Kostýmy Kerry

Kostýmy Kerry

Děti zbožňují zimní sezónu nejen kvůli svátkům. V zimě je to tak zábavné jezdit nebo hrát sněhové koule s přáteli! Je nutné si vybrat vrchní zimní oblečení pro děti velmi pečlivě, protože ochrání dítě před větrem, sněhem a mrazem. Po koupi obleků Kerry se rodiče nemohou obávat toho, že dítě zamrzne nebo zvlhne, protože děti, které nosí obleky z této společnosti, jsou vždy teplé a pohodlné.

Společnost Kerry byla založena ve Finsku. Dnes se zabývá šitím nejen zimních obleků, ale i klobouků, bund, kalhot, ale i různých doplňků (šátky, rukavice, palčáky a dokonce i legíny). Značka také vyrábí samostatnou řadu oděvů Kerry Lux.

Značka vyrábí oblečení pro miminka od narození do dospívání.

Vlastnosti a výhody produktů

Kerry používá technologii membránového šití pro výrobu svých výrobků. Membrána propouští vzduch a vytváří efekt prodyšného oblečení. Tento materiál navíc přispívá k udržení příjemné tělesné teploty za všech povětrnostních podmínek. Pro výrobu zimního oblečení se speciální tkaninou Finalyson. Tato tkanina má odolnost vůči nečistotám a voděodolnost, která umožní rodičům, aby se nestarali o dítě, i když spadne do louže. U většiny modelů existují reflexní prvky.

Další výhodou Kerry je, že zimní kostýmy mají také vložku na dně, lokty a kolena speciální tkaniny Cordura. Kalhoty jsou ošetřeny speciálním vodoodpudivým povlakem.
Za pozornost stojí také skutečnost, že pro své výrobky používá značka pouze vysoce kvalitní doplňky a nejnovější výplň isosoft. Je velmi lehký a dobře se zahřívá v chladném počasí.

V zimních šatech Kerry můžete bezpečně chodit do - 25 ° C.

Přehled modelů

Kerry vyrábí nejen zimní, ale také demi-sezónní soupravy.

Zimní modely jsou izolovány isosoftem. Pro chlapce i dívky je každá nová kolekce velmi světlá a pestrá. Ve většině kostýmů používají návrháři geometrický tisk. Návrháři dívek připravili vynikající zimní kolekci s jasným květinovým potiskem. Všechny zimní modely mají kapuci, která může být s nebo bez kožešiny. V montérkách pro velmi malé, takový prvek oděvu má gumičku a je velmi těsný k hlavě. Ve všech zimních oblecích je dno monofonní a nahoře mohou být buď stejné barvy, nebo mají pestrý tisk.

Nejoblíbenější barvy jsou modrá, měkká růžová, fialová, hnědá, červená a samozřejmě černá. Vypadají více než v kolekci jaro-podzim.
Všechny kalhoty ze zimní kolekce mají gumu na dně, takže sníh nebo nečistoty nespadají do bot. Většina bund může přizpůsobit délku rukávu.
Některé zimní modely pro velmi drobné drobky jsou zdobeny umělou kožešinou na rukávech a hrudníku, na kapuce mohou být šity i uši.
Bundy pro dívky mají štíhlý střih. Více nedávno, tam byly modely s výšivkou a kamínky.
V jarních a podzimních verzích svrchních oděvů značky Kerry je k dispozici také ohřívač izosoft, i když je přítomen v menším množství než v zimním obleku. Tam jsou možnosti na podšívku ze 100% bavlny.
Hlavní rozdíl mezi jarní a podzimní kombinézou ze zimy je, že první kapuce je odnímatelná. Tam je také velmi vysoký límec, který bude chránit krk před větrem.
Barvy jsou jasné - dominuje jim žlutá, růžová, zelená a vícebarevná.
Bundy pro chlapce jsou prezentovány v klasické verzi s řadou světlých tisků.Bundy pro dívky jsou zdobeny volánky, luky a kamínky.

Recenze

Rodiče, kteří si již vyzkoušeli kostýmy z Kerry, jsou velmi spokojeni s jejich kvalitou. Mnoho matek a otců souhlasí, že kostýmy jsou velmi dobře šité. Nevyčnívají žádné šikmé švy. I když jsou soupravy lehké, děti jsou v nich velmi teplé a pohodlné. Zákazníkům také přináší radost, že v krojích Kerry může být vychováváno více než jedno dítě, a ani po chvíli neztrácí použitý kostým svůj tvar ani barvu.

Zákazníci také poznamenávají, že velikost obleků je standardní, nejsou malé a nejsou velké. Také šťastné mumie, že v montérkách jsou reflexní pásky. Největším potěšením však je, že se kostýmy snadno čistí. Stačí otřít vlhkým hadříkem - a tam nebyly žádné stopy nečistot.

Téměř všechny matky si všimnou vysoké ceny kostýmů a příliš malé velikosti kapuce pro klobouky s pomponem - prostě se do nich nevejde.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky