Krásné šaty

Krásné šaty

Moderní ženy módy se stále více vracejí do šatů, a ve skutečnosti více nedávno v naší zemi, nejoblíbenější oblečení mezi ženami byly kalhoty nebo džíny. Jedním z nejvíce win-win možností, které by bylo vhodné v téměř každé situaci, je krásné tužkové šaty.

Vlastnosti

Protože se tento styl narodil v poválečném období, jeho nejvýznamnějším rysem je stručnost. Šaty, ve své klasické podobě, by měly odpovídat postavě, měly mělký výstřih a bez rukávů. Délka, obvykle kolena, se sukní zužuje dolů.

K obleku

To je případ, který jde naprosto na všechny, hlavní je vědět, na co se zaměřit. Štíhlé dívky si mohou vybrat šaty, pokud je postava velmi křehká, je lepší zůstat na tkanině pevněji. Délka kolene je vhodná pro vysokou ženu, na miniaturní ženu bude kratší verze vypadat lépe. Dámy s ladovkou snadno najdou své šaty na tužky, protože díky stylu pomohou skrýt některé nedostatky. Nedostatek švu na opasku, vizuálně rozšíří postavu a hustá tkanina v pase ji učiní harmoničtější. Krásná prsa, která mají často plné dívky, budou dostatečně zdůrazněna.

Krásné modely a styly

Oblečení tužky již dávno přesáhlo svůj původní styl. A přestože klíčové body zůstávají nezměněny, hlavně silueta, objevují se mnohé nové detaily a nuance.

Obrovská rozmanitost střihů se již dlouho neomezuje na loď. To může být výstřih do V, prázdný stojací límec nebo hluboký výstřih. Původní střihy abstraktního geometrického tvaru, s mnoha ostrými rohy, vstoupily do módy. Vrchol šatů lze vyrobit i ve stylu gangu. Krásný střih na zadní straně obléká šaty do večerního oblečení.

Klasickou délku, těsně pod kolenem, doplňuje mini a maxi. Po přidání nadýchané sukně k obvyklé, a přišití na úrovni kolen, návrháři vynalezli nový styl: šaty z mořské panny.

Kromě obvyklých šatů bez rukávů existují zimní modely. Mají dlouhé rukávy, vysoký límec a teplou látku. K dispozici jsou krátké a 3/4 rukávy, rukávy s flounce nebo manžety. Obrovské množství dalších prvků může ozdobit moderní tužkové šaty. Jedná se o kapsy nad hlavou a svary, další záhyby, manžety, límce, velká a malá tlačítka, zipy. Neexistuje prakticky žádná hranice představivosti návrhářů.

Šaty s ošuntělý

Tento model by měl být věnován zvláštní pozornost, protože se objevil relativně nedávno, ale téměř okamžitě se stal trendem. Baška je široká límec, která se podobá minisukni. Je šitá na šaty na pasu. Tento prvek se stal obzvláště populárním v šatech, spíše elegantních, ale také v každodenních modelech dívky, která se snaží být ve výšce módy, nejsou zanedbávány. Stojí za to připomenout, že Basque dává objem boků, takže se vejdou štíhlé vysoké dívky. Pro majitele krátkého vzrůstu je lepší tento styl odmítnout, protože sníží již krátkou postavu na polovinu. Úzké boky, baskičtina zdobí a dodávají jim potřebný objem a ženskost.

Populární barvy

Ve třicátých letech minulého století, kdy se z důvodu nedostatku zrodily tužkové šaty, bylo to omezené, často tmavé, barevné. S rozvojem módního průmyslu se spektrum barev rozšířilo, ale donedávna zůstaly tužkové šaty součástí obchodního šatníku a patřily výhradně klasickému stylu. Byl monotónní a matný.Ale móda diktuje svá vlastní pravidla, zavádí všechny nové prvky do klasiky a transformuje je do různých stylů. Nyní na lávkách můžete vidět nejen jasné barvy, ale také různé výtisky, včetně několika barev najednou, například geometrických nebo květinových.

Černá

Každý zná malé černé šaty od Chanel, může to být i tužkové šaty. Hodí se naprosto k jakékoliv příležitosti. A každá žena by to měla mít. Postava v takových šatech bude vždy vypadat skvěle. Můžete ji nosit v kanceláři přidáním saka nebo šálu na krk. Zároveň je ideální pro párty, a to i s nejpřísnějším oblečením.

Červená

S tímto oblečením si každá dívka může vytvořit svůj vlastní obraz a určitě bude sexy. Majitelé bílých červených šatů vám pomohou vypadat velmi elegantně, aby se stali hollywoodskou divou, pokud použijete jasnou rtěnku. Ale na tmavé pleti bude vypadat skvěle.

Červená barva je vhodná pouze pro zvláštní příležitosti. Je jasný a samozřejmě červená žena přitahuje pohledy ostatních. V těchto šatech můžete jít na oslavu nebo do divadla. V určitém termínu bude také nezbytné.

Modrá

Modrá barva, jedna z nejkrásnějších, je elegantní a hluboká. Vhodné i pro speciální příležitosti, spíše než pro každý den. Modrá jde velmi dobře s černou, musíte si to pamatovat při výběru příslušenství.

Béžová

Takové šaty jako čistý list. To může být doplněno velkým množstvím věcí. Současně při výběru barev může být prakticky žádný limit. Můžete nosit různé šátky a šály, blejzry jakékoli barvy a stylu, oblíbené šperky.

Kromě toho, že je kombinuje s punčochami nebo punčochami, bude možné vypadat výš a štíhleji.

Zelená

Tady bude hodně záležet na stínu. Tlumené, mokré odstíny jsou vhodné pro práci i každodenní život. Světlé smaragdově lesklé látky - to je večerní verze, dokonale v kombinaci se zlatými šperky.

Růžová

Oblíbená barva všech malých princezen. Růžové šaty budou vhodné pro mladou a štíhlou osobu. Barva je ideální pro léto, krásně zdůrazní opálení. Starší ženy by to měly odmítnout. Alespoň v klasických šatech.

Tkaniny a textury

Konečný výsledek a celkový dojem z toho bude záviset na tkanině, ze které jsou šité konkrétní šaty.

Satén

Absolutně večerní možnost. To může vypadat velmi elegantní a drahé. Je nesmírně důležité, v tomto případě, kvalita tkaniny, musí být velmi vysoká, jinak šaty budou vypadat naopak levné a zbytečné lesk.

Pletené

Ženský a zároveň pohodlný, který o takové věci nesní. V pletené šaty, můžete přijít do práce, a v kavárně s přáteli po. Je důležité si uvědomit, že úplet může ukázat chyby na obrázku, pokud je tenký. Modely tlustého úpletu se naopak projeví jako přetahovací efekt, takže byste je neměli brát, i když je postava zdaleka ideální.

Přivažený

Nejsvatější možnost. Často je v takových šatech vyrobena masově zbarvená podšívka, která vytváří pocit její nepřítomnosti. Výběr takové šaty, musíte věnovat pozornost kvalitě a vzoru samotné krajky. Všechno by mělo vypadat ušlechtilé a elegantní, protože s takovou tkaninou je velmi snadné klouzat do vulgárnosti.

Silná nepružná tkanina

Pomůže to vytvořit jasnou siluetu bez vad. Skryje nedostatky a zdůrazní výhody. Taková tkanina nedovolí, aby se na šaty obléklo méně či více. Zde musí vše přesně odpovídat parametrům. Teprve pak bude dokonale sedět a vypadat dobře.

Délka

Délka šatů je jedním z jeho hlavních parametrů. Záleží na tom, kde bude možné jít, a na koho může být nasazen.

Krátké

Krátké šaty mohou vypadat velmi atraktivně, ale jen na majiteli štíhlých nohou. Po celé délce děvčata preferují jinou délku.S věkem, mini není vždy vhodné, i když nohy umožňují, aby se nosí, musíte být opatrní. Výjimkou může být pláž nebo letní nezávazná procházka.

Pod kolenem

Jedná se o klasickou délku šatů na tužky, je perfektní a je jako každý. A tenké a plné. Vypadá vždy elegantně a sofistikovaně. Tato délka byla původně koncipována. Šaty pod délkou kolena mohou být nasazeny v kanceláři, na obchodním jednání. Zastupování obchodní ženy ji vidí všichni.

Tato délka vám umožní nosit šaty v uvolněnější atmosféře, pokud je styl neutrálnější. To nebrání pohybu ani při chůzi nebo nakupování.

Dlouho

Dlouhá tužka se stala poměrně nedávnou. V této verzi existuje několik stylů. Samozřejmě, že jsou vhodnější pro večerní východy, protože je těžké si představit takové šaty v jiném prostředí.

Co na sebe

Vzhledem k tomu, klasické verze tužky šaty, tyto šaty jsou střední délky, ve kterých nejsou žádné rukávy, měla by být nošena bez punčocháče. Ve špici a zde musí být vše pečlivě zváženo, můžete nosit velmi tenké, téměř nepostřehnutelné punčochové kalhoty nebo punčochy z masa. Barevné a více černé punčochové kalhoty nelze nikdy nosit, pokud jsou ruce otevřené.

Teplé šaty z tlustého úpletu, který má dlouhé rukávy, lze kombinovat s libovolnými punčochami, které odpovídají barvě. Pokud šaty mají výstřih, můžete přidat šátek. S vysokým límcem, můžete nosit šperky, pokud šaty nemá žádné další prvky, hlavní věc je nepřehánět.

Šaty na tužky a pumpy na jehlových podpatcích jsou perfektním vzhledem. Ale v moderní módě, vzhledem k některým proměnám, jsou šaty již přijatelné nosit sandály nebo boty jiných stylů. V tomto případě je pata vyžadována, v každém případě, a bylo by lepší, kdyby byla tenká. S podzimními šaty kombinovat kotníkové boty, neměly by být hrubý a co nejotevřenější. Je také zapotřebí pata.

Stylové obrázky

Oděvní tužky mohou být prezentovány v různých variantách, takže je možné vybrat si obrázek tak, aby byl stylový, módní, krásný a individuální.

Světlý a elegantní set může být tvořen přidáním černých klasických bot do červených šatů, černého kabátu těsně pod kolenem a doplňků stejné barvy: hodinky, opasky, sluneční brýle.

Béžový obchodní vzhled může být zastíněn hnědým páskem a brýlemi s tmavším lemem. Béžové bodce a velká půlkruhová taška s pevným rámem mohou být doplněny dlouhými náušnicemi a velkým prstencem.

Krásné šedé šaty s krajkovými vložkami, doplněné stříbrnými velkými náušnicemi ve stylu vintage a spojkou vytvoří elegantní večerní vzhled. Poslední dotek - stříbrné sandály s tenkým páskem na vysokém tenkém patu.

Zbrusu nový 2016

Módní návrháři, stejně jako předtím, souhlasí s tím, že délka tužkových šatů by měla být těsně pod kolenem, ale existují výjimky. Například, Carven povolený a krátké modely.

K dnešnímu dni by měly být šaty na tužky uzavřeny co nejvíce, neměly by mít velké řezy. S takovým přístupem souhlasí Boss a Dolce & Gabbana.

Různé obojky, které zdobí šaty se staly nápadité módní předměty na výstavách takových slavných domů jako Valentino, Christian Dior, Chanel, a mnoho dalších.

Známý kancelářský styl Louis Vuitton a Valrntino nabízí kombinaci s moderními detaily.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky