Oxfords 2019 pro ženy, muže a děti

Oxfords 2019 pro ženy, muže a děti

Historie

Vznik oxfordů je zakořeněn ve Skotsku na počátku 18. století. Nízká šněrovací obuv se stala obzvláště populární mezi studenty stejného institutu. Stylové pohodlné boty se brzy staly puncem všech pánů. Takové boty byly dobře kombinovány s přísnými obleky, které jsou vlastní podnikatelským kruhům buržoazní Anglie.

Na počátku 20. století, na úsvitu feminismu, začaly být oxfordy noseny ženami. Poprvé na sobě tyto boty na kalhotky, které si také půjčili od mužů. Pak vývoj ženských oxfordů vytvořil mnoho velmi ženských modelů, pod různými styly a styly ženského oblečení.

Co to je a jak to vypadá

Oxfords jsou klasické nízké boty se šněrováním. Obvykle je vrch vyroben z hladké kůže, ale může být vyroben z nubuku nebo semiše. Tibiální části obuvi jsou šity dopředu s řezem ve tvaru písmene V, což je důvod, proč není jazyk po šněrování viditelný. Nos kulatého tvaru, často zvýrazněný firmwarem nebo barvou, jako samostatný prvek. Na něm a na bočních dílech je možné ozdobné perforování. Podešev je plochá s patou až 1,5 cm, u ženského provedení může být pata až 8,5 cm, barevný gamut je velmi široký, od klasického monochromatického zbarvení v mužských modelech až po světlé barvy s použitím různých výtisků v dámských výrobcích.

Vlastnosti a výhody

Oxfords patří k klasickým konzervativním stylům. Tato bota může být nošena s jakýmkoliv oblekem, s důrazem na estetickou chuť nositele. Oxfordi jsou stále velmi pohodlní, díky těsnému uchycení na noze a nízkému podpatku s mírným zdvihem. Nohy po celý den nejsou unavené.

Oxfordové, Brogues, Loafers, Chelsea, Sleepers a Derby: Jaký je rozdíl?

Se všemi typy se budeme zabývat v pořádku.

Brogues Zpočátku se jedná o botu skotských a irských farmářů. Měla na vrcholu mnoho malých otvorů pro větrání nohou a urychlení procesu sušení bot. Konstrukce šněrování Brog oxfordů je stejná. Tak oxfords s ozdobnou perforací, moci být bezpečně nazvaný Brogues.

Mokaři sestoupil z domácích bot norských vesničanů. Model, zavřený k kotníku, nízké podpatky. Šněrování je nepřítomné, na místě zvedání nohy je šitá příčná výztužná vložka, která může být v dekorativním provedení. Od poloviny 19. století získávají mokasíny širokou distribuci. A po vzhledu designérských modelů od světových milenců, Michaela Jacksona, Grace Kelly, si v těchto botách všimli John Kennedy.

Boty a kotníkové boty Chelsea jsou boty těsně nad kotníkem s úzkým, zaobleným nosem. Podešev je plochá, pata je široká a nízká. Charakteristickými detaily bot jsou gumové vložky na stranách krátkých špiček. Tyto detaily dělají tento typ obuvi rozpoznatelným a pohodlným. Tyto položky není třeba upevňovat a prošívat. Zpočátku, takové boty byly vytvořeny v Anglii pro jízdu, a pak se rozšířil po celém světě.

Další typ boty pochází z pantoflí pro hosty anglických pánů - pantofle (z angličtiny "Slide"). Výrobky na ploché podešvi s prakticky žádnou patou. Tento model byl distribuován poté, co se princ Albert, který nosil sametové pantofle vyšívané zlatými ornamenty, stal manželem královny Viktorie. Pantofle se staly nepostradatelným atributem mužského šatníku anglické šlechty.V současné době, různé vzory těchto modelů jsou oblíbené u moderních módy.

Derby - nízké boty s otevřeným šněrováním. Panely šněrování, na rozdíl od oxfordů, jsou přišity k vampě (zepředu) ze stran a jazyk zůstává otevřený, když je vázán. Poprvé v hromadné výrobě těchto bot používaných v pruské armádě od Blucher. Pro svou jednoduchost a praktičnost je tento typ obuvi rozšířený v populárním prostředí. Lze jej nosit s ležérním, ležérním oblečením i s obleky. Derby boty jsou považovány za méně formální než oxfords.

Módní modely

Oxfords jsou klasické oficiální boty. Ale díky experimentům s designem se objevilo velké množství modelů, které lze použít v různých aspektech každodenního života.

Do školy

Oxfordové se zpočátku stávají studentskou botou a harmonicky se mísí s obleky ve škole, což studentům vštípit chuť na eleganci.

Pro každodenní aktivity byste si měli vybrat monotónní klasické barevné boty. Tyto boty jsou vhodné jak pro chlapce, tak pro dívky, což je činí stylovějšími v očích jejich vrstevníků.

Kožená podrážka

Původně byly oxfordy vyráběny pouze na kožených podrážkách. Toto je vizitka elitních modelů. A oxfordové jsou umístěny jako boty pro obchodní a vládní úředníky. Proto v současné době všechny známé značky vyrábějí takové boty s koženými podrážkami, občas přidávají trvanlivý gumový tisk.

Klasika

Klasické oxfordy jsou kožené boty z konzervativních barev. Může být vyrobena z lakované kůže, chybí perforace a dekorativní prvky. Zpravidla jsou nejvhodnější pro přísné obleky, protože často se nacházejí v pánském šatníku. Dívky, aby tento obrázek kotníku, aby ženskost, musí zůstat otevřené. V současné době, klasické ženské modely jsou relevantní s jakýmkoliv stylem, ředění sladkost obrazů.

Vysoké podpatky

Ženy by neměly být ženy, pokud by nevychovávaly oxfordy na patách, což by produktům poskytovalo nejen oficiální, ale také spíše ženský vzhled. Použití různých materiálů a barev v horní části otevřelo neomezené možnosti použití oxfordů při tvorbě různých obrazů a luky.

Vysoká

Vysoké kolekce oxfordů lze nalézt ve sbírkách dámské obuvi. Uzavřené kotníky jsou spíše výjimkou než pravidlem. Ale takové modely jsou ideální pro deštivé počasí, chránící nohy před vodou. Lze je nosit buď se zkrácenými kalhotami nebo s dlouhými úzkými sukněmi v kombinaci s halenkami nebo volnými jumpery.

Silně se to podařilo

Dalším trendem dámské módy jsou modely s vysokým rozlišením. Nešel kolem a oxfordové. Výrobky na platformě nebo klín vypadají neobvykle a šokující. Vhodné pro milovníky přitáhnout pozornost všech. Kombinujte s těsnými kalhotami nebo džíny s volným overzeised svrchní oděv.

Nízké boty

Oxfordové získali největší oblibu ve formě nízkých bot. Když jsou boční části vyrobeny těsně pod kotníky. Prvotním účelem oxfordů je vytvořit stylové obrazy v kombinaci s obleky. Oxfordské boty jsou vhodné pro obchodní jednání, konference, speciální příležitosti a příležitostné kancelářské boty.

Bez šněrování

Bezmocné modely jsou považovány za méně formální než oxfordové a brogues. Ti, kteří nemají rádi nepořádek s tkaničkami, volí mokasíny, chelsea, mnichy.

Modely pro muže

Oxfordové jako prvotní pánské boty, po celou dobu své existence prošli drobnými změnami, zbývajícími botami k "obřadním" kostýmům. Pro oficiální a oficiální akce se doporučují černé oxfordy, s oblečením z lakované kůže, hnědých a béžových odstínů pro obleky.Chcete-li vytvořit neformální, stylové obrazy, můžete použít dvoubarevné oxfords, kdy nosní a boční části jsou vyrobeny z kůže různých barev. Pro volné ležérní styly, tam jsou méně formální oxfords s nubuck a semišové topy.

Dětská móda

Dětská móda pro oxfords odráží dospělého. Když rodiče chtějí, aby jejich dítě vypadalo jako „velké“, oblékají ho jako „dospělého“. U dětí předškolního a školního věku se tyto boty budou harmonicky dívat na matčiny dětí a zejména na maturitu, s důrazem na zrání dítěte, stejně jako v případě účasti na různých oficiálních akcích společně s rodiči, kde je nutné vypadat reprezentativně. Chlapci v takových případech zapadají do klasických monochromatických oxfordů. Dívky budou vypadat skvěle v pestrobarevných botách.

Barvy

Pryč jsou dny, kdy byla volba klasických bot omezena na černou a hnědou. Oxfords pro různé styly mohou být monochromatic: bílý, modrý, zelený, červený, růžový nebo stříbro, a moci také být dva-barevné (například, černá a bílá, žluto-hnědý) nebo pokrytý světlými výtisky (například tropické květiny, leopard).

Materiály

Materiál pro klasické oxfordy je stále vysoce kvalitní kůže. Ale život se nezastavil a návrháři bot začali používat semiš, textil a podobně jako u originálních modelů. To bylo také možné v jediné kombinaci produktů z několika výše uvedených materiálů. Patentovaná kůže se používá pro formální obuv. Semišové materiály umožnily módním návrhářům experimentovat s barvou a barvou.

Jak si vybrat

Volba obuvi by měla být určena účelem jejího použití. Například, pro denní ponožky, kožené oxfords nebo semiš by bylo dobré. Pro speciální příležitosti - s povrchem laku.

Výrobky s patami, platformou nebo klíny musí být kombinovány s příslušným stylem oblečení.

Low-pata oxfords vypadají skvěle na dlouho-legged dívky v kalhotách nebo mini.

Jak krásné a řádně šněrované

Abychom byli rozeznatelní, Oskfordové by měli být zavázáni skrytými šněrováním. V klasické verzi jsou zvenčí viditelné pouze horizontální „překlady“ tkaniček. Jsou-li šněrování, jak je koncipováno konstruktérem, samo o sobě prvkem obuvi boty, je povoleno příčné šněrování. Ve více kreativních způsobech je šněrování možné v klikatém nebo žebříku.

Co na sebe

Co se nosí s dívkami s botami Oxford?

Je nutné pozorovat smysl pro styl tak, aby netrpěl přílišnou kreativitou. Oxfordi sami jsou kreativní dámské boty a vypadají dobře v kombinaci s dámskými doplňky, pokud mají něco společného s nimi v barvě. Tak například, když je obléknete šaty, bude lepší, když přidáte vhodný klobouk a malou kabelku.

S oxfords, můžete nosit oříznuté, hubené kalhoty nebo legíny, a na vrcholu halenka nebo krajkové tričko s lehkou bundu.

Dámy s dlouhým štíhlýma nohama mohou experimentovat s oxfordy a nadýchanými sukněmi nebo krátkými karamelovými šaty, které se zaměřují na nohy.

Džíny jsou také skvělé s oxfords. Nohy je třeba trochu zastrčit a odhalit půvabné kotníky. Z výše uvedeného si můžete dát zdarma tričko nebo halenku.

V chladném období, oxfords jít dobře s ponožkami, golf a vypadat skvěle s kožichem nebo klasickou pláštěnku.

Vytvořte zvláštní kouzlo, můžete pomoci příslušenství, jako je pletený šátek, šátek, špička nebo stylové tašky, v kombinaci s botami.

Kolik

V Rusku začínají ceny oxfordů 4 000 rublů. Nejvyšší úroveň obuvi značek - 32 000 rublů.

V tomto rozsahu si můžete vybrat libovolný model podle vašich představ.

Novinky značky

Berwick

Španělská společnost pro výrobu kvalitní obuvi s cenovým rozpětím 16 500 rublů. až 32 000 rublů. Tradiční oxfordské modely jsou vyrobeny ze silné telecí kůže. Vrchol boty je zdoben perforací. Kožená podešev.Vnitřek je lemován jemnou kůží v tónech. V modelech Berwicku, vyrobených z telecí kůže, aplikovaná technologie ručního barvení, výsledkem jsou jedinečné barevné přechody. Tyto modely jsou v souladu s business obleky a neformálním neformálním stylem. Vypadají skvěle s kalhoty, džíny a sportovní bundy.

Vytáhněte a nést

Pull and Bear je uznávaná španělská značka. Síť obchodů nabízí dámské a pánské oblečení, obuv, doplňky, parfémy. Široká škála prezentovaných stylů vám umožní vybrat si oblečení pro téměř jakýkoliv obraz od městského a sportovního až po striktní klasiku a večerní šaty. Pull a Bear oxfords jsou konzervativní klasický styl s nízkými širokými podpatky.

Opice - boty

Opice - boty, které jsou zapínány popruhy a přezkami místo šněrování. Možná jednu nebo dvě spony. Mají jasný charismatický vzhled. Výrobky neformální šatní skříně, perfektně kombinované s džíny a oblekem. Pás musí být vybrán podle barvy obuvi.

Clarks

Clarks (clarks) Poměrně levná značka původem z Velké Británie vyrábí pánskou, dámskou a dětskou obuv. Všechny modely jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Ochranná známka zahrnuje klasické, sportovní a běžné výrobky. Najdete je v internetových obchodech Sapato.ru, Wildberries.ru a Brandshop.ru. Ceny obuvi od 6000 rublů, boty od 8000 rublů. Výroba je v Číně a dalších asijských zemích.

Yanko (Yanko)

Yanko (Yanko) - španělská značka, která produkuje vysoce kvalitní boty.

Oxfords této značky jsou klasické oficiální boty se zvýrazněným pláštěm. V navrhovaných produktech se vamp dostane do patní části a je zvýrazněn diagonálním firmware.

Svršek vyroben z: silná telecí kůže s černou barvou. Podešev z kůže a pryže chrání před vlhkostí. Španělská rafinovanost přidává na špičce mírný úkos.

Tyto oxfords jsou ideální pro přísný formální oblek nebo smoking. Cena je 23 000 rublů.

Stylové obrázky

Oxfordové překročili oficiální a obchodní styl oblečení. Postupně se rozšiřuje zóna jejich vlivu, boty se staly doplňkem stylů městské, country, disco, retro. Vstoupili do každodenního šatníku moderních módy a pomáhali jim vytvářet jedinečné obrazy.

Když se podíváte na rozmanitost kdysi „studentských“ bot, vždy je chcete mít ve svém šatníku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky