Bologna oblek

Bologna oblek

Kostýmy Bolonevye jsou důležité po mnoho desetiletí. Oni lepší než mnoho teplých v zimě a nedávají tělu, aby se mokré. Nyní tyto produkty rozhodně nejsou staromódní ani nudné. Návrháři se rozhodli, že věc by měla být nejen teplá a praktická, ale také stylová. V této sezoně, podobný soubor lze nalézt na mnoha módy.

Vlastnosti a výhody materiálu

Bologna je materiál, který se poprvé objevil ve stejnojmenném městě Itálie. Je vyrobena ze syntetických tkanin a vypadá jako pláštěnka. Nejčastěji je hlavní tkanina nylon nebo nylon, ale s vodotěsným povlakem. Skládá se ze čtyř vrstev, z nichž každá je svým způsobem jedinečná. Můžete si být jisti, že váš oblek nezmešká kapalinu.

Stojí za to říct, že ne méně významnou výhodu tohoto plátna lze považovat za sílu. To je důvod, proč mnoho mommies koupit bundy a kalhoty z této tkaniny pro své děti. Dostatečně nesou mnoho dopadů a dlouhodobě potěšují svou spolehlivostí.

Kromě toho je Bologna považována za vynikající vzduchotěsný materiál. V nejhorším dni vás zachrání před větrem a chladem.

Všechny výše uvedené výhody však nejsou limitem. Tento oblek je považován za velmi lehký, což nelze říci o kožešinových výrobcích. Kromě toho dokonale přijímá všechny trendy barvy a výtisky. Snadno se přizpůsobí nejmodernějším stylům a originálnímu střihu. Obecně si jasně zaslouží vaši přízeň a pozornost.

Módní trendy

Nyní v módním minimalismu a stručném řezu. Proto se doporučuje věnovat pozornost rovným kalhotám a lehce nasazeným bundám. Mimochodem, nyní jsou transformátory velmi populární. Vrchol může být bunda a vesta. Mimochodem, nejnovější modely této sezóny jsou také neuvěřitelně důležité.

Ti, kteří navždy zamrznou, budou potěšeni zprávou, že v této době jsou v trendu kombinézy. Jednodílný oblek je nejen fantastický teplý, ale také velmi pohodlný. Bunda nebude neustále šikmá a sníh a vítr již nebudou rušit dolní část zad. Kromě toho je v takovém oděvu velmi vhodné chodit a aktivně se věnovat sportu.

Pokud hovoříme o některých detailech, pak v tomto období chybí límec v módě. Vždy můžete zakrýt krk stylovým trikem a na hlavu si nasadit kapuci. Mimochodem, poslední detail miluje přírodní srst, která by měla být odnímatelná.

Pokud jde o barvy, nyní jsou relevantní výtisky a ztlumené barvy. To bude vždy vypadat skvěle základní odstíny, ale hnědá, třešeň a jasně růžové tóny v zimě je jednoznačně vítězem. Také je třeba poznamenat, šedo-hnědé, špinavé modré a smaragdově zelené. Je třeba říci, že budou splněni i fanoušci kovových odstínů.

Z výtisků lze zaznamenat geometrii, vojenské a zvířecí tisky. Návrháři romantické přírody nezapomněli. Všechny květinové motivy často zdobí zimní kostýmy a vypadají velmi harmonicky. Experti potěší stylovou abstraktní kresbu. Často se také vyskytuje a vypadá velmi originálně.

V této sezoně mají módní trendy poměrně široký popis. Snad každý najde něco, co by chutnalo.

Jak si vybrat

V žádném případě by neměl být zimní set těsný. V takovém produktu se tělo rychle zmrazí a nebude se cítit pohodlně. Kromě toho byste měli pochopit, že různé svetry a punčochy zabírají spoustu místa. Zvažte tuto nuance při nákupu takových věcí.

Pokud si koupíte oblek pro sport, pak by měl být lehčí a stručnější než modely chůze.Například, kapuce by měla být vždy odnímatelná, a brána vysoká, protože šátek může odvrátit pozornost.

Nezapomeňte se podívat na složení věcí a kvalitu švů nebo dekorativních prvků. Někdy ve svrchním oděvu je zip zpočátku zabaven. Tato položka není tak snadné změnit jako tlačítko.

Nezapomeňte, že izolace je také velmi důležitá. Nyní tonevye bundy a kalhoty jako doplněk dolů nebo polstrování polyester. První možnost je přirozená, ale dražší. To je způsobeno nejen původem, ale také větší tepelnou odolností. Pú a peří vypadají docela masivně, ale nevytvářejí oblečení těžší.

Sintepon osloví ty, kteří mají omezený rozpočet. Souprava s ní ve složení je také snadná, ale v zimě vás nebude zahřívat. Pokud hovoříme o syntetických vláknech, jsou nyní high-tech materiály neuvěřitelně populární. Mezi nimi jsou slavné holofiber, stejně jako izosoft a tinsuleyt. Snadno udržují teplotu -25-30 ° C.

Hodně záleží na výrobci. Slavné značky se mohou pochlubit dobrými recenzemi milionů. Tyto produkty vám budou skutečně sloužit několik sezón. Samozřejmě, že jsou o něco vyšší v nákladech na ostatní soudruhy, ale mnoho z nich velmi často pořádá různé prodeje a akce. Mimochodem, v létě zimní oblečení je mnohem nižší ceny.

Co na sebe

V chladném období byste neměli zapomenout na teplé svetry nebo mikiny. Nejlepší přítel bude sportovní fleecová bunda. Dokonale zadržuje teplo a je velmi pohodlné pro tělo. Mimochodem, pokud jste velmi zima, pak je to důvod myslet na termální prádlo. Je velmi tenká a lehká, ale účinek je obrovský.

Pokud jde o boty, nejlepší jsou sportovní tenisky nebo boty. Budou perfektně kombinovány s kostýmem bolonnev. Vhodné jsou také Uggs nebo dutik. Tyto modely jsou považovány za univerzálnější, ale méně praktické.

Pokud budeme mluvit o příslušenství, pak se semi-sportovní svrchní oblečení klasické tašky budou vypadat hloupě. Lepší pohled na batohy nebo tréninkové tašky.

Nyní pletené šály a klobouky jsou v módě. Zvláště relevantní protáhlé modely s klopou nebo bombardérem. Stojí za to říct, že kožešinová čepice s přírodní kožešinou bude vždy vypadat stylově s oblekem bolonese. Pokud jde o šátky, pak v tomto období ve stylu ocasy velkoplošných přízí.

Stylové obrázky

Na dívčí módní sadě bund a kalhot v bílém s abstraktním potiskem. Barevné kreslení vypadá neuvěřitelně zajímavě a stylově. Zimní tenisky s barevnými tkaničkami a barevným batohem doplňují tento bohatý vzhled.

Vynikající příklad kombinace jasných kalhot a klidného vrcholu. Geometrické vzory na bundě zdůrazňují odvahu jejího majitele. Všimněte si, jak dobře sportovní obuv odráží barvy obleku.

Módní maskovací vzor velmi zdobí tuto sadu. Zúžený střih je ještě zajímavější, s důrazem na štíhlou postavu dívky. Módní tenisky zlatý tón nelze nazvat nejúspěšnější volbou pro zimu, ale vypadají velmi stylově a drahé.

Na miminko krásné kombinézy praktické barvy. Jeho stručnost je zředěna veselým vzorem v podobě módní buňky. Jednodílný výrobek a hluboká kapuce ochrání dítě před mrazem a v tomto jim pomůže zavřená čepice a plstěné boty.

Vynikající prošívaná tyrkysová sada vypadá velmi jednoduše, ale zároveň originálně. Skinny kalhoty zdůraznit štíhlost nohou a aby soubor není tak masivní. Květinový vzor jemně zdobí jednotlivé detaily kostýmu, který vypadá velmi harmonicky. Kožešinové boty do tohoto obrazu nespadají, ale mohou být vždy doplněny podobným kloboukem nebo palčáky.

Kombinace barevné bundy a monofonního dna vždy vypadá skvěle a zajímavě. Minimalismus v detailu nebere pozornost od hlavního objektu. Odstíny obrazu připomínají zimní pohodlí.Elegantní semišové boty dokonale doplňují tento vzhled.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky