Krajka bolero

Krajka bolero

V šatníku každé ženy by měly být věci, které mohou ozdobit a učinit více slavnostní téměř jakýkoliv outfit. Tato kategorie zahrnuje bolero z krajky. Tento roztomilý plášť skryje ramena, pokud jsou šaty na tenkých popruzích nebo bez nich, a ozdobí i ty nejskromnější šaty.

Vlastnosti

Tenké krajkové pláště plní roli spíše estetickou. Nebudou se zahřívat v chladném večeru, ale budou vhodnější pro speciální příležitosti.

Hlavní rysy bolero jsou: \ t

  • zkrácený řez. Nejvíce často, tato mys má délku k hrudníku, nejdelší modely mohou jen dosáhnout středu záda;
  • Bolero schovává pouze paže, v přítomnosti rukávu a ramen. Výstřih zůstává otevřený;
  • krajka bolero nemá upevňovací prvek.

Moderní návrháři nabízejí bolero různých stylů. Některé modely nemají řez vepředu.

Odrůdy krajky

Tenký plášť může být vyroben z různých typů krajek. Nejlevnější je guipure. Lze zakoupit v téměř každém obchodě s tkaninami a výběr barev vám umožní šít bolero pod šaty.

Dražší a elegantní modely čepic jsou vyrobeny z ručně vyráběné krajky. Existuje mnoho technik pro výrobu takových tkaniček, ale mnohé z nich už byly zapomenuty.

  • Tetování, tkaní na cívkách je dnes ohroženou formou vyšívání.
  • Irská krajka je však stále populárnější. Je vyroben z jednotlivých prvků, které jsou pak spojeny s prolamovanou sítí.

Krásné bolero může být vyrobeno z pásky krajky, to může být háčkované tenké nitě. Nejdříve jsou vyrobeny samostatné pásy, které budou později spojeny do jednoho kusu.

Populární modely

Prolamované bolery jsou vyrobeny k ozdobení šatů, mohou také chránit, pokud se náhle letní večer ochladí. Letní čepice mohou pokrývat pouze ramena nebo mají krátký rukáv.

Dlouhý rukáv

Krajka Bolero s dlouhými rukávy bude skvělým doplňkem k nízkým oděvům s tenkými popruhy nebo bez nich. Pokud je rukáv na plášti prostorný, pak ho můžete nosit přes šaty s dlouhým rukávem.

Pro nevěstu

Nedávno, krajkové boleros stali se populární u nevěst. Tento způsob je užitečný v matrikách při slavnostní registraci nebo při svatebním obřadu v kostele. A na banketu to může být odstraněn, po kterém svatební šaty se na nový vzhled.

Skutečné barvy

Krajky bolero lze vyrobit v různých barevných kombinacích. Nevěsty nejčastěji zvednou plášť, aby odpovídaly šaty, vybírající bolero bílé nebo slonovinové kosti. Ale pokud obraz nevěsty má jasné barevné akcenty, pak bolero může být kontrast.

Červená

Vzhledem k tomu, že krajka bolero se stává hlavní výzdobou obrazu, jeho barva může být jasná. Červený plášť bude vyhovovat stejným šatům, můžete ho také nosit přes šaty jiné barvy, pokud jsou barvy kombinovány.

Černá

Tato barva je univerzální, je kombinována s některou z existujících barev. Bolero černé barvy udělá šaty elegantní a elegantní.

Jak si vybrat

Při výběru bolero, měli byste zvážit styl, barvu a dekor šaty. Pokud má spoustu výšivek, korálků, kamínků nebo jiných světlých dekorů, pak je lepší zvolit krajky bolero bez dodatečné úpravy. Kapuci s velkým počtem povrchových úprav lze nosit s rovnými šaty bez zbytečných konstrukčních detailů a dekoru.

Bolero může vizuálně upravit tvar. Pokud máte široká ramena, pak to už udělá. A aby se pas již objevil, musíte si vybrat bolero bez límce na dně.

Co na sebe

  • Nejharmoničtěji bolero zapadá do obrazu, pokud má dívka oblečené šaty. Může mít různé délky. Tento plášť bude vhodný pro krátké koktejlové šaty nebo sofistikované večerní šaty.
  • Nosit mono-krajky bolero přes přísně kancelář šaty, pak to bude více elegantní a slavnostní.
  • Bolero vyrobené ze šněrování a kalhotového kompletu bude vyhovovat, pokud je nahoře nahoře umístěna horní část bez ramínek.
  • Vzhledem k tomu, krajka dává obraz ženskosti, lehkosti a romantiky, pak příslušenství by mělo být vybráno vhodné. Čerpadla nebo jehlové podpatky pomohou dokončit vzhled.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky