Stylový doplněk bolero

Stylový doplněk bolero

Trochu historie

Pokud chcete být v trendu v nadcházející módní sezóně, pak stačí otočit oči k tak zdánlivě nepoznající části ženské toalety, jako bolero.

Věřte názor španělských fashionistas století XVIII - to bylo pak, že tato krátká halenka se poprvé objevila v šatníku - pochopili hodně o oblečení, které kombinují praktičnost a schopnost přitahovat názory opačného pohlaví.

Říká se, že zpočátku boleros nosili výhradně muži, hlavně toreadoři. Zkrácený rukáv neomezoval pohyby a zároveň poskytoval estetický vzhled obrazu.

Krásná polovina lidstva si nedokázala všimnout zásluh oblečení a ten nápad si vypůjčila.

Mezi spolupracovníky světové slávy je těžké najít mistra, který by se nedotkl tématu Bolero ve své práci. Materiál pro šití zaujme svou rozmanitostí. Ti, kdo věří, jsou špatní, to je jen zkrácená pletená halenka.

Kolekce předních designérů mají místo pro bavlnu, hedvábí a pletené a dokonce i kožešinové modely. Vše záleží na chuti.

Výhody Bolero

 1. Bolero je stylový kus šatníku, který vám umožní přidat rozmanitost k jakémukoliv běžnému vzhledu.
 2. Bude vhodné se podívat během večera ven.
 3. Nebude vytvářet rozpory s kódem kancelářského oblečení.
 4. Bolero je jednoduše nenahraditelné v době, kdy se počasí blíží teplu, ale udržuje chladný dech jara v dopoledních hodinách, stejně jako v pěkných podzimních dnech.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

K dnešnímu dni je k dispozici široká škála volitelných bolerů, a proto ani majitel nejnáročnější chuti neodolá pokušení nechat se hýčkat módní novou věcí, i když s jednou nulou.

 • Majitelé širokých ramen a plných rukou by měli pečlivě zvážit volbu modelu, aby se zabránilo vizuálnímu přidávání objemu.
 • Totéž platí pro ženy módy s velkou velikostí poprsí. Je nutné zachovat poměrnou rovnováhu, aby se zabránilo vážení již bujného vrcholu.
 • Pokud jde o mladé dámy s štíhlými rameny, pro ně je Bolero prostě nepostradatelným doplňkem. Výběr modelu s rukávy "baterka", můžete si postavu více ženský.

A samozřejmě, bolero je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí pochlubit osikovým pasem. Nadýchané vícevrstvé sukně, lichoběžníkové, střihané "lambada" s vybaveným bolerem nevyhnutelně způsobí obdivné pohledy opačného pohlaví.

Populární modely

Pletené bolero

V chladném počasí, touha zabalit se do háčkované bolero vznikne jen s jedním pohledem na tento útulný a koketní kus oblečení. Příze pro její vytvoření může být velmi různorodá - od vlny po saténové stuhy, struktura a hustota pletení také závisí na konkrétním obrazu.

Výhodně odstín, dodá modelu osobitost světlé módní doplňky, včetně knoflíků neobvyklého tvaru a velikosti, korálky, brože, složité spojovací prvky, atd.

Bolero s kapucí

Nepochybně, od jeho založení, bolero podstoupilo velké změny, ale někdy extravagance modelu je tak velká, že nezanechá lhostejný obdivovatel módy. Příklad bolera s kapucí. Kukla je nabízena jako alternativa ke čepicím a předpokládá se, že materiál pro provedení v tomto případě je buď vysoce kvalitní příze, která udržuje teplo dobře, nebo silnou tkaninu.

Další neobvyklý typ bolero s kapucí může sloužit jako model pro svatbu. Lehká, vzdušná, krajková tkanina bude klást důraz na jemný obraz nevěsty a slavnost této příležitosti. Bolero s kapucí na svatbu vypadá elegantněji než běžný šátek nebo šátek.

Večer

Večerní vzhled se zpravidla dosahuje díky ozdobám, struktuře materiálu a zvýšení jasu barev. Večerní bolero není výjimkou a pro jeho tvorbu návrháři doporučují duhové látky, lesklé doplňky, výšivky a různé okouzlující doplňky.

Krátký rukáv

V letní sezóně je tento typ bolera jednoduše nenahraditelný. Bude to skvěle vypadat na dovolené u moře. Lehké tkaniny umožní vaší pleti dýchat v dusných večerech a zároveň chránit ramena před vpádem nepříjemných komárů.

 1. Dokonale v harmonii s vzdušnými sukně maxi a nenáročnými vrcholy na popruzích.
 2. Těsné letní kalhoty také tvoří krátký rukáv bolero soubor.

Jako možnost - výměna unavené bundy za práci v kanceláři v horkém období. Pod bolero by si měl vybrat prosté tričko.

Dlouhý rukáv

Bolero s dlouhým rukávem úspěšně nahradí jak svetr, tak sako, stejně jako doplněk. Upevňovací prvky na tomto modelu obvykle nejsou k dispozici a délka dosahuje středu hřbetu.

Rukáv má délku ¾, která je zakořeněna v historii a má přímý vliv na hudební skladbu stejného jména napsanou v nestandardní velikosti. Se zjevným nedostatkem vlastností oteplování se jedná o pohodlný a teplý oděv, určený k zakrytí výstřihu a zdůraznění pasu.

Léto

Letní bolero má v ženském šatníku zvláštní místo. Žádný jiný kus oblečení nemůže radikálně změnit obraz ženským romantickým způsobem, jak to dělá bolero.

Trendem sezóny je beztížný průsvitný bolero s koketní mašlí na hrudi, působící nejen jako doplněk ke koupání, ale také jako účinný detail večerního šatníku.

Materiál pro letní bolero je reprezentován světlými tkaninami, jako je hedvábí, krajka, guipure. Také relevantní džínovina a pletené bavlněné modely.

Atletický

Zdá se, že sportovní styl a bolero jsou neslučitelné koncepty, ale poptávka vytváří nabídku, a proto fanoušci aktivního životního stylu nezůstanou stranou od módních trendů.

Sportovní bolero bude v dokonalé harmonii s halenkami prodlouženého střihu nebo prostého dresu. Šaty jsou vhodné pro cestování nebo tanec. Neomezuje pohyby a přidává obrazu hravost.

Bolero - kožich

Je široce zastoupen ve svatebních sbírkách jako doplněk k šatům nevěsty. Někteří designéři se však rozhodli zdůraznit drsný čin bolero jako hlavní část a oblečení neztratilo svou konkurenceschopnost nejméně.

Materiály a faktury

Kožené Bolero

Budete určitě v trendu, pokud budete mít riziko doplnění vašeho šatníku s touto položkou. Vášeň pro kožené výrobky dává majiteli osobnost se silným charakterem, který ve všech svých projevech vyživuje slabost až do krajnosti a zároveň zdůrazňuje individualitu.

Kožený bolero dokonale s džíny a sukněmi. Vysoce kvalitní kožené boty stejné barevné škály dodají speciální eleganci.

Denim bolero

Džínovina textura hraje do rukou spravedlivého sexu, dokonale padne do tvaru a umožní vám skrýt drobné nedostatky. Denim bolero je všestranný oděv, z kategorie "na svátek a do světa". To vše záleží na tom, co s sebou.

Kompletní s elegantní letní šaty budete vypadat jako dáma Turgenev, s džíny - můžete jít na procházku nebo jít nakupovat.Spojte se se sportovními kalhotami, vytvořte obraz energické dívky, nadšené aktivními volnočasovými aktivitami a se koktejlovými šaty se stanete okouzlujícím speciálem.

Pletené bolero

Klasika je vždy relevantní, takže fanoušci tohoto stylu by měli věnovat pozornost pletené bolero. Kromě hlavní funkce topení dodá obraz romantiky a s výhodou zdůrazní křivky těla.

Doporučuje se nosit spolu s tenčí pleteninou, jako jsou roláky nebo topy. Kombinace barev se může lišit v závislosti na počasí a náladě hostesky.

Všimněte si jemných osob - bolero je dokonale kombinováno s šátkem.

Prolamované bolero

Prolamované bolero - to je výrazný přízvuk. Automaticky přebírá roli hlavního dekorativního prvku oděvu, zejména pokud je vyroben ve světlé barvě nebo z lesklého materiálu, proto by měl být kombinován s obyčejnými šaty, roláky, halenkami bez efektního střihu.

Jako doplněk si můžete vybrat řetězec perel.

Saténový bolero

"Musí mít" letní sezóny. Ženský, jemný bolero, který dodává pleti chladný vzhled, s vazbami na hrudi je spojen s pareem, ale okouzlující verzí, vhodnou pro publikaci, a to nejen na pláži.

Mink bolero

Pokrok se nezastavil a vznik nových pletacích strojů umožnil vytvořit takový zázrak jako bolero, pletené z norkové kožešiny. Výrobek se vyznačuje neuvěřitelnou elegancí a lehkostí. Chytrý doplněk k párty v chladném počasí nebo sekulární párty.

Šifon bolero

Většinou letní verze. Ačkoli to může být s dlouhými rukávy, s plisováním. Perfektně ozdobí letní šaty z upraveného střihu, dodá obraz lehkosti a lehkosti.

Guipure bolero

Opatrně by se měl nosit bolero z guipure, protože linie oddělující zjemnění a vulgárnost v tomto případě je příliš tenká.

Nemůžete pokazit, pokud si vyberete malý, ale ne nutně černý saténový oděv jako celek a doplníte obraz lakonickými, ne honosnými doplňky.

Králík Bolero

Kožešinová bolero je nejoblíbenější možností, protože má optimální poměr ceny a kvality a materiál je vysoce elastický.

 • Hlavní oblastí použití je svatební móda, ale je možné ji nosit v každodenním životě.
 • Milovníci neformálního stylu ocení vzhled klasického monochromatického pleteného roláku, hubených kalhot a vysokých kožených bot.

Vlna Bolero

Jak víte, všechno nové je dobře zapomenuté staré av nadcházející sezóně pletené zboží získává svou dříve ztracenou popularitu. V závislosti na zvoleném vzoru a hustotě pletení může být bolero vlny výrazně zvýšeno nebo naopak vizuálně zmenší objem horní části obrázku.

Vlna má vynikající tepelné vlastnosti, a proto ženy v módě v tomto oblečení nebudou schopny zamrznout, ale je snadné způsobit závistivé pohledy na kmeny.

Mohair bolero

Mohair bolero je souznění s jeho popisy s předchozím modelem, ale mohér se vyznačuje dlouhým zdřímnutím, které dodává výrobku zvláštní kouzlo a načechranost, což způsobuje touhu zabalit se na chladný podzimní den. Obvykle je bolero pletené s velkými pletacími jehlicemi a hustota pletení je poměrně volná.

Skutečné barvy

Každou módní sezónu charakterizuje určitá dominantní barva.

 • V současné době preferováno červená a modrástejně jako jejich deriváty.
 • Mezi oblíbené patří studené barvy. tyrkysové, modré a růžové tóny.
 • Dámy, které dávají přednost pastelové paletě, budou moci vyzvednout oblečení v proudu béžová a písková barva.
 • Obecně v nadcházející sezóně hnědá barva tvrdí, že dobyl všechny světové pódia.Bohatost odstínů, od zlatého dřeva, přes bohatou čokoládu, je nápaditá ve své rozmanitosti a nenechává nikoho lhostejného.

Co nosit s bolero

Je velmi těžké podat konkrétní odpověď na tuto otázku, jen proto, že bolero je tak univerzální, že bude v souladu s absolutně jakýmkoliv oblečením.

 • Hlavní věc, kterou byste měli věnovat pozornost, je materiál. V závislosti na situaci se může Bolero stát centrálním detailem toalety, jako v případě prolamovaného modelu, nebo přidat do obrazu romantismus, jako v případě šifonu.
 • Pokud hrajete na kontrastech, měli byste si uvědomit, že čím výraznější je bolero, tím jasnější je jeho barva, tím více by měl být styl a barva doprovodných šatů omezen a naopak.

Vypadá to, že se jedná o skvělý soubor, navržený v jediném barevném schématu, kde je hra odstínů.

Stylové obrázky

Stylový obraz je tvořen detaily. Nezanedbávejte příslušenství.

 • Boty, kabelka přizpůsobená k boleru vám zajistí tok a módní znalce.
 • Nenechte se unést s honosnými ornamenty, dávejte přednost stručné brože, korálky. Význam, který jim bude přidělen, bude vyslyšen a oceněn.
 • V nadcházejícím módním období budou luky velmi oblíbené, můžete s jistotou říci, že se stanou hlavním prvkem výzdoby. Luk vypadá na opasku velkolepě a je také ideální jako spona nebo brož.
 • Zůstaňte s luky šátky. Elegantní šátek, který kombinuje zbarvení s bolero a svázané kolem krku s lukem - mega je populární detail obrazu.
 • Kromě toho, pokud nechcete držet krok s módními trendy, si ne příliš široký kožený pásek se sponou napodobující šperky. A voila - jste určitě v trendu!
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky