Jak si vybrat oblečení podle typu postavy

Jak si vybrat oblečení podle typu postavy

Bilance a proporce

Obdélník, kosočtverec, hodinky, trojúhelník a obrácený trojúhelník - většina typů ženských postav je obvykle rozdělena na tyto typy. Klíčem k úspěšnému a harmonickému vzhledu je kompetentní výběr šatníku, který zohledňuje vlastnosti těla. Pro vyzvednutí oblečení podle typu postavy je nutné vzít v úvahu všechny jeho výhody a nevýhody. Při tvorbě souborů je důležité dodržovat určité pokyny, aby nedošlo k chybám.

Často dívky obdivují oblečení přítelkyň a známých, jejich krásný střih, nádherné doplňky. Ale ne vždy jedno oblečení, navzdory stejné velikosti, se hodí, na první pohled se zdá, že má povrchně podobnosti, dámo.

Způsob, jakým se na vás díváme, závisí na typu postavy. Designéři a řezačky se neprispívají ke každému jednotlivci, módní domy šijí oděvy z řezu a velikosti, které bude kupovat většina. Také módní trendy neznamenají, že moderní oblečení bude na obrázku vypadat dobře. Všechno je velmi individuální a my se musíme snažit to vzít v úvahu při výběru šatníku.

Další chybou dívek je, že zvažují a určují krásu věci a její vhodnost ne na obrázku, ale na závěs v obchodě nebo v okně obchodního centra. Abychom porozuměli všem potěšením z oblečení, je nutné si to vyzkoušet sami. Na každém řezu, záhyby, jednotlivé části budou sedět jinak. Je důležité vzít v úvahu, ve kterém souboru se šatní skříňka účastní, jaké barvy a jak spolu vzájemně působí, která linie na těle by měla být podtržena a která by naopak měla být skryta.

X faktor

X-faktor představuje druh duševní rovnováhy postavy. Nakreslete latinské písmeno do hlavy, určete z toho, jaký typ osoby můžete přičíst vzhledu. Hledejte rovnováhu, zjistěte, jaké detaily chybí, což může být zbytečné při vytváření obrazu. Představte si, že střed je průsečíkem dvou řádků, rozhodujete o tom, co lze do obrázku přidat.

Písmeno pomáhá prezentovat obraz správného obrazu. Určete, které části těla vyhrávají a které by měly být mírně upraveny. Položte si věc, požádejte někoho, aby zavedl faktor X a poukázal na vady vzhledu. Nezapomeňte, že jste jedineční a hlavním úkolem není kritizovat sebe a svou postavu - ale vizuálně ho vylepšovat, zatraktivnit.

Všechny dívky mají stejný tvar kostry, jediným rozdílem je tvar prsou, hýždí, výška a váha. Jsou to právě oni, kteří určují typ postavy, ze které je nutné začít při kreslení luku. Také stojí za to zvážit, že v každé formě může být několik forem, což znamená, že údaje nelze striktně rozdělit do skupin. Přístup ke složení šatníku dívek by měl být přísně individuální, není nutné honit nejnovější módní trendy. Za prvé, stojí za to správně sestavit základní skříň na základě typu postavy a již na jejím základě zohlednit módní trendy.

Typy tvarů

Každá žena má jedinečnou povahu. Na světě nejsou dvě identické ženské reprezentanty. Chcete-li vypadat skvěle, stačí znát základy zohlednění vlastností těla při sestavování skříně.

Typy tvarů jsou obvykle rozděleny na základě objemu hrudníku, pasu a boků. S pomocí podtržení nebo skrytí před vnějším pohledem může být tělo nastaveno správným směrem, čímž je vzhled harmoničtější.Mezi typy tvarů patří nejčastěji názvy jako trojúhelník a obrácený trojúhelník, kosočtverec a hodinky, stejně jako obdélník. Pro různé stavby bude soubor doporučení v oblasti výběru správného oblečení.

Hruška

Tento typ postavy u žen, jako hruška, se vizuálně podobá trojúhelníku. Charakteristickým rysem je vážená spodní část těla, ramena, zpravidla úzká, pas - střední velikost. Linie od boků k hrudníku má hladký přechod.

K opravě takového těla stačí zdůraznit linii ramen. Dobrá volba by mohla být halenka nebo šaty, kde je kladen důraz na horní část těla, např. Krásné ozdobné prvky nebo neobvyklý výstřih.

Ve spodní části těla je třeba se vyvarovat jasných barev, od té doby se pozornost soustředí na tento prvek obrázku. Pomocí barvy můžete zdůraznit pas, zvolit neobvyklé pásy.

Jablko

Tvar jablka vypadá jako písmeno O. Dívky mají obvykle velmi štíhlé nohy, ale zároveň mohou mít objemná ramena a spodní část těla, pas není vidět.

Dívky s takovou postavou se doporučuje přísně dodržovat dietu, soubor nadváhy může pouze vizuálně zhoršit situaci, tělo se bude zdát velmi masivní. Ztratíte-li tyto kiláry, obraz dívky se stává štíhlejší. Dámy s minimální hmotností s tímto typem postavy mají hladké linie těla. Tváří v tvář i tenkost. Budou vypadat módní věci.

V případě přítomnosti nadměrné hmotnosti se musíte pokusit skrýt navenek, zejména pro dívky se žaludkem. Vzhledem k tomu, že nejproblematičtější část těla je uprostřed těla, je lepší zvolit oblečení tmavších tónů, můžete použít svislé čáry v oblečení, které kreslí siluetu.

Obdélník

Obrázek ve tvaru obdélníku znamená, že dívka má přibližně stejnou šířku stehna a ramen. Zdá se, že takový vzhled na první pohled je mužský. Hlavním úkolem při sestavování skříně je proto přidat do ní ženskost.

Ženské rysy mohou dělat věci, které dávají zaoblené tělo. Ideální sady oblečení, ve kterých budou bezrozměrné svetry, velká trička, šaty vyvíjející se ve větru, mohou být perfektní. Můžete bezpečně přidat volánky a stuhy na obrázek, což je více ženský.

Pro obdélníkový typ obrázku můžete také dobře zdůraznit pomocí různých doplňků, například připoutat pás v pase. Při výběru kalhot se doporučuje zaměřit se na rovné siluety, často nosit sukně, zejména ty, které jsou rozšířené.

Přesýpací hodiny

Přesýpací hodiny znamenají, že dívky mají přibližně stejný podíl jako Byrd a hrudník. Pas - výrazný. Tento typ postavy je považován za standard krásy, hollywoodské hvězdy se na ni orientují, aktivně se replikují v médiích.

To je přesně ten případ, kdy parametry dámy zapadají do ctěných standardů světových pódií - 90-60-90. Mnoho dívek sní o tomto typu postavy, dává zvláštní eleganci, ženskost.

S vybudováním přesýpacích hodin je vhodný téměř jakýkoliv oděv. Jakýkoliv komponovaný obraz bude vypadat přirozeně a harmonicky. Je důležité nezapomínat, že taková postava by měla být zdůrazněna - a nikoliv skrytá. Doporučuje se vybírat sady, kde je možnost zdůraznění pasu, řez se doporučuje s hladkými liniemi.

Trojúhelník

Trojúhelník je velmi podobný tomuto typu postavy, jako hruška, samice. Charakteristickým rysem bude hladký přechod z boků na hrudník. Spasení je, že v trojúhelníkové postavě je možnost zdůraznit pas. Současně by však mělo být prováděno velmi opatrně, aby nedošlo ke změně zaměření na dolní část těla.

Šatní skříň se doporučuje zvolit analogicky s tvarem hruškovitého tvaru. Je třeba věnovat pozornost tomu, jak je obraz vytvořen v horní části těla.Doporučuje se vybrat oblečení z volného střihu, můžete hrát s barvami a označit horní část obrazu světlým bodem. Pozornost může být také ponechána s pomocí šperků.

Nezapomeňte, že spodní část těla by měla být pečlivě skryta, nenoste těsný oděv, protože zvýrazní ty prvky postavy, které jsou tak velké povahy. Pro kreslení obrazu ve spodní části těla je to dobré, například černá tužka sukně bude dělat.

Inverzní trojúhelník

Inverzní trojúhelník na obrázku ukazuje masivní horní a velmi tenké dno. U žen s takovou postavou je zpravidla problémovou oblastí hýždě, která v žádném případě nevyčnívá z obecného pozadí.

Doporučení jsou naproti tvaru hruškovitého nebo trojúhelníkového tvaru. To znamená, že je lepší použít méně barevných a designových akcentů na horní části těla, více - ve spodní části obrázku.

Pro dámu s takovou postavou, stylisté dávají rady při výběru nadýchané sukně a šaty, nošení hubených kalhot.

Rhombus

Figurka ve tvaru kosočtverce je poměrně vzácná. Tyto dívky mají výrazné boky. Linie těla dramaticky jde do ramen a nohou. To vytváří určitou nerovnováhu v externím obrazu.

Při tomto typu postavy je lepší nepoužívat věci, které při výběru šatníku dávají pozor na spodní část těla. Pokud existuje taková příležitost, pak nenosí těsné kalhoty, džíny a sukně. Můžete odvrátit pozornost s dekoracemi nebo neobvyklými detaily na horní části těla.

Styly

Pro výběr vhodných oděvních sad nezapomeňte zvážit typ postavy. Aby byl šatník harmonický a skryté nevýhody postavy, postupujte podle několika pravidel. Podívejme se na ně níže.

  1. Pamatujte si, že pokud používáte věci, které mají pruh jako tisk při vytváření obrazu, buďte připraveni, aby se boky mohly opticky zvýšit. Vyberte si takový styl oblečení, jen pokud máte obdélníkové tělo nebo ve tvaru obráceného trojúhelníku.
  2. Nejlepší je vybrat prvky pro váš šatní skříň, které se zaměří na podstatu postavy, a ne na její nevýhody. Například, pokud máte nádherný hrudník, pak zdůraznit, že s elegantní výstřih, dát na náhrdelník.
  3. Tašky jsou vhodné pouze v případě, že máte typ postavy ve tvaru jablka, nebo máte vážné problémy s nadváhou. Současně je nutné s takovými oděvy nakládat velmi opatrně, aby nepřidávaly další kilogramy.

Zvažte příklady jednotlivých oděvů, s čím a jak mohou být kombinovány. Některé části kostýmu mohou také učinit obraz atraktivnějším.

  • Pamatujte si, že volba bundy, budete zanechávat pozornost na hrudi. Proto je takový oděv vhodný nejen pro všechny dívky, ale pouze pro ty, kteří se mohou pochlubit ladnými formami.
  • Při výběru halenky dávejte pozor na rukávy. Navzdory tomu, že se jedná o neutrální šatní skříň, může mít své vlastní vlastnosti a akcenty. Například, pokud chcete zdůraznit vaše ženská ramena, pak vyberte zkrácené rukávy, můžete experimentovat s výzdobou, použít stuhy, luky.
  • Pokud chcete, aby pas byl štíhlejší, vyberte si sukni s dostatečně širokým, štíhlým pásem. Pokud je řez zúžen - pak můžete vizuálně učinit obraz štíhlejším, protáhlým.
  • Při výběru kabátu byste se měli držet osazených modelů. Dělá linie ženské postavy elegantnější.
  • Nízký pas v kalhotách nebo džínách dělá štíhlé nohy. Vezměte prosím na vědomí, že by se těmto stylům měly vyhnout dámy s ladivkou ve spodní části těla.

Styly

Při výběru stylu oblečení, odborníci také doporučují věnovat pozornost typu postavy a její funkce. Stojí za to připomenout, že mnoho společností při přípravě svých sbírek nebere v úvahu různé ženské postavy.Jejich úkolem je propagovat módní zboží.

Zaměřte se na svůj vlastní vkus a styl, nezapomeňte si vyzkoušet věci dříve, než si koupíte, ujistěte se, že dobře zapadají do vašeho těla, a teprve pak posoudit, zda bude v současné sezóně módní.

Pokud si koupíte značkové předměty, zkuste je vybrat v jednom barevném schématu. Na základě nich můžete vytvořit základní šatní skříň podle typu postavy. Nezapomeňte, že drahé položky oblečení jsou zpožděny, zpravidla v ní na dlouhou dobu, proto přicházejí s myslí a znalosti získané na nákup oblečení, podle typu obrázku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky