Šaty s tulipánem sukně - duch přírody

Šaty s tulipánem sukně - duch přírody

Jaký prvek ženského šatníku v ideálním případě zdůrazňuje křehkost silueta bez ohledu na pleť? Šaty se sukní-tulipán - duch přírody a skutečný nález pro ty, kteří chtějí vypadat žensky.

Střih sukně těchto šatů je velmi neobvyklý: v pase je poměrně úzký, v bocích se rozšiřuje a blíže k lemu se zužuje. Vizuálně připomíná obrácený pupen tulipánu, odkud jméno pochází. Navzdory tomu, že styl šatů, nebo spíše jeho sukně, byl vynalezen Francouzi před více než 50 lety, je stále populární, a to díky specifikům střihu.

Vlastnosti

Zvláštním rysem oblečení - tulipán je v jeho vynikající dno. Aby se sukni dodal objem, tkanina v pase se shromáždí sestavením, orámováním ozdobných detailů a prvků, na bocích se přišijí další vrstvy lehké tkaniny. Většina modelů má díky vlastnostem řezu lem ve tvaru písmene V. Horní část šatů může být zcela odlišná, stejně jako délka.

K obleku

Svým vzhledem ztělesňují šaty z tulipánů čistotu jara, proto se doporučuje nosit ji výhradně mladým a mladým dívkám. Pokud jde o vlastnosti obrázku, vejde se téměř všechno:

  1. Pokud má dívka dostatečně široká ramena, sukně dodá objem do kyčlí a proporciální siluetu.
  2. Dívky s hruškovým typem budou schopny přiblížit svou siluetu k přesýpacím hodinám, pokud si vyberou model s volumetrickými rukávy nebo volánky ve výstřihu.
  3. Příliš štíhlé dívky udělají malou nevýhodu velkou výhodu, pokud si vyberou model šatů s výstřihem do V.

Ale komu by se takový styl měl určitě vyhnout, jsou dívky příliš krátké. Takové šaty vizuálně „rozbijí“ siluetu na části a zkrátí nohy. Jedinou spásou v tomto případě mohou být boty s podpatky nebo bodce.

Mnozí se domnívají, že tulipánové šaty nejsou vhodné pro holčičky s ladným, ale to není úplně pravda. Zvažte několik tipů.

Plné

Ideálním modelem pro dívky s vynikajícími tvary je oblékání tulipánů. Nejlepší ze všeho je, že takové oblečení bude vypadat s vysokými podpatky. Doporučuje se zvolit kopie takových šatů s dlouhými rukávy a středně dlouhými rukávy. Nezapomeňte také na výběr pasového kontrastního pásu. Ale pokud má dívka příliš znatelné bříško, tento model by měl být opuštěn, jinak by účinek „tulipánu“ jednoduše zmizel.

Módní trendy

Klasické tulipánové šaty se vyznačují výhradně sukní, ale v poslední době módní návrháři začali doplňovat i horní část s originálními prvky. Módní nyní jsou šaty se sukní, stejně jako elegantní korzet bez popruhu.

Modely

Kromě nejoblíbenějších modelů s vůní a výstřihem ve tvaru písmene V se vyskytují i ​​šaty - tulipán s obdélníkovým kulatým kulatým oválným výstřihem. Obě šaty s dlouhými rukávy a popruhy jsou považovány za módní. Tam jsou také modely s volánky na ramenou, stejně jako úzké rukávy a obláčky. Modely s postranními kapsami jsou velmi populární, protože umožňují přidat objem do kyčlí.

Materiály

Letní modely tulipánových šatů pro každodenní nošení jsou šity z bavlny, chintzu a šifonu. Pro přizpůsobení více zahřátých kopií použijte hustý úplet a vlnu. Chcete-li dát více slavnostní vzhled vedle můžete použít satén, samet, hedvábí a další.

Délka

Dívky středního a malého vzrůstu si vybírají tulipánové šaty.Šaty se sukní těsně pod kolenem vypadají skvěle na vysokých dívkách. Dlouhé šaty se obvykle dostanou do středu kotníků a používají se jako večerní šaty.

Barvy a výtisky

Černý model tulipánových šatů je ideální jak pro kancelářský styl, tak pro večerní nošení, i když v druhém případě by měl být doplněn o dekorativní prvky jako krajky, flitry apod. Modely modrých šatů mohou být různých odstínů, ale vždy vypadají elegantně . Bílý Tulipán šaty vypadá tak slavnostní, že je často nosí na svatbě. Béžový Tulipán šaty jsou synonymem každodenního života a jednoduchosti, a červená je romantika a slavnost.

Co na sebe

Nejlepší doplněk k šaty-tulipán jsou doplňky. Pro modely s výstřihem do V, masivní brože a šátky na krk jsou perfektní, a pro obdélníkové, oválné a kulaté elegantní řetězy s přívěsky. Pásy by také měly být vybrány správně. Pokud máte poměrně tenký pas, zvolte široký pás, a pokud ne - úzký. Jako tašku je lepší zvolit elegantní řetízek nebo kabelku na řetízku.

O botách s vysokým podpatkem už bylo řečeno, ale všimněte si, že čím déle jsou šaty, tím širší a vyšší by měla být pata. U modelů střední délky je lepší zvolit boty s podpatky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky