Olej z strie Bio Oil

Olej z strie Bio Oil

Problém strií je jedním z nejnaléhavějších pro mnoho žen. Proto se olej z strií značky Bio Oil, sotva objevil na trhu, stal jednou z nejoblíbenějších a nejprodávanějších kosmetických přípravků.

Účinný lék v boji proti defektům kůže

Výrobce léku je švédský koncern Cederroth. Země výroby - Jižní Afrika. Díky tomu je možné kombinovat přírodní africké ingredience v konečném produktu s bohatými švédskými zkušenostmi v oblasti chemie a medicíny.

Poprvé se tento výrobek od švýcarských výrobců kosmetiky prohlásil před 15 lety. Dnes je znám v 18 zemích světa a těší se slávě jednoho z nejlepších v boji proti striím, jizvám a ne jen.

Produkt má asi 200 ocenění obdržených na světových výstavách v různých částech světa. V roce 2011 získal v Irsku titul Nejlepší antilulitidový lék a o dva roky později na výstavě v Hong Kongu byl uznán jako nejlepší multifunkční lék.

Co slibuje výrobce

Bio Oil kosmetický olej byl vyvinut speciálně pro boj s problémovými oblastmi ženského těla, nebo spíše pro jejich snížení. Jedná se o suspenzi, která se prodává v plastových lahvích po 60, 125 a 200 ml prostřednictvím různých lékárenských řetězců.

Podle použití výrobce tato kosmetika:

 • dělá strie méně znatelné;
 • změkčuje a hojí jizvy;
 • snižuje jizvy - účinky akné;
 • činí barvu kůže na obličeji a těle více rovnoměrnou, čímž se snižuje závažnost pigmentů a mateřských znamének;
 • hydratuje.

Složky

Složení suspenze Bio Oil obsahuje přírodní extrakty a oleje:

 • Měsíček. Tato složka urychluje proces regenerace buněk nejen epidermis, ale i hlubších vrstev dermis, zlepšuje a zjemňuje barvu pleti a zabraňuje vzniku pigmentových skvrn. Měsíček má navíc léčivé účinky, pomáhá normalizovat metabolické procesy a omezovat mazové žlázy, bojuje proti zánětu, zabraňuje zarudnutí a loupání.
 • Sedmikrásky. Být přírodní antiseptikum, tato složka bojuje proti zánětu a tóny kůže. Také hydratuje, zklidňuje, bělí a omlazuje. Zrychluje sedmikrásky a hojení poškozené tkáně.
 • Rosemarykterý pomáhá obnovit vodní rovnováhu kůže, zlepšuje metabolické procesy a urychluje krevní oběh v hlubokých vrstvách dermis.
 • Levandule. Tato unikátní složka pomáhá odstraňovat toxiny, zlepšuje pružnost a urychluje hojení, čistí a omlazuje.

Také ve složení jsou přítomny:

 • Retinol, stimuluje tvorbu elastinu a kolagenu, které poskytují pružnost a zabraňují protahování kůže.
 • Vitamin E. Urychluje obnovu buněk, pomáhá snižovat strie a jizvy.
 • Bisabolol (odvozený extrakt heřmánku) má podobný účinek.
 • Minerální olej. Tato složka zjemňuje pokožku a chrání ji před vysycháním.

Kromě toho kompozice obsahuje inovativní komplex PurCellin Oil, který snižuje hustotu olejové kompozice a podporuje nejrychlejší absorpci.

Některé ženy, které na sobě chtějí vyzkoušet účinek zázračné kompozice, zastaví obsah minerálního oleje v něm. Profesionální kosmetologové však s jistotou prohlašují, že tato složka je naprosto neškodná a naopak má oproti přírodním „kolegům“ řadu výhod.Jedná se tedy o jediný výrobek ve své kategorii, který nezpůsobuje alergické reakce a individuální intoleranci.

Tipy pro použití

Bio Oil se doporučuje používat nejen k potírání strií, ale také k redukci jizev, vrásek, stáří apod. výrobci zároveň zdůrazňují, že kompozice musí být používána pravidelně po dobu nejméně 3 měsíců. To je vysvětleno tím, že všechny složky drogy působí postupně.

Při zkrácení doby použití nebo nepravidelné struktury vkládání nemůže aplikace poskytnout očekávaný výsledek.

Navzdory přirozenosti a bezpečnosti existují kontraindikace užívání. Mezi ně patří porušení integrity kůže (oděry, škrábance atd.) A individuální nesnášenlivost složek léčiva.

Před použitím Bio Oil je nutné provést test citlivosti. K tomu stačí na zápěstí dát malé množství oleje a počkat půl hodiny. Pokud během této doby nedocházelo k žádnému svědění a zarudnutí, pak může být lék použit k určenému účelu. Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak jednat a co očekávat

 • Je možné použít prostředky jak po těhotenství, tak i během něj.
 • Aplikujte Bio Oil po koupeli nebo sprchování na mokré kůži. Mastnou kapalinu otřete lehkým kruhovým pohybem, jemně masírujte, dokud se neobjeví mírné zarudnutí.
 • Během těhotenství se doporučuje užívat léčbu od druhého trimestru, který způsobuje místa s „největším rizikem“. - na břiše, hýždě, prsou, dvakrát denně.
 • Třecí kosmetiku až do maximální absorpce. Olejové zbytky po několika minutách se odstraní za použití standardního ubrousku.
 • Pravidelné užívání léku se může zbavit jizev, které se zdály ne příliš dávno. (čerstvé a ne příliš hluboké).
 • Díky vitamínům a dalším látkám obsaženým v Bio Oil účinně zvlhčuje a vyhlazuje pokožku, méně méně vrásky.
 • Malé vrásky a záhyby zcela zmizí.
 • S neustálým použitím švýcarského kosmetického přípravku několikrát rozjasní pigmentové skvrny, dělat je téměř neviditelný a vyhladí neštovice pocházející z akné.

Recenze

Během doby, kdy tento nástroj existuje na trhu, ho již vyzkoušely tisíce žen s různými vadami kůže. A hlavně jejich zpětná vazba je pozitivní.

Samozřejmě, že suspenze zcela nezbavuje starých hlubokých jizev, vrásek a strie (mimochodem, výrobce slibuje, že se jich úplně nezbaví), ale činí je mnohem méně výrazným.

Pokud jde o malé vady, s řádným a dlouhodobým použitím nástroje, mohou zmizet bez stopy.

Kromě toho, podle recenzí fanoušků Bio Oil, dokonale zvlhčuje a zjemňuje pokožku, vyhlazuje její tón a dodává zdravý lesk.

Video recenze oleje z strie Bio-olej, Další video si můžete prohlédnout.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky