Italské spodní bundy ADD

Italské spodní bundy ADD

Ne každá značka evropského oblečení se může pochlubit opravdu teplými a kvalitními výrobky pro chladné počasí. Italské bundy ADD down dokázaly spojit kvalitu, styl a praktičnost vhodné pro naše drsné povětrnostní podmínky.

Zakladatelem značky se stal Giovanni Kikko (aka John Grain), který se věnuje vývoji originálních modelů svrchních oděvů pro muže a ženy.

Výhody

Značka je známá svými teplými, ale lehkými bundami. Sortiment představuje různé druhy oděvů: od demi sezóny až po dlouhé zimní kabáty. Pro výrobu speciální technologie, která nastavuje vysokou kvalitu výrobků.

Při tvorbě sbírek se berou v úvahu tři kritéria - výrobek musí být teplý, beztížný a musí splňovat módní trendy. Kupující nemusí volit mezi vzhledem a praktičností - výrobek splňuje všechny parametry najednou.

Často cvičil kombinaci různých materiálů: kožešiny, nylonu, úpletu, viskózy, vytvořit unikátní modely.

Husí kůže, která funguje jako ohřívač, nevychází při nošení a při mytí, díky speciální hladké linii. Není shromažďován v hrudkách, protože je umístěn uvnitř výrobku v malých speciálních sáčcích.

Vlastnosti

Díky jedinečné výrobní technologii a specifickému řezu svrchních oděvů se výrobky značky stávají zvláštními na pozadí podobných možností.

Lehká bunda, vzduch. Hmotnost kompletního produktu na dospělého je asi 400 gramů. To je výrazná výhoda pro zimu, kdy se maska ​​oblečení stává opravdu těžkou.

Jakýkoliv styl oděvu ADD ideálně sedí na ženské postavě díky svému řezu. K tomu použijte údaje získané ve studiích anatomie a typologie tvarů těla. Zdá se, že každá jednotlivá bunda sešitá na zakázku.

Plně promyšlené detaily se stávají nejen ozdobou věci, ale i praktickým a praktickým atributem. Kapota je vždy odnímatelná a pro pás jsou smyčky, i když je štítek zasunut do speciální díry.

Barevná paleta produktů zahrnuje klasické černé, béžové a veselé světlé barvy. Svítící nylonové tkaniny v zataženém podzimu a ponuré zimě dávají kvetoucí vzhled obrazu.

V roce 2012 byl vyvinut online kontrolní systém, který vám umožní určit pravost značky.

Nevýhody

Není snadné najít nedostatky ve výrobcích značky ADD. Věci splňují všechny požadavky náročného kupujícího, zůstávají lehké se schopností chránit před prudkými studenými záblesky spolu s kožichy a kožichy.

V současné době je v Číně založena výroba ADD svrchních oděvů, aby byly dostupné kvalitní výrobky pro širší okruh spotřebitelů. Ale nápis na štítku "Made in China" by neměl být příliš děsivý, protože výroba probíhá v systému přísné kontroly kvality.

Značkové výrobky patří do elitní třídy, takže ceny mohou "kousnout". Zimní dámská nebo pánská spodní bunda bude stát kolem 40 000, a možnost demi sezóny - asi 25 000. Po vyčerpání paušální částky na kvalitním artiklu se však nemusíte obávat, že se stane nepoužitelnou v příští sezóně.

Někdo se může zdát frivolní a nedůstojný svrchní oděv z nylonu. Obyčejné dolů bundy jsou populární mezi masy lidí kvůli jejich dostupnosti a praktičnosti. Ale nosit kvalitní, lehkou bundu nebo objemný kožich a kožich je osobní záležitostí pro každého člověka.

Recenze

Jakmile si zakoupíte produkty značky ADD, snadno se z nich stanete stálým fanouškem.Bundy, bundy, vesty a kabáty skutečně splňují všechny vlastnosti, které výrobce tvrdí.

Zimní bunda je opravdu lehká a beztížná, při vynikající práci s ochranou proti chladu a větru.

Po zakoupení svého oblíbeného modelu přes internet se nemusíte obávat, že bunda nebude na obrázku sedět podle očekávání. Pečlivě navržené styly sestřelených kabátů sednou jako rukavice, hlavní věcí není ztrácet peníze s velikostí.

Modely zimních a demi-sezonních bund se vyznačují originálním střihem nebo zbarvením, aby bylo možné zdůraznit jejich individualitu, stát se jedničkou v šatníku těch nejnáročnějších módy.

Přehled nejnovějších sbírek

Pro muže

Originální řešení je oříznutý kabát, kde se vlna, polyester a dolů, kombinují a doplňují, proměňují ve stylovou, oficiální věc pro obchodníka.

Popularita prodloužených pánských sako roste. Dokonale chrání před větrem a sněhem a zároveň zůstává pohodlný, pohodlný a stylový. Tyto možnosti jsou ideální pro každodenní nošení. Detaily v podobě kapuce, šňůrky, náplasti kapsy bude vhodnou výzdobou bundy a praktickým doplňkem.

Světlé a třpytivé barvy svrchních oděvů nejsou pro muže cizí. Lesklá lakovaná nebo duhově stříbrná bunda osloví sebevědomého mladého muže.

Drahé, ale elegantní rozhodnutí - kožený polstrovaný kabát. Měkký, lehký a teplý, vypadá jako soběstačný, vážný a podnikatel.

Pro ženy

Modely zimního kabátu s klasickým stylem se vyznačují perleťovými, lesklými a lakovanými barvami. Typické montované pláště nevypadají matně a matně. Svítí, třpytí se v mrazivém vzduchu a dávají náladu na dovolenou.

Populární modely bund s rozšířeným lemem v lemu. Krásná stylová volba pro odvážné milovníky zdůraznit jejich ženskost, při zachování individuality.

Zajímavým řešením jako demi sezóny je krátká nylonová bunda, zdobená originálním povrchem. V kombinaci s chic kožešinou, tento model bude skutečný nález pro elegantní ženu, která se používá vypadat co nejlépe za každého počasí.

Neobvyklé barevné kombinace a kombinace různých materiálů zůstávají relevantní technikou pro návrh modelů pro nadcházející sezónu. Navzdory odvážným rozhodnutím designérů si bundy udržují modernost a význam pro každodenní nošení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky