Kožešinový bolero

Kožešinový bolero

Pro svatební šaty nebo večerní šaty se každá žena alespoň jednou pokusila o takovou nepraktickou, ale někdy nenahraditelnou věc, jako je kožešinový bolero.

Vlastnosti a výhody

Bolero je ve skutečnosti zkrácený plášť s rukávy. V každodenním životě, nosit takový oděv z kožešin vytvoří větší nepohodlí pro majitele než dobré. Ale v některých případech právě taková kapota uloží celý obraz.

Představte si situaci: byli jste pozváni na večeři, na které se samozřejmě musíte nacházet v šatech. Na ulici je chladný podzim, ale ani srst, ani srst z něj neudělá hodný duet. Mimochodem, na cestě k záchraně přichází plášť kožešiny - bolero. Středně teplý, ochrání vás před povětrnostními vlivy a jeho styl doplní vaše večerní šaty.

Několik důvodů, proč je ještě stojí za doplnění vašeho šatníku s kožešinou bolero:

 • Ideální pro zvláštní příležitosti;
 • Obraz v neformálním stylu se transformuje na slavnostní s takovým detailem, i když se nestane praktičtějším;
 • V offseason může takový plášť zahřát například při chůzi.

Jak si vybrat

Při výběru takové obtížné šatní skříně stavte na cílech, které sledujete:

 • Mys pro slavnostní příležitost. Výběr slavnostní oblečení, ujistěte se, že váš bolero odpovídá stylu obrazu, ať už se jedná o svatební šaty nebo jen večerní šaty;
 • Výměna bundy za sezónu. Pokud na chladných večerech mezi létem a podzimem hledáte náhradu za obvyklé bundy a vesty, vyberte si bolero z umělé kožešiny s neutrálními tmavými odstíny. Bude snazší se o něj starat, takový prvek snadno doplní váš každý obraz;
 • Teplý prvek zimní skříň. Pokud se během teplých zimních dnů chystáte na cestu autem, můžete si vybrat kožešinový bolero jako svrchní oděv. Preferují přírodní kožešiny a protáhlé modely;
 • Chcete oživit obvyklý styl s elegantním detailem? Vyberte si bolero z umělé kožešiny s neutrálními základními barvami.

Materiály

Kožich bolero tradičně může být vyroben jak z přírodní a umělé kožešiny. Každý materiál má své výhody a nevýhody:

 • Umělé kožešiny. Produkt z něj neohřívá ani přirozený. Umělé kožešiny je lepší si vybrat pro zimní oblečení. Ale péče o něj je mnohem snazší, je nenáročný a neztrácí vzhled po nošení pod svrchním oděvem.
 • Přírodní srst. Teplý, krásný materiál, který má spoustu barev a odrůd, je ideální pro zimní oblečení. Přirozený kožušinový bolero vás zahřeje lépe než umělý. Je nutné pečovat o takový výrobek opatrněji, je nežádoucí ho nosit pod oblečením.

Módní trendy

Kožešinové výrobky jen zřídka vycházejí z módy, ale přesto při výběru nejnovějších trendů ve světové módě:

 • Bílé modely doplní váš svatební i ležérní vzhled. Bílá barva je nyní v módě. Tento trend pomůže nevěstám, kteří si na svatbu koupili malou věc a bojí se ji používat v každodenním životě;
 • Nedostatek výzdoby. Styl a srst samy o sobě jsou ozdobou výrobku, takže nevyžadují další dekorace;
 • Designéři nabízejí rozsáhlé široké modely pro každodenní nošení. Tento plášť bude zdobit některý z vašich kit.

Dětské modely

Na rozdíl od dospělého, dětský bolero málokdy slouží jako funkční oděv. Není dlouhá a dostatečně teplá, aby ji děti nosily denně.

Ale holky v kožešinových čepicích nad nádhernými šaty vypadají velmi roztomilé - jako malé princezny.

Pro děti je povoleno vybrat si přírodní i umělou kožešinu. Nejlepším pohledem je plášť ve stejné barvě jako šaty. Dětské modely jsou malovány v různých jemných tónech růžové, modré, karamelové, šarlatové.

Co na sebe

Originální výrobek můžete nosit s různými oděvy. Je důležité vybrat správný bolero pro konkrétní obrázek:

 • Pro večerní šaty zvolte zkrácené modely nasycených tónů. Bolero pro publikaci může mít rukávy ¾ nebo velmi krátké šaty s otevíracím stylem. Vyberte si model s malou sponou nebo bez ní. Materiál pro večer bude vyhovovat jak přirozené, tak umělé;
 • Zimní bolero by mělo mít uzávěr, nejlépe knoflíky. Noste takový výrobek s teplými dlouhými svetry a teplými kalhotami nebo sukněmi a výhradně v autě;
 • Kombinujte oříznutý plášť s měkkým úpletem. Teplá souprava vás ozdobí a zahřeje za špatného počasí. Používejte ho s kombinézami, svetry, šaty, kalhoty a sukně.

Diverzifikujte svůj obraz přidáním neobvyklého jasného detailu do svého šatníku, jako je bolero.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky