2019 Stylový modrý kabát

2019 Stylový modrý kabát

V podzimním období, kdy se šedivost a sklíčenost rozzlobí, mají dívky dvě cesty - oblékat se do stejného tupého svrchního oděvu, splynout s davem a prostředím, nebo přinést světu světlou barvu a povzbudit sebe a okolní světlý prvek horní skříně.

V této módní sezóně návrháři doporučují věnovat pozornost kabátu modré barvy. Tato barva nejenže dokonale odpovídá všem základním prvkům podzimní skříně, ale také dokonale osvěžuje obraz.

Takový plášť může být bezpečně doplněn jakýmikoliv ozdobnými detaily, ať už se jedná o límec z kožešiny nebo kovové kování. Ano, a paleta této barvy je neobvykle bohatá, takže každá dívka najde stín podle svých představ.

K obleku

Klasická modrá barva, stejně jako bílá, je ztělesněním čistoty a naivity, proto je ideální pouze pro mladé a velmi mladé dámy. Starší ženy si lépe vybírají tmavší odstín modré gama - modré, azurové, akvamarínové, indigové, kobaltové. Pokud jde o typ barvy, lze říci, že modrý odstín vypadá nejlépe na modrookých očích s popelnatými vlasy a pálením brunetek s hnědýma očima. Hnědé vlasy si také mohou dovolit nosit kabát této barvy, ale s touto barvou byste měli být opatrnější.

Odstíny a barevné kombinace

Modrý odstín je ideálně kombinován s klasickými i jasnějšími barvami. Benefiční lze nazvat následujícími kombinacemi:

  1. Modrá, černá a modrá.
  2. Bílé, modré a džínové.
  3. Červená, hnědá a šedá.

Plášť klasické modré barvy dokonale kombinuje růžové, žluté a oranžové barvy. Jak být s různými odstíny modré?

Světle modrá

Tento kabát dává obraz jistého romantismu a lehkosti. Je lepší ji kombinovat s oblečením světle růžových, mátových a tyrkysových odstínů. Je žádoucí, aby styly šatů byly jemné a elegantní. Přítomnost jasného příslušenství na snímku je povinná. To může být šátek, šátek, čepice nebo rukavice, které zředí něhu celkové barvy.

Světle modrá

Je lepší kombinovat zářivě modrý odstín s méně světlými a kontrastními barvami - uhlíkem, čokoládou, radikálně černou, smaragdovou a sněhově bílou. Tento kabát dělá obraz svěží a domýšlivý. Lze jej dokonce doplnit kancelářskými oděvy - klasickými kalhotami a sukněmi, bundami a halenkami. Pokud budete nosit takovou srst rozepnutou, pak bude prospěšné kontrastovat s nižšími prvky skříně a dávat vzhled originality. Není nutné kombinovat takový kabát s jinými věcmi v jasně modré barvě.

Nebeský

Srst nebeské barvy, i když vypadá velmi jemně díky zvláštnostem odstínu, bude ideální volbou pro příležitostný vzhled. Takový odstín začal aktivně doplňovat věci slunečného stínu, ať už se jedná o rozšířené sukně nebo těsné kalhoty. Denimový odstín bude působit jako jasnější akcent v kombinaci s nebesky modrou. Oblečení z krémové a hnědé barvy bude také výhodným doplňkem. Ale nezapomeňte, že v tomto případě je důležité, aby nedocházelo k přetížení jemného obrazu s množstvím různých barev.

Světle modrá

Tento plášť, i když šíleně značkovaný, je vybrán dívkami poměrně často. Je to díky kráse stínu a skutečnosti, že je kombinován s rozsáhlou škálou barev. Navy modrá, šedá a červená vytvoří perfektní vyvážení barev se světle modrou barvou. Tento kabát lze kombinovat s ležérními džíny a košile, klasickými kalhotami a šifonovými halenkami. Navíc, pastelové barvy jsou vždy v trendu, takže takový odstín nikdy nevyjde z stylu.

Módní trendy

V této sezóně se návrháři rozhodli dát dívkám úplnou svobodu při výběru stylu modrého kabátu. Může být osazena a prodloužena, pokud chce dívka vypadat elegantní, rozzářená a zkrácená, pokud chce být romantická, co nejkratší a nejkratší, pokud miluje aktivní pohyby.

Ale s dekorem se rozhodl, že nebude hrát příliš mnoho. V módním lakonickém omezení je ideální pro všechny dívky bez výjimky. Nedílnou součástí dnešních módních plášťů jsou masivní knoflíky, pás (v případě modelu s vůní) a kapsy, které mohou být šity nebo obloženy.

Co na sebe

Módní experti obvykle doporučují nosit kabát s botami s vysokými podpatky, ale v této sezoně je možné kombinovat boty s nízkou rychlostí a baletní obuv. Je důležité, aby srst ve druhém případě byla zkrácena a nohavice nebo nohavice byly nošeny na nohách, aby odpovídaly botám. Kancelářský styl v modrém kabátě lze doplnit výhradně klasickými botami s podpatky a kotníkovými botami. Vypadá dobře v kombinaci s modrým kabátem, džínové overaly, ale dovolte si takovou kombinaci je možné pouze v každodenním vzhledu.

Výběr harmonického obrazu nezapomeňte na dvě nejdůležitější pravidla:

  1. Hemové sukně a šaty by neměly vyhlížet zpod kabátu, jinak obraz vypadá neuspořádaný.
  2. Lem srsti by měl být buď o 15 cm kratší než okraj boty, nebo jen mírně zakrýt, ale nejsou žádné jiné možnosti.

A nezapomeňte na příslušenství. Elegantní kabelka na řetízku, hedvábný šátek na hlavě nebo krku a vy jste nenapodobitelní.

Stylové obrazy a luky

Harmonický obraz může být vytvořen přidáním elegantní ozdoby na to. Pokud dáváte přednost nošení kabátu ve stylu Chanel, perleťové vícevrstvé korálky jsou jednoduše zobrazeny. Jsou ideálně kombinovány s jakýmkoliv odstínem modré barvy a díky tomu je obraz ušlechtilejší.

Přehled novinek od známých značek

Přemýšlíte, které značky mají v této sezoně potěšení ze stylových kabátů modré barvy? Chanel, Dolce & Gabbana, Gucci, Urban Baron - tento seznam pokračuje dál a dál. Ale u modelů světoznámých značek budete muset zaplatit spoustu peněz a ani to není fakt, že budete mít skutečný model. Na základě toho provedeme malou revizi nátěrů od méně známých, ale neméně slibných výrobců.

Mishoo by Acoola

Značka, která se v této sezoně specializuje na výrobu svrchních oděvů pro děti, vydala pro dívky bundu z tmavě modrého odstínu. Model je zdoben květy a listy kontrastní barvy, prošívané. Rukávy jdou na elastickém pásku, což nedovolí dítěti zamrznout v chladném čase, kromě toho je k dispozici i kapuce.

Kira Plastinina

Ruská módní návrhářka potěšila dívky v této sezóně třemi modely stylových kabátů najednou. První - jemně modrá, šitá ve stylu Coco Chanel. Liší se v nepřítomnosti límce, zkrácených dlouhých, prošitých kapsách, chlopní s klopou a měkkou textilií. Druhý model azurově modrého odstínu je více originální, protože se vyznačuje klopy na rukávech, neobvyklým uzávěrem, stylovým límcem a tenkým lakovým pásem. Třetí model tyrkysového odstínu odlišuje anglický límec, zkrácenou délku, šité kapsy a černý pás.

Láska republika

Značka Love Republic je známá svou láskou k klasice, takže modré kabáty, které jsou přítomny ve sbírkách této sezóny, se vyznačují tradičními poznámkami. Anglický límec, semi-fit nebo rovná silueta, standardní délka, přítomnost opasku a minimální výzdoba - to jsou hlavní rysy kabátu od značky. Existují však i modely modrých kabátů bez límce, které nejsou doplněny pásem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky