Pop-art styl v oblečení

Pop-art styl v oblečení

Styl pop-ar se objevil v polovině minulého století, nejprve v umění a pak v módě. Stylové věci s potiskem pop artu se často nacházejí v módních lukách pro mládež.

Funkce stylu

Zakladatelem tohoto umění je Andy Warhol. V padesátých letech minulého století se umění více přiblížilo realitě. Používal reklamní loga, portréty populárních lidí a domácích potřeb jako obrazy. Jeho dvě nejoblíbenější díla jsou portrét Marilyn Monroe, vyrobený v několika barvách najednou s použitím nové obrazovky-technika tisku, a přesný stejný obraz jednoduché plechovky polévky.

Ve světě módy, styl pop art také představil Warhol. Jen pár let po popularizaci masového umění otevřel butik, ve kterém si ženy z New Yorku mohly v tomto neobvyklém stylu koupit šaty zdobené světlými potisky.

Andy Warhol a jeho následovníci ve svých pracích reflektovali jevy současné populární kultury. Zvláště rychle rozptýlené oblečení s potiskem zobrazujícím hvězdy. Populární lidé také ocenili práci umělců a návrhářů ve stylu pop artu. Proto se často objevoval na veřejnosti v neobvyklých šatech s chytlavými výtisky.

Postupem času se móda rozšířila do všech segmentů populace. Zvláště populární tento styl si užil a stále se těší mezi mladými lidmi.

Pop-art v oblečení

Oblečení ve stylu pop art vypadá stylově a chytlavě. Šaty a trička zdobí nejen kresby Andyho Warhola a jeho současníků, ale také jednoduché geometrické tisky nebo stránky z časopisů a komiksů.

Pro ženy

Oblečení v tomto stylu je populární mezi mladými dívkami. Šaty a sukně s pop art vzory doplňují transparentní punčocháče ve stejném stylu. Tímto způsobem je nemožné jít bez povšimnutí.

Pro muže

Mezi muži, populární jsou trička, mikiny a bundy, zdobené obrazy celebrit, nebo jen jasné barevné aplikace.

Pokud si přejete, můžete si vytvořit pop art na vlastní pěst výběrem komerčního designu, který potřebujete, a pomocí tiskové služby na oblečení. Tak, některý z vašich obrázků může být přesunut na věc nebo příslušenství.

Pop-art styl je kombinací populární kultury a vzpurného ducha. Vyberte si světlé věci s takovými vzory, abyste zůstali v trendu a připojte se ke stylu mládeže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky