Vysoké boty na podpatku a platformě

Vysoké boty na podpatku a platformě

Vysoké boty a platforma - nepostradatelná věc v dámském šatníku. Budou vás vyšší, krásnější a ženský. Když jsme se dostali hluboko do historie, zjistíme, že se platforma objevuje dříve, než pata. Vznešení majitelé, kteří se snažili povznést nad své podřízené, nalepili zpracovaná prkna na boty. Později se ukázalo, že je to také praktické. Bylo možné projít bahnem, aniž by se ponořily nohy.

Moderní modely obuvi se výrazně liší od modelů původních. Dnes ženy nosí krásné boty, které mohou doplňovat jakýkoliv obraz.

Hlavní typy

 • Nejznámější druh obuvi, o kterém každý ví, je Labutenes. Dostali své jméno podle jména designéra Christiana Louboutina. Nyní jsou však naprosto všechny boty, které mají vysoký podpatek a malou platformu, nazývány „laputens“. Je velmi snadné naučit se Labutenes mezi různými modely. Mají řídnoucí patu, malou plošinu, špičatou špičku s výstřihem, který otevírá prsty. Boty tohoto modelu jsou k dispozici v různých barvách, ale nejznámější jsou černé boty, vysoké podpatky a červené podrážky.
 • Mary jane Charakteristickým rysem tohoto modelu je zaoblený nos a popruh s přízí. Tento model je ideální pro práci, protože má nízkou, stabilní patu. V botách tohoto modelu nejsou nohy unaveny tak rychle, jako například na lodích.
 • Další model módní a pohodlné obuvi - Ankle Strap. Pokud přítomnost platformy v botách Mary Jane není nutná, pak je v botách platformy Ankle Strap předpokladem. Boty jsou ideální pro večerní nošení. Charakteristickým rysem modelu je tenký pásek kolem kotníku. Tento model je často zdoben různými masivními prvky.
 • Jednorázové traktory. Boty tohoto modelu preferují dívky, které jsou v botách nepříjemné s tenkou patou. Rozlišovací vlastnosti obuvi - hrubý podešev a stabilní pata. Boty jsou k dispozici v různých barvách, mohou být uzavřeny, nebo s řezem, a také mají popruhy.
 • Na klínu. Mnoho lidí si zaměňuje pojem "tank" a "platforma". A skutečně, koncepty jsou podobné. Existují však rozdíly. Klín je úzký, a také zahrnuje znatelný sestup k špičce, a platforma je rovná a nemá žádný výtah vůbec nebo velmi malé stoupání.
 • Skrytá platforma Skrytá je plošina pokrytá hlavním materiálem, to znamená, že platforma není vizuálně odlišena.

Styly

 • Obchodní styl. Takové obchodní modely jako labutenes nebo „Mary Jane“ jsou ideální pro obchodní luk. První i druhý model jsou harmonicky kombinovány s přísnými kalhotovými obleky a sukněmi. První věc, kterou musíte věnovat pozornost při výběru obuvi pro obchodní styl, je pohodlná pata a neutrální odstín. Trend této sezóny odstínů černé, béžové, čokoládové a tmavě modré.
 • Slavnostní styl. Pro večerní nebo koktejlový styl dobře padnou boty s malou platformou a vysokými podpatky. Ty mohou být labutenes, nebo boty od výrobce Ankle Strap. Boty na večerní vzhled mohou být jak monofonní, tak i vzdorné, ale zároveň stylové. Může to být hroty, kamínky, kamínky atd.
 • Neformální obuv. Pohodlí a pohodlí - hlavní součásti při výběru bot pro každodenní použití. K tomu jsou vhodné boty s malou podpatkem a podešví traktoru, stejně jako obuv se stabilní patou. Světlé a módní boty od výrobce Mary Jane jsou ideální pro dokončení neformálního vzhledu. Mnoho dívek preferuje modely bodců, jako jsou lodě a labutenes, jako příležitostné boty.Můžete je nosit s jakýmkoliv oblečením, kromě sportovního oblečení.

Módní trendy

V této sezóně se designéři rozhodli zaměřit se na přírodní materiály, jako je kůže, semiš, textil, stejně jako vysoce kvalitní syntetické materiály. Dnešní technologie umožňují vyrábět vysoce kvalitní boty ze syntetických materiálů. Taková obuv bude trvat dlouho, zatímco je pohodlná a ne drahá.

Takže, zvažte, jaké boty budou v tomto roce v trendu? Klasické barvy budou v módě v této sezóně. Proč klasické barvy? Protože jsou univerzální. Například, bílé, černé nebo béžové boty budou vyhovovat jak pro běžné i večerní nošení. Jas a kontrast jsou také v módě. Nezapomeňte na světlé a módní boty. Takové jasné příslušenství zředí jakýkoliv přísný a ponurý obraz. Nebojte se jasu. Experiment!

Nový trend této sezóny je leopard a had tisk. Také v módě módy vzory, geometrické tvary a dopisy. Nepodceňujte další příslušenství. Dají váš vzhled individuální a nezapomenutelný.

Módní kameny, kameny, třásně a objemné prvky (květiny, luky atd.) Jsou v této sezoně považovány za módní, letos i v létě si můžete své boty ponechat zavřené. Toto léto v trendu děrovaných materiálů. Takové boty budou váš obraz originální a harmonicky doplní obraz. Jak bylo uvedeno výše, letošním trendem jsou boty na vysokém podpatku a boty na platformě.

Je však jedna věc - boty by měly být pohodlné. To je hlavní podmínka. To je důvod, proč nejoblíbenější v tomto roce byly boty s tlustými, stabilními patami. V trendu je čtvercový tvar paty, stejně jako tvar - hlaveň a lamela.

Čerpadla, která jsou považována za klasiku, zůstávají navzdory všemu jedním z vyhledávaných modelů u žen a mladých dívek. Letos jsou prezentovány v neobvyklém, kreativním designu.

V této sezóně designéři věnovali zvláštní pozornost cíli. Lodě se hodí do každého luku: obchodní, romantické, příležitostné, a dokonce, v některých variantách, sportovní. Hitem nejnovější kolekce byly boty na velmi, velmi vysoký podpatek. 8 centimetrů paty je nyní považováno za skromné. To znamená, že v trendu v této sezóně, paty ve výšce od 10 cm.

Prohlédněte si zajímavé modely

 • Lakované boty s vysokými podpatky a skrytou platformou světlé barvy salátu. Tento model je vhodný pro koktejlové šaty a ležérní vzhled. Světlá barva obuvi učiní váš vzhled nezapomenutelným a jedinečným. Boty mohou být doplněny sáčkem stejné bohaté a světlé barvy.
 • Pantofle s jasným květinovým potiskem. Model má malou plošinu, stejně jako otevřený výtok. Boty se hodí jak na večerní šaty, tak na krátké ležérní šaty. Lze je také ředit tmavým oblekem.
 • Semišové boty s pevnou patou. Boty mají originální barvu: patu a platformu jasně fialové barvy a horní část měkké modré barvy.
 • Lodě s vysokými podpatky jasně růžové barvy. Boty budou harmonickým zakončením každého večerního nebo koktejlového oblečení.
 • Černé semišové boty s vysokými podpatky. Bota je na zadní straně otevřená. Přední část boty má otevřenou zlatou plošinu. Tento model je ideální pro dokončení téměř každý večerní vzhled, ať už se jedná o krátké šaty nebo dlouhé šaty.
 • Laková obuv černé barvy na stabilní patě a malé platformě. Podpatek u tohoto modelu je velmi originální, má malý prodloužený otvor. Zadní část je spojena s hlavním tenkým páskem. Přední část je bílá, stejně jako otevřená špička. Boty dokonale doplňují jakýkoli obchodní vzhled a večer.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky