Nike boty pro celou rodinu

Nike boty pro celou rodinu

O značce

Značka Nike byla vytvořena v roce 1964 runnerem Philem Knightem a Billem Bourmanem, který byl trenérem atletického týmu atletiky. Oba byli se sportovci seznámeni zevnitř jako účastníci, takže jasně pochopili, co přesně sportovci potřebují pro dobrý trénink a účast na soutěžích. Koneckonců, vyhrát nestačí na velké množství cvičení a síly, musíte stále mít odpovídající vybavení.
V polovině 60. let byla jediná značka, která produkovala slušné oblečení, obuv a doplňky pro sportovce, drahá Adidas, která nebyla široce dostupná. Samozřejmě existovalo mnoho levných značek, které bylo možné zakoupit za směšné ceny, ale nedosáhly požadované úrovně kvality. V této době se Knight a Bourmen rozhodnou začít prodávat kvalitní výrobky za přijatelné ceny. Nakupovali levné zboží v asijských zemích a prodávali je ve Spojených státech. Takové schéma jim připadalo docela ziskové a vytvořili společnost Blue Ribbon Sports.
V roce 1963, Phil jde do Japonska, kde najde vhodný produkt a uzavře smlouvu s dodavatelem. Pro prodej těchto šarží obuvi obdrží společníci částku, která se o rok později stala podnětem pro zahájení podnikání. Zkušený obchodní manažer Jeff Johnson jim v tom pomohl a navrhuje změnit název značky na Nike. Změnil se koncept prodeje. Pokud předtím, než byl produkt prodán z ruky do ruky, měl nyní štítek vlastní sklad. Společnost již brzy díky několika prodejním bodům měla několik vlastnických bodů.
V roce 1970 vytvořila Caroline Davidson logo Nike - malé klíště, za které získala třicet dolarů. Musíme vzdát hold majitelům značky, jakmile tržby začaly růst neuvěřitelnou rychlostí, Caroline získala několik procent akcií. Uplynul čas a společnost musela změnit dodavatele. Knight a Bourmen přemýšleli o výrobě vlastní řady bot. Jedna věc byla jasná - musíte vytvořit něco nového. Pak Bourmen vynalezl speciální rýhovanou podešev pro tenisky Nike, která se stala jeho puncem.
V roce 1972, společnost jde do velkého sportu, mnoho olympijských sportovců používat tenisky. A v roce 1974 začala výroba v Americe a Nike se začal chopit trhu v sousedních zemích, Knight a Bourmen si brzy uvědomili důležitost dobré reklamy pro své zboží. Nové modely byly okamžitě poslány jako dárek sportovcům a po každém vydání hvězdy v nových teniskách Nike se davy fanoušků rozběhly ke koupi stejných modelů bot s touhou vypadat jako jejich idol. Ve stejné době, běh běží stále populární zábava, a znovu lidé si vybrat boty Nike pro běh. Prodej společnosti roste neuvěřitelnou rychlostí. Nike se stává významným konkurentem ve svém výklenku a rozšiřuje svou výrobu, stejně jako úspěšně vstupuje na evropský trh.
V roce 1978, Nike dětské tenisky pro chlapce a dívky. Ve stejném roce uzavřela společnost několik zakázek se slavnými sportovci, což z nich dělá další reklamu.
Na počátku 80. let Nike kupuje nápad na speciální polstrování, které je pojmenováno Nike Air. Vytváří také několik nových designových modelů. Společnost se nadále rozvíjí, prodává na evropském trhu a spolupracuje nejen s atlety, ale is celým fotbalovým a basketbalovým klubem. V této době je smlouva uzavřena s velkým Michaelem Jordanem, který spolu s Nike vyrábí vlastní řadu bot Air Jordan. Řada žen se postupně doplňuje, vyrábí se oblečení, ale i více zboží.K dispozici je nový model Airmax.
V roce 1988 vytvořila reklamní společnost Weiden & Kennedy slavný slogan Nike "Just it it". Začíná aktivní propaganda tohoto výrazu a v důsledku toho všech výrobků Nike. Společnost jde na zcela novou úroveň a stává se jedním z předních prodejců v USA i Evropě.
Nike pokračuje v expanzi, otevírá nové obchodní domy, uzavírá smlouvy s hvězdami a vyrábí nové modely. Linky jsou spouštěny pro nové sporty, neuvěřitelné reklamy a nové smlouvy s hvězdami vyjdou. Adidas postupně postupuje na druhé místo a vede Nike. Doposud se tito dva obři konfrontují.
Nyní Nike vyrábí obrovské množství modelů obuvi, oblečení a doplňků pro sport, má několik značkových obchodů v každém hlavním městě na světě, uzavírá smlouvy s nejznámějšími herci a sportovci, stejně jako sportovní kluby.

Nike boty pro celou rodinu

Během posledních několika sezón se sportovní a příležitostné styly staly pevně zakořeněny v současné módě. Elegantní a klasické boty vybledly do pozadí, začali ji zachraňovat pro zvláštní příležitosti. Komfort a pohodlí - to jsou dvě kritéria, která jsou dnes hlavní věcí při výběru konkrétní boty. Místo bot na stiletto, kotníkových botách nebo teplých klasických botách se staly preferovány zimní boty, které nejenže udržují teplo a poskytují pohodlí, ale také díky moderním trendům vypadají velmi stylově a krásně.

Jednou z prvních značek, které vytahovaly boty pro celou rodinu, byla Nike. Společnost vydala několik modelů pánské, dámské a dětské boty tohoto typu a je v tomto směru velmi úspěšná. Mnoho rodin speciálně kupuje boty Nike v sadách, aby měly stejné boty pro dospělé i děti.

Vlastnosti a výhody

Hlavní výhodou těchto bot je jejich výrobce. Koneckonců skutečnost, že boty jsou od Nike, je již zárukou kvality, pohodlí a trvanlivosti obuvi. Ve skutečnosti, Nike boty jsou zahřátý model tenisky a tenisky, který má nahuštěný krk a zahřátý pad, v některých modelech kožešin.

Tyto modely obuvi jsou vybaveny speciálně vyztuženou vlnitou podešví, která chrání nohu před chladem a vlhkostí a zabraňuje jejímu pádu do ledu.

Společnost používá pro své výrobky pouze přírodní materiály. Kožené a semišové boty Nike jsou velmi pohodlný a stylový vzhled. Rozpoznatelné logo značky a originální modely vždy vycházejí z obecného pozadí. Podložka má speciální polstrování, které vám umožní zůstat na nohou po dlouhou dobu a necítí únavu a bolest.

Krásný design a rozmanitost barev osloví všechny členy rodiny. Dámské a mužské modely, stejně jako modely pro děti, jsou pro všechny módy a módy povinnou součástí.

Modely

Barevná škála modelů bot Nike je tak rozmanitá a krásná, že se okamžitě stávají oblíbenou botou. Hlavní barvy jsou samozřejmě klasické: černé, hnědé, bílé a šedé. Ale pokud chcete přidat zvýraznění obrazu, pak se ujistěte, že se zimní oranžové, žluté, červené, růžové a nayki jiné barvy. Pomohou učinit váš vzhled nezapomenutelným a jasným.
Jedním z nejnovějších modelů je Nike Acg, který se okamžitě stal hitem ve všech zemích. Teplé boty s vysokým límcem a pohodlným šněrováním si pochutnali mnozí milovníci praktických bot. Boty mají kožešinovou podšívku, která ohřívá nohy a nedovolí, aby se zima dostala dovnitř. Velká, vlnitá podešev ze speciální gumy vám umožní zůstat na nohou i při hlubokém závěji nebo ledu. Dalším hitem je dřevěný model. Kožené vysoké boty mají přírodní semišovou povrchovou úpravu. Vnitřní kožešinová podšívka zaručuje teplo vašim nohám.
Manoa kůže je model obuvi, který vypadá spíše jako tenisky, ale zároveň má vysoké topy. Izolované textilní interiérové ​​obložení, pohodlné šněrování a speciální polstrovaná podrážka vám umožní chodit na dlouhé vzdálenosti bez pocitu únavy. Tato bota je vyrobena z pravé kůže.
Nike namočená obloha vysoká sneakerboot je zahřívací teniska se skrytým klínem uvnitř. Vyrobeno z pravé kůže, zevnitř má textilní podšívku. Tento model je více ženský než mužský.
Dámské Nike Koufar jsou analogické mužskému modelu. Tyto boty jsou velmi pohodlné a praktické. Vyrobeny z pravé kůže a mají zvláštní blok, budou apelovat na dívky, které nejsou zvyklé sedět na dlouhou dobu.
Nike trekingové boty jsou analogem tenisek a externě mají s nimi přesnou podobnost. Skutečná kůže a semiš, pohodlné šněrování, silná gumová podešev s vaflovým vzorem - to vše jsou hlavní rysy těchto modelů, společnost Nike nezaostává za módními inovacemi a má speciální řadu bot a tenisek se světelnou podrážkou. Takové modely jsou přítomny jak v pánských linkách, tak v dámských a dětských linkách. To je oblíbený model pro chlapce a dívky z mnoha zemí. Děti milují tyto originální věci, takže se společnost pečlivě snaží potěšit své malé fanoušky.

Recenze

Internet je posetý ohlasem produktů Nike. Všichni kupující jsou spokojeni se získanými botami této značky. Tam jsou krásné a originální vzhled, široká škála barev, pohodlí a pohodlí při nošení obuvi, stejně jako přírodní materiály a teplé boty obložení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky