Šaty s otevřenými rameny - trend 2019

Šaty s otevřenými rameny - trend 2019

Vlastnosti

Tyto šaty jsou základním atributem všech ženských stylů - romantického, boho, nového vzhledu atd. Je znám již dlouhou dobu - podobný styl se nosil všude v 18. a 19. století, zejména když se jednalo o plesy a palácové recepce. Po jeho triumfálním vystoupení ve sbírkách metr vysoké módy Christian Dior a Cristobal Balenciag se šaty staly časem jen atributem večerních šatů a „červeného koberce“, ale letos začínají designéři představovat svůj vzhled do každodenního vzhledu.

Jak si vybrat

Výběr oblečení podobného stylu je nutné vzít v úvahu zvláštnosti vaší postavy. U dívek s širokými rameny to není vhodné, protože tuto část těla vizuálně zvyšuje ještě více. Naopak, pro majitele úzkých ramen a zejména typu postavy "hruška" by takové šaty byly vynikajícím nálezem. Současně u dívek s nízkými a plnohodnotnými dívkami může dělat medvědí službu, což vytváří „barrel“ efekt (v tomto případě se doporučuje zvolit modely s rukávy a malým výstřihem).

Kromě toho má tento oděv další efekt - vizuálně prodlužuje krk a přitahuje pozornost. V přítomnosti kožních nedokonalostí souvisejících s věkem to však může mít negativní vliv, takže stojí za to zvážit tyto individuální charakteristiky.

Populární styly a modely

S volánky

Šaty s kudrlinkami pod ramenní linií jsou jedním z nejmodernějších modelů. Vyznačuje se sofistikovaností, hravostí a absolutní ženskost. Čím déle jsou šaty, tím výraznější jsou asociace s „Turgenevovou dámou“. Posílení tohoto efektu pomůže vlasům položeným ve velkých kudrlinkách, které budou opakovat křivky raketoplánu.

Na gumičce

Tento nadčasový model může být výbornou volbou pro boho styl - zvláště pokud ho přidáte s doplňky z kůže a semiše. Verze oblečení bez rukávů vám také umožní ozdobit se různými náramky a cetky (přebytek boho je jen vítán!) A šaty s oříznutou sukní budou dokonale kombinovány s kovbojskými botami.

Existuje mnoho podobných šatů, například od oblíbené asijské značky Artka, v jejíchž obchodech si můžete také koupit vhodné boty a džíny. Ty jsou také kombinovány s šifonovými šaty podobného stylu, například khaki.

S rukávy

Modely šatů s rukávy vypadají velmi elegantně - zejména pokud je výstřih dostatečně hluboký. Volba malého výstřihu zároveň umožní ženě ve věku dosáhnout žádoucího efektu, aniž by zdůraznila nedostatky související s věkem na krku a hrudníku. Modely s dlouhými rukávy v této sezoně představily Dolce & Gabbana, Barbara Casasola, atd.

Přímo

Přímé šaty jsou výborným řešením pro silné ženy, stejně jako pro figurky typu „jablko“, jejichž pas je přirozeně slabý a na prvním místě přidává větší váhu.

Nevyberete model nad kolenem - jsou vhodnější šaty na podlaze, které obraz vizuálně prodlouží.

Zdarma

Tyto modely vytvářejí opravdu romantický obraz. Bude vypadat dobře na rande a dokáže otočit hlavu. Nezapomeňte ale vzít v úvahu vaše přirozené formy a typy barev - krajkové šaty v jemných růžových tónech vás nebudou dokonale sofistikované a romantické, pokud kontrastují s vaším „dramatickým“ vzhledem a bohatou přírodní barvou. V tomto případě naopak riskujete, že budete vypadat směšně. Kromě toho, takové šaty mohou vypadat velmi frivolní na ženu ve věku.

Montáž

Přizpůsobivý model šatů s otevřenými rameny je tradiční večerní šaty.To je docela univerzální, nicméně, to je nejvhodnější pro Kibby typy: divadelní romantický, romantický, měkký dramatický a dramatický. Zástupci „přírodních“ typů by se měli těmto modelům lépe vyhnout a upřednostnit ty svobodnější.

S popruhy

Šaty s holými rameny a popruhy, propletené nebo vázané za krkem - velmi statečný model. Nicméně, ona je správně trend sezóny, protože tento outfit vypadá velmi stylový a moderní. Ale holky se širokými rameny by se měly vyvarovat takového stylu - ze všech možností na šaty s otevřenými rameny, jasně zdůrazní ramena.

Zároveň svislá rovnováha symetrie, která je dosažena bez ramínek, umožňuje použití takových šatů pro téměř všechny typy.

Na jednom rameni

Další nestandardní forma takového oblečení je model s jedním otevřeným ramenem. To může být dar z nebes pro ty, které příroda dala široká ramena a učinil tradiční oblečení možnosti nepřístupné. Tato sezóna patřila mezi první ve sbírce značek jako Gianfranco Ferre, Calvin Klein, Michael Kors, Lanvin atd.

Délka

Dlouho

Dlouhé šaty - klasické večerní šaty a styl s otevřenými rameny dodají vašemu obrazu ještě více regality a ženskosti.

Dlouhé a velmi volné šaty nestojí za to, aby měly holky krátké postavy, i když je to krásná letní volba. Ve vašem případě je lepší dávat modely střední délky nebo se zúženou sukní na podlahu (jako večerní možnost), která vizuálně prodlužuje nohy.

Midi

Modely střední délky vypadají obzvláště dobře na zástupcích typu gamin a majitelích „obdélníkového“ obrázku.

Můžeme říci, že tato délka je univerzální, takže pro ostatní typy bude také na místě. Hlavní věc, nezapomeňte věnovat pozornost detailům řezu a snažit se zajistit, aby zdůrazňovali své silné stránky a odvrátili pozornost od nedostatků.

Krátké

Délka šaty nad kolenem je perfektní jako každodenní. Kromě toho lze použít jako tuniku a kombinovat s džíny nebo kalhoty s rovným a vybaveným střihem.

Nejběžnější verze tohoto oblečení - model s rovným střihem.

Skutečné barvy

Černá

S lehkou rukou designérů, černá už dávno přesáhla smuteční šaty, stávat se standardem elegance a stylu. Nicméně, nezapomeňte, že pro "jarní" a "podzimní" barvy, on, stejně jako bílá, nemusí být nejlepším řešením. Ale stojí za zmínku, že pláště vhodnějšího stínu v tomto případě zachrání situaci, zejména proto, že černou barvu lze snadno kombinovat s ostatními. Pro větší efekt nezapomeňte vyzvednout boty, aby odpovídaly mysu a vyberte si spojku stejné barvy, nebo aby byl obraz nápadnější přidáním dalších odstínů.

Červená

Červená barva je spojena s vášní a smyslností, takže modely s otevřenými rameny v takových barvách jsou volbou velmi statečných žen. Pokud nechcete vypadat příliš agresivně (zejména v případě, že volba padla na jasně červené šaty na podlaze), pak nezapomeňte přidat obrázek s příslušenstvím, které vyvažuje chytrost červené. To může být módní odstíny současné sezóny - riverside, sharkskin, teplé taupe, nebo hrnčířský jíl nebo jejich ekvivalenty.

Modrá

Pokud chcete vypadat stylově a módní, vyberte si modré šaty z tlumených odstínů. Zvláště pečlivě stojí za to si vybrat takové šaty pro dívky s opálenou nebo opálenou kůží - jasně modrá dodá velmi silný kontrast a musí být „ztlumena“ s příslušenstvím neutrálních barev.

Žlutá

Možnost žluté barvy je jednou z nejmódnějších v této sezoně. Vzpomeňte si na Belle z kresby "Kráska a zvíře"? Tato barva vás změní na skutečnou princeznu a udělá hvězdu jakékoli strany! Zvláště výhodné bude sledovat takové žluté šaty na dívce s tmavou pletí nebo majitelem „podzimní“ barvy.

Modrá

V této sezoně mají všechny módní odstíny sklon k "šedé".To je však činí velmi všestrannými a vhodnými i pro ty typy barev, u nichž jsou chladné barvy přísně kontraindikovány.

Růžová

Ze všech odstínů růžové v této sezóně, nejoblíbenější jsou světle růžové a světlé cyklámen. Při výběru mezi nimi zvažte, jakou náladu by měla vaše cibule přenášet. Cyclamen se stane hymnou vaší světlé a kreativní povahy a něžnost odstínu okvětních lístků růží zdůrazní něhu, citlivost a mládež.

Zelená

Zelená barva je neúnavná klasika. Jeho různé odstíny jsou vhodné vždy a všude (s výjimkou přísného oblékání, samozřejmě). Proto si můžete bezpečně vybrat ten, který vám vyhovuje, s ohledem na osobní preference a typ barev. V doporučeních všech typů barev se vyskytují různé variace zelené barvy s teplými a studenými tóny.

Pruhované

Šaty s holými rameny v jasné (zejména černé a bílé) proužek - pozdravy z 80. let! Podobný plášť šaty s boty na boty a malou kabelku vytvoří obraz, který nebude bez povšimnutí. Je ideální pro stylizovanou párty nebo jako letní oblečení, ke kterému můžete také přidat čepici a sluneční brýle se širokým lemem v klasickém černém rámečku. Moderní brýle jsou také vhodné, ale vyhnout se úzkým a kulatým brýlím - budou prostě ztraceny na pozadí takové sady.

Tkaniny

Přivažený

Šaty jakýkoliv styl se spoustou krajky vyžaduje pečlivý výběr. To může dát ženskost a romantiku k obrazu, nicméně to dopadá být groteskní a “loutková”, jestliže osobní charakteristiky nejsou vzaty v úvahu. Tyto šaty se nedoporučují pro ženy ve věku - takže riskujete, že vytvoříte efekt "umělého omlazení", který z vás udělá komiks

Bavlna

Bavlna je vynikající volbou pro letní a teplé země, protože je to přírodní materiál, který je pokožkou vnímán lépe než mnoho syntetických analogů. Kromě toho budou bavlněné šaty skvělým řešením pro ty, kteří si vzhledem k věku nebo osobním preferencím nemohou dovolit krajky.

Šifon

Šifon - lehká, průsvitná tkanina - bude váš vzhled lehký a vzdušný měkký. Nicméně, pokud jste vlastníkem více zdrženlivý nebo dokonce tvrdý druh, vynikající doplněk k obrázku bude šifon mys nebo šál, který bude nejlépe zdůraznit svou individualitu.

Pletené

Pletené oblečení je nejčastěji ušité těsně přiléhajícími modely, takže, jak bylo uvedeno výše, tato volba nebude dobrou volbou pro každého. A rozhodně to nebude večerní šaty - pletařka nedává vašemu obrazu nezbytnou eleganci. Ale pro každodenní život takové šaty ze střední a mini délky budou dobrou volbou, zejména proto, že je docela univerzální.

Co a jak se nosí

Příslušenství a dekorace

Šaty s holými rameny je styl, na který je velmi těžké najít správné šperky na krku. Ale zároveň vám to umožňuje úplně se jich vzdát. Případně můžete obraz doplnit masivními náušnicemi, různými náramky a kloboukem se širokými lemy, které nezanechají ve vašem luku pocit prázdnoty.

Důležitým doplňkem k oblečení v tomto případě je plášť nebo šátek z lehké tkaniny. Může to být nejen krásný doplněk, který harmonicky zapadá do tohoto stylu, ale také druh spasení pro majitele širokých ramen.

Jaký účes udělat

S tímto stylem, dlouhé, volné vlasy vypadá skvěle (obzvláště když, podle typologie Kibby, jste přirozený, měkký přírodní nebo nádherný přírodní).

Všechny ostatní typy budou více sebrané vlasy účes s krásným vlásenka nebo elegantní klobouk (ve večerní verzi je docela vhodné malý závoj).

Slavnostní a elegantní obrazy

Šaty vyrobené z lehké tkaniny s vůní na živůtku jsou možná nejvíce ženskou verzí tohoto vzhledu. Doplňte ji o perlové nebo akvamarínové šperky - a přeměníte se na mořskou pannu.Nebo jej doplňte masivním náhrdelníkem s květinovým vzorem - a je zaručeno srovnání s krásnou lesní vílou. To bude vhodné jako shromážděný účes s jasným vlásenka a volné vlasy. Můžete také odstranit zpět a bodnout pouze část vlasů, otevření obličeje.

Šaty ve stejnou dobu s otevřenými rameny a otevřenými zády jsou skvělou volbou pro večerní šaty. Mějte však na paměti, že takový obraz bude vypadat velmi vzdorně a vybere si šaty příliš „křiklavé“ barvy, které budou zbytečné. Je lepší ho doplnit chytlavými náušnicemi a náramky s kameny.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky