Zimní klasické pánské boty

Zimní klasické pánské boty

Klasický výkon zimních bot.

Když se změní povětrnostní podmínky a mrazivá zima přijde nahradit deštivý podzim, musíte změnit boty na teplejší, pohodlnější a zároveň módní. Úkol není snadný. Ale nezoufejte a utíkejte do obchodu pro další boty. Nejdříve se informujte o tom, jak si vybrat správný model.

Když přijde na klasickou zimní obuv, okamžitě se mi do hlavy vtáhne obraz podnikání, stylového a solidního muže. A je to docela oprávněné, protože klasický styl je vhodný pro tyto muže.

Druhy

Existuje mnoho typů klasických bot a každý má své vlastní jméno:

Derby

Jedná se o boty z pravé kůže. Model má prodlouženou siluetu, kulatý nos a volné šněrování.

Pouště

Model je také vyroben z pravé kůže. Tyto boty kdysi nosil britský vojenský personál, ale pak se tyto boty staly aktuálním řešením pro běžné lidi.

Chelsea

Tyto boty mají po stranách zipové a látkové vložky. Jedná se o klasický vzhled obuvi, který kombinuje nejen pohodlí, ale také elegantní vzhled;

Oxfordové

Tato bota je známá pro nesrovnatelné pohodlí a pohodlí. Po převzetí svého původu v Anglii jsou tyto boty zákonodárci klasické módy mužů;

Opice

Tato bota je průměrná volba mezi Derby a Oxfordem. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že nemá šněrování, což dodává zvláštní originalitu a ukázku individuálního stylu.

Také pánská obuv může být klasifikována podle tvaru nosu, který může být protáhlý, zaoblený nebo čtvercový. Použití tohoto typu v botách je spíše důsledkem módy a změny času.

Pokud jsou v mužském šatníku klasické anglické boty, bude vypadat skvěle bez ohledu na to, kam musí jít. Tyto boty nikdy nepřestanou být módní a stylové. Boty v anglickém stylu vypadají velmi působivě a pevně. V přítomnosti takového páru v šatníku muže bude jeho vnější stav jasně vyšší. To je způsobeno tím, že takové boty si zaslouží nevyřčené znamení kvality. Často jsou zdobeny těsněním, mají hladkou kůži a speciální tvar a většina modelů je vyráběna ručně.

Dojem, který člověk dělá na lidech kolem něj, se může stát rozhodujícím v průběhu pohovoru nebo pomoci v jeho osobním životě. Zpravidla se muži bojí experimentovat s oblečením, takže klasika pro ně bude vždy v módě. Tento styl je vhodný pro moderní párty a pro práci v kanceláři. V klasických botách bude člověk vždy nahoře. Člověk si musí jen vzpomenout, že boty by měly být udržovány čisté a uklizené, protože klasika má rád uklizené muže.

Kritéria pro výběr pánské obuvi

V současné době, s cílem vybrat si klasické pánské boty, není nutné chodit kolem obrovského množství obchodů, můžete si objednat online, a pak se drahocenné dvojice bude doručena přímo do vašeho domova. Ne však dříve, než provedete objednávku, musíte věnovat pozornost některým detailům:

Materiál

Aby vám model sloužil více než jednu sezónu, snažte se šetřit peníze a nakupovat boty z pravé kůže nebo semiše. Kůže je v péči o něčím méně náročná a nevyžaduje speciální nástroje pro čištění. Na druhé straně semiš vyžaduje důkladnější péči a také má tendenci se navlhčit při teplotě blízké 0 ° C;

Barva

Přemýšlejte předem o tom, co nosí boty. Dávejte přednost neutrálním odstínům, které se hodí do všeho: černá, šedá, béžová. Jasnější barvy by měly odpovídat barvě oděvu.

Velikost

Velikost zimních klasických bot by měla být o jednu větší než jakákoliv jiná. To umožní vaší noze zamrznout méně a nezpůsobí nepříjemnosti, protože srst uvnitř boty zabírá spoustu místa.

Kromě všech výše uvedených, věnujte pozornost stélce a podešve. Podešev může být vyrobena z různých materiálů - gumy, tunitu, korku a mnohem více, ale co je nejdůležitější, mělo by se dobře ohýbat a při chůzi nezpůsobovat nepohodlí. Zimní obuv by měla být co nejkluznější.

Stélka v botách by měla být vybrána podle sezóny a kombinovat přírodní materiály. Díky jejich přítomnosti bude noha dýchat, což šetří z plenkové vyrážky a vzniku nepříjemného zápachu.

Vlastnosti zimních modelů

Zima nám přináší mnoho překvapení, z nichž hlavní jsou nepředvídatelné povětrnostní podmínky. Správně zvolená obuv pomůže vytvořit dokonalý obraz. V zimě dávejte přednost klasickým botám z přírodních materiálů s vysoce kvalitní izolací. Zima nezavazuje zapomenout na módu a styl a nevynucuje zahřívat ošklivé boty, ve skutečnosti mluví o svém majiteli více než jakýkoliv jiný vzhled vzhledu. Zima proto není důvodem ke zkazení vašeho dojmu.

Pokud žijete v Rusku, pak vaše zimní klasické boty musí nutně mít oteplování. Nejlepší a teplou izolací je přírodní srst. Boty s kožešinou se zahřejí v nejtěžších mrazech.

Existuje několik možností pro obložení kožešin. Nejlepší z nich je ovčí kůže. Je velmi odolná a teplá. Jako izolace lze použít také králíka, králíka nebo umělé kožešiny. Jsou levnější, ale bohužel nevydrží tak dlouho.

Kombinace klasických bot s prvky pánského šatníku

Předpokládá se, že ženy věnují pozornost pánským botám o něco více než oni sami. A to je zčásti pravda. Konec konců, správně vybrané boty umožňují mužům vypadat zřetelněji a pevněji v očích žen. Aby nedošlo k omylu s volbou, měli byste zvážit nejběžnější kombinace klasických bot s různými prvky oblečení:

S džíny

Boty a džíny jsou vyrobeny pro sebe. I když jsou tyto dvě věci od sebe navzájem zcela odlišné, představují neporovnatelnou kombinaci stylu a pohodlí. S džíny, klasické boty lze nosit za každého počasí a pro každou příležitost. Kombinace klasiky a džíny nevyjde z módy na několik sezón.

S kalhotami

Kombinace klasických bot a kalhot je pravidlem etikety. To je nepostradatelná klasika, která umožňuje člověku vypadat drahý a pevný. Obchodní styl, kancelář, nebo slavnostní postavený na této jednoduché kombinaci. Při výběru takové sady stojí za to si zapamatovat několik důležitých detailů, jako je výběr bot, které odpovídají základnímu setu, výběr nejnápadnějších ponožek v kombinaci s celkovým barevným schématem, stejně jako volba pásu, který odpovídá barvě boty.

Pod oblekem

Zvláštní pozornost je věnována mužským módním návrhářům na kombinaci černých bot s černým oblekem. Funguje to dobře a je to nejjednodušší možnost, protože to je s největší pravděpodobností v šatníku jakéhokoli muže. Ale pokud černá barva neodpovídá stylu události, nebo skříň je plná jiných odstínů, měli byste znát jednoduché kombinace. Klasické verze pánských obleků obsahují pouze pět barev: modrá, černá, hnědá, světle šedá nebo tmavě šedá.

Na základě toho stačí jednoduše určit, které boty jsou vhodné pro tuto nebo tuto barvu:

  • Černý oblek je kombinován pouze s černými botami;
  • Modré lze kombinovat s černou, tmavě hnědou nebo světle hnědou botou;
  • Hnědý oblek dokonale doplní světle hnědé nebo tmavě hnědé boty;
  • Světle šedý oblek naznačuje přítomnost lehkých bot, hnědých tónů;
  • Nejlepší kombinace pro tmavě šedý oblek bude černá nebo tmavě hnědá.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky