Bustier šaty - první pravidlo svádění

Bustier šaty - první pravidlo svádění

Každá žena je především svůdná příroda, touží přitáhnout pozornost a získat srdce mužů. Nesnesitelná pomoc v tomto obtížném úkolu pro spravedlivý sex má šaty-bustier.

Zpočátku, toto jméno bylo noseno v 19. století verze spodního prádla, který byl symbióza korzetu a podprsenku. Byl to on, kdo učinil pas žen jemnější a příznivě zdůrazňoval hrudník.

Ve více moderní době, takový styl spodního prádla byl nosen dívkami výhradně pro otevřené večerní šaty, ale v průběhu doby, kombinace byla přeměněna od prádla do pravidelného oděvu a začal se podobat otevřeným oděvům více.

Co to je?

Klasické bustier šaty jsou oblečení s otevřenými rameny bez rukávů a popruhů. Oblast hrudníku je pokryta velmi upřímnou kombinací ve tvaru živůtku s tuhými kelímky. Zbytek šatů se neliší od tradičních stylů jiných šatů - stejná sukně, která může být dlouhá, dlouhá nebo krátká, stejná kování, rozšířená nebo volná. Tam jsou také vybavené styly a modely šatů s korzetem, jako ozvěna starověku.

Vlastnosti

Zajímavé je, že nejvíce otevřená část šatů může také mírně změnit tvar. Jsou zde tedy modely šatů s živůtkem ve tvaru srdce, stejně jako bustier, vyřezávané v přímce nebo doplněné gumičkou. Modernější modely šatů mohou být doplněny krajkovými rukávy nebo tenkými popruhy, ale ramena, krk a oblast dekoltu, přesto zůstávají otevřené. Stojí za povšimnutí, že takový výstroj není zdaleka vhodný pro každého, a aby se nevystavoval výsměchu ve snaze o svádění, je třeba znát některé nuance.

K obleku

Nejideálnější šaty - bustier sedí na dívkách s obdélníkovým typem postavy a siluetou v podobě přesýpacích hodin. Je žádoucí, aby osoba, která si vybrala takové oblečení, měla být vysoká a nebyla zbavena objemů v oblasti hrudníku, takže je třeba něco zdůraznit.

Úplně opustit tento model by měla být dívka s příliš plnými pažemi a mohutnými rameny. Ošklivý krk a příliš malá prsa jsou také předzvěstí skutečnosti, že bustier není vaše volba. Pokud ale tato postava nezapadá do standardů ideálních parametrů a vy stále chcete nosit oblek s upřímným bustierem, můžete využít praktických rad při výběru tohoto okouzlujícího oblečení.

Jak si vybrat

První věc, na kterou byste měli dávat pozor při výběru oblečení - bustier je znakem vaší vlastní siluety:

  1. U dívek se širokými rameny je lepší zvolit šaty s rozevřenou sukní, která bude postava přiměřenější.

  2. Mladé dámy s velkými prsy, je vhodné nosit šaty s živůtkem ve tvaru srdce, doplněné tenkými popruhy, a pro jednotlivce s malými prsy si můžete vybrat živůtek s gumičkou.

  3. Dívky s nápadným bříškem je lepší zvolit šaty s korzetem nebo vysokým pasem.

  4. Pokud boky nesvítí krásou, je žádoucí opustit zkrácené modely šatů a dávat přednost šatům střední délky nebo na podlaze. Chcete-li přidat objem v této oblasti model šaty s basky pomůže.

  5. Dívky s plnýma rukama se mohou pokusit skrýt chybu za elegantním pláštěm s dlouhými rukávy, který se vejde pod šaty. Ideální pro tyto dívky mohou vypadat šaty s vůní.

A nezapomeňte, že živůtek šatů by měl dokonale zapadat do velikosti hrudníku, jinak můžete zkazit dojem s kožními záhyby pod pažemi nebo ještě horší - stát se obětí rozpaků.

Skutečné barvy

Bustier šaty jsou synonymem ženskosti a svůdnosti, takže barvy jsou často vybírány jasné a šťavnaté. Růžové bustier šaty vybírají lidé, kteří chtějí zdůraznit svou naivitu, snění a romantiku. Šaty z vápna, máty a smaragdových odstínů dávají přednost povaze veselé a milující. Modrý bustier šaty jsou oblíbené pragmatické a omezené dámy, které nejsou prosté ženskosti. Existují však barvy, které lze nazvat klasikou, protože jsou ideální pro definici prsnatějších šatů.

Černá

Když Coco Chanel mluvil o malé černé šaty, které dokonale zdůrazňují ženskost v celé své kráse, myslela jen takový model. Černé oděvy jsou vybrány jak pro zvláštní příležitosti, pro večerní výlety, pro data, tak pro oslavy s rodinou, ale vždy s jediným cílem demonstrovat krásu ženského těla.

Červená

Je těžké najít barvu, která by narušila mysl mužů méně, zejména pokud je tento odstín na ženě v podobě upřímných prsatějších šatů. To musí být proto šaty s živůtkem světlé šarlatové, vínové, rubínové a vínové odstíny vybírají ženy nejčastěji.

Bílá

Šaty tohoto odstínu příznivě zdůrazňují zjemnění siluety dívky a její čistoty. Často se jedná o tyto oblečení, které nevěsty vybírají pro svatby. K dispozici jsou také modely šatů, doplněné krajkou, která v kombinaci s bílou tvoří nejjemnější vzhled.

Délka

Šaty - bustiers mohou mít různé délky a moderní dámy z toho mají prospěch. Hraje s délkou sukně, kterou může dívka skrýt nedostatky své vlastní siluety a zdůraznit ctnosti, které vždy existují.

Dlouho

Sukně na podlaze v kombinaci s velmi upřímným top je nejziskovější možností pro večerní oblečení. V závislosti na typu postavy si mohou dívky vybrat nafouknuté modely, plynulé nebo polopásové.

Midi

Šaty do středu kotníku nebo těsně pod koleny jsou univerzální a vhodné pro každodenní i slavnostní. Dokonale vypadají v takových modelech vícevrstvých sukní a sukní v podobě zvonu. Tradiční těsná sukně ve stylu pouzdra na šaty je ideální pro ženy s krásnými boky a hladkými nohami.

Krátké

Hlavní pravidlo harmonických šatů říká, že maximální otevřenost by měla být buď dekolt, paže a ramena, nebo zóna nohou. V případě zkráceného stylu šaty - bustier, toto pravidlo je rozbité na kováře, ale to není opravdu špatné.

Vzhledem k tomu, že tato verze oblékání je nejvíce upřímná, bude vhodná na tanečních akcích a neformálních večírcích. Často je to v těchto oblečení můžete vidět pobuřující pop hvězdy na jejich koncertech.

Stojí za zmínku, že jen velmi mladá dívka s dokonalými proporcemi postavy si může dovolit nosit takové šaty v každodenním životě.

Materiály

Tkanina pro šití bustierových šatů může být odlišná a závisí především na účelu, pro který je oblečení určeno. Tenký bavlněný, kostýmový materiál nebo úplet je nejvhodnější pro běžné nošení. Pro neformální akce by byla vhodná pravá kůže nebo hedvábí.

Plážový vzhled může být doplněn šifonovým bustierovým oblečením. Nejvýraznější vzhled takovéto oblečení v pletené podobě.

Kde se nosí

Je těžké tomu uvěřit, ale takové upřímné oblečení, jako je prsatější šaty, se může nosit kdekoli. Nejoblíbenější a stylový může udělat váš obrázek takové šaty, šité z džínoviny.

Můžete také jít do nočního klubu ve zkráceném modelu a je dobré, když takové šaty doplňuje množství kamínků, korálků a flitrů. Máte-li na čísle něco, na co se můžete pyšnit, můžete se na každém slavnostním večeru se ziskem ukázat v takových šatech, nemluvě o vlastní svatbě.

Co na sebe

Oblečení-bustier oblečení je docela rozmarný, pokud jde o kompatibilitu s ostatními prvky skříně. To je jen výběr vhodného spodního prádla, ale pokud se budete řídit pravidly a pokyny módních expertů, bude to docela jednoduché vytvořit harmonický obraz:

  1. Spodní prádlo je lepší volit nejnepřehlednější - bez texturovaných detailů v podobě krajek, kamínků nebo švů. Můžete zastavit výběr na verzi živůtku "Angelica", ale nejlepší možností by bylo koupit speciální spodní prádlo určené pro takové šaty.

  2. Cape hodí každý. Hlavní věc je, že se kombinuje s texturou a odstínem s šaty.

  3. Boty mohou být vybírány jako klasické vysoké podpatky a zcela bez paty. Baletní byty jsou dokonale kombinovány s takovými šaty.

A nezapomeňte na příslušenství. Je lepší vybrat malou kabelku - přes rameno nebo pravidelnou spojku.

Stylové obrázky

Zdobení pomůže vytvořit obraz opravdu stylový. Vzhledem k tomu, výstřih je otevřený, můžete experimentovat s přívěšky, náhrdelníky a řetězy. Ruce lépe zdobí originální náramky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky