Láska Republic Coat

Láska Republic Coat

Dívky se svým charakterem vždy vyznačovaly tím, že vždy chtějí být v nejlepším, vypadají skvěle a žensky. Samozřejmě, že chladné období není důvodem k tomu, abychom se alespoň trochu zhoršili. Srst značky Love Republic je v tom výborným asistentem.

Rozhodli jsme se o takových pláštích mluvit podrobněji, stejně jako o nové kolekci značky.

O značce

Značka Love Republic patří do ruské skupiny společností Melon Fashion Group, která zahrnuje další dvě značky, Zarina a befree. Love Republic se objevila na ruském trhu v roce 2009.

Značkovou síť reprezentuje více než 140 prodejen po celém Rusku. Kromě ruského trhu společnost působí také v sousedních zemích - Arménii, Kazachstánu a Gruzii.

Love Republic představuje oblečení pro světlé a ženské dívky, moderní a sleduje jejich styl.

Značka neustále spolupracuje se světovými hvězdami, což dále posiluje její postavení na trhu. Mezi nimi, Naomi Campbell, Irina Shayk, Nicole Meyer a mnoho dalších.

Vlastnosti a výhody produktů

Pláště Love Republic vždy vypadají jako ženské a elegantní, ideální pro ty, kteří rádi přitahují pozornost.

Oni jsou snadno nosit a zápas s mnoha šatníku položek. Kabáty jsou ideálně kombinovány s botami s podpatky a na ploché podrážce.

Design a dekor kabátu vždy zohledňuje nejnovější módní trendy, stylové barvy a modely.

Výhodou je, že si můžete koupit kabát za přijatelnou cenu, zatímco kvalita nebude horší než mnoho značek.

Tyto nátěry jsou praktické a pohodlné, zatímco velmi teplé, protože jsou vyrobeny s vysokým přídavkem vlny. V nich nebudete mrazit v chladném podzimním počasí.

Výběr modelů srsti je vždy prezentován jako jasné modely s extravagantními detaily a modely stručného designu. Každá dívka tak najde věc, která odpovídá jejím preferencím.

Výhodou tohoto nátěru je, že jsou vhodné pro dívky všech věkových kategorií. Rozmanitost stylů umožňuje zvolit nejvhodnější nátěr v závislosti na typu obrázku.

Nejnovější nejnovější kolekce

Dlouhá srst

V poslední době je velmi populární mezi módy. To je délka pod kolenem nebo do středu lýtka. Ideální pro módní sportovní styl nebo sportovní šik.

Zámořské

Důraz je zde kladen především na sníženou linii ramen a volnou nohu. Tento vzorový kabát vytvoří více než jeden módní luk. Výhodou je, že s takovou srstí můžete nosit objemný svetr nebo šátek.

Kabát s krátkými rukávy

To je novinka v kolekci Love Republic. Jedná se o model ženskosti, který obrazu dodává hravost. Délka rukávu zdůrazňuje ruce. K takovému modelu by se v ideálním případě přiblížily vysoce krásné rukavice.

Bílý a béžový kabát

V něm budete vždy vypadat jasně a elegantně. Často v kombinaci s širokým černým pásem v pase.

Další variantou je kombinace béžové barvy s béžovým pásem. Takový obraz je jemný a romantický. Model kabátu zdůrazňuje elegantní linie siluety.

Kožešinové obojky

Tyto modely jsou mimořádně luxusní. Kožešina se zpravidla shoduje s barvou samotného nátěru. Dívky preferují modely zářivě červené, modré a šedé barvy.

Kožešinové kapsy

To je trend minulé sezóny. Vyznačuje se náplastmi velkých rozměrů. Takové modely srsti vypadají elegantní a originální. Tento trend lze vidět v nejnovějších sbírkách mnoha slavných návrhářů.

Takový kabát, kromě každodenního života, je ideální pro zvláštní příležitosti, jako jsou prezentace, návštěva divadla nebo slavnostní večeře.

Recenze

Šťastný módy.Ti, kteří si koupili kabát z Love Republic alespoň jednou prohlašují, že je to styl stylu. Módní styly, stylová výzdoba a speciální ženskost splňují nejvyšší požadavky dívek.

Také dívky zdůrazňují vysokou kvalitu těchto kabátů. To ne rolí a neztrácí tvar, a nevyžaduje žádnou zvláštní péči.

Další výhodou je, že takový nátěr lze zakoupit za poměrně nízkou cenu. A v obchodech s jednou značkou je snadné vyzvednout celkový vzhled, stejně jako příslušenství ke kabátu, např. Na špičce nebo tašce.

Snad kabát značky Love Republic jsou opravdu předmětem adorace mnoha módy. To není překvapující, protože v takovém kabátu budete určitě vypadat skvěle a budete také objektem, který budete následovat.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky