Boty-měsíc rovers

Boty-měsíc rovers

Když přijde zima, chcete nejen vypadat stylově, ale také se cítit co nejpohodlněji. Zmrazené nebo mokré nohy nelze označit za indikátor komfortu. Z tohoto důvodu se lidé snaží najít vřelé a stylové provedení obuvi.

Moderní návrháři nabízejí mnoho typů zimních bot, ale žádný z nich nemůže odpovídat kvalitě měsíčního roveru. Tyto boty nejsou náhodně obdařeny tak zdánlivě směšným jménem, ​​protože se opravdu týkají měsíce.

Poprvé byl tento typ obuvi vytvořen pro astronauty, kteří šli na Měsíc a ožili díky talentovanému italskému návrháři Giancarlo Cenatto. Když sledoval video o pohybu astronautů na povrchu měsíce, rozhodl se znovu vytvořit vzhled své boty a přizpůsobit ji každodennímu použití.

Moderní měsíční rovery se výrazně liší od obuvi astronautů, protože mají velmi stylovou výzdobu, ale převzaly kvalitu a jedinečné vlastnosti z originálu.

Tecnica Měsíční bota - unikátní zimní obuv

Boty Tecnica Moon jsou jedinečnou italskou značkou, vyznačují se svým stylem a krásou, ale co se týče krejčovství, jsou co nejblíže skutečným botám pro astronauty.

Navzdory tomu, že dnešní přírodní materiály jsou obzvláště populární, Tecnica Měsíční bota dokázala, že umělá kožešina může v mnoha směrech převážit kvalitu přírodní kožešiny nebo kůže. Tyto boty mají řadu výrazných vlastností, z nichž nejdůležitější je, že:

  • Vrchol těchto bot je vyroben z prvotřídní imitace kůže, takový materiál nedovolí vlhkost uvnitř boty, to znamená, že je zcela vodotěsný;
  • V měsíčních roverech je ponožka izolována z unikátního syntetického materiálu, který nedovolí, aby se studená dovnitř dostala, ale dokonale vyvede vlhkost, pokud se noha potí. Další vlastností této izolace je její konstrukce, díky které se bota dokonale přizpůsobí anatomickým rysům nohy;
  • Další rozdíl Tecnica Měsíční bota je jejich stélka, která má anatomické vlastnosti, stejně jako absorbci vlhkosti a vynikající odpružené vlastnosti. Tato stélka poskytuje pohodlí při chůzi, chrání nohy před chladem a vlhkostí a také zabraňuje pocení nohou a šíření nepříjemného zápachu uvnitř boty;
  • Charakteristickým rysem této boty je speciální vložka v patní části, která poskytuje vynikající odpružení a chrání nohy před otřesy při pohybu;
  • Membrána ušitá do bot má také zvláštní kvalitu, je umístěna mezi vnější vrstvou a izolací;
  • smyčky pro tkaničky takových bot jsou vždy kovové a trojúhelníkové;
  • na Tecnici měsíc bota není rozdělení bot do levé a pravé, mohou být snadno vyměnit;
  • Takové boty jsou pouze tři velikosti, včetně dvou velikostí, z tohoto důvodu nejste ohroženi dohledem koupit měsíční rovers ne podle velikosti.

Chiara ferragni flirtuje - měsíc rovers slavné značky

Jak je popsáno výše, měsíční rovery jsou jedinečné boty, které se prakticky neshodují. Moderní designéři ale nabízejí našim módním ženám jejich verze těchto pohodlných bot. Chiara ferragni flirtování je považováno za nejmladší značku, ale takové boty nelze srovnávat s originálem, i když z hlediska kvality nejsou horší než skutečné roverky.

Tyto boty, na rozdíl od originálu, jsou vyrobeny z lakované kůže a uvnitř ponožek jsou vyrobeny z přírodní kožešiny - to jsou hlavní rozdíly značkových roverů. Kromě toho se dodávají ve všech různých velikostech a mají světlý interiér.

Zimní ženské modely

Moderní ženy módy se vždy snaží o krásu a všestrannost při výběru bot, každý chce vypadat stylově, ale zároveň se cítí pohodlně. A také - mít takové zimní boty, které by se hodily pro různé možnosti oblečení. Jedná se o měsíční rovery, které jsou v dokonalé harmonii s různými typy zimního oblečení.

Jsou teplé, vodotěsné, pohodlné a vypadají prostě nádherně. Takové boty mohou být obléknuty jak do zimní bundy, tak do parku, na kabát a dokonce i kožich nebo kožich. Ale pro kožich nebo kožich je lepší vzít si modely s vnějším lemem, který bude odpovídat celkovému stylu.

Velmi krásné ženské modely měsíčních rover v souladu s pletenými čepicemi a šály, boty. Díky snahám módních návrhářů mají dámské stylové roverky jasný design a různé dekorační prvky, které tento typ obuvi mění na velmi stylové příslušenství.

Dítě

Dětské modely této praktické obuvi se vyznačují pestrými variacemi a jasnými dodatky v podobě různých vzorů, vzorů nebo záplat. Pro zbytek, oni nejsou hodně odlišní od klasických modelů.

Ale stojí za to zvážit skutečnost, že italská značka výrobce není ve sbírce dětských modelů. Takové boty mohou být proto považovány za kopii původních měsíčních roverů. Z tohoto důvodu stojí za to být velmi opatrný při nákupu takové dětské obuvi, aby nedošlo k nákupu obyčejných nekvalitní dutik místo měsíčních roverů.

Skvělé boty pro dívky

Ve skutečnosti, pro každou moderní dívku, měsíc rovers jsou vynikající příležitost vytvořit originální stylový vzhled. Mohou být kombinovány s džíny, sportovní oblečení, legíny a dokonce i krátké sukně.

A pokud je vaše holka už teenager, pak máte šanci ji potěšit nákupem pravých italských roverů, protože rozměry původních bot začínají na 36-37. Pro rodiče bude důležitým bodem to, že jejich dítě mokré nohy nezmrzne a nemrzne ani při nejtěžším mrazu.

Muži

Muži, jak víte, nejsou tak dychtiví po módě a stylu, jak jsou přitahováni k teplu a pohodlí. Zejména aktivní zástupci silné poloviny lidstva, kteří milují lov, rybaření a lyžování. Zpočátku byly mužské modely měsíčních rover určeny pro sportovní nebo outdoorové aktivity, ale postupem času se staly praktickou každodenní obuv.

Takové boty se liší od žen, pokud nejsou klidnější barvy a přísnější doplňky, jinak nejsou prakticky žádné rozdíly. Jediná nuance by měla být považována za největší velikost původních měsíčních roverů 40-41. To znamená, že pro muže, kteří mají velkou nohu velikost, nenajdete originál. Ale v tomto případě je možné koupit měsíční rovery od různých značkových výrobců, kteří vyrábějí analogy.

Co na sebe

Jak bylo uvedeno výše, měsíční rovers jsou univerzální obuv, kterou lze nosit prakticky s jakýmkoliv oblečením. Jedinou výjimkou jsou pánské modely, protože mohou být použity pro příležitostný vzhled, ale neměly byste nosit boty do klasického stylu oblečení. Díky těmto botám můžete vytvořit nejunikátnější a nejodvážnější obrázky, a to nejen skvěle, ale také co nejpohodlněji.

Černá je nejpraktičtější

Mnoho lidí nazývá rovers černý měsíc nejpraktičtější a ne náhodou. Každý chápe, že červené nebo zelené boty vyžadují vhodné barvy v oblečení a černé lze kombinovat bez obav z nekonzistence. Černá barva je navíc na rozdíl od lehkých odstínů obuvi neoznačená. Černé měsíční rovery vypadají skvěle jak na spravedlivém sexu, tak na mužech a dokonce i na dětech.

Lunokody z 80. let nebo prostě dutiki

Lunární rovers se objevil v bývalém SSSR někde na počátku 80. let, ale vypadali jako skutečné super boty s výjimkou jejich tvaru. Vyfoukli nylonový vršek a měkkou špičku jako izolace, takové boty se nelišily ani kvalitou, ani komfortem. I když byla v teple, rychle se zvlhčila a byla roztrhaná, kromě toho, že v ní bylo velmi horké být v místnostech. Takové boty byly nazývány dutikami, ale s těmito měsíčními rovery to vlastně nemělo nic společného.

Jak se liší měsíční rovers od dutik?

Dutiki jsou často zaměňováni s roversemi měsíce, a někteří dokonce prohlašují, že oba jsou stejná obuv, ale toto není tak docela.

První rozdíl může být považován za úroveň nepropustnosti, pokud je ve druhé variantě 100%, pak dutik rychle navlhčí, protože má tkanou základnu.

V dutiku není žádná unikátní membrána, původní stélka a stejný tvar pravého a levého bota.

A to nejsou všechny rozdíly, ve skutečnosti jich je mnohem víc, což činí nahuštěné boty nižší kvality a praktičtější než původní měsíční rovery.

Recenze spotřebitelů

Mnoho fashionistas a fashionistas, dívat se na zaoblenou špičku jejich bot-lunární rovers a jejich jednoduchá forma, neodvažují se koupit. Ale ti, kteří mají to štěstí, že nosí tyto boty, tvrdí, že to už nikdy neodmítnou.

Soudě podle hodnocení mnoha spotřebitelů, tyto boty opravdu splňují vlastnosti, které poskytuje výrobce. Mezi rysy takových bot, uživatelé také volají non-protiskluzová podrážka, se kterým dokonce procházka na ledě bude bezpečná.

Jediná věc, která varuje lidi, kteří nosili měsíční rovers, je, že podešev těchto bot nemá rád horké povrchy. Kvůli vodotěsnosti a odstranění vlhkosti se mohou měsíční rovery namočit pouze v případě, že vniknou do vody, z tohoto důvodu nepotřebují sušení. A pokud si je přesto chcete sušit, v žádném případě neukládejte boty na baterii, jinak se podešev může opravdu rozšířit.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky