Gucci Boots

Gucci Boots

O značce

Populární módní dům Gucci se objevil v roce 1921. Jejím zakladatelem byl Guccio Gucci, jehož jméno zvané Sonorous bylo pojmenováno. Smyslný styl a vynikající kvalita jsou kombinovány ve všech výrobcích této italské značky.

Pánské a dámské boty Gucci jsou dnes klasifikovány jako nejžádanější a nejznámější na světě. Všechny výrobky patří do kategorie prvotřídních bot a jsou určeny pro osoby s nadprůměrnými příjmy.

Gucci je známý svou jedinečnou schopností kombinovat prvky luxusu s ležérním stylem. Je to díky jedinečné schopnosti designérů tohoto módního domu Gucci byl a má již téměř sto let synonymem elegance a kvality.

Módní trendy

Po téměř století jsou boty Gucci spojeny s italským luxusem a elegancí. Charakteristickým rysem značky je nápis "Made in Italy" na vnitřní straně všech modelů. A ty produkty, které jsou označeny „razítkem“ tohoto druhu, by mu měly odpovídat. To, že značka Gucci dělá docela dobře.

Mezi kolekcemi obuvi této značky najdete dámské a pánské boty na zimu nebo mimo sezónu.

Jaro

Jarní kolekce dámských bot Gucci je reprezentována řadou možností, od kotníku a kotníku až po dlouhé boty a boty. Elegantní modely s vysokými nebo středními podpatky vypadají velmi žensky a přitažlivě.

Mezi nabízeným sortimentem najdete možnosti na velmi nízkých podpatcích, které vypadají velmi originálně a navíc pomáhají vytvářet krásné módní obrazy v neformálním stylu.

Sortiment jarních modelů je plný barev.

Kromě banální, již znuděný černý, v této kolekci najdete boty a růžové, červené, a dokonce i oranžové. Koneckonců, jaro je časem, kdy všechno ožívá, příroda se probouzí, všechno začíná kvést. Přijde doba, kdy je čas, aby se šatník také změnil, takže v tomto období jsou zapotřebí jasné barvy.

Designéři Gucci byli inspirováni stylem šedesátých a sedmdesátých let minulého století, aby vytvořili světlé stylové novinky z dámské boty značky Gucci. Vlastnosti tohoto retro stylu jsou jasné tisky a bohaté barvy. To vedlo tvůrce řady dámských jarních bot.

Například úzké extravagantní modely bot s růžovými podpatky budou vypadat velmi originální. Se správně zvolenou sadou oblečení pro tuto botu vás určitě ostatní nebudou ignorovat.

Mezi neobvyklé materiály použité pro tuto kolekci stojí za povšimnutí pythonová kůže. Tyto jarní boty vypadají velmi drahé a exotické.

Zima

Gucci v zimě je to správné rozhodnutí pro ty, kteří chtějí vypadat stylově a zároveň se cítit pohodlně. Mezi zimní kolekci značky patří nádherné semišové kozačky, dlouhé izolované boty a polo boty s čalouněním z ovčí kůže.

Na rozdíl od možností pružin jsou modely zimní kolekce prezentovány v uklidňujících klasických odstínech. Patří mezi ně černé, hnědé a béžové tóny.

Podzim

Kožené boty Gucci jsou to, co potřebujete pro vlhký, hustý podzim. Nedovolí, aby vaše nohy zvlněly díky kvalitnímu šití a přírodním materiálům, které se vyznačují vlastnostmi odolnými proti opotřebení.

Jedním z charakteristických rysů značky je široké využití různých dekorativních prvků.

Zipy po celé délce boty, řetězy u základny výrobku nebo na patách, stejně jako všechny druhy popruhů a broží jsou typické pro boty tohoto módního domu.

Co na sebe

Tyto luxusní modely bot je nutné kombinovat s stejně luxusním oblečením.Originální semišové boty Gucci budou vypadat skvěle s létajícími šaty. Jarní boty z barevné kůže jsou v dokonalé harmonii s šaty a sukně nad kolenem.

Pouze v tomto případě nezapomeňte na pravidla pro kombinaci barevných odstínů. Polovina boty s nízkými podpatky na obdélníkové patě lze použít v džínách pomocí džíny.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky