Dámský kabát s kapucí

Dámský kabát s kapucí

Módní větrovky se nyní nosí pouze při sportu nebo při práci v přírodě. Ale dnes jsou tyto lehké bundy stále populárnější v každé sezóně.

Co se to nazývá?

Demi-season windbreaker - Všestrannější oblečení než teplý kabát nebo bunda. Jsou vyrobeny z odolného vlhkého a větru odolného materiálu, který je ideální jak pro počasí, tak pro procházky na chladném letním večeru. Větrovky dostaly své jméno jen proto, že jsou schopny vás dobře chránit ve větrném počasí, což dává pocit pohodlí. To platí zejména pro modely s kapotou.

Výhody modelů s kapotou

Větrovky s kapucí vám ušetří od jakýchkoli rozmarů přírody, i když doma zapomenete na klobouk a šátek. Nedrží pohyby, což vám umožní vést aktivní životní styl a dokonce hrát sport v přírodě. Větrovky jsou lehké a prakticky necítí na těle, na rozdíl od těžkých kabátů a izolovaných bund. Tkanina vás kromě ochrany před deštěm a větrem chrání před spalujícím sluncem.

Různé modely

Větrovky s kapotou se také liší způsobem řezání a vlastnostmi použitých materiálů.

Vodotěsné

Bundy z nepromokavé tkaniny umožňují i ​​v dešti udržet oblečení v suchu. Větrovky tohoto typu jsou ošetřeny speciální směsí, která prostupuje tkaninou, po které voda proudí dolů a brání tomu, aby se plášť navlhčil.

S brýlemi na kapotě

Z dalších dekorativních prvků jsou na kapotě oblíbené brýle. Osloví milovníky aktivního sportu. Ve větrném počasí chrání brýle oči.

Léto

Lehké oříznuté bundy lze nosit i v létě. Takový styl umožní ukázat výhody obrázku. Navíc i model mužského stylu, který bude doplněn vhodně vybranými věcmi, zdůrazní vaši ženskost. Větrovky tohoto typu jsou mnohem populárnější než všechny ostatní modely. Jsou dokonale kombinovány s leginy, legíny nebo hubené.

Pláštěnka

Pláštěnky z nepromokavé tkaniny mohou snadno soutěžit s klasickou pláštěnkou. Vypadají stylověji a vejdou se do obrazu bez toho, aby vypadaly nevhodně.

Unlined

Lehké větrovky bez přídavné podšívky lze nosit i za teplého počasí. Nebudete se v nich cítit horkí, ale budete se stále cítit pohodlně a chráněni. Další výhodou těchto větrovek je, že jsou poměrně tenké a snadno se vejdou i do ženské kabelky. Proto mohou být přepravovány s sebou, bez obav, že špatné počasí vás povede k špatnému počasí.

Prodloužené

Podlouhlé hubnutí volného řezu může skrýt nedostatky obrázku. To je důvod, proč se doporučuje nosit lehce baculaté dívky. Dalším plusem tohoto stylu je, že v dlouhé bundě nebudete mrazit a chytit chlad.

Pro běh

Větrovky s kapucí - ideální pro běh. Pokud máte rádi jogging v přírodě - bundy tohoto typu pomohou vyhnout se nutnosti přestat trénovat s příchodem chladného podzimu.

Barevná řešení

Když šicí větry používaly poměrně širokou škálu barev. V trendu, jak klasické odstíny, tak jasné syté barvy, které dokáží ozdobit podzim.

Kamufláž

Pro vojenský styl větrovky, odstíny zelené (většinou tmavé), hořčice a olivové barvy, stejně jako khaki, být používán.

Bílí

Stylové bílé větrovky budou vypadat stylově, a to i v business image, v kombinaci s klasickými kalhotami. Bílý větrovka je skvělým místem pro letní sezónu.

Černá

Rezervované černé větrovky jsou osvědčenou klasikou.Jsou nejoblíbenější mezi muži i ženami. Černé bundy jsou nejméně lehce zašpiněné, proto spolu s vojenskými modely často nakupují turisté a sportovci.

Zelená

Další neutrální barva je zelená. Všechny odstíny této barvy vypadají dobře ve sportovních a ležérních lukách.

Modrá

Odstíny modré v této sezoně také nelze ignorovat. Lehčí větrovky v modrých a světle modrých barvách jsou vhodné pro léto a bohatá modrá bude skvěle vypadat na konci zimy.

Co na sebe

Mnoho lidí stále zvažuje větrovku s kapucí, šatní skříň, která je jedinečná pro sportovní styl. Ale teď takové bundy mohou být nošeny s jinými věcmi. Příležitostné luky poskytují kombinaci větrovek s tak nízkými džíny, lehkými bavlněnými kalhotami nebo krátkými šortkami.

V létě lze lehké větrovky nosit s chinami, krátkými tenisovými sukněmi a jednoduchými šaty. Bundy tohoto stylu budou vypadat v oficiálním stylu, ale jinak - není zde žádný limit na zajímavé a rozmanité kombinace.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky