Pánské spodní bundy 2019

Pánské spodní bundy 2019

Down-polstrované kabáty jsou jednou z nejoblíbenějších variant zimních šatů pro muže. Takové bundy nosí mladé moderní kluci a dospělí muži. Bunda je velmi pohodlná a praktická, protože je schopna vás chránit nejen před chladem, ale i před srážkami. Lehké bundy jsou levnější než kožichy a kabáty, takže tato verze zimního oblečení bude vyhovovat téměř každému.

Do sezóny

Down bundy jsou rozděleny na teplejší, určené pro nošení v zimě a lehké, které lze nosit až do pozdního podzimu. Proto musíte vybrat oblečení, které je ideální pro zvolenou sezónu.

Demi-season

Lehké demi-sezóny bundy jsou vhodné pro nošení na podzim a na jaře. Tyto bundy jsou méně teplé, ale určené k ochraně lidí před deštěm a větrem. Tenká vrstva chmýří chrání před povětrnostními vlivy i při silných studených zaseknutích, ale zároveň jarní a podzimní bundy tohoto druhu neumožňují pocení.

Zima

Hustší bundy vás mohou ochránit před zimou. Vysoká údržba dolů poskytuje spolehlivou ochranu proti hustému zimnímu větru a sněžení, výhodou je také přítomnost kapoty. V bundě s kapucí dolů, nebudete mrazit, i když zapomenete doma šátek a klobouk.

Populární styly a modely

S kapucí

Pokryté kabáty s kapucí jsou optimálním řešením pro městskou zimu, přírodní výlety a dokonce i sporty. Modely s kapucí si vybírají nejen jednoduchí kluci, ale i sportovci a dokonce i polární průzkumníci. V bundě s kapucí získáte úplnou ochranu před mrazivým větrem a sněhovými bouřkami.

Zaparkujte bundu

Mezi mladými lidmi jsou velmi oblíbené poslední sezóny v řadách parků. Pro zimu konstruktéři vytvářejí speciální parky doplněné syntetickou izolací. Tato kombinace bundy s teplou základnou vám umožní cítit se stylově v každé situaci.

Sport

Pro trénink aktivních zimních sportů musíte vybrat speciální bundy. Takové modely nebrání pohybu, a umožňují aktivně lyžovat a dělat různé triky na snowboardu. Kromě toho jsou tyto bundy dolů vodotěsné a doplňují speciální ventilační otvory pro ochranu sportovců před sněhem, ale také nevytvářejí skleníkový efekt uvnitř bundy.

S kožešinou

Mnoho peří doplňuje srst, která se nachází na manžetách, kapuci nebo spodní části bundy. Kožešina použitá pro tyto účely může být jak přírodní, tak umělá. Populární možnosti, jako je norka, sobolí, králík. Bundy zdobené kožešinou, nejen vypadají stylově, ale také poskytují dodatečnou ochranu před chladem a sněhem.

Plíce

Lehké zimní bundy pro muže nejsou doplněny o kapuce, žádné pásy, žádné kování a drobné detaily. Jsou jednoduché a minimalistické a v jejich vzhledu se podobají bundám, které byly v devadesátých letech na vrcholu popularity.

Alpské lyžování

Bundy na lyžích dosahují délky poloviny stehna. Vybavený formát, stojan s vysokým límcem a kapuce odlišují tyto modely od ostatních. Vnitřní podšívka z měkké tkaniny absorbuje pot a šetrný k životnímu prostředí polystyren, který se používá jako výplň zahřívá i v nejchladnějším počasí. Pro lyžování, návrháři vytvořit světlé bundy, které jsou viditelné z dálky, zejména na pozadí zasněžené horské oblasti.

Oboustranně

Oboustranná bunda je praktická, protože může být nošena jako dvě oddělené oblečení. Každý z nich je navíc velmi hustý a vysoce kvalitní.Vnitřní vrstva, stejně jako v ostatních spodních bundách, je teplá a měkká.

Přehnané

Pro každodenní nošení se nejčastěji volí jednoduché nafouknuté bundy na syntetické podšívce. Neliší se ve vysoké odolnosti proti opotřebení, ale zároveň jsou stejně teplé a pohodlné jako dražší výrobky. Pokud potřebujete teplou bundu na jednu nebo dvě sezóny, pak je tato volba pro Vás vhodná.

Délka

V chladných zimách hraje důležitou roli délka bundy dolů. V příliš krátkém produktu hrozí nebezpečí zamrznutí a příliš dlouho může být nepříjemné nosit. Vyberte si pro sebe nejpohodlnější délku, abyste se cítili pohodlně v každé situaci.

Dlouho

Výhodou dlouhých spodních bund je, že dobře chrání dolní část zad a nedovolí vám zamrznout. Dobře vypadající pánské bundy v podobě prodloužených parků. Jsou taženy podél spodního okraje bundy a na úrovni pasu, což také umožňuje udržet teplo uvnitř bundy.

Krátké

Lehké spodní bundy jsou vhodné pro aktivní lidi a sportovce. Tato bunda vypadá jako sako, které je nám známo jen vzdáleně. Zkrácená verze bundy dolů vypadá stylově a mladě.

Skutečné barvy

Dnes jsou pánské bundy téměř všech barev. Základní barvy jako černá a šedá jsou populární mezi muži.

Šedá

Šedá barva je oblíbená především díky své praktičnosti. Tento odstín není snadno znečištěný a potahy s polštářkem, které jsou opatřeny odstínem šedi, nemusí být často umývány a čistěny.

Bílí

Bílé bundy vypadají jasně a stylově. Tyto modely vyžadují obzvláště pečlivou péči, ale zároveň velmi dobře doplňují jakýkoliv obraz mládeže ve sportovním a neformálním stylu.

Zelená

Skutečné v této sezóně, všechny odstíny zelené. Olivové, tmavě zelené, khaki - takové bundy budou vypadat dobře v jakémkoliv obrázku. Tmavé barvy jsou zároveň praktické jako šedé nebo černé.

Všechny značky

Merlion

Populární společnost Merlion se zabývá výrobou stylových bund, jak na zimu, tak i mimo sezónu. Bundy této značky jsou vytvořeny švýcarskými designéry, přemýšlejícími všemi malými detaily, od vlastností přistání, až po dekor. Merlion vytváří saka na podšívce z vysoce kvalitního chmýří na zimní sezónu a na polstrování polyesteru pro mimosezóny.

Mirage

Bundy značky Mirage získávají na popularitě i ty nejnáročnější zákazníky. Díky klasickému designu této značky vypadají i jednoduché bundy. Ve většině případů se jako plnivo používá přírodní husa dolů a peří.

Armani

Oblíbená značka Armani také vytváří stylové bundy dolů. Produkty Armani jsou vhodné pro sebevědomé muže, kteří ocení opravdu kvalitní věci.

Nike

Jedna z nejlepších sportovních značek je Nike. Bundy této značky budou vyhovovat milovníkům aktivních zimních prázdnin. Lehké bundy značky Nike jsou vhodné pro snowboarding, procházky v přírodě a lyžování. V nejnovějších sbírkách Nike najdete mnoho světlých bund, které vás přitáhnou v každém davu.

Paul Shark

Bundy Paul Shark jsou příjemnou kombinací cenově dostupných a kvalitních cen. Výrobky od firmy Paul Shark jsou vyráběny v klasickém stylu, ale zároveň jejich vlastnosti dovolují nosit tyto bundy jak sportovcům, tak jednoduše aktivním mužům. Většina z Shark dolů dolů bundy jsou vyrobeny v tmavých odstínech.

Kanada husa

Již několik desítek let známá kanadská značka Canada Goose potěšila zákazníky kvalitními bundami na zimu i mimo sezónu. Každý model z Canada Goose je promyšlen do nejmenšího detailu, ale pro vysokou kvalitu a zodpovědný přístup k práci a zaplacení spoustu peněz.

NPF Bask

Pozornost si zaslouží také ruská značka NPF Bask. Domácí výrobci vyrábějí levnější výrobky, které jsou ideální pro podmínky ruské zimy.

Sivera

Sivera je další domácí značkou.Tato společnost je na trhu mnohem déle než ta předchozí a po několik desetiletí výroby oděvů se jí podařilo získat popularitu mimo zemi.

Geoff anderson

Kvalitní dánská značka Geoff Anderson byla původně zaměřena na rybáře a lovce. Downové bundy byly vytvořeny pro lidi, kteří tráví hodně času na čerstvém vzduchu v zimě, takže jsou velmi teplí a poskytují spolehlivou ochranu před větrem a sněžením. Nyní v nabídce produktů Geoff Anderson najdete stylové městské modely, které nejsou horší než sportovní kvality.

Vlastnosti modelů z Finska

Modely z Finska vynikají mezi ostatními sestupnými bundami především proto, že jsou určeny pro poměrně chladnou zimu. Jsou schopni vás zahřát i při silných mrazech. K tomu výrobci používají hustý výplň a doplňují kapuci bundy.

Kvalitní spodní bunda finské výroby bude poměrně drahá, ale zároveň je její cena plně odůvodněná, protože takový výrobek vám bude sloužit více než jednu sezónu i v poměrně drsných podmínkách.

Jak si vybrat

Zakoupená bunda by vám měla nejen vyhovovat, ale také odpovídat standardům kvality.

Kolik chmýří by mělo být ve výplni

Pooh je hlavním topným článkem ve spodní bundě. Je to on, kdo je zodpovědný za to, že se budete cítit pohodlně v bundě, dokonce i v mrazivém zimním počasí. Pro izolaci výrobku je spodní část doplněna peřím v různých proporcích.

Poměr dolů a peří je uveden na štítku každého jednotlivého obalu. Minimální hodnota je 50 až 50. Tento poměr dolů k peří je přijatelný v lehkých sakách, navržených buď pro mimosezónní nebo pro nošení v zemích s teplým podnebím. Pro chladné zimy, vybrat dolů bundy, ve kterých nejméně 75 procent chmýří ve složení výplně. Takové modely jsou dražší, ale prostě vás nenechají zmrazit.

Oddychy s plnivy s příměsemi vypadají mnohem levněji. Ve složení vrstvy takového spodního pláště může existovat ohniště nebo syntetický zimník. Takové bundy jsou chladnější než jejich drahé protějšky, protože pouze vysoce kvalitní chmýří je schopno zajistit potřebné vlastnosti ohřevu.

Kvalita stehu

Jedním z nejdůležitějších ukazatelů kvality výrobku je stav stehu. Šev by měl být hladký, bez vyčnívajících nití. V celém produktu musí být šev vyroben se stejným závitem. Podélné linie jsou dalším dobrým doplňkem vaší bundy, protože chrání výplň před poklesem, což znamená, že prodlužuje dobu nošení.

Tkanina a doplňky

Horní vrstva spodního pláště je zpravidla vyrobena ze syntetického materiálu odolného vůči srážení. Taková tkanina je vybrána primárně k ochraně plniva před vlhkostí, protože když se navlhčí, vrhá se do hrudek. Nejčastěji se návrháři rozhodnou pro trvanlivý nylon nebo polyester, o něco méně si vyberou bavlnu.

Bundy s horní vrstvou bavlny jsou ošetřeny speciálními prostředky, díky nimž je výrobek vodotěsný. Významnou nevýhodou takovéto spodní bundy je však to, že po umytí ztratí své ochranné vlastnosti. Bavlna se navíc rychleji opotřebovává než syntetické tkaniny.

Kromě klasických možností, návrháři nabízejí muži a něco více originálního. Tkanina s efektem světelného lesku nebo umělé kůže se také používá k úpravě bund. Takové výrobky vypadají neobvykle a upírají oko.

Příslušenství, které produkt doplňuje, by mělo být také stylové a odolné. Vyberte si bundu s promyšleným designem, protože model s plastovými knoflíky nebo zaseknutý zip okamžitě poškodí váš obraz. Všechny upevňovací prvky, primární i sekundární na kapsách, by měly být snadno rozepnutelné a upevnitelné. Pokud zvolíte model s tlačítky, ujistěte se, že jsou stejné velikosti a čisté.

Mnoho značek používá značkové kování s logem výrobce na spony nebo knoflíky.Takové příslušenství vám s největší pravděpodobností poslouží déle.

Lehké pánské spodní bundy - to je skvělá volba pro zimní oblečení, které je vhodné pro klimatické podmínky naší země. Vyberte si krátkou bundu pro lyžování, model připomínající park pro každodenní procházku, nebo rozšířenou verzi pro outdoorové aktivity. Hlavní věc je, že příští zimu byste měli být v teple a pohodlí ve své nové bundě!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky