Vysoké gumové boty

Vysoké gumové boty

Gumové holínky jsou nepostradatelným prvkem módního dámského šatníku. Pokud jsou venku kaluže, dámské nohy zůstanou suché. Vysoké gumové boty s podpatky vytvoří stylový ženský obraz, přidávající chuť.

Co jsou

Designéři nebrali ženské gumové boty. Vysoké gumové dámské boty na vrcholu popularity. Variace patek a podrážek těchto modelů jsou odlišné. Existují modely na ploché podešvi, na standardní podešvi, ale na široké patě (až 7 cm), na klínové patě.

Jsou zde vysoké gumové dámské boty s úzkým topem se zipem nebo tkaničkami. Existují také modely se širokým hřídelem.

V závislosti na izolaci, která se používá pro vysoké gumové boty, rozlišujeme:

  • pro teplé počasí - tenká vrstva pleteniny funguje jako ohřívač;
  • pro vlnu, plst a umělou kožešinu.

Módní modely

V tomto letošním trendu, vysoké modely gumových bot pro ženy. Tyto modely jsou zdobeny tkaničkami, vložkami a dalším neobvyklým dekorem pro gumové boty.

Co potěšilo módní návrháře?

  1. Klasické modely. Vysoké gumové holínky nahradily zkrácené modely širokým hřídelem a kulatým masivním prstem. Klasické vysoké gumové boty postrádají patu a mají tenkou podrážku. Vysoké dámské gumové boty vyrobené v klasickém stylu dávají svým majitelům ženskost a neodolatelnost.

  2. Vysoké podpatky. Efektivně vypadají vysoké gumové boty s pevným a praktickým podpatkem. Jsou zdobeny různými texturovými vložkami, přezkami a sponami. Mají pohodlné zipy. Tyto modely kombinují módu a styl. Dívka ve vysoké gumové dvojici na patách jistě přitáhne pozornost.

  3. Dámské vysoké gumové boty. Módní vzhled vysoké gumové boty na klínu. Jsou nepostradatelné pro podzimní nebo jarní deštivé počasí. Vysoké gumové boty na klínu jsou zdobeny různými módními detaily: pásky, přezky, tkaničky.

Módní barvy

V roce 2017 jsou populární chytlavé a světlé barvy dámských vysokých gumových bot. Klidné neutrální barvy nejsou pod nimi. Na vrcholu popularity: růžové, jasně červené, modré, tyrkysové, žluté a fialové barvy.

Neutrální tóny vysokých gumových bot (černá, bílá, šedá) budou vyhovovat diskrétním dámám. Zdůrazňují eleganci majitele gumového páru.

Designéři navrhli vysoké gumové boty s různými motivy pro odvážné a veselé povahy. Můžete najít modely v květu, kostkované, pruhované, s ornamentem, abstraktní vzor nebo rozvod. Zvláště důležité jsou velké květy, velký hrášek a geometrické tvary (čtverce, kosočtverce).

Vícebarevné modely budou jasným přízvukem a dodají vašemu obrazu jedinečnost.

V nové sezóně, vysoké dámské gumové boty jsou stále populárnější, kombinující tmavý vrchol vrcholů s podešví a patou jasných barev.

Co je nového v dekoraci a struktuře

Návrháři v nových sbírkách přišli s kombinací různých textur. Nečekaná verze vysoké dvojice pro pádové gumové boty, které jsou kombinovány s průhledným materiálem. Takový pár jistě zaujme svého majitele.

Zůstat populární a vysoké modely se zipem. Světově proslulí návrháři nabízejí vysoké dámské gumové boty, které se podobají krokodýlí kůži.

Co na sebe

Navzdory skutečnosti, že vysoké dámské gumové boty jsou univerzální a hodí se k většině obrázků, nemůžete je nosit ve večerních šatech.

Džíny a kalhoty, zúžené na dno, skvělá volba pro vysoké dámské gumové boty s podpatky nebo bez podpatků. Kalhoty mohou být různých barev, monofonní nebo mají barevný vzor. Pokud dáváte přednost barevné kalhoty, nosit prosté modely pro ně. Vyzvednout barvu páru je založen na hlavním odstínu v těchto kalhotách.

Dámy, které v létě raději nosí vysoké gumové boty, je mohou kombinovat s kraťasy, kalhotami nebo krátkými kalhotami.

Legíny se hodí na vysoké gumové holínky s úzkým hřídelem a zipem.

Nenechávejte stranou sukně a šaty. Krátké šaty nebo sukně vypadají skvěle s vysokými modely gumových dámských bot s podpatky. Pokud dáváte přednost midi, pak si vyberte gumové boty s plochou podrážkou. Nenoste tužkovou sukni pod vysokými gumovými botami.

Pláště, saka a kabáty vypadají skvěle s vysokými gumovými botami a nejsou vyměnitelné za chladného počasí. V chladném dni je lepší nosit sako pod gumovou obuv než kožich nebo kožich.

Výběr příslušenství pro dámské gumové boty, můžete experimentovat. Neexistují žádná jasná pravidla, že by gumový pár měl být ideálně kombinován s kabelkou a rukavicemi. Vezměte prosím na vědomí, že pokud nosíte vysoké gumové boty v jasných barvách, zbytek oblečení by měl být vyroben v uklidňujících barvách.

Vyberte si vysoké dámské gumové boty mohou být pro každý vkus. Ve vašem šatníku můžete mít pár párů: pro romantickou procházku v dešti, pro výlet do přírody nebo rybaření, pro každodenní vycházky v deštivém počasí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky