Co mohu nosit s černými šaty?

Co mohu nosit s černými šaty?

V šatníku každé dívky není tolik univerzálních věcí - sukně - tužka nebo pouzdro, čerpadla, bílá halenka a samozřejmě malé černé šaty. V této sezoně se designéři rozhodli mírně diverzifikovat univerzální seznam módy a doplnit své kolekce o stylové černé šaty. Překvapí mimořádnými texturami a originalitou stylistických rozhodnutí, potěší se množstvím délek a různými styly.

Módní experti již předpovídají, že v příštím roce budou černé šaty hlavním trendem léta a mají všechny důvody si to myslet. Proč

Vlastnosti a výhody barev

Faktem je, že černá není pro nic, co se nazývá klasika. Kombinuje dokonale se všemi odstíny, perfektně zapadá do jakéhokoliv vzhledu, opticky táhne a štípne siluetu a navíc je neznačkující. Tato černá barva vám dává obraz přísnosti a elegance, a pokud chcete zdůraznit ženskost a svůdnost. A pro obchodní image lepší barvy než černá není nalezen. Co je na tomhle sundresses této barvy zvláštní?

Módní styly a modely

V této sezoně se návrháři rozhodli černě namalovat nejen klasické šaty, ale i originální. V současné době existuje vícevrstvý trend, proto jsou sukně tohoto oděvu často pokryty průsvitnými syntetickými tkaninami. Tento přídavek je zvláště působivý v dlouhých modelech. Spodní část sarafanů však není ve spěchu, aby se rozzářili, dávali přednost proudícím a lehkým lemům. Tam jsou ve sbírkách slavných návrhářů a ty styly sundresses, které budou relevantní v konkrétním obrazu.

Kancelář

Hlavním rysem obchodních sundresses je jednoduchost a elegance řezu. Tyto modely nejčastěji jdou na koleno nebo mírně níže a mohou být mírně nasazené nebo rovné. Pokud existují dekorativní prvky, jsou přísné, stručné a omezené na tenké pásy s přezkou nebo masivními kontrastními tlačítky.

Popruhy na takových kalhotkách jsou vždy široké, ale výstřih může být úplně jiný. Zimní modely sundresses často doplňují límec-límec, a léto a demi-období jsou obvykle kombinováni s halenkami, tak oni mohou mít hluboký kulatý nebo V-výstřih výstřihu.

Večer

Černé sundresses pro večerní pohled může být dvou typů - frank mini a elegantní maxi. Ozdobné detaily v takových modelech jsou velmi vhodné, ale i v naprosto černé kombinaci bude dívka vypadat nádherně. Ve večerních šatkách převažují sukně a tenké popruhy. Výřez může být docela otevřený, ale ne vzdorný. Dobrá volba pro mladou dámu je vybavená letní šaty bez popruhů.

Na popruzích

Popruhy doplňují největší část sundresses, a vy můžete dokonce říci, že oni jsou jejich hlavní detail. Proto návrháři často používají tento prvek pro dekorativní experimenty. Tam jsou styly šatů s kroucenými popruhy na zadní straně, s krajky popruhy a jeden popruhy svázané kolem krku. Popruhy jsou potaženy korálky a volánky, zdobené kamínky a flitry, a to zejména ve večerních modelech.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Stojí za to zvážit, že černá barva, i když univerzální, není pro každého. Od letní šaty v takovém rozsahu je lepší dát dívkám příliš lehkou kůži, stejně jako ženy ve věku.

Zbytek spravedlivého sexu si může bezpečně vybrat černé šaty se zaměřením na rysy samostatného stylu a vlastní postavu:

  1. U dívek s obdélníkovým typem postavy je vhodnější volit tekoucí modely sundresses s prvky zavěšení.
  2. Pro jedince bez výrazného pasu je lepší dát přednost pásům s přísnými modely.
  3. Dívky s úzkými rameny jsou vhodnými sukněmi bez rukávů, stejně jako prvky sukně v oblasti hrudníku.
  4. Dáma s hruškovitou siluetou je lepší dávat přednost modelům sundresses.

A ti, kterým příroda udělila ideální siluetu ve formě přesýpacích hodin, budou vyhovovat všem modelům sukní, které nemají objemné dekorativní prvky a závěsy.

Co na sebe

Můžete kombinovat černé šaty s mnoha prvky šatníku. Pokud chcete vytvořit romantický nebo slavnostní obraz, můžete doplnit oblečení stylovým bolero nebo pletené halenky, stejně jako čerpadla. Neformální vzhled je v souladu s bundami, lehkými bundami, sandály a baletními byty. Bílá halenka, klasická bunda a boty s nízkým podpatkem jsou pro kancelářský styl nejvhodnější.

Stylové obrázky

Pro vytvoření nejharmoničtějšího a stylového vzhledu je třeba vzít v úvahu, že kombinace černé a modré, stejně jako bílá, hnědá a šedá vypadá v kancelářském stylu nejvíce harmonicky. Můžete hrát s jinými kombinacemi žlutá, červená, béžová, růžová, modrá a tak dále v neformálním a slavnostním obrazu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky