všechny nedostatky své postavy.

Pokud jste se rozhodli, že úzké světlé džíny jsou to, co opravdu potřebujete a fit, pak se ujistěte, že se cítíte pohodlně v těchto džínách. Pokud během montáže máte pocit nepohodlí, nesmíte se bavit prázdnými nadějemi, že si na to zvyknete nebo se protáhnou. Vyberte pouze ty produkty, ve kterých bude pro vás výhodné.

Kromě toho se podívejte na návrh modelů. Světlé štíhlé džíny jsou často doplněny různými druhy odření. Dívky krátké postavy s plnými boky si mohou vybrat jen úzkou kapelu.

Široký

Moderní ženy módy už vynechaly džíny volných stylů, a tady jsou opět v módě. Světle široké džíny lze použít k vytvoření obrazu v obchodním stylu nebo v neformálním stylu.

Přátelé

Světle zbarvené džíny jsou ideální pro štíhlé a vysoké dívky, které budou v bocích zdarma. Ze stylu tohoto typu by měli být opuštěni majitelé širokých boků a dívek krátkého vzrůstu. Tyto džíny vizuálně zkrátí vaši výšku. Kamarádi - to je jeden z mála stylů džíny, které zapadají téměř do všech bot: a paty, a na ploché podešve, a na "rock", stejně jako sportovní typy bot. Je-li volba obuvi nezpůsobí žádné obtíže, pak je třeba pečlivě volit výběr oblečení, který bude kombinován s tímto typem džíny.

Jaké boty nosit:

Boty

Boty na lehké džíny by měly být vybrány velmi pečlivě. Například, lehké hubené džíny s vysokým pasem vypadají skvěle s podpatky, ale pokud jsou boty samy o sobě tmavé, bude vypadat na místě. Spíše se hodí světlé světlé boty nebo sandály s patami nebo klíny. Pokud vám růst umožní, můžete kombinovat tyto džíny s letní baletní obuv nebo sandály.

Černé boty

Kombinace lehkých džíny a černých bot je velmi běžná pro několik sezón v řadě. Pokud přidáte černé boty do svého něžného vzhledu, dá vám to určitou brutalitu. Boty v kombinaci s kamarády nebo úzkými džíny vypadají skvěle. Kontrastní detaily dodávají vašemu obrazu chuť. Ale buďte opatrní: pokud máte krátké nohy a široké boky, takový kontrast nebude hrát na ruce, naopak, bude to vizuálně zkrátit vaše nohy ještě více.

Které džíny jsou po tom všem lepší: tmavé nebo světlé?

Toto je záležitost individuálních preferencí, ale volba by měla vzít v úvahu rysy postavy, protože lehké džíny jsou vhodnější pro dámy s štíhlými formami, zatímco tmavé džíny vyhovují téměř každému.

Módní trendy

Chcete-li džíny příznivě zdůraznit všechny výhody vaší postavy, musíte se naučit, jak je kombinovat s jinými oděvy.

Co nosit?

Lehké džíny s vysokým pasem mohou být kombinovány například s produkty pastelových odstínů. Pokud máte v úmyslu vytvořit smyslný obraz s nádechem něhy, vrchol, vyrobený v krémové barvě, se ideálně hodí. Pokud máte v úmyslu vytvořit jasný obraz, který nemůže jít bez povšimnutí, pak kombinovat lehké džíny s vrcholem bohaté, světlé odstíny. V případě, že budete na párty nosit světlé džíny, budou nejlépe kombinovány s halenkami texturovaných textilií.

Při výběru top musíte vzít v úvahu řez džíny sám. Například výrobky úzkého stylu budou vypadat dobře v kombinaci s volnou béžovou blůzou nebo tunikou. Takové džíny s top nebo tričko černé barvy dokonale vypadají.

Pokud mluvíme o džínách s nízkým nasazením, pak zkombinujte tyto modely zpravidla s kostkovanými košilemi, různými tričkami, topy a košile. Výsledkem je tedy neformální, stylový, ležérní vzhled.

Pokud nechcete, aby nízkopodlažní světlé džíny vizuálně zkrátily nohy, používejte tento typ džíny výhradně s botami na vysokém podpatku. V opačném případě riskujete, že vaše tělo bude vizuálně nepřiměřené: trup bude delší než dno.

Ale vysoké dámy nemají zakázáno nosit tenisky nebo baletní byty, pokud chtějí.

Tento styl se nedoporučuje pro dívky, které mají pár extra palců po stranách a břicho. Tento střih výrobků je navržen tak, aby nedobrovolně přidělil všechny tyto kiláry, což činí váš obraz nejen neatraktivním, ale také odpudivým. Další velmi důležitá nuance při použití světlých džíny se sníženým nasazením do obrazu: nezapomeňte, že tento styl vždy nese hrozbu neúmyslného zobrazení spodního prádla. Proto při vytváření obrazu se všemi přísnostmi a pozorností k výběru kalhotek.

Můžete také vytvořit krásné stylové luky s pevnými džíny. Například, směle kombinovat takové výrobky s hedvábnou horní nebo halenku, uvedení na sako. Kombinace těchto džíny a tuniky protáhlého stylu bude vypadat dobře. Boty zde, stejně jako v předchozích verzích, by měly být vysoké podpatky.

Můžete použít lehké tričko nebo košili nebo halenku se širokými světlými džíny, v závislosti na tom, kam hodláte jít. Je striktně zakázáno kombinovat tyto džíny s prvky sportovního stylu: tenisky, topy, trička atd. Tyto výrobky lze nosit s plochou botou.

Pokud jsou ve vašem šatníku milenci, je to jedinečná příležitost vytvořit stylový a jedinečný obraz. Tyto modely jsou perfektně kombinovány s vestavěnou košili nebo blůzou. Je lepší zvolit monofonní zbarvení. Pokud jde o boty, dávejte přednost patám nebo klínům. V chladném počasí můžete svůj obrázek doplnit o svetr, koženou bundu, sako nebo sako.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky