Šaty 2019

Šaty 2019

Plášť šaty několik desetiletí jeho existence často přitahuje pozornost designérů a neopustí ženský šatník kvůli jeho univerzálnosti. V roce 2017 se mezi aktuálními trendy opět řadí šaty. V každém z jeho vystoupení na pódiích demonstruje nové přístupy k obrazu, čerstvá řešení a představivost jeho tvůrce.

Šaty jsou

Šaty jsou úzké šaty midi bez rukávů a límce. Nemá šev na pasu a je to koktejl, večerní nebo ležérní oblečení.

Trochu historie

Šaty byly poprvé vytvořeny v roce 1928 Coco Chanel. V té době jí byly černé šaty asi dva roky staré. Modely byly podobné, ale opláštění mělo užší řez a další linky. Jméno bylo dáno jemu "Chanel Ford". To je jakýsi náznak, že šaty by měly vyhrát slávu ne méně než Ford-T.

První vlna popularity ho přemohla za 30 let, během začátku masové výroby. Model doby se liší od těch, na které jsou ženy zvyklé v moderní době. O dvacet let později navrhl Christian Dior užší verzi. Ženy té doby měly možnost nosit těsně přiléhající šaty, které byly pro chuť zástupců šlechtické společnosti.

Během této doby, 60 let minulého století, se šaty oblékly druhou vlnou popularity. Pokud se dříve šaty-šití šité v černé barvě, nyní se objevil v různých barvách.

K obleku

Tyto šaty si mohou dovolit ženu jakéhokoliv věku a postavy. Ženy s nestandardní postavou, která to bere jako základ obrazu, mohou použít mnoho technik k nápravě nedostatků. Patří mezi ně příslušenství, šperky, další šatní skříně, boty a účes. Modernizované oděvy mohou tyto problémy úspěšně vyřešit sami. Je pouze nutné zvolit správný model oblékání.

Krásné styly a modely

Jakékoliv další detaily z ruky talentovaného návrháře mohou něco změnit. Šaty budou nejen vypadat jinak, ale také vykonávat určité funkce. Některé doplňky jsou univerzální a vyhovují většině žen, jiné pouze pro některé z nich. I když tyto systémy přinášejí značné výhody při řešení problémů s korekcí siluety.

Velká pozornost ženy je přitahována designem krku, přítomností dalších detailů nebo otevřených ploch. Pro práci si žena vybírá možnosti oblečení na šaty, v blízkosti klasického modelu. Jako koktejl možnost - šaty s výřezy nebo otevřené oblasti těla: ramena, záda. Tyto krásné modely šatů získali širokou popularitu.

Basky

Basque získal lásku žen v minulém století, přicházející francouzsky z národních krojů španělských Basků. V moderní době se baskičtina začala aktivně objevovat v šatníku žen, a to od roku 2012, kdy ji módní módy označily za jeden z trendů nových sbírek.

Baška láká svými vlastnostmi. Šaty s baskičtinou činí postavu křehčí, vizuálně redukující pas. Linie siluety se stávají ladnějšími a hladšími. Baška dodá ženám objem s úzkými boky a zakryje bříško nebo nedostatek zaoblených hýždí. Je schopna transformovat nejjednodušší model šatů, přidávat k němu charakter a přitažlivost.

Zpět otevřený

Jedním ze současných způsobů, jak přilákat pozornost a vyniknout mezi ostatními ženami, je nosit šaty s otevřeným hřbetem.Zástupci beau monde používají tuto techniku, demonstrující upřímné oblečení na světských stranách. Živé obrazy vyžadují červený koberec. Proto, celebrity, jejichž postava vám umožní uchýlit se k jakékoli odvážné experimenty, často získat jen takové šaty.

V současné době jsou šaty s otevřenými zády zdobeny kamínky, korálky, flitry a krajky. Zdobené šaty s otevřeným hřbetem vypadají draho, dávají ženě svůdnější vzhled a umožňují Vám co nejširší diverzifikaci modelové řady šatů. Otevřená záda táhne siluetu, takže tyto šaty jsou doporučeny pro ženy s nízkou postavou.

Holé ramena

Mezi šaty s holými rameny lze rozlišit dva běžné styly: šaty gangů a šaty s americkou průlez. Každý z těchto modelů má významné výhody. Gangové šaty pokrývají horní část postavy, odhalují ramena a výstřih. Přitahuje pozornost na ramena, takže pro ženy s postavou typu obráceného trojúhelníku tato verze nebude fungovat. Zobrazeny jsou ženy se stejným typem postavy jako trojúhelník.

Střih šatů s americkou přepážkou lze připevnit nebo uvolnit v hrudi. V obou případech ukazuje ramena. Proto je třeba se vyhnout dívkám se širokými nebo šikmými rameny, takové šaty by se měly vyhnout.

S volánky na ramenou

Šaty s volánky mohou mít několik druhů střihu. Někteří otevřou ramena, jiní mají asymetrický výstřih a jedno rameno otevřené. Na třetím místě jsou umístěny šneky podél švu rukávů nebo krku a ramena jsou zcela zavřená. Všechny tyto modely výrazně zvyšují horní část obrázku a jsou doporučeny pro ženy s úzkými rameny.

S vystřihovanou lodí

Výřez dostal své jméno díky malému, ale širokému tvaru připomínajícímu loď. Rovnoměrně otevírá ramena a vizuálně je zvyšuje. Šaty s takovým střihem mohou vyvážit postavu s širokými boky.

S V-krkem

V-krk může být umístěn na krku přední části oblečení, zádech nebo lemu. Současně nelze použít všechny tři výřezy na jednom oděvu. V-krk na krku šaty může být různých hloubek, ale každý z nich upozorňuje na obličej a klíční kost. Hluboké řezy - k výstřihu.

V-krk má řadu vlastností. Prodlužuje krk, protahuje siluetu, proto se doporučuje pro ženy s krátkým vzrůstem, krátkým krkem, se zaoblenými tvary.

Klasika

Klasický model je navržen tak, aby co nejlépe zdůrazňoval milost, krásu ženského těla. Opakuje tvar přesýpacích hodin, inklinuje k univerzální, dokonalé silueta, aniž by byl rozptylován zbytečnými detaily. Proto model není vybaven rukávy, límcem nebo dalšími švy, kromě rukávů na hrudi.

Délka tohoto modelu dosahuje středu kolena. S takovou délkou a nepřítomností vodorovného švu podél pasu, šaty nesnižují růst ženy a jsou vhodné pro nízké, střední nebo vysoké ženy.

S asymetrickým výstřihem

Asymetrický výstřih na šatech je spojen se svobodou a hravostí. Šaty s asymetrickým výstřihem nevyžadují další ozdoby na krku. Pokud ale odhalí jedno rameno, náramek na rameni na straně otevřené plochy pomůže vyrovnat obraz. Asymmetrie přitahuje pozornost, takže je to další dobré šaty pro ženy s širokými boky.

Špagety a ramínek

Široké a úzké popruhy mají různé vlastnosti. Čím už jsou popruhy, tím širší jsou ramena. Šaty s úzkými popruhy nejsou vhodné pro plné ženy, ženy s tělem mají převrácený trojúhelník a obdélník. Musí si vybrat nejširší popruhy.

Bez ramínek šaty kombinují možnosti šatů s holými rameny a kudrlinky, gang, s americkou průlez. Šaty s otevřenými rameny a tenkými popruhy se zaměřují na horní část obrázku.

S límcem

Existuje několik typů obojků.Nejčastěji se používají šaty: otočný límec, stojací límec, stojací otočný límec. Stand-up límec zavírá a zkracuje krk. Silueta s ním vypadá širší. Stojatý a otočný límec je univerzálnější a je vhodný pro různé typy postav. Nejoblíbenější v poslední době jsou otočné obojky.

Dormantový límec vtipným způsobem může být nazýván školou nebo služkou, ale je to indikátor stylu pro několik sezón. Kontrastní barvy jsou nejoblíbenější v takových šatech, kdy šaty mají tmavou nebo jasnou barvu a límec je bílý. Límec může být vyroben z tlusté tkaniny nebo guipure.

Přímo

Přímý střih je typický pro oděvní pouzdro od okamžiku jeho vzniku. Ve sbírkách roku 2017 je lídrem. Rovné šaty nezdůrazňují pas, ale jsou schopny skrýt vady postav. Jsou pohodlné, protože neomezují pohyb.

Přidáním pásu nebo pásu do tohoto oblečení můžete vytvořit ženskou proporční siluetu. S opaskem se bude lišit od šatů z upraveného střihu s volnějším vrcholem, který opticky zvýší objem hrudníku.

S pachem

Šaty s vůní mohou vytvořit jakoukoliv postavu štíhlejší a ženu - sebevědomější. V-krk, který tvoří, a diagonální linie tvoří křehkou siluetu. Takové šaty si mohou dovolit ženu. Ženy s malými prsy se doporučuje nosit push-up podprsenku pod šaty s vůní.

Každý den

Příležitostné verze šatů jsou plné různých barev a vzorů. Obyčejný, s květy, pruhované nebo kontrolované, s abstraktní nebo geometrické tisky, šaty šaty budou malovat každodenní život a vytvořit náladu při chůzi s rodinou a přáteli.

S kapsami

Šaty s kapsami jsou praktičtější volbou pro každodenní práci. Pro šaty použijte kapsy ve švech, svarové a náplasťové kapsy. Nejběžnější možnost - kapsy ve švech. Jsou neviditelné a nepřidávají objem, na rozdíl od náplasti.

Vysoký pas

Šaty s vysokým pasem pomáhají skrýt jakékoli chyby. Jsou vhodné pro plné ženy, ženy s mírným pasem. Tyto modely šatů jsou schopny protáhnout siluetu, zdůraznit hrudník, skrýt bříško. Šaty pouzdra s vysokým pasem mají volnější střih pod prsy, aby se úspěšně vyrovnal s jejich úkoly.

Délka rukávu

Rukávy mohou nejen ozdobit šaty, ale také upravit siluetu. Proto je velmi důležitá délka a šířka rukávů při volbě šatů.

Tři čtvrtiny rukáv

Délka rukávu ¾ je díky své praktičnosti stále populárnější. Takové rukávy jsou méně znečištěné, ale pohodlnější než dlouhé rukávy. Úzké rukávy ¾ dokázaly skrýt plnost rukou. Navíc neuzavírají zápěstí na ruku, dávají přístup k hodinám a ukazují šperky.

Dlouhý rukáv

Dlouhé rukávy budou moci skrýt jak plnost rukou, tak jejich štíhlost. Pokud pro plné ruce, musíte si vybrat šaty s úzkými rukávy, pak pro tenké - dlouhé a objemné. Pohodlné šaty s akcentovaným pasem a dlouhým rukávem dokonale přizpůsobí typ obdélníku postavy. Dlouhé rukávy z guipure nebo zdobené dekorem nahrazují ozdoby.

Krátký rukáv

Krátké rukávy na šaty jsou často dekorativní, i když by měly být vybrány na základě vlastností obrázku. Vzhledem k tomu, že krátké rukávy jen lehce zakrývají ruce, je pro ně důležité řezání. Designem mohou být jednořezové, vsazené, kombinované a raglánové.

Mezi set-in rukávy lze rozeznat "křídla", "baterku", flutter a "tulipán". Z těchto variant není nadměrný objem vytvořen pouze „křídlovými“ rukávy a sousedními variantami rukávů „tulipánů“.Zbývající typy rukávů rozšiřují ramena, proto jsou vhodné pro ženy, které potřebují vyvážit široké boky.

Jednodílné rukávy změkčují ramenní linie, vhodné pro ženy s hranatými rameny, ženy s širokými rameny nebo mohutnými rameny. Ženy s plnými rukávy po celé délce nejsou vhodné, protože pro ně vytvářejí ještě větší objem.

Ženy s plnou postavou se mohou rozhodnout pro šaty s raglánovými rukávy. Tento typ rukávů vizuálně redukuje ramena a upravuje siluetu žen s typem obráceného trojúhelníku.

Skutečné barvy

Pláště oděvu jsou rozmanité nejen ve stylu, ale také v barvách. Barvou šatů můžete o ženě hodně říct. Každá barva je jedinečná a může významně přispět k obchodnímu a neformálnímu vzhledu.

Béžová

Béžová barva je klasická řada barev, černá, bílá a šedá. Ztělesňuje harmonii, klid a pohodlí. Béžová barva však může způsobit nudu a monotónnost. Šaty v této barvě vybírají ženy, které nechtějí vystupovat z davu. Dokáže skrýt vnitřní náladu a vytvořit dojem klidu a spokojenosti.

Béžová barva je ideální pro každodenní práci v kanceláři. Můžete vytvořit romantický obraz v béžové šaty tím, že kombinuje to se zlatou, modrou, zelenou a ořechovou barvou. Umí zdůraznit nejúspěšnější části postavy a je vhodnější pro ženy s opálenou pokožkou.

Tyrkysová

Tyrkysová barva kombinuje různé odstíny zelené a modré. Tato barva se měří, symbolizuje klid mysli a touhu po něčem novém. Upřednostňují ho úspěšné ženy, společenské, sebevědomé. Výhody tyrkysové se týkají především jeho všestrannosti.

Žena jakéhokoliv věku, s jakýmkoliv tónem pleti a pro každou příležitost si může dopřát tyrkysové šaty. Přitahuje pozornost ostatních, umožňuje vám obnovit obraz a cítit se v módě a odpočívá. Tyrkysovou barvu lze snadno kombinovat s jinými barvami. Je proto dobrou volbou pro kreativní, energické lidi.

Maroon

Vínově zbarvené šaty nosí ženy, které znají svou vlastní hodnotu a jsou schopny hájit své postavení. Jsou inteligentní a atraktivní, obdařeni kvalitami vůdce a hrdosti. Muži vidí a oceňují pozitivní vlastnosti těchto žen, ale často je činí dostupnými a emocionálními.

Šaty ve vínové barvě štíhlé, mohou vytvořit jasný kontrast s vzhledem. Nejlepší je kombinace s neutrálními barvami, modrou, béžovou, hnědou a khaki.

Modrá

Modrá barva je lehká, jemná. Symbolizuje harmonii, mír, čistotu. Tato barva umožňuje člověku, aby učinil uvážená rozhodnutí a vytvořil důvěryhodnou, bezpečnou atmosféru. Modré šaty by měly být nošeny, je-li nepříjemné setkání, je nutné vyřešit konfliktní situaci.

Stojí však za povšimnutí jeho negativního dopadu. Modrá barva uvolňuje, způsobuje lenost, je obtížné se soustředit. Šaty v modrém by neměly být nošeny, pokud během dne budete muset vykonávat mnoho důležitých úkolů, budete potřebovat zvýšenou koncentraci a budete potřebovat rychlá řešení.

Modrá barva je vhodná pro kreativní lidi. Pomáhá ztělesňovat nové myšlenky, inspiruje, umožňuje vám jemněji cítit svět kolem nás. Ale po dlouhou dobu by se neměly nosit modré šaty. To může způsobit únavu a dokonce i podrážděnost.

Protože modrá je schopna chránit před vnějšími emocionálními dopady, lze ji nalézt v šatníku jedné ženy, často zavřené. Ženy, které dávají přednost vedení pouze svými vlastními názory, se jí snaží vyhnout.

Modrá barva se často nosí v létě, na kterou se perfektně hodí. Ačkoli to je vlastní další úžasné vlastnosti.Zvyšuje imunitu, takže je vhodné nosit modré šaty v pracovních dnech v období se zvýšeným rizikem onemocnění dýchacích cest. To bude přínosem zejména pro ženy se špatným zdravotním stavem. Můžete kombinovat modrou barvu s některou z neutrálních barev, béžové, modré a růžové stejné sytosti.

Žlutá

Jako jeden z nejjasnějších představitelů škály barev je žlutá barva velmi mnohostranná. To způsobuje jak pozitivní, tak negativní emoce u lidí. Proto je třeba šikovně používat jeho různé odstíny k vytvoření požadovaného účinku na oděv.

Ženy, které dávají přednost žlutému oblečení, se v týmu obtížně přizpůsobují, vybírají si práci, kterou budou dělat s radostí. Snaží se dosáhnout úspěchu, zaujmout vedoucí postavení. Názor druhých je pro ně důležitý a ráda k sobě přitahuje pozornost.

Tito lidé se vyznačují odvahou a veselou dispozicí. Jsou plné síly, usilují o spravedlnost, jsou citlivé a lze jim důvěřovat. Ale zároveň může být žena, která se ráda obléká žlutě, považována za frivolní, hnusnou, roztroušenou, náchylnou k nelibosti, kritice, ale velmi vroucí.

Ženy, které se vyhnou žluté barvě, jsou náročné, ale nejsou v rozporu. Potřebují podporu milovaných a kolegů. Vysoká závislost takových žen na názorech jiných může vážně narušit její vnitřní rovnováhu. Proto potřebuje chválu.

Žlutá barva se dobře hodí k modré. Lze jej ředit v zelené, černé, šedé nebo stříbrné barvě. Světlý odstín žluté může změkčit béžovou barvu.

Zelená

Ženy, které dávají přednost zelené barvě v oblečení, vedou klidný a změřený životní styl nebo k němu mají sklon. Tito dobří lidé milují pozornost a jsou obklopeni přáteli a mnoha známými. Jsou snové, ale neberou iniciativu k dosažení svých cílů.

Zelené šaty budou zdrojem energie ženy, čímž se odstraní zbytečné obavy. Je doplněn pískem, béžovou, šedou, světle hnědou, modrou nebo černou barvou.

Coral

Šaty korálové barvy dávají optimismu a energii. Kombinuje červenou, růžovou a oranžovou. Korálové šaty přitahují pozornost jasem a žensostí. Tato barva je velmi rozmarná. Chcete-li si vybrat vhodný odstín korálů pro svůj vzhled, měli byste se opírat o jeho bohatství a převahu v něm o větší či menší stupeň každé barvy.

Například, červené dívky nebudou vyhovovat odstínu korálů s převahou růžové. A dívky s jasným kontrastním vzhledem - jeho světlé odstíny. Šaty v korálové barvě nejlépe doplňují doplňky v pastelových barvách.

Červená

Lidé, jejichž šatníku dominují světlé věci, se liší odvahou. Zvláště ti, kteří milují červenou. Červené šaty jsou energeticky nejsilnější, přitahují pozornost všech a mohou být interpretovány jinými způsoby.

Rivals vidí v ženě frivolní a narcistickou osobu, muže - sexy a zábavnou. Psychologové říkají, že převaha červené v šatníku hovoří o vášni, vytrvalosti, ráznosti, krutosti, agresivitě, chamtivosti, chtíči a tvrdohlavosti jeho majitele.

Ale nezapomeňte, že jedna nebo dvě věci v jasně červené barvě - to je jen malá část šatníku. Každá žena si může dovolit být v centru pozornosti. Zvláště pokud chcete udělat silný dojem.

Červené šaty lze kombinovat s oblečením a doplňky v modré, černé a béžové barvě.

Růžová

Plášť šaty v růžové barvě pomůže ženě zmírnit nervové napětí, stres. Může být nošena během období krize, zvedne vaše duchy a odvrátí pozornost od špatných myšlenek. Existují však i negativní vlastnosti. Je plná, působí dojmem závratí a nestálosti.

Existují názory, že příznivci růžové barvy jsou demonstrativní, nekompromisní, inklinují k exotickým, příliš citlivým a slzným. I když šaty v růžové barvě jsou ideální pro setkání s přáteli, protože podporuje přátelské jednání. Růžové šaty se dobře hodí k modré a neutrální barvě.

Šedá

Ženy, které často nosí šedé šaty, jsou diskrétní a pracovité. Snaží se být nedetekováni, neradi riskují a jsou vždy připraveni na kompromis. Tato barva je každodenní, nepoužívá se, pokud chce upozornit na sebe. Ale i v každodenním životě je třeba doplnit o světlé doplňky.

Mohou být růžové, vínové, fialové, žluté, modré nebo chladné odstíny zelené.

Modrá a tmavě modrá

Modrá, stejně jako modrá, má léčivé účinky. Lidé, jejichž šatník je ovládán modrou, se vyznačují poctivostí, skromností, nezávislostí a vytrvalostí. Jsou chytré, ale ne sebevědomé, věnují hodně pozornosti ostatním, i když samy potřebují péči.

Šaty v této barvě jsou štíhlé, přizpůsobují se vážnému vztahu. Žena v takových šatech vytváří dojem romantické povahy, zodpovědného a trpělivého. Modrá je kombinována s neutrálními barvami, béžovou, červenou, modrou, vínovou a žlutou.

Vytiskne se

Nejvýznamnější v roce 2017 budou:

 1. květinové tisky
 2. proužek,
 3. buňka,
 4. hrášek,
 5. zvířecí tisky,
 6. geografických výtisků
 7. tisky pro děti,
 8. pop art
 9. optické iluze
 10. obrázky,
 11. smíšené tisky.

Každá z uvedených tendencí se liší jasem barev, různými variantami velikosti vzorů a schopností kombinovat jeden typ vzoru v různých oděvech.

S květinovým potiskem

Květinový tisk - jeden z klasiky, nikdy nevyjde z módy. V nadcházející sezóně se květy staly realistické, velmi expresivní. V některých sbírkách jsou velké, v jiných - menší a bledší. Proto může být výběr šatů zastaven jak v jasném vzoru, tak ve vzoru s mírně rozmazanými barvami. Ale obě tyto možnosti upírají oči.

Květinový tisk, stejně jako všichni ostatní, vybere, počínaje rysy obrázku. Velké květy nebudou vyhovovat plné ženy a ženy krátkého vzrůstu. Pro obézní ženy by nejlepší volbou byly středně velké květy a pro ženy s nízkým vzorem šaty s malým vzorem. Květiny zdůrazňují pozornost a umožňují vytvořit objem hrudníku nebo kyčlí. Proto, pro opravu obrázku, můžete se rozhodnout pro šaty s květy, které nejsou rovnoměrně rozloženy po látce, ale pouze zdobení jednotlivých zón.

V kleci

V nadcházející sezóně bude relevantní jako velká světlá buňka, a více zdrženlivý. Jedná se především o varianty skotské klece: tartan, "prince z Walesu" a "husa". Klec je ideální pro teplé oblečení. Vzhledem k tomu, že buňka vyplňuje tvar, můžete si vybrat šaty s úhlopříčkou místo horizontální buňky.

Pruhované

Jedním z hlavních trendů v roce 2017 bude pás. Je zastoupena ve většině módních sbírek. Na jednom obrázku může být vodorovný, svislý nebo diagonálně orientovaný proužek. Skutečná černobílá verze s přídavkem jasných barev. Existuje mnoho oblečení s vertikálním širokým pruhem.

Pruhovaný tisk usnadňuje porazit siluetu. Horizontální a široký pruh vytváří objem, svislý úzký vytahuje siluetu. Pomůže vytvořit iluzi vyššího růstu a úzkých pruhů diagonálně směřujících nahoru k sobě. Stejné pruhy, ale směrem dolů, naopak, přistát na obrázku.

Pomocí vícesměrných pruhů v jednom oděvu můžete vytvořit objem pouze v potřebné části siluety nebo označit pas. Nezapomeňte na klasické oblečení v námořnickém stylu. Šaty v tomto stylu s klasickými horizontálními pruhy v nejlepším způsobem zdůrazní eleganci proporční štíhlé postavy.

Puntíky

Hrach, podobně jako pruh, nabízí výběr a možnosti použití. To může být malé a velké, neutrální a jasné barvy. Jedno oblečení vám umožní kombinovat různé velikosti a barvy. Kolekce Designer kombinuje velké kruhy a malý hrášek. Hrášek může být součástí květinového souboru.

Šaty z náplastí látky s různými druhy hrachu jsou populární. Vytvářejí komplexní kompozici. Puntíky na šaty mohou být nahrazeny vícebarevnými tlačítky různých průměrů. Můžete experimentovat s hráškem donekonečna, ale je důležité si uvědomit, že jeho velikost by měla být také vybrána podle parametrů tvaru. Čím větší hrách, tím větší objem vytváří.

Délka

Délka moderního oděvu se může lišit od mini až po maxi. Každý z nich svým způsobem ovlivňuje různé typy tvarů. Volba délky oblečení závisí do značné míry na věku ženy.

Mini

Délka mini nespadá pod polovinu stehna. Mini šaty v nové sezóně jsou volnější střih, zajímavý dekor, použití různých tkanin. Mladá dívka s štíhlýma nohama, která není nižší než průměrná výška, si může dovolit šaty takové délky.

Krátké

Délka krátkých šatů na průměrné dlani nad kolenem. Má podobné vlastnosti s minimální délkou. Extra centimetry takových šatů neskrývají defekty ve tvaru nohou, i když tato délka již může významně rozšířit věkové rozpětí. Ženy s krásnýma nohama mohou nosit takové šaty ve věku 30 a 40 let, pokud vypadají mladě.

Midi

Délka midi dosáhne středu kolena nebo ho lehce zakryje. Tato délka je nejvšestrannější a má nejpozoruhodnější vlastnosti. Vzhledem k tomu, že střední délka je soustředěna v nejužším místě nohou, nemá velký vliv na délku siluety. Proto ženy jakékoli výšky mohou nosit midi šaty. Nejvhodnější je tato verze šatů pro nízké ženy.

Tato délka se doporučuje pro obézní ženy a starší ženy. Midi šaty - elegantní a demokratická volba pro každou příležitost. Je vhodný pro práci i procházky. Je třeba poznamenat, že midi, pokrývající koleno nízkých žen, by již mělo být doplněno botami s podpatky.

Pod kolenem

Délka pod kolenem v průměru dosahuje středu lýtka. Tato délka je docela rozmarná. Vizuálně snižuje růst, takže nízké ženy jsou velmi nežádoucí. Tato délka je vhodná pro ženy se středně dlouhým lýtkem.

Dlouho

Dlouhé šaty mohou skrýt jakékoli nedostatky v nohách. Také inklinuje ke zkrácení růstu. Nicméně, boty na vysokém podpatku mohou kompenzovat ztrátu, takže ženy jakékoli výšky si mohou dovolit nosit dlouhé šaty.

Maxi šaty délky ukazují elegantní siluetu a umožní vám soustředit se na tkaniny, vzory, dekorace. Proto v takovém stylu vyhrají šaty z drahých, vysoce kvalitních tkanin, velké vzory jsou nejvýraznější. Šaty v nadcházející sezóně jsou zdobeny 3D potisky, výšivkou a krajkou. Na moderních dlouhých šatech, designéři demonstrují živé obrazy, od aranžování květin a portrétů k krajinám.

Tkaniny a textury

Všechny pozitivní vlastnosti, které mohou šaty zahrnovat především závisí na kvalitě a struktuře tkaniny. Obrazy, které návrháři vytvořili v nových kolekcích, vyžadovaly použití obvyklých i odvážnějších možností. Husté nebo transparentní, podporují myšlenku, vytvářejí obraz a náladu.

Pláště oděvu v nové sezóně se objevují také v nových obrázcích, které prezentují v každodenních a večerních možnostech. Nicméně, klasické tkaniny pro to jsou používány spolu s ostatními.

Přivažený

Oblečení z krajek bylo pro ženy příjemné a dotýkalo se mužů ve všech dobách existence. Krajka je však jiná a každá z nich je vhodná pro určité typy vzhledu. Vazba, barva, styl, ve kterém se krajka používá, vše vytváří kompletní obraz.Při výběru šatů je třeba vzít v úvahu jeho charakter a porovnat ho s vámi, abyste se v něm cítili harmonicky.

Tmavé krajkové šaty, které zahrnují černou, tmavě modrou, vínovou a jinou barvu s odvahou, dynamikou, jsou vhodné pro temperamentní ženy s jasným kontrastním vzhledem. Mají dobře definované rysy obličeje, jasné lícní kosti a výraz.

Jemné šaty ze světlých odstínů jemné krajky budou vyhovovat ženám s romantickým vzhledem. Sledují naivitu, dětskou spontánnost. Jsou to ženy s malými úhlednými rysy, často oválnými.

Další typ krajky na šaty - v rustikálním stylu. Šaty s takovou krajkou zdobí ženu s měkkým, zaobleným vzhledem. Takové ženy jsou obdařeny vzrušující přírodní krásou a hladkými liniemi.

Pletené

Pletené šaty jsou pletené výrobky z přírodních, syntetických nebo smíšených vláken. Pro jejich výrobu se používá bavlna, len, vlna, viskóza, polyester a další typy nití. Díky své struktuře se pletené látky dobře napínají, což je vhodné a vytváří pohodlí při pohybu. Kromě toho, pletené látky vám umožní vytvořit krásné rouška a nenáročná péče. Je hygroskopický, snadno omyvatelný a ne pomačkaný.

Šaty na dresy mohou snadno zvýraznit vady postav, takže je nejlepší nosit rovné nebo volné šaty, opásané pásem. Pletené šaty nejsou vhodné pro přísný obchodní styl, ale snadno se vejdou do ležérní skříně.

Od žakárů

Žakár - ušlechtilá tkanina, která se vyznačuje přítomností krásných vzorů a modulací. Může být monofonní nebo vícebarevný a je vhodný pro ženy jakéhokoliv věku. Jacquard šaty mají obvykle jednoduchý střih, protože pozornost je zaměřena na eleganci látky, její design. Tyto šaty mohou sloužit jako pracovní nebo večerní možnost. Nepotřebují však zbytečné dekorace.

Z lnu

Pouzdro na prádlo má seznam pozitivních i negativních vlastností. Tento materiál je vzhledem k přirozenosti hygroskopický, prodyšný, odolný proti opotřebení a trvanlivý. Je vhodný pro letní šaty. Takové šaty jsou však velmi rychle pomačkané a tvrdé na železo, takže syntetické nitě se často přidávají do prádla pro zlepšení praktických vlastností.

Denim

Denim je praktický materiál a velmi oblíbený pro všechny druhy oblečení. Šaty z džínoviny budou vynikající každodenní možností. Materiál je vyroben na bázi bavlny, proto se vyznačuje svými vlastnostmi. Šaty džíny mohou rychle mýt nebo sednout při mytí nad 40 stupňů. Proto se při výrobě tohoto materiálu mohou přidávat viskóza, lycra nebo polyester.

Denim šaty-případ je hustý, udržuje jeho tvar dobře, může skrýt vady postavy. Tyto šaty budou vyhovovat ženě jakékoliv velikosti těla, pokud zvolíte správný střih.

Od hedvábí

Hedvábí je přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi. On se nebojí kyselin a zásad, odolné proti opotřebení, může být natřen v jakékoliv barvě, má dezinfekční vlastnosti, prochází vzduchem, neelektrifikuje, absorbuje vlhkost. Hedvábí je měkké a odolné, má krásný lesk a používá se pro lehké a teplé verze šatů. Mezitím jsou hedvábné šaty snadno zmačkané.

Od guipure

Guipure je prolamovaná výšivka na plátně. Šaty z guipure vypadají romanticky, slavnostně. Je to praktické, protože se nebojí vícenásobného praní. Náročná péče. Nelze prát a žehlit při vysokých teplotách, vymačkané v pračce a sušit na slunci.

Jak si vybrat

První věc, kterou je třeba zvážit při výběru oděvu, je jeho účel. Pro práci, měli byste se zaměřit na šaty klidné barvy v minimalistickém stylu. Neměla by být zdobená, asymetrie, otevřená ramena a žádné další prvky, které přitahují pozornost. Výjimkou může být Baskicko.Řez je lepší zvolit přímku tak, aby se šaty nevejdou na postavu.

Žena, která udržuje odstup mezi sebou a šaty v business oblečení vypadá důstojněji a vzbuzuje důvěru a respekt. Ale pytlovité šaty by neměly sedět. Pás v pase bude doplňovat šaty, označující potřebné proporce. Tkanina pro stolní verzi šatů je lepší zvolit hustou směs, ale s velkou převahou přírodních vláken. Udržuje svůj tvar a elegantní vzhled.

Jako každodenní volba, barevné šaty, šaty s klidnými otisky (květiny, geometrie, hrách), asymetrické, s volánky nebo holá ramena bude dělat. Takové šaty by také neměly obsahovat třpytky, krajky, dekory, upřímný výstřih a otevřené záda.

Pro večerní výstup mohou být šaty z pouzdra odvážné a jasné. V těchto verzích šatů jsou k dispozici zvířecí tisky, těsný střih, krajky, otevřené plochy těla, průhledné tkaniny, módní dekorace a další prvky obrazu. Je obtížnější vybrat si večerní šaty, takže se musíte spolehnout na vlastní zkušenosti, proporce těla, výšku, věk a módní tipy.

Co a jak se nosí

Při práci musí být oděv doplněn pláštěm v obchodním stylu. Pletené oblečení není reprezentativní typ oblečení a je v mnoha ohledech horší než bundy nebo blejzry. Mohou být použity s možností každodenního oblečení. I když zde bude odvážně nahrazen sportovní bundou. S večerními šaty můžete nosit bolero nebo mys.

Jaké boty nosit

Boty mohou zkrášlit obraz nebo narušit jeho harmonii. Vše záleží na jeho odpovídajícím stylu. S oblečením můžete nosit boty a sportovní obuv, kotníkové boty a boty, sandály a pantofle. Je důležité, které šaty s nimi kombinovat.

Boty

Šaty v obchodním stylu a čerpadla na jehlových podpatcích jsou klasickou kombinací, která byla a zůstane jedinou pravdou na pracovních a obchodních jednáních. Boty by měly být zavřené, z matné kůže nebo semiše bez dekoru, pata střední délky.

Obuv s otevřenou špičkou, která je relevantní v nové sezóně, je volbou pro každodenní i večerní nošení. V nových sbírkách jsou zdobeny zvířecí ozdobou nebo dekorem. Boty mohou být zdobeny krystaly, barevné pruhy, kožešiny nebo nášivky.

Tenisky

Tenisky lze nosit s příležitostnými šaty. V nové sezóně se jedná o klasické klasické tenisky, vysoké tenisky s tlustými podešvemi, vintage, bílé, s kresbami a dekorem. Jsou zdobeny výšivkou, květinovými potisky, perforacemi, nápisy, dětskými tisky, kamínky, flitry, nýty.

S šaty je nejlepší nosit klasické tenisky. Vysoké tenisky a tenisky s tlustými podrážkami váží dno a přistávají na siluetu. Zejména dívky krátkého vzrůstu a tenkého těla.

S tenisky

Tenisové boty s pouzdrem mohou najít podobné aplikace. Bílé tenisky, barvy a unisex, na platformě as různými tisky budou i nadále módní. Mezi nimi jsou květinové, geometrické, abstraktní, grafické a jejich různé kombinace. Kyselinové linie, výšivky, aplikace, drahokamová výzdoba přitahovala pozornost designérů.

Jak doplnit obraz

Vlasy a doplňky jsou navrženy tak, aby doplňovaly obraz v jakémkoliv stylu. Musí odpovídat této příležitosti, aby neporušovaly integritu obrazu a odpovídaly módním trendům.

Účes

Při výběru účesu musíte být založeni na vlastním stylu a vlastnostech vzhledu. Přirozenost a přirozená krása vlasů jsou v módě. Majitelé dlouhých vlasů by neměli být ve spěchu, aby je zkrátili. Dlouhé vlasy jsou jedním z trendů sezóny. Při práci mohou být shromážděny v culíku, vytvořit svazek kudrlinek nebo copánků, cop ve francouzském nebo holandském copu.

Další trend nadcházející sezóny - rovný tlustý nebo vzácný, sestávat z pramenů, rány. „Bob“ zůstává i nadále relevantní, zejména jeho prodloužená verze. V trendu odstupňovaných a asymetrických účesů a účesů. Mezi nimi je stejný "bob", "čtverec" nebo "pixie". Asymetrický účes z dlouhých vlasů se snadno vytváří.Dlouhé vlasy poskytují širokou škálu možností a možnost experimentovat.

Příslušenství

Jedním ze stylových doplňků v nadcházející sezóně budou šály a štoly z přírodní nebo umělé kožešiny. Tradiční jsou malé šátky z hedvábí nebo saténu. Šátky z jemných tkanin jsou nyní módní k uvázání před velkým lukem. Pro chladné zimy jsou vhodné hrubé nebo prošívané šály. Mohou být ovinuty kolem krku nebo nechat volně viset.

Dalším trendem sezóny byl široký korzetový pás svázaný přes šaty. Může mít stejnou barvu nebo kontrast. Klasické tenké pásy nezmizí na pozadí. U běžných i večerních verzí obrázků se objevil další trend - velké kovové obruče a řetězy, které pasují kolem pasu. Opakují barvy zlata a stříbra.

Důležité jsou i pásy se zvířecí strukturou, velkými přezkami a brutálním dekorem. Rukavice mohou být vybrány pro jakékoliv oblečení a počasí. Módně průsvitné, kožené a pletené rukavice, dosahující k lokti. Mohou být zdobeny závěsy, aplikace z květin, podélné řezy.

Jedním z odvážných trendů nové sezóny jsou ponožky s otevřenou botou. Kromě toho, v punčochách, ponožkách a punčochách, velké pletivo, syté barvy a vzory jsou relevantní.

Je nemožné nezmiňovat sluneční brýle, které milují ženy jakéhokoliv věku. Všechny modely prezentované na lávkách se liší velkými rozměry. Následující skla jsou relevantní:

 1. Letci;
 2. Kočky s kulatými brýlemi;
 3. S kruhovým okrajem na spodním okraji;
 4. S průhledným, barevným a černým sklem;
 5. Ve futuristických rámech;
 6. Se zdobeným rámem;
 7. Ve dvojitém kovovém rámu;
 8. V plastovém rámu;
 9. Motýli;
 10. S mramorovým vzorem na okraji;

Body v mnoha kolekcích odpovídají barvě oblečení, což je další trend sezóny.

Jak se zdobí

Stylová výzdoba pomůže dokončit jakýkoliv vzhled. V nové sezóně se můžete ponořit do módy 90. let a zkusit zapomenuté šperky. Klobouky v nové sezóně se staly náhrdelníky-tetování a široké náhrdelníky z kovu a skla. Od dávných dob, dlouhé přívěsky s přívěsky v podobě psí, šumivé kameny, amulety a jíl položky vrátil.

Manžetové náušnice s klipy mohou zároveň ozdobit uši, vlasy a nos. Z punkového stylu se vrátily velké řetězy, špendlíky a pásy, které mohou zkrášlit krk. Vícevrstvost lze vysledovat nejen v oblečení, ale i v dekoracích. Několik řad šperků na krku může být různých barev a velikostí, můžete kombinovat šperky různých druhů.

Kameny na šperky musí být nutně velké, šumivé nebo drsné. Rovněž je patrná asymetrie. Můžete nosit jeden velký neobvyklý náušnice, dvě, ale různých délek, nebo různé vzory. Několik velkých náramků může ozdobit ruku najednou. Mohou být nošeny přes oděv.

Zpátky v módě štětce z nitě a placeru perel. Dalším trendem jsou šperky bez spon, které se plně nevejdou na kartáč nebo krk. Kroužky v nové sezóně se také doporučuje nosit velké, několik kusů najednou. To zdůrazní křehkost rukou. Namísto kroužků můžete použít mosazné klouby.

Dalším trendem sezóny je často chuť žen. Jedná se o dekorace ve tvaru ptáků, květin, listů, motýlů a geometrických tvarů. Brože však mohou být malé, ale musíte je použít najednou v několika kusech.

Stylové obrázky

Nejelegantnější obrazy vytvářejí hlavní trendy. Se správným výběrem doplňků, šperků a vlasů můžete i v klasické verzi oblečení vypadat neobvykle a módně. V jednom snímku není nutné kombinovat několik trendů najednou. Můžete použít šátek a módní brýle.

Největší pozornost bude přitahovat dekorace, protože v nové sezoně dominují obrazu. Proto pro večerní verzi šatů stačí zvolit jeden z trendů na nich.

Hlavní designéři se často obracejí na klasické oděvní styly, včetně oděvů. Sestavují své sbírky a berou je jako základ.Mezi nimi jsou Victoria Beckham, Marc Jacobs, Ralph Lauren a Miuccia Prada.

V nové sezóně jsou v kolekcích CG a Baum und Pf erdgarten nalezeny nízkoprofilové verze oděvů. Šaty s krajkovými vzory a květinovými tisky představovaly sbírky Francesca Scognamiglio a Monique Lhuillier.

Džínové verze šatů s luxusními šperky ukázaly Alexander Terehov a Moschino. Večerní šaty - Pamella Roland.

Výběr hvězd

Šaty se často stávají oblíbenými celebritami. Mezi nimi, Audrey Hepburnová, Jacqueline Kennedyová, Edith Piafová. Mezi moderními ženami, on může často být viděn na první dámě Spojených států amerických Michelle Obama. To tvoří každodenní šatník Kate Middletonové.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky