Skalní styl

Skalní styl

Rock zosobňuje svobodu myšlení, akce a oblečení. Překvapivě, tento styl může vyhovovat téměř každému, protože má mnoho následků. Směry ze seznamu rockových stylů jsou v protikladu k sobě, což z nich dělá ještě krásnější a přitažlivější pro mladé lidi.

Rocková hvězda obrázek

Možná, že rock není vaše životní krédo, ale může být použit k vytvoření jasných a módních luky pro firemní večírky nebo párty s přáteli. Tento směr je vhodný i pro děti, které dospěly děti, vážně a zároveň zábavně v jejich bezprostřednosti a individualitě.

Začátek rockového stylu pochází ze sexuálního směru v "rock and roll" oblečení. V arzenálu tohoto stylu najdete nejen roztrhané džíny, trička a kožené bundy, ale také šťastné roztomilé načechrané šaty z příslušného stylu rockabilly. Lem v šatech se vyrábí ve stylu „slunce“ a „poločas slunce“.

Mezi doplňky vyčnívá pata. Může být vysoký nebo ne, jeho přítomnost je však povinná. Nohy v botách vypadají štíhle a svůdné a punčochy se šipkami za sebou zvyšují efekt. Zajímavé je, že v sovětských časech musely ženy samy kreslit šipky pomocí běžných očních linek. Dnes je rozmanitost punčoch úžasná, což znamená, že je čas proměnit se s tak mimořádným stylem.

Ohromující "punk rocker"

Jednou britský designér Vivienne Westwood šokoval společnost tím, že vydá sbírku ve stylu punkové skály. Stát se zakladatelem tohoto stylu, ona se otočila klasický vzhled s kostkovanými bundami a kalhotami, přidávat jasné a odvážné doplňky v podobě náramků a límců s hroty a jiné atributy, které jsou na pokraji položek pro sex obchody.

Punk v oblečení ztělesní jeden z nejvíce pobuřujících stylů a dokonale bude vhodný jako obraz pro stranu. Co nosit, rozhodovat o této odvážné luk? Kombinujte nekompatibilní, například kůži a šifon, krajky a hroty, třpytky na vestě a roztrhané džíny. Hlavní účes punkového stylu je mohawk. Dočasně kyselé barvy na vlasy a maximálně rozčesané vlasy - to je dokonalý obraz šokujícího parkera.

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit obraz ve stylu punk rocker, je podívat se na Vivienne Westwoodovou. Její oblečení je někdy na pokraji šílenství a jemného stylu. Je to skutečná inkarnace punku a každý její vzhled je hoden emulace.

Neopatrný "grunge"

Někdy vytvoření módní luk ve stylu skály není snadné, protože světlé konkrétní oblečení lze jen těžko nalézt na policích každého obchodu s oblečením. Nicméně, tam je grunge rock - styl je neuvěřitelně módní, o čemž svědčí zaměření na to mnoho sbírek návrhářů.

Nosíte prodloužené tričko, objemný svetr a volné džíny? Gratulujeme, identifikujete nedbalý a tak stylový "grunge". Vyberete si mezi patami a teniskami, zastavíte se na teniskách? A opět se dostanete do centra nejnovějších módních trendů.

Grunge rock je skvělý pro každodenní luky. Neexistuje v něm žádná excentricita, ale stejná svoboda, jakou oceňují tuláci tolik ostatků.

"Indy" - minimalismus

Nezávislost charakterizuje indiánský styl. Tento druh skalního směru představuje alternativní druh, ale zároveň spojený se svobodným duchem skály. "Indy" navazuje na téma přirozenosti a každodenního života, ne honí na etiketách a slavných značkách, preferuje pohodlí.

S pomocí indie rocku si můžete vytvořit spoustu módních luky, například s hubenými džíny, širokými svetry, vintage šatními skříněmi „prsa la babičky“. A můžete se stát jasným nositelem této kultury přidáním obrazu arafatky nebo šálu s originálními vzory, které se nacházejí ve stejné hrudi.

Žena "hard rock"

Doslovný překlad tohoto stylu zní jako "hard rock". Tato tuhost a těžkost se projevuje nejen v hudbě, ale také v oblečení plném kovových nýtů a hrotů. Obojky a náramky, objemné řetězy - tvrdá skála v pravém tvaru.

Kožené legíny, kožené bundy, roztrhané džíny jsou vhodné jako hlavní šatní skříň pro dámské hard rock. Trička v tomto stylu jsou doplněna tisky s lebkami, kříži a obrazem vašich oblíbených rockových kapel.

Obraz ve stylu "tvrdé skály" je jasný a šokující, a proto dokonale vhodný pro luk rockové hvězdy na tematické akci. Vhodné tak agresivní pro děti. Jasný kontrast dětinského šarmu a hrubého oblečení bude na ostatních působit trvalým dojmem.

"Glam" - šik

Stylový ženský a sexy je glam chic. Obsahuje spoustu lehkých a vzdušných tkanin a stylů. Krajkové halenky, modely v rhinestones a flitry, umně kontrastoval s koženými mini kraťasy, džínové bundy a vesty. Dokonce i dlouhé sukně v tomto stylu vypadají organicky v kůži.

Barevná paleta glam rocku je na křižovatce sexuality a základních odstínů stylu. Klasická bílá a černá je doplněna vášnivým červeným, vínovým a luxusním zlatem.

Na rozdíl od indie rock a ležérní grunge, "glam" styl vyžaduje, aby nositel mít jasný make-up a solidní účes s fleece. Nezapomeňte na doplňky v podobě velkých náušnic s lebkami zdobenými kamínky. S ohledem na všechny nuance, obraz v tomto stylu bude jeho majitel party party.

Emo oblečení pro dívky v růžové

Většina lidí zachází s emo jako s teenagery, kteří chtějí spáchat sebevraždu. Ve skutečnosti to není absolutně pravda, protože jméno "emo" pochází z "emocionální". Je třeba říci, že emoce mohou být pozitivní i negativní, ale vždy velmi jasné.

Mladé dívky mají často tento styl podle svých představ, protože kombinace odstínů přesně vyjadřuje jejich podstatu. Černá tedy hovoří o vážnosti, zralosti, někdy smutku a touze, růžové - něžné dívčí duše a její zranitelnosti, pozitivních emocí a radosti.

V oblečení, styl “emo” nepřijímá přísná pravidla. Mikinu lze úspěšně kombinovat s jemnou organzou a tylovou sukní a hubené džíny lze doplnit svetrem.

Je nemožné přeceňovat význam příslušenství, aby se vytvořil módní luk. Piercingy a tunely zdobí emo děti a účesy mohou být doplněny světlými okraji a barretty v obvyklé kombinaci růžové a černé. Stojí za to říct, že toto barevné schéma je také přítomno ve stylovém make-upu, který se vyznačuje svým jasem.

Kontrastní rockabilly

Rockabilly styl je jedním z prvních projevů svobody v oblečení. V něm nejsou žádné hroty a kovové nýty, ale v tom je odvaha, která není přístupná každému. Zastupovat ho, okamžitě vzpomínám na falešné a jejich fantastické světlé oblečení, které v té době způsobilo spoustu protestů od těch kolem nich.

Polokošile a sukně se týkají nejen rock and rollu, ale i rockabilly. Stojí za to říct, že pod spodní částí sukně nosili několik dalších, takže lem vypadal co nejvíc a zdůrazňoval štíhlou postavu. V horní části šaty byla silueta, která stále vypadá sexy.

Co na sobě v tomto kontrastním, ale stále rockovém stylu? Světlé šaty ve hrách, klec, šarlatové máky, jemné květy, zdůrazňující pas, boty s patami s přesností budou zobrazovat tučný obrázek. Rozlišuje rockabilly a vlasy ve formě kudrlinek, zkroucených do složitých rohů a stylových vlasů, kde není místo nedbalosti.

"Gothic" pro vamp

Gotika je jedním z nejpřísnějších a nejtemnějších stylů ve skalních směrech. Zároveň nelze přeceňovat jeho vznešenost a milost. Tento světlý a nesrovnatelný styl se často stává nápadem na obraz rockové hvězdy.

Pouze upír je hoden gotického obrazu, protože vyžaduje milost formy, jasný a nezapomenutelný vzhled a výraznou individualitu. Pro ztělesnění tohoto stylu je vybrán oděv v černé barvě, vyrobený v extravagantních stylech. Prvky sadomasochismu ve formě bičů, límců, řetězců působí jako ozdoby.

Podrobněji analyzujeme gotický outfit. Takže, přemýšlením o tom, co nosit na téma party, si černý korzet, zdůrazňující a modelování postavu. Korzet můžete nosit na nahém těle, avšak původní verze předpokládá přítomnost černé nebo bílé halenky. Sukně jsou vybrány v kůži v délce midi a maxi.

Působením jako příslušenství mohou být nejen hroty a řetězy. Tenké krajkové rukavice elegantní černé krajky, prolamované deštníky a malý závoj, zakrývající obličej, živě charakterizují obraz.

Jako boty pro ženy vamp, samozřejmě, boty a kotníkové boty s vysokými podpatky určitě fit. S černým šněrováním a koženkou dokončí tento elegantní a výstižný vzhled. Make-up v podobě nechal-dolů oči, bělené tvář zarámované černými vlasy, bude splash na téma večer.

Etnický Neofolk

Vzpoura barev ukazuje neo-folk. Tento skalní směr vychází ze země, etna a ročníku. Světlé výrazné barvy sukní a halen zdobené gotickou krajkou a stylovým doplňkem.

Přírodní make-up s tekoucími vlasy bude vhodným doplňkem módní cibule. Stuhy a obruče ve vlasech umístí jasné akcenty.

Rockový styl může být jiný. Spojuje drzost, přísnost, romantiku a naivitu. Každý bude v něm schopen najít něco vlastního a reinkarnovat se alespoň na jeden večer v rockové hvězdě, která sestoupila z krytu módního časopisu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky