Tvář pačuli olej

Tvář pačuli olej

Pačuli je keř, který roste v tropických podmínkách. Olej se extrahuje parní destilací a před tím se připraví enzymovým zpracováním. Ether pačuli se liší v tom, že velmi dobře vyživuje a omlazuje dermis, zasloužil si mnoho doporučení profesionálních kosmetologů. Hotový olej má hustou konzistenci a je převážně červeně zbarvený, se zelenými a nažloutlými odstíny, musí být zahříván tak, aby se stal více tekutým a snadno vytékal z láhve.

Můžete vytvořit vynikající obličejové masky z pačuli éteru, protože má bohaté složení vitamínů a minerálů a je vynikající pro každý typ pleti, zvlhčuje příliš suché, zjemňuje hrubé a osvěžuje unavenou pokožku. Extrakt má vynikající antiseptické vlastnosti a dobře bojuje s akné, akné, vyrážkami a záněty na obličeji, má dobrý vyhlazující účinek, čímž eliminuje vrásky.

Extrakt z pačuli vysouší mastnou pleť, a to nejen tak, že odstraňuje přebytečnou tekutinu, ale také obnovuje její strukturu, utahuje unavené a začíná se chátrat. Po pravidelném používání extraktu se stává výrazně pružnější, měkčí, vrásky na obličeji jsou vyhlazené. Díky svým regeneračním vlastnostem olej léčí záněty a alergie a zvládá to poměrně rychle.

Aplikace

Pro jakýkoliv problém s kůží existuje účinný recept na masku s použitím extraktu této tropické rostliny. Další přísady používané v receptech jsou také snadno zakoupit. Zde jsou některé účinné obličejové masky s olejem pačuli.

Pro mastnou pleť

Nejběžnějším způsobem použití extraktu je jeho přímá aplikace na problémové oblasti: akné, jizvy, záněty. Pokud má vaše pleť zvětšené póry, které vedou k vyrážce, pak připravte směs 5 kapek pačuli a sezamového etheru (stačí jedna polévková lžíce). Můžete si všimnout, jak se kůže stává čistší a hladší po přibližně 14 dnech.

Vyzkoušejte také masku s olejem z pačuli a avokádovou šťávou v poměru dvou ku jedné. Tato maska ​​dokonale vyhlazuje a obnovuje poškozenou pokožku obličeje.

Pro občerstvení

Zde je recept na masku, která hluboce a důkladně čistí pleť, jako peeling. Vezměte doslova 2 kapky ylang-ylang oleje, grapefruitové šťávy, výtažku z pačuli a 10 g krémů s hydratačním účinkem. Míchejte a aplikujte tuto masku každé ráno. Po namočení otřete zbytek ubrouskem. Tato maska ​​má mimo jiné vyhlazující účinek a eliminuje vrásky, obličej získává jasnější a živější barvy.

Pro problém ochablé kůže

Vezměte si lžíci rostlinného oleje podle chuti, smíchejte s extraktem pačuli, důkladně promíchejte a naneste na obličej. Držte třicet minut a pak opláchněte.

Mnoho dívek ví o výhodách speciálních koupelí, které odstraňují nečistoty a strusku z kůže, jejich účinek lze zvýšit přidáním několika kapek extraktu z pačuli a neroli - dalšího vynikajícího esenciálního oleje z pomerančových listů. Plavte si obličej asi deset minut. Takové postupy pomáhají zbavit pokožku nadměrně mastného lesku, nabijí pokožku a energii.

Pro zvlhčování

Hydratační unavená pleť pomůže směsi olejů. Vezměte 10 ml. bagasse z avokáda, 2 kapky pačuli a leuzea a několik kapek heřmánku (dost pro čtyři - pět). Důkladně promíchejte a naneste na kůži dvacet až třicet minut. Po umytí obličeje čistou vodou.

Pro omlazení

Zde je skvělý recept na vrácení pružnosti pleti. Vezměte sklenici čisté vody a přidejte 5 kapek extraktu pačuli a několik gramů medu. Nalijte směs do forem a poslat do mrazničky. Pomocí tohoto nástroje otřete obličej 2-3 krát denně. Po sedmi dnech si můžete všimnout, jak je kůže pružnější a pružnější.

Další skvělý recept na to. Smíchejte 15 ml. z hroznů a 8 ml. pačuli Gázu nasycte touto směsí a na půl hodiny připravte obklady. Udržujte kompresi v teple, k tomu neustále přidávejte teplý olej.

Vezměte prosím na vědomí, že extrakt pačuli je kontraindikován pro těhotné ženy a osoby s gastrointestinálním onemocněním, nikdy neberte neředěný extrakt z pačuli ústně. Můžete také mít individuální intoleranci na olej, takže začněte používat s minimální dávkou, kapka na kůži a podívat se na reakci.

Zpětná vazba o použití extraktu pačuli je velmi pozitivní. Ženy poznamenávají, že výsledky přicházejí velmi rychle, změny jsou pozorovány během několika týdnů. Použijte jeden nebo více doporučených receptů a vaše pleť bude pružnější, čistá a svěží. Budete se také zbavit jakýchkoli kožních problémů, jako jsou vyrážky, akné a podráždění.

Masky receptů pro mastnou pleť s esenciálním olejem z pačuli v následujícím videu:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky