Dámské větrovky větrovky

Dámské větrovky větrovky

Rysy anorak větrovky

Bunda je lehká bunda se speciálním střihem. Původ slova "anorak" je spojen s eskymáckým oblečením, které je ve svém střihu podobné moderním modelům.

Obyvatelé Arktidy vyrobili své větrovky z husté kůže, která se nepustila do vody a chránila je před chladem. Anorak vstoupil do módy v roce 1959 kvůli publikaci v lesklém časopise. V současné době je bunda pevně zakotvena v šatníku pro muže a ženy a je oblíbená zejména u mladých lidí, sportovců, lovců a příznivců outdoorových aktivit.

Hlavní charakteristické rysy, kterými můžete vždy rozpoznat bundu bundy, jsou: volný střih, zip, speciální materiál, délka a náplast.

Volný sportovní střih je společný pro všechny bundy anorak. Neomezuje pohyby a umožňuje provádět cvičení jakéhokoliv stupně gravitace. Díky tomu si vybírají aktivní dívky a ženy, které milují styl a pohodlí v každé situaci.

Spona sponky není šitá po celé délce výrobku a je obvykle omezena na krátký zip nahoře, který nespadá pod hrudník. Tato konstrukce umožňuje nosit sako pouze hlavou. Do jisté míry to urychluje proces oblékání a absence dalších otvorů pomáhá udržet teplo uvnitř.

Materiál, ze kterého jsou vyrobeny bundy, je obvykle velmi lehký a vodotěsný. Tenká tkanina je schopna chránit před povětrnostními vlivy na jaře a na podzim. Popularita modelu dala podnět k vývoji teplejších variant větrovek, které jsou kombinovány se speciální izolační vrstvou.

Anorak málokdy spadá pod polovinu stehna. Zpravidla se jedná o krátké bundy do pasu. Ne příliš mnoho délky vám umožní pohodlně provádět cvičení na čerstvém vzduchu, zapojit se do aktivního odpočinku a turistiky. Modely, které spadají pod polovinu stehen, se nazývají parky.

Velká náplast je jedním z tradičních atributů bundy. Nachází se uprostřed břicha. Rozměry kapsy umožňují světlu a tenké bundě, aby se do ní zcela složila.

Přehled modelů

Zima Anorak je teplá verze bundy s kapucí. Tyto bundy jsou vyrobeny z několika vrstev tkanin a materiálů. Vrchní vrstva je větru a vodotěsné tkaniny, následuje izolace (obvykle sintepon nebo holofiber) a třetí vrstva je podšívka. Všechny vrstvy, včetně izolace, jsou velmi tenké, takže bunda zůstává lehká a přesto je v zimě velmi teplá. Někteří výrobci vyrábějí prošívané zimní bundy.

Jaro a podzim modely jsou lépe známé jako větrovky anorak. Konstrukce pružinových variant může být jak s kapucí, tak i bez ní, a ve spodní části rukávů, podél pásu a límce, je závaží, které poskytuje dodatečnou ochranu před větrem. Neustálé znamení bundy - velká náplast chrání ruce před deštěm a větrem a může být upevněna magnety nebo nýty. Jaro-podzimní bunda je velmi pohodlná a praktická věc v šatníku, kterou si můžete rychle nasadit na tričko nebo, pokud je to nutné, zahřát si pod svetr.

Léto bundy se vyznačují super lehkostí Pro horní vrstvu se používají v podstatě tenké polyesterové a membránou potažené tkaniny a pro lepší větrání jsou k dispozici speciální otvory. Jako obložení v letních verzích se používá hydrofilní síťovina. Letní modely mohou být s krátkými a dlouhými rukávy. Utyazhki kolem okrajů v bundách pro letní období nejsou přítomny na všech modelech, někteří výrobci dávají přednost bez nich.

Hlavní výrobci

Anoraki Adidas Vyznačují se širokým výběrem stylů a barev v kombinaci s tradičně vysokou kvalitou krejčovství a materiálů. Barvy jsou neuvěřitelně rozmanité: bundy s potiskem a jasné monofonní modely dokáží vyzdobit šedé podzimní dny a harmonicky zapadají do letních slunečných dnů. Značkové designéři často praktikují neobvyklé umístění na výrobku, jako jsou upevňovací prvky, kapsy, horizontální tyč.

Stylové bundy Nike současný design. Charakteristickým rysem této společnosti je délka výrobku - bunda je poměrně krátká. Maximální, co lze zakoupit - oblečení do poloviny stehna. Jako materiál dámských větrovek používá Nike kvalitní vodotěsné tkaniny, které jsou navíc velmi lehké. Takže závěr je, že bunda je ideální pro časné jaro a podzim, kdy kapky deště mohou nečekaně spadnout na zem.

Modely Tommy Hilfiger jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu s praktickými barvami. Skvělá volba pro každý den. Podšívka: 100% polyester. Manžety na rukávech jsou natažené bičem se suchým zipem, který je upevněn zcela jasně a nevyvolává nepříjemné pocity. Na spodní straně bundy a na okraji kapuce se stahují šněrovací svorky - to je pro ochranu před povětrnostními vlivy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky