Bomber Jacket

Bomber Jacket

Moderní módy a módy dnes mohou být překvapeni pouze originálními modely věcí, a to platí nejen pro večerní šaty, ale i každodenní, zejména svrchní oděvy. To je důvod, proč se každý návrhář sezóny snaží do svých vlastních výtvorů dostat maximum duše a kreativity. Zároveň však každý z nich chápe, že kreativita by se neměla stát překážkou praktičnosti, a proto se snaží kombinovat podnikání s potěšením.

Je těžké najít praktičtější a jednodušší šatní skříňku než bundu, ale v této sezóně se návrháři rozhodli mírně zředit znatelnou jednoduchost modelu. Bunda dolů - bunda bombardéru bude skutečným darem pro ty, kteří milují mimořádné oblečení a nechtějí se s nimi pohodlně podílet.

Vlastnosti a výhody

Sklopná bunda - bombardovací bunda je jednoduchá krátká bunda sportovního střihu, kterou lze nosit v zimním období, kvalitní izolační podšívku. Mnozí se domnívají, že zkrácená délka není pro chladné období příliš vhodná, ale v případě bundy bombardéru byste se o ni neměli starat.

Faktem je, že takový model bundy je vždy doplněn pletenými elastickými pásy na manžetách a baru, což zabraňuje pronikání studeného vzduchu pod oděv. Stejná izolace, pokud je dobrá, dokonale udržuje optimální tělesnou teplotu a pokud je model doplněn fleecovou podšívkou, pak oděv také odstraňuje přebytečnou vlhkost. Ano, a hluboká kapuce, která je nedílnou součástí každé moderní spodní bundy, ovlivňuje izolační vlastnosti modelu.

Populární modely

Pro šití dolů-polstrované bundy - bombardéry je nyní módní používat nejen polyester, ale také nylon v kombinaci s kůží. Prošívaná textura je také velmi populární, stejně jako kožešiny. Designéři rádi zdobí obojky a kapuci lemují originálními vložkami. Ale v barvě ekvivalentní modely bombardérů žen a mužů se mohou výrazně lišit.

Ženy

V této sezoně návrháři doporučují dívkám stručně zapomenout na nudnou monotónnost a vybrat si modely spodních bund s originálními vzory a potisky. Který vzor zvolit, je zcela závislý na přání. V módních sbírkách jsou pruhované a hráškové, květinové a geometrické a zvířecí a avantgardní.

Nejživější a pestrobarevnější - růžová, modrá, oranžová, fialová, modrá, červená a tak dále jsou uznávány jako módní odstíny.

Muži

Mužské modely spodních polstrovaných kabátů byly vždy přísnější a stručnější. Absence zbytečných detailů a dekoračních prvků, nejvíce omezených barev - to jsou hlavní rysy módních potahů pro muže dnes. Originalita obrazu může dát modelu, který je odlišný kůže textury, ale dobře, hlavní rys je omezení.

Jak si vybrat

  • Když si vyberete vhodný model sako, stojí za to zvážit, že navzdory vizuálnímu přizpůsobení střihu by bunda dolů neměla omezovat pohyb. Je tedy lepší zvolit model, který bude o něco větší než je nutné, ale bude plnit hlavní funkci - zahřívat se v zimě.
  • Zvláštní pozornost je třeba věnovat izolaci. Pokud chcete, aby se sako opravdu zahřálo, vyberte si model obsahující péřové a vodní ptactvo a ne levné syntetické materiály.
  • Kožešinový lem na límci bude také mnohem teplejší, pokud je přirozený.
  • V první řadě je třeba věnovat pozornost kvalitě krejčovství a doplňků.

Co na sebe

Kombinujte bundu - odborníci na bombardovací módu radí s každodenními prvky skříně.

  • Ty mohou být klasické džíny nebo těsné kalhoty, stejně jako mikiny, svetry, roláky a svetry.
  • Boty si můžete vybrat a zaměřit se na sezónu.Tenisky nebo tenisky jsou vhodné na teplou dobu a boty nebo boty na zimu.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky