Jak lepit rhinestones na gelový lesk

Jak lepit rhinestones na gelový lesk

Ne všechno, co se třpytí, je zlato a drahé kameny.. Také krásně třpyt, jiskra a tanec v záři světla, malé tváří brýle, tzv. Kamínky.

Ve druhé polovině 18. století přišel francouzský klenotník George Frederick Stras s myšlenkou kovového povlaku na dně průhledného křišťálu, který se leskl od podkladu kámen. Tak byly vytvořeny stejné kamínky, které známe dnes. Později se Danielu Swarovskému podařilo napodobit klenoty drahokamů při tvorbě kamínků, a proto jejich popularita vzrostla neuvěřitelně.

Dnes jsou kamínky relativně levné a jsou vyrobeny ze skla, akrylové pasty nebo křemene. Oni jsou zvyklí na výzdobu paleta položek - od svatební čelenky na ženské měsíčky.

Funkce aplikace

Nail art, jak to je nyní nazýváno novým typem manikúry, pomocí gelového laku nebo šelaku, umožňuje vytvářet skutečné obrazy na nehtech. Často je jako účinný akcent často používán vykládaný kamínky.

Chcete-li vytvořit takovou ozdobu, musíte předem připravit vše, co potřebujete:

 1. Vana s teplou vodou pro mytí rukou;
 2. Hydratační krém;
 3. Ultrafialová (UV) lampa;
 4. Primer;
 5. Gel polský, slouží jako základ;
 6. Barevný gel na nehty;
 7. Horní nebo fixační;
 8. 1 rukojeť z oranžového dřeva (oranžová tyč);
 9. Krystaly Swarovski (1,8 mm jsou ideální pro nehty);
 10. Tenké a střední střapce;
 11. Lékařský alkohol;
 12. Čistý suchý ručník.
 • Připevnit kamínky pouze na ošetřené nehty, nebo bezprostředně před použitím prstů, musíte je ponořit na 10 minut do lázně s mýdlovou vodou, aby se odstranily všechny druhy nečistot. Poté se na nehtové desky nanese základní nátěr.
 • Je nutné aplikovat základ, počínaje palcem, To by mělo být provedeno co nejopatrněji, aniž by to mělo vliv na kůžičku a kůži kolem nehtu. Po aplikaci prstu po dobu 2 minut se umístí pod UV lampu pro upevnění. Také zpracovával každý prst.
 • Druhá etapa - nátěr barevného gelu, který se vyskytuje ve 2 vrstvách, každá po aplikaci musí být vysušena pod lampou. V případě, že kromě kamenů musí mít kompozice také malbu, měla by být nanesena na druhou vrstvu.
 • Nahoře, nebo fixátor pro gel leštit se aplikuje na všechny nehty, které nejsou plánovány použít kamínky, po kterém jsou nehty sušeny pod lampou. Na hřebík, který je zdoben oblázky, také dát nahoře, který bude lepit kamínky. Vezmou kamínky nebo oranžovou tyčinku (tenkou tyč z oranžového dřeva s antiseptickými vlastnostmi) nebo párátko.

Musíte se jemně dotknout špičatého konce tyčinky na vrcholu kamínky.zvednout krystal a pak jej umístit do zvolené polohy. Aby kamínky zůstaly na nehtech po dlouhou dobu, musí být upevněny nahoře, nebo, jak se říká, „utopí“ se v něm.

Ty by neměly dát top na kamínky, protože to ztratí lesk. Trvá 2 minuty, než uschnou kamínky, pak po celém volném prostoru nehtu musíte opakovat aplikaci razítka, zejména opatrným vyhýbáním se všem kamenům. K tomu použijte nejtenčí kartáč. Ujistěte se, že je lampa suchá.

Jako konečný dotek je nutné odstranit zbývající lepivou vrstvu z laku, k tomuto účelu se použije vatový tampon navlhčený alkoholem.

Myšlenky designu

Krystaly odrážejí světlo a přidávají lesk a objem jakékoli manikúre. Existují variace uspořádání kamínků na nehtech, které se již staly klasikou nail art:

 1. «Košile"Skládá se ze 3 samostatných oblázků, umístěných uprostřed uprostřed nehtové desky;
 2. «Francouzština"- pruh 5 kamínků na vnějším okraji nehtu;"
 3. «Dvojitá bunda"Představuje 2 proužky oblázků podél vnějšího okraje;
 4. «Pyramida"Je pyramida 5 kamenů na základně nehtu;
 5. «Geometrie"Představuje libovolný průsečík dvou linií s kamínky;
 6. «Vlna"- jedná se o napodobení vlnového vzoru podél střední svislice nehtu;"
 7. «Luxusní„Zavolej plný obraz kamenů na povrchu nehtu.

Nicméně, pomocí kamínky, můžete dělat nejen ty, které se staly známé skladby. Každý manikér je umělec a je schopen jak opakovat zajímavé návrhy, tak vytvářet vlastní. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že hřebíky na koncích jsou stále flexibilní, a proto je vhodné upevnit velké kameny blíže k základně.

Ještě před rozhodnutím, zda použít vzor krystalů, se musíte rozhodnout, zda chcete získat zaoblené nebo čtvercové nehty, nebo možná ostrou zúženou verzi tvaru “stiletto"Nebo"motýl". Pak musíte rozhodnout o struktuře povrchu, protože to může být jak lesklý, tak matný, obzvláště populární v této sezoně.

Mnoho variant nehtového designu, které jsou dnes k dispozici, nabízí vyřezávání krystalů jak v monochromatických barvách, tak na nehtových deskách namalovaných jemnými vzory.

Kromě rhinestones, malé korálky mohou být aplikovány na nehet, tato volba je také nazývána "kaviár manikúra" nebo design s bujóny. S pomocí korálků můžete na nehty dát srdce, luky nebo iniciály, které jsou zdůrazněny jedním nebo dvěma lesklými krystaly. Ale v tomto případě stojí za to věnovat zvláštní pozornost výběru odstínů kamínků, korálků a laků, aby se zachovala harmonie a nevytvářela příliš vulgární vzor.

Velmi oblíbené jsou kamínky na nehtech, vyrobené z krystalů. Swarovski. Krásný lesk v různých barvách, který vychází z lomu světla v přírodních produktech Swarovski, je skvělá dekorace pro nehty.

Drahokamy na stejném prstu na obou rukou jsou omezené, ale velmi účinné detaily, které obohacují celou manikúru. Často, kamínky na všech talířích nehtů se zdají overkill, ale na jednom hřebíku bude vypadat velmi působivé.

Kromě toho, krásné nehty s krystaly neznamenají příliš velký soubor ozdob na prstech, maximum - jeden nebo dva tenké prstence. Význam manikúry ve stylu oděvu je také důležitý, protože taková ozdoba, jako je nehtový design, trvá asi 2 týdny, takže stojí za to si představit, jak harmonicky se vejde do vašeho každodenního šatníku.

Nedoporučuje se připevňovat kamínky na manikúru na nohy, protože velmi rychle zmizí.

Nová sezóna

№ 1

Tato luxusní manikúra v šedohnědých odstínech je v posledních dvou sezónách udržována na vrcholu popularity. Poněkud připomínající Indii a její nádherné krásy. Kamínky obohacují obraz, jejich vzhled se odráží s dvojitým kroužkem na řetízku. Je třeba poznamenat, že tento typ kroužků je také absolutním hitem poslední doby.

№ 2

Tyto nehty připomínají Sněhová královna. Dlouhé, úzké, zdobené neutrálními odstíny růžové, které jsou vždy oblíbené, s mnoha kamínky - jsou skutečnou výzdobou.

№ 3

Manikúra s matným povrchem se objevila poměrně nedávno.. V tomto případě používá velmi krásný tmavě zelený odstín, nazývaný královský. Také kaštanové nebo lila matné nehty vypadají skvěle.

№ 4

Krásná kombinace tmavě modrého a béžového laku s kamínky v tónu zjemňuje záměrnou extravaganci modrého lesklého laku a vytváří nezapomenutelnou kombinaci. Toto provedení je možné na jakoukoliv délku a tvar nehtů.

№ 5

Kombinace matného laku, třpytu, drahokamu a kovového kovového laku vypadá lokálně a chytře. Tato volba je vhodná pro dívky, které věří, že na pokrytí všech nehtů v barvě "kovové" je příliš mnoho, takže dávají tuto barvu na jeden nebo dva nehty obou rukou, přidáním jiskry a krystaly. To bude stačit k získání zářivé manikúry, která nezůstane bez povšimnutí v nočním klubu nebo na přátelské párty.

№ 6

Hluboké barvy modré a středně dlouhé nehty jsou vynikající volbou. Bílý lak na nehty se přidává, aby sloužil jako pozadí a zdůraznil kouzlo krystalů tmavě modrých sametů.

№ 7

Ne každá forma nehtů je vhodná pro všechny dámy. Výjimkou je snad mandlovitá manikúra s broušeným okrajem, který vizuálně zužuje a prodlužuje nehet. Drahokamy v tomto případě jsou zlaté, stejně jako korálky, které doplňují vzor, ​​a nehty jsou odděleně lakovány třpytkami.

№ 8

Nail art s falešnými růžemi na matném povrchu lze nazvat trendem této sezóny. V tomto jedinečném složení poskytují růže jemnost, zirkon je luxus a bílé detaily na ukazováčku oživují barvy podzimu.

№ 9

Bohatá a luxusní kompozice, skládající se z kombinace pastelových odstínů, vyrobených v techniceombreA kamínky ve zlatě. Konstrukce se nepozorovaně podobá jednomu z nádherných příběhů.Tisíce a jedna noc". Vhodné pro svatební obřad v orientálním stylu.

№ 10

Francouzská manikúra je vždy v trendu. Každá dáma má právo rozhodnout se, zda to bude jednoduchá manikúra s nízkým klíčem, nebo to stojí za to dát jí o něco bohatší, zdobit ji malbou a zářícími krystaly. Ve druhém případě se ukazuje skvělá verze večerního umění nail, které bude vhodné podívat se na ležérní oblečení.

Tipy pro manikúru doma

Můžete udělat manikúru doma podle jednoduchých a cenově dostupných tipů níže. Je-li to žádoucí a horlivost může dosáhnout dobrých výsledků, stejně jako ušetřit peníze a čas, vyhnout se návštěvní salony.

 1. Nejprve je třeba odstranit starý lak na nehty (pokud existuje)K tomu namočte nehty do nádoby s teplou vodou na několik minut. To změkčí pokožku. Můžete odstranit obvyklý lak na nehty s odstraňovačem laku na nehty.
 2. V dalším kroku musíte pohybovat kůžičku. Chcete-li to provést, naneste krém nebo kůžičku olej na základnu nehtu změkčit. Potom jemně zatlačte kůžičku oranžovou tyčí, která má antibakteriální vlastnosti. Nestřihněte kůžičku, protože chrání nehty před infekcí.
 3. Pak byste měli vyleštit nehty a v případě potřeby dát jim požadovaný tvar. Doporučuje se vyvarovat se vratných pohybů, protože to oslabuje nehtovou desku a vede k jejímu oddělení.
 4. Hrany hřebu mohou být čtvercové, kulaté nebo zkosené, nebo zvolit kombinaci hranatých a oválných hran. Kulaté nehty, odrážející tvar pokožky a mírně rozšířené za hrany prstů, budou vypadat stylově a diskrétně.

Zbarvení obvykle začíná palcem.

 • Naneste základní nátěr laku by měl být, počínaje od kutikuly a uvedení pohybu štětce v jednom tahu na konec nehtu. Pro tři průchody by měl lak pokrýt celý hřebík. Poté musí být prst po dobu nejméně 2 minut umístěn do UV lampy tak, aby byla kompozice zcela suchá.
 • Před nanesením barevného gelového leštidla jej musíte rozmíchat přímo v láhvi. Při protřepávání lahví s lakem to nestojí za to, protože se tím vytvoří bubliny a lak nebude při aplikaci hladký. Bude správné vzít lahvičku mezi dlaněmi a rychle ji otočit tam a zpět, pak bude pigment rovnoměrně rozdělen.
 • Při nanášení dvou vrstev barevného laku je hřebík také zakryt ve třech sadách., pak by v obou případech mělo být sušení pod lampou. Ty nehty, které nemají být zdobeny kamínky, jsou pokryty vrchní vrstvou (vrchní vrstvou) a sušené. Vrchní vrstva chrání manikúru a barvu před štěpením, má smysl ji osvěžit každé 2 až 3 dny tak, aby nehty vypadaly po delší dobu leskle a svěží.

Také horní slouží k připojení krystalů: je třeba je opatrně zachytit tenkým koncem oranžové tyčinky a nalepit na desku s natřeným povrchem. Nasazení těžkých drahokamů v souladu se vzorem je pro začátečníky poměrně obtížné, takže je lepší provést testovací manikúru s použitím malých krystalů. Ponořte tyč do vody a navlhčete přebytečnou vlhkost na vatovém tampónu nebo bavlněném tampónu, což pomůže krystalům lépe se držet na přístroji.

Jedli v procesu nanášení laku, dostane na kůži, můžete ji odstranit oranžovou tyčv žádném případě neuvádí takové šmouhy pro sušení pod lampu.

Když aplikujete manikúru sám, stojí za to začít s dominantní rukou (pro leváky, to je levá ruka), protože bude snazší následně zpracovat nehty na druhé straně.

Proč ne

Stává se trapným, když se snaží dát ruce krásné nehty ztrácí kamínky. Obzvláště důležitá je tedy délka termínu, který drží kamínky na nehtech.

Každý manikér má své vlastní triky a jemnosti., které ukazují třídu dovedností, kterou lze získat pouze zkušenostmi.

Proto, aby se zabránilo nepříjemným emocím ve spojení se straziny, které padaly z nehtů, stojí za to vědět předem pověst odborníka, kterému bylo rozhodnuto použít. Nejlepší ze všeho je samozřejmě použití dobrých přátel.

V mnoha případech, kdy si zákazníci stěžují na rozpadající se kamínky, může být použit buď velmi odolné lepidlo (v případě, kdy mistr používá přesně lepidlo pro upevnění), nebo mistr prostě vynechá jeden z důležitých technologických bodů.

Takové nedostatky mohou být mnohé, od nedostatku dostatečného množství vrchu na nehtové desce, kdy na něm začnou šířit kameny, a končí nedostatečně pečlivým zpracováním okrajů každého krystalu se špičkou, což je velmi pracný postup.

V každém případě, když provádíte takovou komplexní manikúru v salonu, zeptejte se na podmínky, za které může mistr poskytnout záruku. V nepřítomnosti takovéto věci stojí za to hledat jiný salonek, a v případě, že se krystaly během záruční doby rozpadly, můžete se obrátit na velitele pro opravu.

Korekce třpytu na zarostlých nehtech

Zdobené nehtové umění pomocí kamínků může trvat dost dlouho, někdy až měsíc. Přirozeně, během této doby, nehty nadále rostou, takže kůžičku má stinnou plochu, kazí estetický dojem.

Existuje několik způsobů, jak se zbavit tohoto problému:

 1. Použijte odolný laknapříkladPhenom"od značky. \ t Jessicaaplikovat bez sušení v UV lampě, aby se natírala přes volnou plochu nehtu doma;
 2. Použijte možnost manikúry nazvanou "Měsíc": nakreslit půlkruh ve tvaru měsíčního disku na dospělý nehet tak pečlivě, jak je to možné, takový kryt vypadá stylově, navíc „měsíční manikúra“ je na vrcholu poslední sezóny;
 3. Proveďte korekční manikúruve kterém je na regrownové ploše vytvořen půlkruh třpytu a kovový lak;
 4. Zajímavým východiskem může být lepení zarostlé části nehtu malými kamínky nebo korálky - bujóny.zatímco manikúra se stává vizuálně výhodnou a není ani náznak nápravy plochy.

Hlavní třídy

Teorie instalace drahokamů na nehtové desce je dostatečně jednoduchá, aby to dala do praxe, mnoho mistrů dává podrobné instrukce, které krok za krokem vysvětlují, co je sled akcí.

Mistr třídy na vytvoření měsíc manikúra s kamínky

Potřebné komponenty:

 1. Základní gel-lak "Frenchi";
 2. Červený gel polish "Jerden Gel Finish";
 3. Rychle schnoucí "LCF";
 4. Bílá akrylová barva;
 5. Skleněné kamínky;
 6. Štětce pro malování;
 7. Tečky.
 • Nejprve se na nehty nanese průhledná gelová báze, která se suší pod UV lampou. Dalším krokem je aplikace červeného laku ve 2 vrstvách, což se děje při neustálém sušení každé z vrstev. Hranice lunární části manikúry je vybrána buď šablonou pro sako, nebo libovolně podle svého vkusu. Kresba se provádí tenkým kartáčem a hloubka měsíce se vyvíjí tak pečlivě, jak je to jen možné.
 • Pak můžete přistoupit k výzdobě. Hřebík na prstenovém prstenci by měl být ozdoben malovanými bílými růžemi. Na zbývajících nehtech se použijí malé tečky se stejnou bílou barvou pomocí teček. Poté se vrch aplikuje na povrch nehtových destiček a suší se v lampě.

Výjimkou jsou ty nehty, na kterých je plánováno fixovat krystaly.

Vrchol se nesuší, dokud se kameny nenamontují a nezlisují. Budou vypadat skvěle ve středu každé růžice, na prostředním nehtu se úspěšně nakreslí hranice měsíční manikúry. Příliš mnoho krystalů může přetížit design, takže musí být "selektivně" vysazeny.

Master-class na vytvoření manikúry s použitím gelu - laku Masura "Gems" a kamínků.

Potřebné komponenty:

 1. Primer;
 2. Základní bezbarvý gelový lak Masura;
 3. Masura gel černá barva odstín 290-19;
 4. Masura Lilac Gel polský odstín 295-08;
 5. Magnet pro manikúru;
 6. Kamínky ve třech velikostech;
 7. Nahoru;
 8. Tenký kartáč.
 • Zpočátku je nutné odmastit nehtovou desku, pak na ni naneste podklad a nezapomeňte na „utěsnění“ hran. Pak se nehty na 2 minuty posílají do UV lampy. Poté se jako podklad nanese černý lak ze série “Masura drahokamy"A také sušil 2 minuty."
 • Jako druhá vrstva se na tři prsty aplikuje lesklý gel Masura. 295-08Na zbývající vrstvu se nanese druhá vrstva černého laku. Nezapomeňte „těsnit“ hranami nehtové desky. Pak se nutně objeví sušení v UV lampě.

Chcete-li získat efekt drahokamů, fialový lak se aplikuje rychlými pohyby přes nehtovou desku, pracovat přes jednu stranu první a pak druhou.

 • Nyní je čas použít magnet.. Přináší se nejprve ve směru růstu nehtu a pak přes něj. To vytváří lesklý efekt ve středu nehtu. Suché poté, co nehty také potřebují 2 minuty. Další etapa - je třeba uložit horní a suché, po kterém je čas vyzdobit manikúru s kamínky. Pro spolehlivé nalepení krystalů se aplikuje pásek nahoře, na který se připevní kamínky, načež se manikúra suší v lampě.
 • V konečné fázi jsou všechny kamínky kolem okrajů zakončeny jemným kartáčkem, nejlépe dvakrát, s poslední aplikací v kompozici lze dát menší straziki. Po pokládce se také obejdou vrchním dílem a suší se v UV lampě.

V dalším videu se naučíte, jak opravit kamínky na gelové polštáři, aby se držely v ponožkách.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky