Boty s hroty - skvělá volba v ledu!

Boty s hroty - skvělá volba v ledu!

Stále více žen a mužů je přesvědčeno o potřebě pohodlné obuvi pro zimu. Vskutku, pád na led je nejen nepříjemný, ale také velmi nebezpečný. Boty s hroty - řešení pro led.

Vlastnosti a výhody špičatých bot

Boty s hroty nebyly vynalezeny módními couturiery, ale každý rok je stále více žen a mužů vyhledává. Jaké je jejich tajemství? To je pravda - pohodlí.

Faktem je, že podešev těchto bot je vyrobena z velmi odolné pryže nebo pryže. Tyto materiály nepodléhají chladu, což znamená, že v chladu nevytvrzuje podešev a nestává se ještě více kluzká.

Druhou vlastností, která poskytuje pohodlí, jsou trny samotné. Vyrobeny z odolné oceli, poskytují větší přilnavost a rychlé brzdění.

Odrůdy

Myšlenka bot s hroty existovala již dlouho. Řemeslníci modifikovali a vylepšovali modely tak, aby výsledkem byl nejen pohodlný, ale i poněkud stylový výrobek.

Na podrážce

Mezi první odrůdy patří boty s hroty na podrážce.

Takové boty jsou pohodlné při chůzi na kluzkých vozovkách, protože hroty jsou pevně připojeny k podešvi.

Mělo by být řečeno, že model obdržel mírnou distribuci, protože na pevných bodcích je obtížné vstoupit do obchodu nebo dopravy. Obtíže způsobené rýhovanou podrážkou přinutily vývojáře hledat nové možnosti.

Režie

Polstrovaná podešev s hroty překonala nedostatek základů trnů, protože je můžete připevnit a odstranit z jakékoli boty. Protiskluzová podešev je deska vyrobená z odolné gumy, na špičce jsou kovové hroty.

Vzhledem k plasticitě je polštářek upevněn na botách jakékoli velikosti, upevněn na špičce boty a patě boty nebo jiné boty.

Nevýhodou fakturovaných podrážek s hroty je ne příliš estetický vzhled, protože obložení je zpravidla vyrobeno výhradně v černé barvě a vyniká na pozadí boty jiné barvy.

Se zatahovací

Výsuvné hroty - novinka v oblasti obuvi s hroty. Tento pokročilý typ obuvi má masivní, objemnou podešev, uvnitř které je ve správném okamžiku mechanismus zavěšený hroty. Mechanismus je ovládán pákou umístěnou na zadní nebo vnitřní straně podešve.

Se zatahovací

Dalším modelem je bota s výsuvnými hroty. Plastové obložení na špičce a patě dílu je v drážkách podešve. Přední část podšívky má hroty, vnitřní - hladký. Při chůzi na kluzkém povrchu se podšívka položí na stranu s hroty směrem ven, zatímco na rovné ploše trekking na rovném povrchu.

Hlavní výhodou tohoto vývoje je přesnost podešve, a proto se hroty hodí do jakéhokoliv stylu a modelu obuvi. Nevýhoda spočívá v nepohodlí při změně hrotů na hladkém povrchu, například při vstupu do skladu. V tomto procesu se musí dotýkat podešve, což nevyhnutelně vede k barvení rukou.

Slavné značky

Pohodlné boty společnosti i nadále vymýšlet a realizovat nové nápady. Kombinace stylového designu a praktičnosti trnů, modely, které jsou relevantní pro zimu, se objevují na světle.

Pohodlné boty společnosti i nadále vymýšlet a realizovat nové nápady. Kombinace stylového designu a praktičnosti trnů, modely, které jsou relevantní pro zimu, se objevují na světle.

Zimní modely značky Meindl

Výroba pánské pánské obuvi je ve firmě Meindl. Odolné a vodotěsné modely na ovčí kůže pomocí membrán mají podešev vybavenou dobrými chrániči. Kromě toho je na zadní straně podešve pákový klíč, který otáčí prodloužení hrotů.

Stojí za to říct, že hroty v tomto modelu nejsou jednoduché. Karbid wolframu je slitina srovnatelná s tvrdostí a diamantem. Netřeba dodávat, že abraze pro takovou slitinu je téměř nemožná, a proto se doba opotřebení obuvi výrazně zvyšuje.

Nalezení hrotů je také pečlivě promyšleno. Čtyři z nich jsou umístěny v patě paralelně k sobě, a dvě - v patě, což vám umožní brzdit na kluzkém povrchu v každém okamžiku.

Zimní modely od firmy Gripforce

Gripforce je další výrobce, který si myslel, že k modelu boty přidá zatahovací hroty. Společnost se zajímala nejen o jednu verzi obuvi, ale také o mnoho variací ve snaze potěšit každého zákazníka. Zde naleznete boty se šněrováním a bočními zipy, stejně jako modely připomínající boty.

Silná podešev neumožní zmrazit nohy ani v extrémním chladu. Kromě toho je páka v podešvi skryta, což umožňuje vytvořit během několika vteřin silné ledové proudy z běžných bot.

Zajímavým a praktickým rysem byla příležitost neskrýt hroty při vstupu do obchodu a cítit se docela pohodlně. Nicméně, jak výrobci varují, s hroty sníženy, je možné zanechat škrábance na linoleum a parkety.

Jak si vybrat

Rozhodnout se pro tuto sezónu dobýt led s pomocí bot s hroty, je důležité zvolit model vhodného typu. Pokud je tedy plánujete nosit výhradně na zimní procházky s dětmi do parku, můžete se omezit na podrážku s pevnými hroty. Tyto boty mohou být zakoupeny za malou cenu nebo si vyrobit nýty nebo šrouby.

Máte-li v plánu, aby boty základní zimní boty, přemýšlet o koupi boty s zatahovací nebo zatahovací vylepšení. Budou stát více, nicméně vzhled a pohodlí budou na dobré úrovni.

Demokratická volba - režijní hroty, které lze zakoupit v cenovém rozpětí 300-1500 rublů. Tento rozdíl v nákladech je způsoben druhovou rozmanitostí překrytí. Takže, nejvíce levné možnosti jsou považovány za ploché podešve, pro model boty a podpatky, dražší možnosti jsou k dispozici.

Módní modely

S pomocí stylové obuvi s hroty se cítíte bezpečně a sebejistě.

Ženy

Dámské vysoké šněrovací boty jsou vybaveny výsuvnými hroty. Dvě patky jsou umístěny na patě a patě. Barevné řešení ve formě černého odstínu a kůže činí model univerzálním a snadno kompatibilním se sportovním stylem v oděvu.

Stylové semišové šněrovací boty mají podešev s hrotem. Hustá a elastická guma bezpečně zapíná na špičce a patě boty, což vám umožňuje nedělat si starosti s padem během chůze.

Muži

Pánské vysoké boty jsou vybaveny šněrováním a zipem na boku, což vám umožní, aby proces na boty rychlejší a pohodlnější.

Módní tenisky v hnědém semišu doplněné kovovými knoflíky. Malá velikost a zaoblená základna hrotů je činí pohodlnými ve všech situacích.

Zimní boty na bočních zipech, vyrobené z kůže, umožňují kombinovat tento pohodlný šatní prvek s obchodním a konzervativním stylem.

Meindl je skládací páka klíčové boty

Pohodlné boty na voděodolné membráně z membrány na suchý zip doplněné výsuvnými hroty. V tomto modelu je zajištěno pohodlí a teplo nohou, protože výška vrcholů umožňuje nosit boty i při dobývání závěsů.

Černé semišové šněrovací boty s pevnými kovovými čepy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky